Šta sam video u njemu/njoj?
Strana 1 od 6 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 82
  1. #1

    Šta sam video u njemu/njoj?

    Prođe vreme i neke bivše veze, neke stare ljubavi se presele u uspomene. A onda ih tek sretnemo i progovorimo po koju reč ili pak čujemo nešto o njima. I zapitamo se:"Šta sam video u njemu/njoj"?
    Pre neki dan mi se desio baš jedan od tih filmova.
    I još uvek nemam odgovor na pitanja koja sam tad postavila sebi. Da li nisam videla ono što danas vidim? Da li sam videla, ali nisam htela sebi da priznam? Ili smo se u vremenu koje je proteklo od naše veze koračali različitim putevima, živeli različitim životima i razvili se u osobe koje danas imaju tako malo zajedničkog?
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  2. #2

    Odgovor: Šta sam video u njemu/njoj?

    Hm... ja ne razmisljam tako...

    Uvek pomislim:
    Eh, kako sam je samo nekada voleo...
    Zasto mi se danas ne dopada?


    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  3. #3

    Odgovor: Šta sam video u njemu/njoj?

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Prođe vreme i neke bivše veze, neke stare ljubavi se presele u uspomene. A onda ih tek sretnemo i progovorimo po koju reč ili pak čujemo nešto o njima. I zapitamo se:"Šta sam video u njemu/njoj"?
    Pre neki dan mi se desio baš jedan od tih filmova.
    I još uvek nemam odgovor na pitanja koja sam tad postavila sebi. Da li nisam videla ono što danas vidim? Da li sam videla, ali nisam htela sebi da priznam? Ili smo se u vremenu koje je proteklo od naše veze koračali različitim putevima, živeli različitim životima i razvili se u osobe koje danas imaju tako malo zajedničkog?
    ...sjajna tema...
    ...ja licno...kada bolje razmislim...nisam smeo da priznam sebi...i secam se...mislim da sam se bojao da pokrenem temu o raskidu...zasto?...ne znam...verovatno sam se bojao da ne ispadnem djubre i govno...ako kazem ono sto osecam...pogresno...to sada vidim...
    ...a putevi se razilaze...svako od nas dok koraca putem,gleda znakove...koji mu odvlace paznju i skrecu na drugi kolosek...neki na tim,usputnim stanicama,pronadju nesto novo...sto ih oblikuje i daje im neku novu nit...posebnost...koja ih izdvaja od drugih...i na kraju...shvatimo da vise nismo isti...
    ...jbt...kako sam se nakenjao...
    ...hell ain't a bad place to be......

  4. #4

    Odgovor: Šta sam video u njemu/njoj?

    nemam ja taj problem....sa svima koji su mi ista znacili ja sam u odlicnim odnosima....
    sretnemo se....jos uvek vidim ono sto me je nekad zarobilo....
    samo....ja sam ta koja se promenila......
    Ploviti se mora i bez broda ..

  5. #5

    Odgovor: Šta sam video u njemu/njoj?

    Od onih sto su mi kratko trajali (ili da se lepse izrazim...od onih sa kojima sam imala veze koje nisu dozivele puni rascvat)... neke srecem, sa nekima od njih normalno pricam, sa jednim sam ostala dobar prijatelj. No, one najvaznije ne srecem uopste, svi su toliko daleko da se prosto zapitam nisu li se zbog mene tako razbezali.
    A u njima sam videla mogucnost da budem voljena i srecna, i da to uzvratim. I bila sam. Bilo je i promasaja, ali sve to ide u rok sluzbe. Ako nekog od glavnjaka ipak sretnem, prenecu utiske
    Vrag odneo šnalu...

  6. #6

    Odgovor: Šta sam video u njemu/njoj?

    Ili su oni bili fatalni ili sam ja samo takve birala ... Za sve je bila zajednička neverovatna harizma i šarm... Naravno , mislim na svoje zrele veze... I na kojeg god da pomislim, mogu da se zapitam šta mi bi da više nisam sa njim... Osim jednog Tu mi je sve jasno... Verovatno posledica jedne od mojih minus faza...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  7. #7

    Odgovor: Šta sam video u njemu/njoj?

    pitam se sta sam videla u njima.. pitam se sta i dalje vidim u njima.. nijednog nisam u potpunosti prebolela i svakom bih se vratila, makar na jedno vece.. da utvrdim gradivo sta je to sto i dalje vidim u njima..
    to sam negde vec i pominjala.. te tragove proslosti.. te duhove..
    Krek, krek.. Ne gudra

  8. #8

    Odgovor: Šta sam video u njemu/njoj?

    u njoj jos nisam widio njene dzigerice,crijewa,drobowe,ali jesam na njoj sam widio lijepu haljinu,oci,usta,grudi,butkice i to

  9. #9

    Odgovor: Šta sam video u njemu/njoj?

    pa... ne znam. danas sigurno ne bih ponovo bila ni sa jednim od bivshih. i zaista ne vidim u njima nishta osim po neke uspomene- dobre ili loshe.
    ali... u jednom trenutku u svom zivotu sam u njima zaista videla neshto shto me je privuklo. i ne kajem se zbog svojih, priznajem, uglavnom loshih izbora, jer da njih nije bilo ne bih umela toliko da cenim ovo shto imam sad....


    I'm not evil.... I'm just up to no-good...

  10. #10

    Odgovor: Šta sam video u njemu/njoj?

    Isto sto mogu videti i sada, s tom razlikom sto to sada izaziva potpuno drugacije emocije, ili ih ne izaziva uopste.
    Poruku je izmenio paparazzo, 06.09.2008 u 21:22
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  11. #11

    Odgovor: Šta sam video u njemu/njoj?

    Teško je setiti se šta sam sve videla u njima.Davno je to bilo.Uglavnom,mislim da je to bio osmeh,jer ljude uvek gledam u oči.One su mi nekako najvažnije. Sve odaju.
    Bilo je i ozbiljnih ljubavi,a i onih samo da mi zanimljivije prođe vikend.
    Smešno mi je kad se setim da sam zbog nekih i plakala...mislila da su divni,a ustvari su...Što kažu ljudi-sve to ide u rok službe.
    Baš pre neki dan se oženio moj bivši-konačno me je preboleo
    Ako voli jedan cvet koji se nalazi na nekoj planeti,slatko je noću gledati nebo.

  12. #12

    Odgovor: Šta sam video u njemu/njoj?

    Ja izgleda nemam baš tipičnu reakciju u odnosu na dosadašnje učesnike na ovoj temi. Kada sretnem neku od svojih bivših uglavno pomislim:
    - Jbt, šta li je ova videla u meni?
    Pa se onda utešim:
    - Mora da zaista ima rafiniran i istančan ukus!
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  13. #13

    Odgovor: Šta sam video u njemu/njoj?

    Neću biti skromna u razmišljanima na ovu temu,al neću ni dužiti.

    U njemu sam videla sebe.


  14. #14

    Odgovor: Šta sam video u njemu/njoj?

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    nemam ja taj problem....sa svima koji su mi ista znacili ja sam u odlicnim odnosima....
    sretnemo se....jos uvek vidim ono sto me je nekad zarobilo....
    samo....ja sam ta koja se promenila......
    s obzirom na moje godine ... to şto me je nekad zarobilo ...
    sada se omlitavilo
    Ko je za jednu voznjicu

  15. #15

    14 Odgovor: Šta sam video u njemu/njoj?

    @Kal_el, nepisano pravilo da je ono,
    što nas prvo privuče kod voljene osobe,
    prvo početi i da nam smeta, i / nervira...

    Može da bude, ali ne mora da znači
    Poruku je izmenio Goga, 06.02.2009 u 23:41
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

Strana 1 od 6 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Video nadzor
    Autor Baki_Baranda u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 12.08.2018, 10:53
  2. Obavezno gledam film kada u njemu glumi...?
    Autor SQUAW u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 100
    Poslednja poruka: 25.07.2015, 16:36
  3. Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 31.12.2008, 00:12
  4. Video capture
    Autor Tatjanushka u forumu Softverski problemi
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 08.08.2006, 15:03

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •