Spisak na kojem ne želite da se nađete
Prikaz rezultata 1 do 8 od ukupno 8
  1. #1

    Spisak na kojem ne želite da se nađete

    Stanovnici gradića Broncola silno su se iznenadili kada su na oglasnoj tabli ugledali spisak preljubnika, kao i prevarenih žena i muškaraca.

    Policija gradića na severu Italije pokrenula je istragu o autoru liste, na kojoj su se našli brojni stanovnici Broncola, sa sočnim zaključkom "Nastaviće se"!

    Većina njih bila je potpuno šokirana svojim, ili imenom sebi bliske osobe, rođaka ili komšije na spisku, i mnogi su zapretili tužbom protiv lica koje ju je postavilo.

    Iako je lista odmah skinuta sa oglasne table, postala je glavna tema razgovora u Broncolu, naročito jer su se na njoj našli istaknuti političari, i drugi poznati građani.

    Neki smatraju da je oglas postavljen kako bi uneo pometnju u lokalne izbore zakazane za 26. oktobar, ali svi navedeni muškarci su iz različitih stranaka.

    Ovo nije usamljen slučaj isterivanja "romantične pravde" putem oglasa - u Kanikatiju na Siciliji, ulice su osvanule oblepljene plakatima na kojima se jedna žena ističe kao "lakog morala", a njen muž kao "rogonja".

    "Uvršten je u klub lokalnih rogonja, jer dostojanstveno i hrabro podnosi konstantna švrljanja supruge", piše na letku, koji ne ostavlja mesta mašti, jer je siroti muž naveden imenom, prezimenom i zanimanjem.

    (MONDO)

    Užas zamislite da se nađete na takvom spisku a da pritom nemate nikakve veze sa tim ala bi bilo objašnjavanja...
    I may not be perfect but I'm always me
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Spisak na kojem ne želite da se nađete

    Prljavo....
    I naravno da ce se svi braniti, osim onih koji su uboli neku od 10.00 ocenom!
    A svi znaju da 90% svih muskarca sa liste i 50% svih zena je bar jednom prevario/la. Pitanje je samo da li se tipovi slazu.

    Najbolje je sve demantovati a sa kreatorima pisma malo ``porazgovarati``.
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Spisak na kojem ne želite da se nađete

    Citat makilli kaže: Pogledaj poruku
    Užas zamislite da se nađete na takvom spisku a da pritom nemate nikakve veze sa tim ala bi bilo objašnjavanja...
    Ја бих платио да ме ставе, да изађем на глас као швалер
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Spisak na kojem ne želite da se nađete

    Zaista postoji nekoliko spiskova na kojima ne bih voleo da se nalazim. Jedan me posebno brine, jer sam na njemu potpuno nepravedno. Ali, život je prepun apsurda i nisam jedini u slučnoj sitaciji...
    Poruku je izmenio memento, 08.09.2008 u 10:16
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Spisak na kojem ne želite da se nađete

    uh ne bi volela da se nadjem na spisku za odstrel
    Najveca vlast je vladati sobom.
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Spisak na kojem ne želite da se nađete

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Ја бих платио да ме ставе, да изађем на глас као швалер
    Мммдадада... а шта ако би се нашао на списку, али међу рогоњама?


      Vrh

  7. #7

    Odgovor: Spisak na kojem ne želite da se nađete

    Citat makilli kaže: Pogledaj poruku
    Užas zamislite da se nađete na takvom spisku a da pritom nemate nikakve veze sa tim ala bi bilo objašnjavanja...
    ...ma ne bi bilo objašnjavanja posebno iz razloga što garantujem da bi se oboje našli svako na svom spisku
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.
      Vrh

  8. #8

    Odgovor: Spisak na kojem ne želite da se nađete



    Smela bi' odma' da potpišem (tu me seci) da je to uradio neki naš čo'ek.

    I to neki od wadikala ! (mislim zbog zato što oni imaju tapiju na recepte specijaliteta iz te kuhinje),
    koji je rafo slučajno, turistički, u prolazu " ... uuu prolazuuu ... " nabasao na prekrasni mali gradić Bronkoli.
    He heh ...
    Kao ono kad ameri testiraju nove minice, puščice i bombice,
    negde Tamo Daleko od svoje kuće, u nekim bezveznim pizdićima, da vide i čuju - kako će lepo odjenuti,
    (a da im pritom njihove bubne opničice ne uzdrhte isuviše).
    E baš tako nekako.

    Međutim,
    ispostavilo se (na njihovu žalost-a našu ON radost) da je to bila još jedna u nizu promašenih investicija,
    pa se od te pokazne vežbe iz niza akcija sa liste "Zavadi pa Vladaj", na domaćem terenu odustalo.
    Bila bi to obična petarda by SR (Srpskih Retadrda)!
    I baš tada , svi su radikalni vetrovi najednom dunuli (ne misli se na prdeže) i
    kormilo je odmah okrenulo krmu ( krme krmad ) u novom pravcu - put Drevnih Kletvi i Crne Magije.
    (doušnik sa izvora poznat redakciji Radio Mileva ali zbog svoje i Milevine sigurnosti ostaće - anoniman ).

    ... ma sigurna sam u to 100% ko što znam da je danas utorak
    (uh, dobro se setih, da ne zaboravim posle utorak da postavim za omiljenu pesmicu.)


    Neko neobavešten, ko ovde neko vreme (zadnjih dva'es tri'es godina) nije obitavao - začuđeno će zapitati :
    -" A zašto ?
    Pa :
    -kod nas se ti spiskovi služe uz jutarnju kafu. Umesto raHAtluka,
    -kod nas je uslov - što više budalaština, debilizama, bljuvotina i "moralnih" pikanterija - to veći, jači, lepši i čvršći rejting,
    -kod nas je i vrapcima(na granama) otkad već plavo oko vrata od tog jedno(g)-isto(g) cvrkuta,
    -kod nas na to više niko i ne trepće, više niko ni ne porumeni makar i ne zamucne,
    -kod nas se o tim stvarima naveliko i naširoko priča, na sva usta, punim plućima,
    -kod nas je to baš ... ali baaaš cool.

    Eto zašto !

    jBT ...tek dok sam sve ovo ispisala shvatih - koji smo mi ustvari kreteni. Nebeski.


    Poruku je izmenio CHichaGlisha, 09.09.2008 u 11:51

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "

      Vrh

Slične teme

  1. Kamp oprema - nastavi spisak
    Autor Lady S u forumu Lov i ribolov
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 16.09.2015, 12:54
  2. Zbog čega želite sex?
    Autor SQUAW u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 42
    Poslednja poruka: 19.12.2009, 21:22
  3. Spisak ratova
    Autor Lady S u forumu Istorija
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 20.08.2009, 21:58
  4. Blaža i 'Želite li da postanete milicioner?'
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 25.12.2007, 23:03
  5. Spisak problematichnih E-mulgatora
    Autor HLEBmaster u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 23.04.2006, 17:36

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •