Kolika ste kokoška?
Prikaz rezultata 1 do 8 od ukupno 8
  1. #1

    03 Kolika ste kokoška?

    Evo ga linkić,aj malo se igramo

    http://tupikit.lupiga.com/testovi/kokosh/



    Svoj rezultat dostavljam kasnije
    Ćuti i prenesi dalje....

  2. #2

    Odgovor: Kolika ste kokoška?

    55%
    TRKAČA KOKOŠ
    ... 20 sec od kokošinjca do hrane, 17 sec od hrane do vode, 18 sec od vode do kokošinjca, 12 sec preko ceste i natrag, ... Sekunda gore, sekunda dole, na to se svodi vaš život. Jurite cijeli dan, što za hranom, što za poslom! Pa dajte više stanite malo!

    Ne zovu vas uzalud: TRKAČA KOKOŠ

    Ponosni ste na svoje batke, i na svoj visoki aerodinamični kljun! Sigurni ste u svoju sposobnost percepcije, samo jeste li sigurni da auto baš nikada neće biti brži?

    Naš savijet:

    Trčite, trčite, trčite! Ne postoji ništa što vi ne bi mogli postići! Vjera u veliku kokoš je jaka u vama i vi ćete jednog dana sjediti na tronu velikog dvora slavnih kokoši. Držimo vam fige!
    Citius, Altius, Fortius.

  3. #3

    Odgovor: Kolika ste kokoška?

    devojčice, ovaj kviz je neko već negde postavio

    igrao sam se pre par meseci

    daj nešto originalnije
    Poruku je izmenio Bombica, 24.07.2009 u 19:27
    "...polja su cvetna, šume su zelene, ali su najlepše bele pelene..."

  4. #4

    Odgovor: Kolika ste kokoška?

    Ja sam ga sad igrala prvi put i evo mene, obične dvorišne kokoške...

    KLJUCALICA - Obična dvorišna kokoš
    Oduvijek ste se pitali zasto vas na rijeći "pi, pi, pi,..." prođu trnci po cijelom tijelu! E, pa nadamo se da smo vam pomogli!

    Da, rezultati ne lažu, vi ste: KLJUCALICA

    Mrvicu ste ispod prosjeka, ali ipak vodite mirani bezbrižan život. Nikada se niste pitali što će biti sutra, niti kud nestaju vaše kolegice iz kokošinjca. I neka, uostalom, što se to vas tiče. Najbolji ste u paničnom trčanju po dvorištu, na svaki, čak i najmanji šum.

    Naš savijet:

    Pokljucajte to što imate, popasite si još malo travice, bacite koji pogled prema nebu i ne opterećujte se previše. Neka vas tješi što ćete na kraju možda ipak ispasti, sasvim dobra, juhica.

  5. #5

    Odgovor: Kolika ste kokoška?

    he,he ovo je bilo dobro.....trkaca kokos.......bitno je da sam kokos...
    Najveca vlast je vladati sobom.

  6. #6

    Odgovor: Kolika ste kokoška?

    Vi ste 25974 eventualna kokoš! (držimo vam fige!) 16%
    "ČILE" - pola čovjek, pola pile

    Vječno pitanje "Šta je nastalo prije - kokoš ili jaje?", pitanje na koje zapravo i ne postoji odgovor, pitanje koje s vama nema niti najmanje veze. Znamo da se koji put probudite sa perijem u ustima i da se u vama javlja dvojba, ali na žalost, možda u nekom imaginarnom svijetu vi bi i mogli biti kokoš, ali u ovom materijanom, vi sete obično pile koje se uspravilo do visine čovjeka.
    Stručni termin za vašu vrstu je: ČILE
    Ha, koji crni dan za vasu psihu?

    Naš savijet:

    Prestanite gristi jastuke po noći, to košta, i između ostalog trpa vam glupe misli u glavu. I na kraju, čovjeće odustani više od ovakvih testova i primi se posla!

  7. #7

    Odgovor: Kolika ste kokoška?

    MAJKA KOKA - korak do savršenstva iliti u % to je 70%

    Pogleda na vaše žute mališane, niti nakon toliko vremena ne prestaje tjerati suzu u vaše oko. Da, oko srca vam je uvijek toplo kada se male žute loptice tako bezbrižno rastrće po dvorištu.

    Ponosni ste jer ste: MAJKA KOKA

    Od vaše snage, ljudima staje dah i oni preuzimaju dio vaše sreće na sebe. Činite ih da se osjećaju moćno i snažno. Možete biti ponosni na sebe!

    Naš savijet:

    Ne mijenjajte se nikada! Budite to što jeste i što činite najbolje! Vjerujte nam, makar je još samo jedna stepenica iznad vas, to ne znaći da je i najbolja - zapamtite na vrhu ste uvijek sami!

    Ćuti i prenesi dalje....

  8. #8

    Odgovor: Kolika ste kokoška?

    ..ja sam "CILE"-polu covek,polu pile..
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

Slične teme

  1. Kolika je idealna tezina muskarca?
    Autor biterlemon u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 17.09.2012, 19:08
  2. Pa, kolika budala moraš da budeš...
    Autor silvia u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 16.08.2011, 22:12

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •