Operacija trijumf - Strana 35
Strana 35 od 37 PrvaPrva ... 253334353637 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 511 do 525 od ukupno 547
  1. #511

    Odgovor: Operacija trijumf

    Citat starsica kaže:
    a za Djoleta mislim da mi je najvise bilo zao kad je ispao..
    Da,jedino za njega mi je i bilo zao. Kad je on ispao,rjedje sam pratila,mada mi nije bio neki favorit.

    A sto se tice Adnana,mislim da on nikako nije zasluzio da pobijedi,i ne bi pobijedio da nema puno navijaca..
    Npr. sinoc kad je pjevao 'Pratim te',a i onda kad je tu pjesmu pjevao na Gali,pjevao je '..svaku suzu svaki uzda osjetim..' I tako je u svemu izbacivao H.
    Pa kad je u polufinalu pjevao sa Yu Grupom,pola je pjevao ijekavicom,a pola ekavicom
    Onda je vecinu pjesama okrenuo na folk. Ne zna fino da pusti glas a da ne napravi ono aaaAaa xD Mislim da razumijete o cemu pricam...
    I ne mogu da vjerujem da je neko sa takvim greskama mogao da tu dodje do finala i da POBIJEDI
    Iako nisam ni za Vukasina nikad navijala,mislim da je on,ipak,vise zasluzio da pobijedi.

    A najvise sam navijala za Aleksandra,on mi je nekako bas simpatican (:
    I mislim da je on zasluzio da pobijedi najvise od trojice sto su bili ostali - Aleksandar,Vukasin,Adnan.
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.
      Vrh

  2. #512

    Odgovor: Operacija trijumf

    a sto bas Adnan !!!???
    Wukashin je zakoM !
    ok ni Alexa nije daleko
      Vrh

  3. #513

    Odgovor: Operacija trijumf

    Nisam čula. Aj' ako se pojavi na tubi, baci.
    nije toliko losa pesma, ali mi nije u Djoletovom fazonu za njega mi je rock
    snimak je sa Novogodisnje veceri, ne cuje se najbolje jer svi pricaju i komentarisu, ali da se cuti



    a jos i komentar kad krece pesma: "Opala, ko bi rekao da je ovo Djole? Tehno Djole."
    Poruku je izmenio starsica, 06.01.2009 u 16:44
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  4. #514

    Odgovor: Operacija trijumf

    joj...popizdim svaki put kad pomislim na onog tupavog adnana....od svih ukucana on je bio najveci tupan...ko sjaho s planine....a kad se setim kako je cvileo kad je nominovan dodje mi da ga isutiram....placipicka bosanska....
    uhhh
    slicno sam popizdela i kad je ono dvoje idiota iz Nisa dobilo kucu od kamare para....bas da vidim kako ce da je izdrzavaju....


    idiotluk
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  5. #515

    Odgovor: Operacija trijumf

    danas emitovali reprizu sinocasnje emisije OT...reko muzu - gasi to ide mi na nerve, ne mogu da ga gledam...potresam se....totalno....

      Vrh

  6. #516

    Odgovor: Operacija trijumf

    Pazi, već sam pisala kako mi je sve to malo... Ali sam gledala i imala svoje favorite...
    Ono od sinoć je sve samo potvrdilo...

    Već sam pitala ko je odredio žiri i takmičare i rečeno mi je onaj ko ima love...
    Dakle, šta očekivati od šou programa u kome su Tonči i Ismeta ti koji donose odluke...
    U ostalom oni imaju planove za sve takmičare...
    Ako su svi kao Miličina pesma...

    Malo pišem s brda s dola ali ono je bio šok za mene ej, Adnan... Da li se sećate njegovih odgovora na onom kvizu?... Čak sam se bila psihički spremila da pobedi Aleksandar (mada i njega ne volem)!
    Sad mi došlo žao što sam likovala što je ispao Cukrov (mada njega tek što ne volem)...

    ps naravno da je za sve kriv B92
      Vrh

  7. #517

    Odgovor: Operacija trijumf

    e moram da se ubacim...isto kao kuca snova.....pobede neki levatori koji nemaju veze sa vezom ili da pevaju ili da rade.
    ona dva pekmeza iz nisa dobise kucu koja ne zna se koliko vredi, a vredni ,radni ljudi ispadose
    e tako i sad nikad ne bi pomislila da ce adnan pobediti. mali vukasin je bio moj favorit i nije vazno sto nije on pobedio...al sto adnan
    Poruku je izmenio lado, 06.01.2009 u 18:39 Razlog: slovo
    Najveca vlast je vladati sobom.
      Vrh

  8. #518

    Odgovor: Operacija trijumf

    ps naravno da je za sve kriv B92
    nije kriv b92, ta televizija je samo otkupila pravo da prenosi taj shou..
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  9. #519

    Odgovor: Operacija trijumf

    Nije to jedina tv stanica koja je prikazivala OT...kod nas je išla na RTRS i FTV,u hrvatskoj na NOVA tv a ne znam za Makedoniju...i nije mi jasno zašto svi napadaju B92...
    I'm floating on air..
      Vrh

  10. #520

    Odgovor: Operacija trijumf

    To Ado care!!! Nek se sevdah pronese svijetom sad
    Crvenu maramu nosiću ja i plavu kapicu, tralalala
    Crvena zvjezdica na kapi sja, o vratu marama, tralalala
      Vrh

  11. #521

    Odgovor: Operacija trijumf

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    nije kriv b92, ta televizija je samo otkupila pravo da prenosi taj shou..
    ma gde je smisao za humor?
    naravno da je b92 samo otkupila prava ali zgodno je imati dežurnog krivca

    inače pokušala sam da gledam intervju ali ne ide pa to ti je
      Vrh

  12. #522

    Odgovor: Operacija trijumf

    Chuo sam da je pobednik izjavio da nikad nije chuo za grupu U2...
    je li to moguce ??
    Eto, sad ce dobiti kompleks...
      Vrh

  13. #523

    Odgovor: Operacija trijumf

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    a jos i komentar kad krece pesma: "Opala, ko bi rekao da je ovo Djole? Tehno Djole."
    Mene zanima da l' se njima njihove pesmice sviđaju il' je daj šta daš da se nekako krene. Ana ima najnormalniju pesmu od ovih koje sam čula, a čula sam tri.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  14. #524

    Odgovor: Operacija trijumf

    Šta kasti. Adnan je Babajić pobedio. A i na kvizu se baš pokazao. Pesma svetom putuje, a opšta kultura...
    RAVNICAR
      Vrh

  15. #525

    Odgovor: Operacija trijumf

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Mene zanima da l' se njima njihove pesmice sviđaju il' je daj šta daš da se nekako krene. Ana ima najnormalniju pesmu od ovih koje sam čula, a čula sam tri.
    Ja sam čula samo 2, Aninu i Milicinu, i Milicina mi je baš bzvz
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

Strana 35 od 37 PrvaPrva ... 253334353637 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Lekari koriste GPS za praćenje preciznih hirurških operacija
    Autor HLEBmaster u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 30.06.2007, 19:13

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •