Ne diraj mi mobilni
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 15
  1. #1

    Ne diraj mi mobilni

    Da li postoji neka osoba sa kojom komunicirate, a da ne biste želeli da to vaš partner sazna? Da li se zabrinete dok ste, recimo, u kupatilu, a vaš mobilni ostane na oku osobe sa kojom ste u vezi? Prostruji li vam nekada kroz glavu misao – Neće valjda sada da mi pošalje poruku, ili da me cimne!?
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  2. #2

    Odgovor: Ne diraj mi mobilni

    Nisam ja sebian
    ja moj dajem da mi ga i pogledaju i da se posluze s njim i sve pozive primam na njega ak i u kupatilu pod tuşem
    Ko je za jednu voznjicu

  3. #3

    Odgovor: Ne diraj mi mobilni

    Ne brinem se uopće iako je mobilni većinom uz mene ali da ostane negdje u sobi dok se ja tuširam, kaj onda.. Neću skakati i tražiti gdje je i tajanstveno ga držati pod kontrolom jer nemam šta skrivati.

    Ali, ukoliko ga vidim da mi kopa po njemu, povjerenje je gotovo
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  4. #4

    Odgovor: Ne diraj mi mobilni

    Ja svoj mobilni krijem kao zmija noge. I ne volim da mi ga niko dira. Ne krijem ništa, mnogo ali teška sam po tom pitanju.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  5. #5

    Odgovor: Ne diraj mi mobilni

    Nemam sta da krijem, moze i da se posluzi sa istim samo nek mi ne brise kontakte iz adresara
    If you are not willing to risk the unusual, you have to settle for the ordinary

  6. #6

    Odgovor: Ne diraj mi mobilni

    Kad bi neko uzeo moj mobilni u ruke...
    Osvanula bih na naslovnici Skandala ko stoj pa gledaj.

    Zakljucan,pod sestocifrenom cifrom
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  7. #7

    Odgovor: Ne diraj mi mobilni

    Ne volim da mi neko, (citaj: dragi ili djetic) dira mobilni
    Ne zato sto nesto krijem, vec sto su oni eksperti da nesto zeznu. Prosto sam alergicna na:"Daj mi nesto tvoj mobilni"

    Svako ima svoj .... iiiiiiiii?????.... aman, ni meni ne pada na pamet da cackam njihov

  8. #8

    Odgovor: Ne diraj mi mobilni

    Citat ELA kaže: Pogledaj poruku
    Ne zato sto nesto krijem, vec sto su oni eksperti da nesto zeznu. Prosto sam alergicna na:"Daj mi nesto tvoj mobilni"
    Hm, da... obožavam kada moja malena dobije inspiraciju da nešto slika pa kada kasnije idem gledati, naiđem na hrpu njezinih slika. Tada sam još dobro i prošla jer se znalo dogoditi da mi potpuno pošemeri opcije zvanja, zvuka itd pa sada ti nađi kaj je još zmuljala...
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  9. #9

    Odgovor: Ne diraj mi mobilni

    u poslednje vreme previše raskida/razvoda

    primer:
    kakav je to muškarac koji vara?
    kakva je to žena koja čita tuđe sms poruke?
    c'est en faisant n'importe quoi qu'on devient n'importe qui.

  10. #10

    Odgovor: Ne diraj mi mobilni

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Da li postoji neka osoba sa kojom komunicirate, a da ne biste želeli da to vaš partner sazna? Da li se zabrinete dok ste, recimo, u kupatilu, a vaš mobilni ostane na oku osobe sa kojom ste u vezi? Prostruji li vam nekada kroz glavu misao – Neće valjda sada da mi pošalje poruku, ili da me cimne!?

    Iako stvarno ništa ne krijem od svog dragog, čak mu šta više i pokažem kad mi neki nazovi "udvarač" pošalje poruku, ipak postoji jedna osoba od koje se njemu diže kosa na glavi, - a to je moj bivši sa kojim sam ostala u dobrim (prijateljskim) odnosima... Razumem ga, naravno, ni meni ne bi bilo svejedno da u njegovom telefonu vidim poruke (iako ih ne čitam) od osobe koja mu je pre značila kao ja sada...

    Čak mi je tražio da prekinem svaki kontakt sa njim, iako između mene i njega stvarno više ničeg nema sem prijateljskog odnosa (i sa njegove strane - nadam se!) A i pored toga, ja nikad ne pokrećem prva razgovor, niti mu pošaljem prva poruku, sem ukoliko mi ne treba neka važna informacija ne vezana za bilo šta što može da se poveže sa našim odnosom koji je postojao...

    Tako da, mislim da ne bi bilo ni malo prijatno da se desi da mi dotični pošalje neki smsčić u nezgodnom trenutku...

  11. #11

    Odgovor: Ne diraj mi mobilni

    Sva sreća da moj dragi nezna ni svoj mobilni čestito da koristi pa nebrinem za moj.A nema šta ni da vidi i pročita,da sam mlađa možda bi krila,možda.

    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati

  12. #12

    Odgovor: Ne diraj mi mobilni

    Ja svoj mobilni cuvam, mazim i pazim Ali kad god sam u nekom poslu a stigne mi poruka, neko me zove, kazem "vidi", "javi se". Ne brljamo i ne gledamo jedni drugima po mobilnom. Uvek kad je jedan zauzet, drugi se javi i ne smeta nam.....

  13. #13

    Odgovor: Ne diraj mi mobilni

    Ha-ha-ha... Užasi promiskuiteta.

  14. #14

    Odgovor: Ne diraj mi mobilni

    Uf, ne krijem nista...ali panicni napad dobijem kad mi neko otvori galeriju.Smatram to nepristojnim!
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  15. #15

    Odgovor: Ne diraj mi mobilni

    Mobilni mi je itekako otvoren za sve, mož ga svako uzeti jer nema nikakvih privatnih stvari jer sve to uredno čuvam/brišem po potrebi. Isto tako i za Galeriju.

    S druge strane, tablet mi je kao tempirana bomba što se tiče svega. Galerija mi je puna golotinja, pretraživači su puni sveg i svačeg vrućeg. Tviter mi je [Top Secret]...
    Vojvodina.cafe | FA14 | NH23 | Ela Rumf | • APTIV •

Slične teme

  1. Mobilni i vožnja!
    Autor Sirijus u forumu Auto-moto
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 27.12.2023, 14:01
  2. ... beba i vi ... koliko ste mobilni? ...
    Autor Mopiell u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 27.08.2009, 09:58
  3. Koliko koristite vaš mobilni?
    Autor SQUAW u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 66
    Poslednja poruka: 13.08.2008, 23:20
  4. Mobilni telefon za pušače
    Autor Lady S u forumu Spomenar
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 11.05.2007, 13:02
  5. Mobilni telefon za slepe.
    Autor goldie u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 18.08.2006, 14:08

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •