Pozlaćivanje muškarca
Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 67
  1. #1

    Pozlaćivanje muškarca

    Ovde želim da se osvrnem na loše karakterne osobine koje može imati jedan muškarac(ne tvrdim kako ih žene nemaju-da ne bi bilo zabune!)a koje će žena,žena bliska bliska istom,zainteresovana za istog,opravdati,učiniti čak svetim.Loše osobine njegovog karaktera koje svi drugi osuđuju,žena će opravdati,čak uzvisiti.Ni on sam ne bi mogao naći bolja opravdanja za sopstvene poroke,greške,ili promašaje.
    Žena ih ''pozlaćuje''.Zbog čega?

    Ne kažem kako sve žene to čine,ali činjenica je kako jako puno žena pokušava da se ostvari kroz veze sa ''lošim karakterom''.Zašto ponekad žene ''pozlaćuju'' ''zarđali okvir'' jednog postojanja koje već samo sebe potire svojim lošim postupcima?
    od sveg voća koje sam probala,najbolji ukus imala je dobrota

  2. #2

    Odgovor: Pozlaćivanje muškarca

    ko te ne zna zlatom bi te zlatio....ko te ne zna skupo bi te platio....nek te voli kao sto sam nekad ja.........samo ja vise nikada!

  3. #3

    Odgovor: Pozlaćivanje muškarca

    Citat kohili kaže: Pogledaj poruku
    Ovde želim da se osvrnem na loše karakterne osobine koje može imati jedan muškarac(ne tvrdim kako ih žene nemaju-da ne bi bilo zabune!)a koje će žena,žena bliska bliska istom,zainteresovana za istog,opravdati,učiniti čak svetim.Loše osobine njegovog karaktera koje svi drugi osuđuju,žena će opravdati,čak uzvisiti.Ni on sam ne bi mogao naći bolja opravdanja za sopstvene poroke,greške,ili promašaje.
    Žena ih ''pozlaćuje''.Zbog čega?

    Ne kažem kako sve žene to čine,ali činjenica je kako jako puno žena pokušava da se ostvari kroz veze sa ''lošim karakterom''.Zašto ponekad žene ''pozlaćuju'' ''zarđali okvir'' jednog postojanja koje već samo sebe potire svojim lošim postupcima?
    Jer je ljubav slepa.Vrlo prosto,zar ne?
    Ako vam je dobro ... onda nista!

  4. #4

    Odgovor: Pozlaćivanje muškarca

    Zato to na taj nacin hoce da opravdaju sebe, i to zasto su sa nekim takvim. Vidi se to po primerima kad npr. neka zena ima pored sebe seljacinu, ona ce reci kako se przi na sirovost, da je on za nju "muskarcina", a da su oni drugi, koji su recimo galantni prema svojim zenama, tamo neki mekusci, i da joj takvi u stvari i ne trebaju...
    Ako je alkoholicar, recice za njega da je "napacen" i da je to razumljivo, ako ni jednu knjigu nije procitao u zivotu, to je zato sto je "realista", ako je tuce, to je zato sto je "zasluzila"...
    Moraju oprostiti njima njihove greske, staviti im zlatan okvir, da bi sebi mogle oprostiti to sto su s njima. Mislim da je vrlo cesto bas o tome rec... Mada i za muskarce stvarno isto vazi... Zarozana zena je takva zato sto je "verna", alapace su "iskrene", nezaposlena je zato sto je "previse brizna"...


    Ne znam da li se u ovu temu o pozlati racuna i to kad me muz pipne ili stipne, a ja kazem "Ruka ti se pozlatila..." ?
    Vrag odneo šnalu...

  5. #5

    Odgovor: Pozlaćivanje muškarca

    Citat GostBG kaže: Pogledaj poruku
    Jer je ljubav slepa.Vrlo prosto,zar ne?
    100 posto slepa
    Najveca vlast je vladati sobom.

  6. #6

    Odgovor: Pozlaćivanje muškarca

    ...mene ne pozlaćuju nikad... ...jer se zlato ne pozlaćuje...

  7. #7

    Odgovor: Pozlaćivanje muškarca

    Žene koje to rade sa svojim muškarcima i pored evidentnih njihovih mana za takve svoje postupke, kao što sam to već negde to rekao, verovatno imaju dovoljno čvrst razlog!
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  8. #8

    Odgovor: Pozlaćivanje muškarca

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    verovatno imaju dovoljno čvrst razlog!
    ...pre će biti da ga nemaju...

  9. #9

    Odgovor: Pozlaćivanje muškarca

    ja se ne bi slozila sa vama kad volim vrline a mane evidentiram
    Najveca vlast je vladati sobom.

  10. #10

    Odgovor: Pozlaćivanje muškarca

    Na nepisanoj lestvici drustvene hijerarhije svaka dobije partnera kakvog zasluzuje. Mislim da je ova izjava uglavnom tacna.

    Kada se veza harmonizira, ustali, u vezi se pojavlja dimenzija potrebe za odrzanjem veze. To se delimicno iskazuje u pozrtvovanosti prema partneru a delimicno u podrzavanju partnera prema spoljnjem svetu.
    Ovo podrzavanje generise prema spolja sliku da je u vezi sve OK, jer skladni parovi su ``jaci/vise cenjeni`` u svakodnevnom koskanju na lestvici hijerarhije.

    Zato mnoge zene nikad trecem licu nece priznati mane svog partnera. Time bi i one vredele manje.

    Uostalom zena treba da podrzava svog muskarca uvek i u svemu, zar ne?
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  11. #11

    Odgovor: Pozlaćivanje muškarca

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Na nepisanoj lestvici drustvene hijerarhije svaka dobije partnera kakvog zasluzuje. Mislim da je ova izjava uglavnom tacna.

    Kada se veza harmonizira, ustali, u vezi se pojavlja dimenzija potrebe za odrzanjem veze. To se delimicno iskazuje u pozrtvovanosti prema partneru a delimicno u podrzavanju partnera prema spoljnjem svetu.
    Ovo podrzavanje generise prema spolja sliku da je u vezi sve OK, jer skladni parovi su ``jaci/vise cenjeni`` u svakodnevnom koskanju na lestvici hijerarhije.

    Zato mnoge zene nikad trecem licu nece priznati mane svog partnera. Time bi i one vredele manje.

    Uostalom zena treba da podrzava svog muskarca uvek i u svemu, zar ne?
    ne bi se slozila da svako dobije ono sto zasluzuje...neko dobije vise nego sto zasluzuje a neko premalo. mislim da samo na balkanu zene cute i ne spominju mane partnera jer ce sebe omalovaziti. svi mi imamo i lepih i manje lepih osobina i po meni je glupo glumiti zarad cega????
    Najveca vlast je vladati sobom.

  12. #12

    Odgovor: Pozlaćivanje muškarca

    Citat lado kaže: Pogledaj poruku
    ne bi se slozila da svako dobije ono sto zasluzuje...neko dobije vise nego sto zasluzuje a neko premalo. mislim da samo na balkanu zene cute i ne spominju mane partnera jer ce sebe omalovaziti. svi mi imamo i lepih i manje lepih osobina i po meni je glupo glumiti zarad cega????
    Meni je Biterovo mišljenje u neki elementima dosta blisko i zato bih želeo da dam komentar na ovaj post.

    Problemi koji nastaju kada se donosi neki vrednosni sud o nekoj osobi, ili vezi, odnosno uspešnosti, sreći, zaslugama itd. neke osobe, ili osoba, većina ljudi čini sistemsku grešku jer polazi od prepostavke koja izvire isključivo iz našeg sistema vrednosti, naših iskustava i naših osobina. Time se anticipacija problema, odnosno pojave, pojma, osobe, veze itd. boji u većoj, ili manjoj meri našim sopstvenim, dakle subjektivnim stavovima o nečemu što ne retko inklinira od realnosti i nepristrasne analize...

    Šta znači naše mišljenje da je neko prošao bolje nego što zaslužuje. Ništa. Ono može biti izraz, recimo, naše zavisti, ili nepoznavanja dovoljno svih inputa koji utiču na validnost zaključka. To je posebno karakteristično za veze. Sve veze koje su disonantne u meri da se ne mogu održati, one se završe raskidom. Opstaju one koje su kompatibilne i pored toga što se možda nama čine nelogičnim i potpuno neodrživim...

    Život to sve uglavnom dovede na svoje mesto...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  13. #13

    Odgovor: Pozlaćivanje muškarca

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Meni je Biterovo mišljenje u neki elementima dosta blisko i zato bih želeo da dam komentar na ovaj post.

    Problemi koji nastaju kada se donosi neki vrednosni sud o nekoj osobi, ili vezi, odnosno uspešnosti, sreći, zaslugama itd. neke osobe, ili osoba, većina ljudi čini sistemsku grešku jer polazi od prepostavke koja izvire isključivo iz našeg sistema vrednosti, naših iskustava i naših osobina. Time se anticipacija problema, odnosno pojave, pojma, osobe, veze itd. boji u većoj, ili manjoj meri našim sopstvenim, dakle subjektivnim stavovima o nečemu što ne retko inklinira od realnosti i nepristrasne analize...

    Šta znači naše mišljenje da je neko prošao bolje nego što zaslužuje. Ništa. Ono može biti izraz, recimo, naše zavisti, ili nepoznavanja dovoljno svih inputa koji utiču na validnost zaključka. To je posebno karakteristično za veze. Sve veze koje su disonantne u meri da se ne mogu održati, one se završe raskidom. Opstaju one koje su kompatibilne i pored toga što se možda nama čine nelogičnim i potpuno neodrživim...

    Život to sve uglavnom dovede na svoje mesto...
    slazem se sa zadnjom recenicom. a vrlo je verovatno da zavisi i od toga koliko se potrudimo da sebe nadogradjujemo,rastemo pa onda ne postoji potreba bilo sta pozlacivati...onda ostaje ono samo imamo vrline i mane koje su podnosljive
    Najveca vlast je vladati sobom.

  14. #14

    Odgovor: Pozlaćivanje muškarca

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Uostalom zena treba da podrzava svog muskarca uvek i u svemu, zar ne?
    Ne!

    Malo kritike i neizvesnosti nije na odmet.
    Sporta radi...da se ne opusti preterano

  15. #15

    Odgovor: Pozlaćivanje muškarca

    to se u narodu vika kao 'slatki limun'..a kad evidentne i chinjenichne kvalitete jednog mushkarca dozhivljava kao dosadne, monotone, 'blah i one koje nijesu vrijedne pomena' - Ki$elo grozdje..prosto i jednostavno...

    mada, majka je ta koja ih je nauchila na to....'moj sin, ljubi ga majka'...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 160
    Poslednja poruka: 06.02.2015, 17:30
  2. Kako prepoznati oženjenog muškarca?
    Autor Najgora u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 57
    Poslednja poruka: 04.02.2015, 18:40
  3. Kako hipnotisati muškarca?
    Autor SQUAW u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 04.02.2012, 22:43
  4. Da li ste ikada udarili muškarca?
    Autor Kunic u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 140
    Poslednja poruka: 13.09.2011, 11:20
  5. Pijavice za podmlađivanje
    Autor Goga u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 01.04.2008, 01:10

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •