Pozlaćivanje muškarca - Strana 5
Strana 5 od 5 PrvaPrva ... 345
Prikaz rezultata 61 do 67 od ukupno 67
  1. #61

    Odgovor: Pozlaćivanje muškarca

    Da. Ima toga.
    Prva asocijacija mi je "Kad žena zri" (Balzak) ... i "uzaludno odjekivanje očevih reči.. pod krošnjama ... "

    Žene umeju svojim "izborima" da pripišu nadljudske osobine, da ih naduvaju k'o Cepeline, da snagom svoje mašte stvore od njih prava pravcata otelotvorenja prinčeva.
    Iz svojih (devojatchkih) snova.
    Deluje veoma smešno (da ne kažem glupo) kada tu magiju pokušaju da prenesu na potpuno neopčinjenu okolinu.
    Kao notorni pijnac koji grli, ljubi i ispija svoju dragu flašu (ili ako je kulturan - čašu) ubeđen da je to MerlinMonro, pa onda nekog potpuno treznog nagazi..i stane o njoj da mu žilavi.. gde neretko čak poželi da ga (tog nekog tamo) sa svojom najlepšom Merlinkom i upozna.
    PA od svih alkopriviđajućih miševa i kontejnera na koje u teturanju nabasa, vidi konje vrane upregnute u zlatne kočije,
    sve dok ne lupi glavom o neki dovoljno čvrsti zid - gde konačno padne, počne da povraća ... i ne otrezni se...
    u sred svoje sopstvene povraćke.
    Tek tada može da vidi i sam da mu je svo to sr*nje napravila jedna obična flaša (i to prazna) ... a ne Merlinka.



    Nego..
    I ja umem da budem pijanac .. ali JA kad se napijem, bol bolujem nikom ne kazujem i nikog s'nikim ne upoznajem!
    ..mslm nikog sa tim svojim "Predatorom_Terminatorom".

    (što ću ja nekom da ga pravdam, branim i da ga zlatim, kad i sama postajem Predator_Terminator. Još "gori". )

    _________________
    A ako mi se ipak desi (a dešavalo mi se i to) da krenem da pozlaćujem ... to je samo zato što ja volim da preterujem.
    U svemu.


    Hoću da kažem:
    Tuđi me pogledi, utisci, mišljenja i stavovi.. o mom izboru - U O P Š T E ne zanimaju!
    JoCk.





    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  2. #62

    Odgovor: Pozlaćivanje muškarca

    Citat CHichaGlisha kaže: Pogledaj poruku
    Da. Ima toga.
    Prva asocijacija mi je "Kad žena zri" (Balzak) ... i "uzaludno odjekivanje očevih reči.. pod krošnjama ... "

    Žene umeju svojim "izborima" da pripišu nadljudske osobine, da ih naduvaju k'o Cepeline, da snagom svoje mašte stvore od njih prava pravcata otelotvorenja prinčeva.
    Iz svojih (devojatchkih) snova.
    Deluje veoma smešno (da ne kažem glupo) kada tu magiju pokušaju da prenesu na potpuno neopčinjenu okolinu.
    Kao notorni pijnac koji grli, ljubi i ispija svoju dragu flašu (ili ako je kulturan - čašu) ubeđen da je to MerlinMonro, pa onda nekog potpuno treznog nagazi..i stane o njoj da mu žilavi.. gde neretko čak poželi da ga (tog nekog tamo) sa svojom najlepšom Merlinkom i upozna.
    PA od svih alkopriviđajućih miševa i kontejnera na koje u teturanju nabasa, vidi konje vrane upregnute u zlatne kočije,
    sve dok ne lupi glavom o neki dovoljno čvrsti zid - gde konačno padne, počne da povraća ... i ne otrezni se...
    u sred svoje sopstvene povraćke.
    Tek tada može da vidi i sam da mu je svo to sr*nje napravila jedna obična flaša (i to prazna) ... a ne Merlinka.



    Nego..
    I ja umem da budem pijanac .. ali JA kad se napijem, bol bolujem nikom ne kazujem i nikog s'nikim ne upoznajem!
    ..mslm nikog sa tim svojim "Predatorom_Terminatorom".

    (što ću ja nekom da ga pravdam, branim i da ga zlatim, kad i sama postajem Predator_Terminator. Još "gori". )

    _________________
    A ako mi se ipak desi (a dešavalo mi se i to) da krenem da pozlaćujem ... to je samo zato što ja volim da preterujem.
    U svemu.


    Hoću da kažem:
    Tuđi me pogledi, utisci, mišljenja i stavovi.. o mom izboru - U O P Š T E ne zanimaju!
    JoCk.






    Jedna od najčudnije ispisanih,ali svakako ne manje tačnih dijagnoza pozlaćivanja.
    od sveg voća koje sam probala,najbolji ukus imala je dobrota

  3. #63

    Odgovor: Pozlaćivanje muškarca

    uchini mi se da fali josh jedna tema na temu blesavih zzena al vidim da je zgodno i u ovu bashchu da se zanovetak zasadi.....

    podseti me sad glisha sa zdravkom cholichem na jednu fenomenalnu prichu od proshle godine koja se nadovezuje na vojvotkinjinu od pre neki dan....

    upoznam zzenu u ranim pedesetim, lepu, pametnu, razvedenu, dvoje odrasle dece, bogobojazzljivu...ima dodushe manu shto je lavica pa je drchna, preka i jezichava... al znam da je iza svega dobronamerno srce pa ne zameram puno.... (mada ume da ide na yaya bash bash....)

    no, ta je gospoja zaljubljena od malena u zdravka cholicha... i kad je decu odgajila i s muzzem se raskantala odluchila je da neche vishe imati mushkarca ako nije ka zdravko cholich. i naravno nijedan mu de beshe ni do kolena. ko se mozze meriti s nechijom slikom u zlatnom ramu zamandaljenom za ikonostas!? niko.

    u neko doba pre dve godine, izashla s drugaricom u neki kafich i ni manje ni vishe u kafichu zdravko cholich. naravno da nije bilo shaMse da jedna lavica propusti priliku. tu se ona sa zdravkom upozna i ispricha i razmene oni i telefone (al mu ona kazze da je ne zove u narednih nedelju dana jer ide u zavichaj ).... dva dana je ta zzena imala temperaturu 40 posle tog susreta. tresla se u groznici. prevrtala razgovor u krug opet i josh jednom. i shto miu je rekla da je ne zove, te naravno da ga vishe neche ni chuti, i nije ni morala da ide kod majke, i mogla je odmah te nochi da ga dovuche kuchi ... i ovo ... i ono....

    koji je QR zzenama te su u stanju da toliko poblesave? mcm, to je van pameti totales!
    & underpaid......

  4. #64

    Odgovor: Pozlaćivanje muškarca

    Citat maski kaže: Pogledaj poruku
    koji je QR zzenama te su u stanju da toliko poblesave? mcm, to je van pameti totales!

    i vanmaterična je van materice ... pa je ipak trudnoća.







    ___________________
    naravno da pozlaćujem.. no mi nešto ponestade.. i zlata i alata

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  5. #65

    Odgovor: Pozlaćivanje muškarca

    ja ne pozlachujem stvarne, samo imaginarne
    & underpaid......

  6. #66

    Odgovor: Pozlaćivanje muškarca

    Nikoga vise ne zelim da "pozlacujem".
    Imenujem pojave i stvari pravim imenom....
    Dosta je bilo
    Zarad' cijeG babe zdravlja da to radim
    Budi pametan i pravi se lud

  7. #67

    Odgovor: Pozlaćivanje muškarca

    Nedruželjubivost ....
    Ubedljivo najčešće pozlaćivana ....
    Kad momak/muž prestane da ide u kafane s drugarima, kad mu više ne dolaze prijatelji sredom na Ligu šampiona, kad prestane da se viđa sa drugaricama, kad postane hladan i poslovan u odnosu sa ženama iz njegovog bliskog okruženja (prodavnica, trafika, pošta) ........
    A žena njegova sve to pozdravlja i hvali se kako je njen muž samo njen i ničiji više .....

    E, a onda, njoj dosadi, i nađe nekog vickastog švalera, a njen gospodin Nedruželjubivi, gleda Ligu šampiona sam .... a gleda i na sat i razmišlja gde li mu se ženče smuca ...


Strana 5 od 5 PrvaPrva ... 345

Slične teme

  1. Odgovora: 160
    Poslednja poruka: 06.02.2015, 17:30
  2. Kako prepoznati oženjenog muškarca?
    Autor Najgora u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 57
    Poslednja poruka: 04.02.2015, 18:40
  3. Kako hipnotisati muškarca?
    Autor SQUAW u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 04.02.2012, 22:43
  4. Da li ste ikada udarili muškarca?
    Autor Kunic u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 140
    Poslednja poruka: 13.09.2011, 11:20
  5. Pijavice za podmlađivanje
    Autor Goga u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 01.04.2008, 01:10

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •