Operacija trijumf - Strana 32
Strana 32 od 37 PrvaPrva ... 223031323334 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 466 do 480 od ukupno 547
  1. #466

    Odgovor: Operacija trijumf

    Jbte valjda nisam mnogo zakasnila, odo' da gledam
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  2. #467

    Odgovor: Operacija trijumf

    Goran Stamenković, prvi čovek „Emoušna", na početku serijala najavio je dolazak Olivera Dragojevića, Džibonija, Olivera Mandića, „Zabranjenog pušenja", i izrazio želju da ponovo aktivira Branimira Džonija Štulića. Oni se ipak nisu pojavili a, kako saznaje Press, među onima koji su odbili da gostuju u „Operaciji Trijumf" su Nina Badrić, Bebi Dol, sestre Kovač, grupa „Van Gog"...
    pa.. i ne treba niko da gostuje, kad smo shabani jbt, ovo stvarno moze samo kod nas da se desi
    organizacija 0, ziri slaba dvojcica, samo zbog Ismetinog klanca, a gledanost je slaba iz dva razloga.. prvi je sto je ziri nominovao sve one sto znaju da pevaju (time ne kazem da ovi sto su ostali ne znaju da pevaju, ali ispadali su bolji od preostalih) a drugi je razlog sto Galu prikazuju u vreme kad idu Kursadzije missim, ko ce da gleda Galu kad su Kursadzije na programu..

    mislim da ce pobediti Aleksandar, i nimalo u to ne sumnjam a volela bih da pobedi ili Vukasin ili Danijel
    ako pobedi Adnan, stvarno nismo ni za sta bolje od narodnjaka..
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  3. #468

    Odgovor: Operacija trijumf

    Zašto sam ja bila ubeđena da je Vukašin iz Kragujevca pojma nemam Skontala sam valjda da se on, Milica i Danijel znaju od ranije, pa možda zato... uglavnom, odličan je bio (pa još Robi Vilijams ), navijam Za Danijela sam zakasnila, nisam gledala, al' ne bi bilo loše da pobedi neko od njih dvojice.

    Ne podnosim Yu grupu, pa mi je ono sa Aleksandrom bilo još lošije nego što je bilo
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  4. #469

    Odgovor: Operacija trijumf

    U početku mi je zaista bilo zadovoljstvo da gledam galu svakog ponedeljka... Tu i tamo sam zavirivala i u dnevna dešavanja, čisto da pohvatam konce Od nedavno, sve se otrcalo, i sve manje "bacam pogled" na tu stranu... Mislim da je ovaj šou u početku zamišljen kao glamurozan događaj... U međuvremenu, stvar je izmakla kontroli i sve je počelo da liči na grand paradu... Šarenilo radi šarenila, namontirane šale između Milana i Tončija, izlazak onih koji znaju da pevaju, glasanje po "babu i stričevima", a ne po kvalitetu, Ana M. i njeno neprestano kreveljenje, Nikolina koja je izgubila kompas (Maca je bar ostao svoj), publika koja divlja i kada treba i kada ne treba...Fuj... Televizija B 92 je neodoljivo počela da me podseća na Pink... Znam da zvučim kao poslednji namćor, ali se pitam dokle ćemo svaku dobru ideju upropaštavati mahnitom neprofesionalnošću? Pogledaću još tu poslednju galu sa nadom da će Vukašin ipak uzeti to prvo mesto, a onda ću B92 zauvek da izbrišem sa svog tv-a, kao što sam to "onomad" uradila sa Pinkom... Dosta je bilo...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje
      Vrh

  5. #470

    Odgovor: Operacija trijumf

    Po meni je OT totalni promašaj!

    Naravno da sam gledala tu i tamo, išla na sajt i imala svoje favorite...
    Evo šta mi sve smeta: ko je izabrao i na osnovu kog kriterijuma žiri i voditelje? Čini mi se da je sve zamišljeno kao glamurozni šou sa još glamuroznijim gostima ali ništa od toga... Kako je vreme odmicalo sve se svodilo na "ko će kome ako ne svoj svome" što je naročito došlo do izražaja kada je žiri ostao bez predstavnika iz Srbije ( to sam već komentarisala)...
    Zatim privilegije nekih da im se ne sviđa pesma, da imaju neke razloge što ne pevaju (mislim na Igora) a drugi su prinuđeni da pevaju sve što im se da...Ima tu još primera...
    Ne slažem se da ovo podseća na Pink, još gore podseća na šou programe iz 75. rađene u Italiji...

    Moram da bacim još jedan komentar, svi oni se zariču da ne postoji nešto što bi ih nateralo da pevaju narodnjake a svi znaju sve pesme...

    Ovom prilikom bih preskočila ponašanje studenata, higijenu i domaće vaspitanje (tj potpuni nedostatak pomenutog)...
    Poruku je izmenio ravnicari, 05.01.2009 u 20:33 Razlog: gramatika i pravopis
      Vrh

  6. #471

    Odgovor: Operacija trijumf

    Ja bih volela da pobedi Vukašin, sviđa mi se kako peva , a sviđa mi se i kako izgleda
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...
      Vrh

  7. #472

    Odgovor: Operacija trijumf

    Citat ravnicari kaže: Pogledaj poruku
    Po meni je OT totalni promašaj!

    Naravno da sam gledala tu i tamo, išla na sajt i imala svoje favorite...
    Evo šta mi sve smeta: ko je izabrao i na osnovu kog kriterijuma žiri i voditelje? Čini mi se da je sve zamišljeno kao glamurozni šou sa još glamuroznijim gostima ali ništa od toga... Kako je vreme odmicalo sve se svodilo na "ko će kome ako ne svoj svome" što je naročito došlo do izražaja kada je žiri ostao bez predstavnika iz Srbije ( to sam već komentarisala)...
    Zatim privilegije nekih da im se ne sviđa pesma, da imaju neke razloge što ne pevaju (mislim na Igora) a drugi su prinuđeni da pevaju sve što im se da...Ima tu još primera...
    Ne slažem se da ovo podseća na Pink, još gore podseća na šou programe iz 75. rađene u Italiji...

    Moram da bacim još jedan komentar, svi oni se zariču da ne postoji nešto što bi ih nateralo da pevaju narodnjake a svi znaju sve pesme...

    Ovom prilikom bih preskočila ponašanje studenata, higijenu i domaće vaspitanje (tj potpuni nedostatak pomenutog)...


    pravo onog ko ima prava na sou i ko ulozi kintu je da odabere voditelje i profesore i ziri i sve ostalo...ja ne dozvoljavam da komsija vodi glavnu rec u mojoj kuci,recimo..al` dobro,ja umem da budem skot
    nego
    nama moze da se dopadne ili ne,ali na tome se zavrsava prica
    moj favorit je bio Djole:imao je energiju,imao je sarm,imao je domace vaspitanje,a lucidnost takodje
    Danijel tu ubedljivo najbolje peva,al jebeni kreten je bolesni drkadzija i to je razlog sto zelim da ga vidim kao drugog
    da se valja
    da place
    da treska
    da prica s drugaricom kamerom
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  8. #473

    Odgovor: Operacija trijumf

    puce Danijel....siroma...nije se nadao...
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  9. #474

    Odgovor: Operacija trijumf

    Kakav lažni osmjeh...a kukavac samo što nije zaplakao
    I'm floating on air..
      Vrh

  10. #475

    Odgovor: Operacija trijumf

    dakle....Da l je moguce da bi Adnan mogao da pobedi?!??!??!??!?!?
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  11. #476

    Odgovor: Operacija trijumf

    Izgleda da je moguće
    ...nego ako on stvarno pobjedi,ko njemu izdaje album grand?
    I'm floating on air..
      Vrh

  12. #477

    Odgovor: Operacija trijumf

    Neće valjda Adnan???
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...
      Vrh

  13. #478

    Odgovor: Operacija trijumf

    Danijelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

    vrati se,sve ti je oprosteno!!!!!!!!!!!!!!!!

    Danije,Danijel,Danijel!!!!!!!
    jesi bio lud ali nisi bio toliki selja......
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  14. #479

    Odgovor: Operacija trijumf

    valjda nece Adnan...
    Vukasineeeee
    Citius, Altius, Fortius.
      Vrh

  15. #480

    Odgovor: Operacija trijumf

    Ma Vukasin ce da pobedi...Adnan nema sanse pored njega...
    ja mislim da je zato i ispao Aleksandar. Lakse je Vukasin da pobedi Adnana..

    al ipak kazem da je ovo samo moje misljenje, ne tvrdim da je tako...

      Vrh

Strana 32 od 37 PrvaPrva ... 223031323334 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Lekari koriste GPS za praćenje preciznih hirurških operacija
    Autor HLEBmaster u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 30.06.2007, 18:13

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •