Vibrator u službi medicine
Prikaz rezultata 1 do 11 od ukupno 11
  1. #1

    Vibrator u službi medicine

    Vibratorom pacijentkinji lečio koleno

    Pedesetsedmogodišnji engleski lekar Stjuart Hil rekao je pacijentkinji da će kolena prestati da je bole ako je dovede do orgazma uz pomoć vibratora i ona je pristala na terapiju.
    Iako se žena nikome nije žalila, slučaj je dospeo do suda kada je to ispričala svom suprugu. Ispostavilo se da je lekar koristio tehniku kineske hormonalne terapije koja je zabranjena u Velikoj Britaniji. Hil se sada nalazi na optuženičkoj klupi zbog toga što je pacijentkinji stavio mehanički vibrator na intimno mesto, a uz to joj je lizao grudi.
    "Rekao joj je da mora da doživi orgazam da bi ozdravila, a neuka žena je poverovala da je reč o pravoj terapiji", rekla je tužiteljka Amanda Ripon. U čitavoj priči je najčudnije to što pacijentkinja tvrdi da konačno hoda bez bolova i pred sudom insistira da lekar bude oslobođen.
    Hil kaže da nije kriv ni za jedan od devet seksualnih napada za koje je optužen. Suđenje koje je izazvalo veliku pažnju javnosti se nastavlja.
    (blic)


    A meni čika doktor za moja uboga kolena preporučio plivanje i zabranio trčanje.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  2. #2

    Odgovor: Vibrator u službi medicine

    Pa mogao je i suprug da se potrudi i priušti joj dobar orgazam...da joj klecaju kolena nedelju dana.
    Ko je mene poznavao, ni pakao mu neće teško pasti.

  3. #3

    Odgovor: Vibrator u službi medicine

    Lečim bolove u kolenima i ostalim zglobovima
    ženama do 35 godina,
    tradicionalnom metodom (misionarska)
    bez ikakve nadoknade

    ako ne mogu vaši moževi i momci
    mogu ja
    "...polja su cvetna, šume su zelene, ali su najlepše bele pelene..."

  4. #4

    Odgovor: Vibrator u službi medicine

    ...ja lečim uglavnom mlađe... ...koje nemaju još uvek zdravstvenih problema sa kolenima...

  5. #5

    Odgovor: Vibrator u službi medicine

    Svi prijatni doživljaji utiču na naše zdravlje (kao što ga neprijatni urušavaju) i mogu ga popravljati Kad lučimo te određene hormone borimo se protiv stresa, opušteniji smo, lakše tonemo u san, radimo na cirkulaciji i protoku kiseonika... i ne da verujem u ovakve stvari nego se popravljam redovno

    Baš me nešto žiga koleno

    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  6. #6

    Odgovor: Vibrator u službi medicine

    U svakom slucaju sam za prevenciju, a uglavnom i za alternativne metode nasuprot tabletamama, injekcijama ili nozevima. Ovde imam samo dve dileme... zasto bas vibrator, i zasto joj nije prepisao kucno lecenje...?
    Vrag odneo šnalu...

  7. #7

    Odgovor: Vibrator u službi medicine

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...ja lečim uglavnom mlađe... ...koje nemaju još uvek zdravstvenih problema sa kolenima...
    ... leim pacijentkinje i sa drugih kontinenata
    Ko je za jednu voznjicu

  8. #8

    Odgovor: Vibrator u službi medicine

    Da li to znači da smo mi muškarci diskriminisani kao pacijenti? Stvarno ne znam šta bi neki izrabljeni kubikaš (nadničar) mogao sebi da uradi sa vibratorom pa da mu se istrošeni zglobovi regenerišu. Ako je kompenzacija tome da možemo biti uspešni lečnici, onda u redu...

    A možda će se dizajnirati i neki vibratori za kubikaše. To bi bilo zaista humano. Vibratorom u bezbrižnu starost u predgrađima! Sjajan slogan.

    Naravno, ovo gore je šala. Međutim, medicina je večita tajna i nikada ne znamo šta nam ponekad može pomoći. U svakom slučaju, mislim da nisu nevažne subjektivne reakcije bolesnih na alternativne metode lečenja. Pa i na taj famozni vibrator...
    Poruku je izmenio memento, 08.09.2008 u 13:23 Razlog: Dopuna
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  9. #9

    Odgovor: Vibrator u službi medicine

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Da li to znači da smo mi muškarci diskriminisani kao pacijenti?
    Ne vidim za šta bi muškarcima služio vibrator,ili možda grešim ,možda bi mogao da posluži umesto masažera za zglobove.
    Nego,zaključak ovog slučaja je da je orgazam pomogao ženi da ozdravi,pa ne vidim zašto ne bi "pomenuti" pomogao i muškarcima sa istim tegobama.
    Možda jedino tom prilikom treba obratiti pažnju na pozu,nikako u klečećem stavu.
    Ko je mene poznavao, ni pakao mu neće teško pasti.

  10. #10

    Odgovor: Vibrator u službi medicine

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Svi prijatni doživljaji utiču na naše zdravlje (kao što ga neprijatni urušavaju) i mogu ga popravljati Kad lučimo te određene hormone borimo se protiv stresa, opušteniji smo, lakše tonemo u san, radimo na cirkulaciji i protoku kiseonika... i ne da verujem u ovakve stvari nego se popravljam redovno

    Baš me nešto žiga koleno

    Lepo ja rekoh pre par dana da lekari preporucuju za dobro zdravlje sex bar 3 X nedeljno !

  11. #11

    Odgovor: Vibrator u službi medicine

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Da li to znači da smo mi muškarci diskriminisani kao pacijenti?
    Da! Za vas nema leka
    Ako je kompenzacija tome da možemo biti uspešni lečnici, onda u redu...

    zato su i izmislili vibratore

Slične teme

  1. Muskarci ili vibrator?
    Autor Achilles u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 24.07.2012, 16:05

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •