Sex u troje iliti - trojka - Strana 7
Strana 7 od 9 PrvaPrva ... 56789 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 91 do 105 od ukupno 124
  1. #91

    Odgovor: Sex u troje iliti - trojka

    @lutkice,
    zar tebi treba "crtati" da shvatiš da je u paru dozvoljeno samo ono što oboje žele ? Onog trenutka kada se pojavi "dupli aršin" ( ja bih hteo to i to je ništa...ali ako ti to hoćeš, onda je to prevara )...teraj ga u Q....(što kaže cenjeni kolega Adrijan i naša mila Zrnce).
    Nego...čak se stiče utisak...da si u "cajtnotu" jer, pobogu, "uradiće on to i ovako i onako" ? Stoga...otresi ti sebičnu budalu na vreme jer onaj koji ne poštuje volju partnera...ne zaslužuje ni da ga ima pored sebe .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  2. #92

    Odgovor: Sex u troje iliti - trojka

    Citat lutkica kaže: Pogledaj poruku
    to je njegov san da bude sa dve cure.Naravno misli na mene i jos neku.

    da bi na kraju rekao da ce to da se desi samnom ili bez mene.
    Prvi bold:
    A gde je tvoj san? Naravno da ukljucuje tebe, jer si mu zena i logicno je da ce da desi sa tvojim aminom.
    Drugi bold:
    Meni se cini da njemu nije stalo do tebe toliko kad moze da postavi takav uslov.
    Uopste se ta dva bolda ne slazu, a posto si mu zena, polazi od odredista da moze da te namoli na to, pod izgovorom: ljubavi, ucvrscenja braka, raznovrsnosti i razbijanja monotonije, ______________ (dopisati razloge).
    Vid' ovako.. Njemu je svejedno kako ce to da se desi. Ako toliko zelis da budes sa njim i da ga ne izgubis, sigurno postoji drugi nacin. Ako njega boli uvo sto ti gazi osecanja tako.. jbg, sta ti ostaje? Ako drzis do sebe bar malo, oteraces ga tamo gde sunce ne sija. Znam, lako je meni da budem pametna, jer srce je slepo, ali razum nije. A da li ti je bolje sa njim takvim ili sa sobom samom?


    Citat lutkica kaže: Pogledaj poruku
    Ako je zzm to je uredu (nije prevara)ali ako je mmz to nije uredu (jer to je prevara)
    Vidi, ni kod zzm ne mora da bude dodira izmedju njega i nje, moze da bude samo sa tobom Opet, ni kod mmz ne mora da bude prevare, jer taj muskarac uopste ne mora da dira tebe Salu na stranu, ne lezi mu teorija.

    I ne, nisam probala, imala sam prilike da probam(o) mmz varijantu, ali da taj drugi ne kanta mene, nego njega, ali je to vec druga prica.
    Nadam se da sam bila od pomoci, kao i vecina iza mene koji su ti rekli slicno.

    Veza gde ne postoji postovanje nije veza.
    Krek, krek.. Ne gudra

  3. #93

    Odgovor: Sex u troje iliti - trojka

    Lutkice, da sam na tvom mestu, ja bih pristao
    ono, jednom se živi
    zezanje
    ovo - ono.



    (inače, pošto sam na svom mestu, a ne na njenom, da svečano izjavim: nikad. Ni u jednoj varijanti)

  4. #94

    Odgovor: Sex u troje iliti - trojka

    Jos jedan dan i hvatenje za slamku je idealno bar za sada.
    Juce sam probala da razgovaram sa njim otvoreno i prica ide ovako:
    Pitanjem da li zna da je to po mom shvatanju prevara i da me povredjuje,usledio je odgovor:
    ne vidim zasto je prevara,nisam nista sakrio od tebe niti te napravio na curku.Posto je nas odnos (sex)dosadan ja samo zelim da ga prenesem na visi nivo.Tako cemo uzivati oboje,a to nema veze sa ljubavlju.Ono sto imamo ja i ti to je ljubav,neznost a sa trojkom to je samo sex bez emocija.Primer je naveo: umesto da kupujemo razne spravice i krpice da bi nam sex bio zabavan mi imamo zivu lutku sa kojom cemo se zajedno igrati,i nemoj da mislis da sam sebican jer je i tebi dozvoljeno da dovedes muskarca (pa pobogu i ti imas pravo da se igras i uzivas).Pitanjem otkud ta promena, izjava je da je ovih dana bio besan i da je terao inat sto nije fer prema meni.Svi mi imamo maste i zelje i da je lepo to ostvariti sa voljenom osobom.Na pitanje kako ce nam to poboljsati i osveziti sexualni zivot,jer moje shvatanje je da zapravo njega ostavljamo postrani i idemo korak napred u isprobavanju nekih zelja a nas sex ce biti iski kao i pre.Trojka (zzm) je recimo u redu,zabavno i sta ti ja znam sve ali kad ostanemo sami nas sex je opet isti (dosadan).Ta trojka je tu da bi tebi digla adrenalin jer je to nesto novo i nesvakidasnje a ne da bi poboljsao nas sex.Najsladja prevara je bas ta(necu da te varam sa strane i da pravim ni tebe ni mene budalom vec ajde da to radimo zajedno) to je moje misljenje.Nasta ce on:sto se mene tice nije prevara jer nema emocija niti ce ih biti,nemoze treca osoba stati ili traziti nesto vise osim sex utroje jer je ona samo predmet za igru,zaboga mi smo 12 godina zajedno,nevencani,bez dece,da te nevolim ili ne osecam nista prema tebi nebi bili zajedno.Ti si moj oslonac,osoba od poverenja,iskrena,srdacna,volim tvoje vrline i mane i ne bi te menjao a najmanje ostavio ili povredio.Ja samo zelim da probamo nesto novo sto je kod nas na balkanu jos neprihvatljivo,ocu da experimentisemo i uzivamo oboje u tome.Necu nista da bude na silu i da bude samo zato sto ja hocu,vec da to oboje zelimo jer nije mi ni zelja ni zanimljivo ako i ti ne uzivas ili ne zelis to.Znas i sama da ima puno parova koji se vancaju,prave svadbe,decu pa ne provedu ni godinu dve zajedno,mi nista od toga nemamo pa smo zajedno jer medju nama je ljubav i razumevanje,iskrenos.Razmisli dobro o tome,nije to mala stvar jer ja to gledam kao igru bez emocija a i ti bi tako trebala gledati ako pristanes.Zato razmisli,nemora to biti danas ili sutra,uzmi 6 meseci ili godinu,nema veze cakacu ali zelim da to probamo zajedno.Ja mislim da je tu pokusao da me uhvati bas kao sto je STARSICA rekla: a posto si mu zena, polazi od odredista da moze da te namoli na to, pod izgovorom: ljubavi, ucvrscenja braka, raznovrsnosti i razbijanja monotonije, (a mozda i gresim).
    ...Na pitanje da li ga volim...mislim da je suvisno...jer da ga ne volim nebi bila sa njim,nebi se borila za nas brak,vezu, i nebi me pogodilo ovo ovoliko...
    ...Ne radi se ovde o spasavanju braka...jer iskreno dovoljno ga volim da ga nebi delila sa drugom(niskim),ali dovoljno i volim sebe da bi mogla da ga ostavim(zasto bi nesto trpela,bez obzita da li sam u braku ili ne,imali dece ili ne).
    ...Ako sagledam njegovu celinu on je covek po mom ukusu,ali eto ima i necega sto je iznenadjujuce ili bar za mene neshvatljivo a za njega sasvim normalno.
    ...Neznam,mozda on gresi a mozda i ja.
    ...U pravi su oni koji kazu da ne pristajem na to jer ce to samo upropastiti nas odnos.
    ...A mozda su u pravu i oni koji kazu da treba pokusati,mozda bude zaista zabavno i dobro za osvezavanje veze(braka) a moze biti i pogubno,nikad neznas dok ne probas.
    ...Sta znam...ima tu puno stvari koje nisu iznesene,sam odnos,brak,razumevanje,ljubav,postovanje,sve je to u najkracim crtama receno(sto se tice njega).Knjiga nebi bila dovoljna da opisem nas odnos ali bez preterivanja on je odlican.Zaista nemam na sta da se pozalim,neznam da li me razumete ali vi ga znate samo po onome sto sam napisala a to je ne samo delic vec i jedina mana koja se javila i koja mi smeta kod njega.Sve ostalo je savrseno (ako moze da se upotrebi ta rec).

    SIVI:Nego...čak se stiče utisak...da si u "cajtnotu" jer, pobogu, "uradiće on to i ovako i onako" ?
    ...dobro ti se cini ali sad sam bar kupila vreme (ako mogu tako reci) sa olaksanjem,rekao je da razmislim,da ne zurim.

    Veliko HVALA na brzim odgovorima i dobrim savetima
    ...Znam da sam velika pricalica i nadam se da mi ne zamerate,mnogo se bolje osecam kad mogu da podelim svoj problem svama i cujem savete.
    Vi slobodno iznesite vase misljenje a ja cu se truditi da vam prenesem situaciju kakva je i kako se odvija (naravno ako nije problem).
    HVALA jos jednom svima

  5. #95

    Odgovor: Sex u troje iliti - trojka

    Izivini sto cu da te razocaram,ali taj muskarac kao sto i sama vidis zeli drugu devojku. Pravite ludom,dok on zeli neku drugu devojku,verovatno vec ima u planu neku,a pored toga znaci da mu nesto nedostaje kod tebe,fali mu i on sad trazi to u drugoj, Postoji i druga varijanta,koju ja bas ne mogu da razumem,ima tu fantaziju koju jedino sebi zeli da ispuni,ali samo sebi. Tu je brale ljubav davno otisla,da je tu imalo ljubavi on bi video u svakoj zeni tebe i uvek se vracao tebi. Te otvorene brakove,veze,su van bilo kakve duhovne vrednosti,to nisu veze to su svingeri.
    I can wash dishes faster than mashina


    http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html

  6. #96

    Odgovor: Sex u troje iliti - trojka

    Hvala lutkice na iscrpnoj i otvorenoj životnoj priči . Treba baš imati "herca" i izneti ovako nešto javno...ljudima koje ne poznaješ.
    I sam sam se uverio da je život , nekada, jako komplikovan. Mnoga neka naša načela i stavovi budu na probi kada sretnemo osobu koja nas "izbaci iz koloseka". Koliko smo tada spremni da "pređemo granicu" jako često zavisi i od spleta okolnosti i od naše hrabrosti.
    Ipak, jedno imaj na umu:- Ma šta ti ovde mi rekli, ipak je to TVOJ život! Samo ćeš ti živeti sa onime šta budeš odlučila...svi drugi će biti van svega, nedirnuti.
    Ipak bih nešto napomenuo.
    Ako je sve "med i mleko" kako tvoj partner kaže (a ti sama tvrdiš da je "savršen" u svemu ostalom) kako onda da, pored "tolike ljubavi prema tebi", njemu padne na pamet "sveže meso" ? I, što je indikativno, to nije neki trenutni hir ili poriv trenutka već naprotiv, čvrsta odluka NJEGOVA da uvede u vašu priču treću osobu. Znaš, ako zaista postoji ljubav, onda postoji i izreka "Žena koja se voli je UVEK lepa"...što se može čitati i UVEK poželjna, uvek bliska, uvek potrebna.
    Možda je , na početku, bilo previše bitno kako izgledate...u vašim godinama bi (bar sam mišljenja) to odavno trebalo da bude sekundarno jer emocije su nešto iz čega se crpi neviđena mašta. Ukoliko ti imaš "ono nešto" što njega drži uz tebe...onda nema potrebe da bilo šta traži VAN vas. Samim tim što ON nešto traži VAN važe veze...govori da je veza oslabila i da je on sve sebičniji.
    Kako god...želim ti puno sreće...trebaće ti .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  7. #97

    Odgovor: Sex u troje iliti - trojka

    Пусти бре ове паметњаковиће и учини човеку.
    И да се не мучи и не тражи, јер тиме те на неки начин вара, ангажуј неку другарицу.

    Није лоша идеја да негде сакријеш камеру... и онда, кад заслужи, приредиш му дивно изненађење и поклониш снимак.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  8. #98

    Odgovor: Sex u troje iliti - trojka

    Samo jashi svi smo nashi ..nemam nista protiv toga ali jedva podmirim i jednu a kamoli dve

  9. #99

    Odgovor: Sex u troje iliti - trojka

    ...ova zanimljiva tema mi lici na klasicnu provokaciju...drugo,ne mogu da verujem da neko ovakve "bracne probleme" iznosi u javnost...i moj osvrt na muza...klasicna dileja...trebao je lepo da plati dve kurave,isprazni se i svi srecni i zadovoljni...
    ...btw...otisao sam da nagovorim zenu za trojku...nas dvojica i ona...
    ...hell ain't a bad place to be......

  10. #100

    Odgovor: Sex u troje iliti - trojka

    Citat angus kaže: Pogledaj poruku
    ...ova zanimljiva tema mi lici na klasicnu provokaciju...drugo,ne mogu da verujem da neko ovakve "bracne probleme" iznosi u javnost...i moj osvrt na muza...klasicna dileja...trebao je lepo da plati dve kurave,isprazni se i svi srecni i zadovoljni...
    Није то исто, прво, неће да се љубе с тобом, друго, неће да контактирају међусобно, треће, временски и сношајнобројно си ограничен па немаш времена свашта да пробаш... ебо те, ти ко да си од јуче...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  11. #101

    Odgovor: Sex u troje iliti - trojka

    Lutkice eto ti rešenja

    traži mu lovu za to i samo posmatraj kako će da se preznojava

    Bez zezanja, šta si se ufurala u taj filozoFski fazon, napeta si kao yossin treger...opusti se i bez razmišljanja odradi...onako kako se tebi hoće
    Brak se tako ne spašava.

    E a šta to sve može da se isproba u trojci?

  12. #102

    Odgovor: Sex u troje iliti - trojka

    Sex u troje... Najbolja kombinacija... Recimo , 2 ribe i Ti ... Ili Ti i frend , razbijate nimfu... Sta ces bolje???

  13. #103

    Odgovor: Sex u troje iliti - trojka

    Citat najgora kaže: Pogledaj poruku
    e a šta to sve može da se isproba u trojci?
    Не могу сад тачно да наведем, пошто сам слаб с математиком, али број комбинација је огроман.
    Ако узмемо МЖЖ комбинацију, те урачунамо прсте као, имамо једну особу с 2 до 3 могућа места за употребу, и 2 особе с 5 (ако груди рачунамо као 2 места, што јесу јер могу да се употребљавају одвојено), то је 3 * 5 * 5... 75 могућих комбинација...
    И немој више да ме тераш да идем у безобразне детаље!
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  14. #104

    Odgovor: Sex u troje iliti - trojka

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Не могу сад тачно да наведем, пошто сам слаб с математиком, али број комбинација је огроман.
    Ако узмемо МЖЖ комбинацију, те урачунамо прсте као, имамо једну особу с 2 до 3 могућа места за употребу, и 2 особе с 5 (ако груди рачунамо као 2 места, што јесу јер могу да се употребљавају одвојено), то је 3 * 5 * 5... 75 могућих комбинација...

    И немој више да ме тераш да идем у безобразне детаље!
    Ja te ne teram, vec ljubazno zamoljavam...
    Sasvim si lepo objasnio kombinatoriku u MZZ, i ako ti nije suvise tesko, molila bih i za MZM.....
    ...da znam da li da uzmem u ozbiljnije razmatranje....jer, ako ih ima i priblizno 75 - znam sta mi je ciniti

  15. #105

    Odgovor: Sex u troje iliti - trojka

    Citat ELA kaže: Pogledaj poruku
    Ja te ne teram, vec ljubazno zamoljavam...
    Џаба, твоје замољавање је за мене заповест

    Sasvim si lepo objasnio kombinatoriku u MZZ, i ako ti nije suvise tesko, molila bih i za MZM.....
    ...da znam da li da uzmem u ozbiljnije razmatranje....jer, ako ih ima i priblizno 75 - znam sta mi je ciniti
    Ух, не знам, можда 3 * 5 * 3... 45?
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

Strana 7 od 9 PrvaPrva ... 56789 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kućanice iliti domačice
    Autor little fairy u forumu Porodica
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 05.08.2010, 23:15
  2. NMDb iliti NašaMovieDatabase
    Autor DrinChe u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 21.05.2009, 20:41
  3. Akcenti iliti naglasci
    Autor yige_gui u forumu Dijaspora
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 24.09.2008, 14:47
  4. Poginulo troje bivših ukućana Velikog brata
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 62
    Poslednja poruka: 02.01.2008, 23:10

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •