Priče na poslu
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 28

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    Priče na poslu

    Mene nešto već muka hvata što uskoro moram da se vratim na posao pa sam se setila i tih kojekavih priča na poslu. Od one koja je juče nešto super skuvala preko druge koju danas eto boli zub treće koja uvek ima neka velika posla do njih koje se zezaju imaju ljubavnih problema (kako je to slatko! ) izlaze, sexaju se ...

    O čemu vi pričate sa kolegama? Postoje li zone koje su zabranjene za sudjene saputnike?

  2. #2

    Odgovor: Priče na poslu

    ...ijao...juce bas pricah ortaku o tome...generalno,radim sa raznim boodalama...rekao bih,velika koncentracija na malom prostoru...
    ...zaista pokusavam svakog da saslusam,ali je to zaista tesko...promenim deset licnosti dok udovoljim svima...e onda,kada mi sve dopizdi,pocinjem da ih jebem...oni malo pametniji ukapiraju,one gluplje jases do kraja radnog vremena...
    ...ali price su uglavnom iste,kao sto ih je opisala Najka...ali molim,da se stavi u zapisnik...obavezno znam,koja je sta kuvala za ruchak taj dan...
    ...hell ain't a bad place to be......

  3. #3

    Odgovor: Priče na poslu

    za dodatak zapisniku,moj skromni prilog,na istu temu:

    Citat duga12 kaže: Pogledaj poruku
    ...a situacije na poslu dok traje pauza za kaficu...jbt.kad počnu da parlaju od 6 ujutru,kako su istresle tepihe,skuvale ruČkove za 5 dana,ispeglale veš,oprale prozore,do 7 je gotova generalka cele kuće...domaćice sa reklame..
    e onda pretresaju ko,kad gde i s kim,do kraja radnog vremenaveć menjam boje i izrazom lica im dajem do znanja da ih ne mogu slušati više...i da jedva čekam da kuci begam
    E sad,desi se da ne bude baš uvek tako..ali to su retke prilike.

    Vratila sam se sa godišnjeg,pre tri dana...i već imam utisak,kao da nisam ni bila

  4. #4

    Odgovor: Priče na poslu

    ...ima neki lik,radi sa mnom,zove se Zoran...zivi u obliznjem selu,dobar je kao 'lebac,ali brate...kao da je bre,ceo zivot proveo u prashumi ili u nekoj drugoj vukojebini...prica on tako o svemu i svacemu,ja slusam...i jbg,izgubih zivce,rekoh sebi...ajde malo jebacine...
    ...prekinem ga i pitam...Zoki brate,da te pitam nesto...jesi li ga ikada zavario nekoj ribi u shupak?........Zoki iznenadjen...ne moze da veruje...gleda u mene k'o tele u sharena vrata jednop 15 sekundi...ja 'ocu da prsnem od smeha,ali sam ozbiljan...Zoki gleda tako,cuti i spusti glavu...ja opet...alo Zoki,pitao sam te nesto...on i dalje cuti i gleda u patos...na kraju,ja podviknem...alo shabane,odgovori na pitanje...on dize glavu i sav crven u licu kaze...nisam......posle sam nastavio sa varijacijama...pising,fisting,sve dok mu se nisam smucio skroz...od onda...ne slusam njegove price...cim se pojavim,zacuti...kako nekada i tisina zna da prija coveku...
    ...hell ain't a bad place to be......

  5. #5

    Odgovor: Priče na poslu

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...kako nekada i tisina zna da prija coveku...
    ispašćemo najgori namćori...

    Imam i ja jednu...isto dobra ko 'lebac,al je klimax žešće protresao (da,da znam i mene to čeka)...ali mene će da opali prevremeni klimax,od njenih ''nepoznatih problema''.Svako malo,ona plače ,ajd' kapiram hormoni,stres...problemi,ali na svako moje pitanje u želji da joj olakšam ''stanje'',dobijem odgovor ''ne znam'' ..i tako to traje,i traje...dok joj neki dan nisam rekla''ok.živi u neznanju''

    Nisam neosetljiva,ne..ali sve manje imam i sluha i tolerancije za ''nepoznate probleme''...valjda što sam i sama pod utiskom svojih...nakupilo se mnogo,u zadnje vreme...i baš mi sad pade na pamet ...pa ja se i ne sećam kad je ona mene upitala ni kako si,a ne nešto drugo u tom smislu...a ne odvaja se od mene,dok smo na poslu...

  6. #6

    Odgovor: Priče na poslu

    jednu moju poslovnu saradnicu stalno napadaju koleginice kako se neukusno oblai ...
    te velik dekolte i izbaci one sisurde i tri guzicu po kancelariji i joş svaşta ali ja
    nikad nisam olajavao , posebno nju mlada je , mora da se dokazuje
    Ko je za jednu voznjicu

  7. #7

    Odgovor: Priče na poslu

    Kod nas se priča uz jutarnju kafu, o svačemu, kako kad. Meni nekada smeta, nekad ne, ali to ne traje dugo, posle svako zabode nos u svoje predmete.
    "Ljepota nije u licu; ljepota je svjetlost u srcu."

  8. #8

    Odgovor: Priče na poslu

    U martu mi je stigla nova koleginica.
    Udavali smo se do avgusta. Svi. I jedva smo čekali da je udamo i da se spasimo te torture organizacije, biranja pesme za prvi ples, dizajna pozivnica i sl.
    E, odmah su potom počele bračne nesuglasice. Svako jutro smo dobijali izveštaj da li je oprao sudove kada je obećao, jel izašao sa društvom, jel se brecnuo na nju. Ovde smo bar neki od nas bili pošteđeni ove torture. Mislim, morali smo svi da slušamo (nemojte slučajno da pomislite da se iz te priče može isključiti, ukoliko je neko ne sluša, ustaće, prićiće toj osobi, kucnuti je o rame i reći "ma, slušaj me šta ti pričam"), ali saveti prosto nisu očekivani od svih. Uglavnom, od kolege koji je oženjen i konta "muški mozak" (siroma' čovek, kakvi mu sve saveti nisu traženi da ih da).
    E, ovaj, sada smo trudni. Svi smo se zbilja od srca obradovali toj vesti. I, eto, od onda je prošlo mesec dana. Već svi imamo mučninu od trudnoće (tačnije, ne od trudnoće, već od ponašanja u trudnoći), iako trudnica nema ni jutarnje mučnine. Eto, ona nije bolesna, ali mora da spreči da bude bolesna. Stoga ni u kom slučaju ne treba uzeti bolovanje dok vlada gripa, najbitnije je provetravanje prostorija. A to provetravanje zapravo znači da ona sedi u jakni, a nama, ako je hladno, se ponudi jakna, uz prigodnu lekciju o zdravom životu. Ne dao Bog da se neko nakašlje, tog momenta kreće urlanje da svi koji dolaze bolesni na posao ugrožavaju njeno zdravlje i zdravlje njenog deteta. Veoma je bitna i ishrana u trudnoći, tako da svaki dan dobijamo izveštaj koliko je voća juče pojela, šta je jela od povrća i u kojim količinama, koliko je decilitara prirodnog soka nacedila... Naravno, ako si u poslu i jednostavno kažeš joj "ne sad, kasnije", dobićeš kao odgovor suzu, optužbu da je mrziš i, naposletku, izjavu da naša nezainteresovanost ima korene u zavidnosti.
    Naravno, na sve to me okruže i drugi sa pričom "Bože, kako ćemo mi nju izdržati dok ne reši da ipak ode na bolovanje". Btw, to je isplanirala negde kad uđe u 7. mesec.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  9. #9

    Odgovor: Priče na poslu

    putujem na posao u dva sela, tako da imam dva različita kolektiva..u jednom su kolege sjajne, prosto je uživanje sesti i popiti kafu u tako lepoj, zdravoj atmosferi..niko nikog ne opterećuje, svi su opušteni i spremni za šalu..

    ovaj drugi kolektiv je sve suprotno od ovog prvog, ali sam tamo srećom samo dva dana u nedelji..neverovatno da su apsolutno svi tamo zaposleni daveži nevidjeni..taj problem sam rešila tako što ih vidim samo na pet minuta dnevno, ujutru čim stignem..toliko mi treba da sunem kafu i zbrišem u moje odaje..i ne izlazim odatle ni po cenu života, uvek uz izgovor da imam jako puno posla(doduše, najčešće i imam, pa ne lažem mnogo)..

    kolega sa kojim najviše vremena provodim je fenomenalan čovek, tako da mi je boravak na poslu, sve u svemu, poprilično prijatan..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  10. #10

    Odgovor: Priče na poslu

    Moj kolektiv je svestran.
    Ne volim da iznosim svoju intimu na dlanu, pa se ogradjujem od prica i pricica, kad god mogu.
    Imamo dve dezurne frau Gabrijele, na svu srecu rade u suprotnim smenama,
    informisane su o svim tracevima iz zute stampe, autobusa, kancelarijskih kuloara,
    okoline i predgradja.Kad vodim poverljive telefonske razgovore, uvek im je uvo tik uz vrata da im ne bi nesto promaklo.U pocetku me je to strasno nerviralo,sad sam vec navikla - jednostavno ne slusam!One pricaju i prepricavaju, a da me za minut pitaju sta su rekle, ja ne bih znala ni slovce da ponovim.

    Zatim imamo homofobicarku, sa njom smo prelezali sve bolesti,upoznali sve klinike u gradu, kao i njihove cenovnike.

    Potom dva cutologa, sa dobar dan i dovidjenja, oni mi najvise prijaju

    Onda koleginicu crno - belu, kojoj sve smeta i koja se do sad nije slozila sa nicijim stavom,uvek more biti Pera kontras

    Ovo je samo jedan deo,mojih koleginica iz offica
    Sve u svemu, bar mi nije dosadno

  11. #11

    Odgovor: Priče na poslu

    Ja recimo imam ludu sreću da radim sama,što znači da nema davitelja,smarača i ostalih.Ostatak kolega iz firme viđam jednom u mesec dana,popijemo kafu i svako na svoju stranu.I super mi je
    I may not be perfect but I'm always me

Slične teme

  1. Lična higijena na poslu
    Autor Invisibleman u forumu Posao
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 17.03.2015, 23:02
  2. Privilegije na poslu
    Autor little fairy u forumu Posao
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 14.02.2015, 14:33
  3. Internet pristup na poslu
    Autor Invisibleman u forumu Posao
    Odgovora: 48
    Poslednja poruka: 22.12.2014, 10:59
  4. Prijateljstvo na poslu
    Autor love hunter u forumu Posao
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 23.08.2011, 10:14
  5. Spavanje na poslu
    Autor SQUAW u forumu Posao
    Odgovora: 38
    Poslednja poruka: 08.06.2011, 14:11

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •