Lepa žena?
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 43

Tema: Lepa žena?

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    Lepa žena?

    Duh i telo.
    Šta više vredi?Šta se više ceni?Da li je za vas lepota jedne žene celina koju čine ova,dva sastojka,ili je prepoznajete samo u jednom od njih?Dajete li prenost duhu u odnosu na telo tj.izgled,ili obrnuto?
    Između žene obdarene duhom i žene obdarene jedino fizičkom lepotom,koju izabirate?Možda ni jednu?Možda tražite savršenu celinu,duh+telo?
    Dakle kakvu lepotu tražite u jednoj ženi?Da li je nalazite?
    od sveg voća koje sam probala,najbolji ukus imala je dobrota

  2. #2

    Odgovor: Lepa žena?

    Malo zeznuta problematika.

    Prvo sto vidis je fizicki izgled.....ne mogu reci da mi je fizicki izgled presudan, ali bi devojka trebala imati bar prijatnu spoljasnost za nesto vise. S druge strane, nikad ne bih mogao provoditi vreme s devojkom koja nije u stanju da prati malo "tezi" razgovor.....sta znam, na kraju je ipak presudno ono sto ima u glavi...izgleda

  3. #3

    Odgovor: Lepa žena?

    Duh je esencijalna vrednost koja određuje našu lepotu. Sve ostalo je šminka, sekundarno i svrstano pod rubruku - može, ali ne mora.

    To nije lako uočiti i priznati. Čak i oni koji misle da vole svoje žene zbog oblina koje ih krase , ili nekog drugog fizičkog atributa, potpuno sam uveren, nisu u pravu. Ljubav je složeno osećanje i mi ga vezujemo za ono što vidimo, dakle za fizički izgled, pa zbog toga stvaramo predstave u sebi za konkretne karakteristike voljene osobe...

    Svi mi ovde, mislim na muškarce, pričamo o Moniki Beluči, ili nekm drugim lepoticama. Nemojmo samo reći da one nisu fizički lepše od naših supruga ili devojaka. Međutim, mi ne volimo niti Moniku niti bilo koju drugu poznatu lepu ženu, već naše partnerke. A zašto? Pa zbog njihovih duhovnih lepih karakteristika. Definitivno.
    Poruku je izmenio memento, 13.09.2008 u 18:52
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  4. #4

    Odgovor: Lepa žena?

    lepa zena za mene ne mora da bude lepoticalepa zena poseduje harizmu, seksipilnost,duhovitost,lepotu duse....to je ono sto ne prolazi.fizicka lepota je prolazna i za mene nebitna
    Najveca vlast je vladati sobom.

  5. #5

    Odgovor: Lepa žena?

    Citat lado kaže: Pogledaj poruku
    lepa zena za mene ne mora da bude lepoticalepa zena poseduje harizmu, seksipilnost,duhovitost,lepotu duse....to je ono sto ne prolazi.fizicka lepota je prolazna i za mene nebitna
    vidi se da si zensko
    Ko je za jednu voznjicu

  6. #6

    Odgovor: Lepa žena?

    lijepa zena je kad ima zenstwenost,eroticnost i saswim dowoljno!

  7. #7

    Odgovor: Lepa žena?

    Citat lado kaže: Pogledaj poruku
    lepa zena za mene ne mora da bude lepoticalepa zena poseduje harizmu, seksipilnost,duhovitost,lepotu duse....to je ono sto ne prolazi.fizicka lepota je prolazna i za mene nebitna
    mrsava zena je najlepsa zena nema lepse odma padnem na takvu zenu.

  8. #8

    Odgovor: Lepa žena?

    Citat kohili kaže: Pogledaj poruku
    Duh i telo.
    Šta više vredi?Šta se više ceni?Da li je za vas lepota jedne žene celina koju čine ova,dva sastojka,ili je prepoznajete samo u jednom od njih?Dajete li prenost duhu u odnosu na telo tj.izgled,ili obrnuto?
    Između žene obdarene duhom i žene obdarene jedino fizičkom lepotom,koju izabirate?Možda ni jednu?Možda tražite savršenu celinu,duh+telo?
    Dakle kakvu lepotu tražite u jednoj ženi?Da li je nalazite?
    ...bez duha...ona je samo lutka...za naduvavanje...
    ...hell ain't a bad place to be......

  9. #9

    Odgovor: Lepa žena?

    Ne mora da bude prelepa,ali mora da ima neshto shto ce da me privuche...Nemam svoj tip,ja to ne razumem...Ili mi se svidja,ili ne,a sa time nema veze ni boja kose,niti boja ochiju...Grudi me ne interesuju,ako je guza dobra,ne mora ni da ih ima...Shto se tiche fizichkog izgleda,mislim da me najvishe privlache ochi,ne boja,nego oblik,koji ne mogu opisati,ali znam na shta mislim...Volim i lepe noge,pogotovu kad su stopala zhenstvena,iliti bebasta...
    Mozhe da bude i debela,to mi ne smeta,jer uvek mozhe da smrsha...A ako je losha,nikako ne mozhe da postane dobra...
    Najbitnije,po meni,je da je dobra,da ima veliko srce,kao i da bude skromna...A ako je takva,znachi da je vrlo inteligentna,kao i pametna...
    Duh je bitniji od fizichke lepote,jer se lepota mozhe izgubiti u delicu sekunde,a srce i dusha ostaju zauvek...
    Me Bring Da Enlightenment...

  10. #10

    Odgovor: Lepa žena?

    Lepa je ona žena kojoj sijaju oči dok me gleda, koja ume da me nasmeje, da me pomiluje, da bude tu kada mi je teško, koja se ne boji da bude ono što jeste, koja se ne boji da ću je izdati na prvoj krivini.
    Lepa je ona žena koja uživa u meni kao i ja u njoj, bez obzira na to kako izgledamo, bez obzira na to iz koje smo priče izašli pre toga, koja ume da leži pored mene i da trpi dok je češkam, lepa je ona koja voli da se ljubi sa mnom, ona koja ume da me naljuti, pa smiri za tili čas.
    Valjda je to
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  11. #11

    Odgovor: Lepa žena?

    Ovo je muška kafana i ja sam namerno došla da vas podsetim da je tema lepa žena,a ne ljubav prema ženi,i da su muškarci po svim psihološkim studijama okarakterisani kao vizuelisti,što bi značilo da reaguju na spoljašnji izgled suprotnog pola,pre svega ,pa zatim obraćaju pažnju na ostale kvalitete žene.

    Ne poznajem ni jednog muškarca koji je isto odreagovao na sliku lepe žene i na sliku ružne žene.Takodje ne poznajem muškarca koji će se radije skontati sa pametnim gaborom no li sa zgodnom harizmatičnom ženom.
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

  12. #12

    Odgovor: Lepa žena?

    Ovo je muška kafana i ja sam namerno došla da vas podsetim da je tema lepa žena,a ne ljubav prema ženi,i da su muškarci po svim psihološkim studijama okarakterisani kao vizuelisti
    Ja sam nažalost ćorav kao slepi miš i ne mogu biti vizuelista, te obraćam pažnju na intelektualne karakteristike.
    Partnerke su mi imale uglavnom sličnosti po tome što su bile inteligentne.
    Lepota nije harizma, lepota je samo trenutni dar od Boga.

    Sad da ne serem, ne volim ribe koje su toliko ružne da bi mogle da tuže roditelje zbog toga, ali između lepe i glupe i one malo ružnjikave i pametne biram ovu drugu, osim ako je za jednokratnu upotrebu.
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  13. #13

    Odgovor: Lepa žena?

    Данас ме је одушевило код људске анатомије што жена да би се удаљила од тебе мора да ти окрене леђа, тако да можеш са задовољством да одмериш гузу и листове... јако згодно направљено!
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  14. #14

    Odgovor: Lepa žena?

    Simbioza duha sa telom kao svila zaustavljena na vlatima trave svetlucajuci upijenom rosom u rano jesenje jutro, dok polako izmice sjaj pod naletom povetarca i prekine niti. Sutradan novo jutro,druga svila ali ista vlat trave...


    Citiraću Jovana Dučića:
    "Ima odista najlepših očiju koje ne umeju pogledati i najlepših usana koje se ne znaju osmehnuti."

    Duh sa lepotom, s namerom nisam upotrebio i...

  15. #15

    Odgovor: Lepa žena?

    prednost dajem duhovnoj lepoti.
    fizicka lepota prolazna
    lepa zena bez lepote duse za mene jeprazna flasa sa zanimljivom etiketom
    Najveca vlast je vladati sobom.

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 16.02.2015, 13:04
  2. Lepa si lepa...
    Autor dankaBg u forumu Psihologija
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 01.02.2012, 19:13

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •