Operacija trijumf - Strana 2
Strana 2 od 37 PrvaPrva 123412 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 547
  1. #16

    Odgovor: Operacija trijumf

    Moram da priznam da su me oduševili!!!! Napravljen je, po meni, fenomenalan show.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.
      Vrh

  2. #17

    Odgovor: Operacija trijumf

    Gledala sam poslednjih pola sata.
    Nisam ljubitelj reality show-a ali vidim da su se ljudi iz Emotion-a potrudili da odrade posao na nivou.
    Ne dopada mi se izbor voditelja koji pokušavaju da budu duhoviti ali im ne ide od ruke.
    Vreme će pokazati da li je ovo još samo jedan u nizu reality ili nešto malo drugačije.
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.
      Vrh

  3. #18

    Odgovor: Operacija trijumf

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    Gledala sam danas najavu, u kojoj je rečeno da je jedna od vodilja ovog šouououa, povratak rock muzike na ove prostore.
    Da, i zbog toga mi se sviđa, dosta je Grand parada i tome sličnih varijanata, vreme je da počnu malo da se pozabave zabavnom muzikom. Svidela mi se jučerašnja emisija, e sad, ovo ostalo kako će proteći, videćemo Što se tiče takmičara, moj fav. N1 je Sonja iz Sombora, riba me je oduševila njen nastup sa Anastasiom je bio fantastičan, glas joj je odličan, bar što se jučerašnjeg nastupa tiče Bilo je falša i svega, nisam neki stručnjak da to procenim, ali npr. Andrea Harapin (pevala je sa Jelenom Rozgom) je po meni loše zvučala, e sad da li je to tako ispalo , možda zbog treme koju je imala, ne znam, ali meni se nije svidela Nije loš bio ni onaj momak iz Makedonije što je pevao sa Gočevom Što se tiče Ismete, mogu da kažem samo - sirota, pošteno se razbila, sva sreća pa se nije jako ozledila

    Eve ga moj favorit:

    Sonja i Anastasia - Operacija trijumf

    Ovo su učesnici:

    16 TAKMIČARA - POLAZNIKA AKADEMIJE



    Adnan Babajić
    28.05.1988
    država: BiH
    pojavljivanje na televiziji: „Audicije za zvezde“, FTV „Karaoke“
    instrument: klavir, bubnjevi i harmonika




    Aleksandar Belov
    07.02.1987
    država:
    Makedonija
    pojavljivanje na televiziji: „A1 exclusive“ i druge lokalne televizije
    instrument: flauta



    Ana Bebić
    07.05.1986.
    država: Hrvatska
    pojavljivanje na televiziji: hrvatski „Idol“ - 2005. i „Ne zaboravi stihove“ - 2008
    instrument: nijedan




    Andrea Harapin
    31.07.1984
    država: Hrvatska
    pojavljivanje na televiziji: hrvatski „Idol“, „Story Supernova“
    instrument: gitara, udaraljke, bubnjeve i daire.



    Antonija Besednić
    16.11.1986
    država: Hrvatska
    pojavljivanje na televiziji: „Turbo limac show“
    instrument: udaraljke



    Danijel Pavlović
    27.07.1985.
    država: Srbija
    pojavljivanje na televiziji: u emisijama koje se bave kulturom
    instrument: klavir i violina



    Đorđe Gogov
    05.09.1988
    država: Srbija
    pojavljivanje na televiziji: sportske i muzičke emisije
    instrument: nijedan



    Igor Cukrov
    6.06.1984
    država: Hrvatska
    pojavljivanje na televiziji: Splitski festival
    instrument: gitara, klavir, truba, klarinet



    Ivana Nikodijević
    16.04.1988
    država: Srbija
    pojavljivanje na televiziji: Jutarnji program RTS-a, TV Metropolis - „Gaudeamus“
    instrument: gitara, klavir



    Jasmina Midžić

    12.08.1982
    država: BiH
    pojavljivanje na televiziji: „Veče sa Segmedinom Srnom“ - FTV
    instrument: klavir



    Milica Majstorović
    09.10.1989.
    država: Srbija
    pojavljivanje na televiziji: u raznim emisijama sam svirala
    flautu i pevala
    instrument: klavir i flauta



    Nikola Paunović
    25.07.1985
    država: Srbija
    pojavljivanje na televiziji: Dečiji festival
    instrument: nijedan




    Nikola Sarić
    21.02.1989
    država: Srbija
    pojavljivanje na televiziji: u muzičkim emisijama kao prateći vokal i sa horom
    instrument: gitara i bas gitara



    Nina Petković

    10.04.1981.
    država: Crna Gora
    pojavljivanje na televiziji: emisije zabavnog tipa, festivali - „Eurosong „ i „Montevizija“
    instrument: bubnjevi



    Sonja Bakić

    22.02.1984
    država: Srbija
    pojavljivanje na televiziji: „3K-Dur“, RTV Spektar - emisija o mladima u Somboru, „NEON City“ (TV „Apolo“).
    instrument: klavir



    Vukašin Brajić
    9.02.1984
    država: Srbija
    pojavljivanje na televiziji: Jutarnji program, dnevne hronike...
    instrument: gitara i klavir
    Poruku je izmenio silvia, 30.09.2008 u 23:11 Razlog: ubacila učesnike
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  4. #19

    Odgovor: Operacija trijumf

    Nisam mogla da odgledam lepo, a ima ih mnogo i nisam čula sve, ali biće prilike. Smejala sam se onom dečku što je pevao se Ćetkovićem, što je toliko puta u predstavljanju naglasio da voli babe da je već zvučalo kako ne treba On lepo peva. I ne znam da l' mi se učinilo da sam čula da mu je onaj balvan od Mace rekao, kad mu je prišao sa leđa da ih pozdravi na bini - Đes Marija? (Šerifović)
    Devojka koja je pevala sa Anastazijom mi se dopala takođe. Ona se već na bini ponaša prirodno kao zvezda. Deluje mi kao da voditeljke nisu oduševljene što rade zajedno, a i žiri kao da se ne zabavlja, osim Marine. Kao kuvane ribe su sedeli
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  5. #20

    Odgovor: Operacija trijumf

    I ne znam da l' mi se učinilo da sam čula da mu je onaj balvan od Mace rekao, kad mu je prišao sa leđa da ih pozdravi na bini - Đes Marija? (Šerifović)
    ucinilo se i meni ondaK a da lici.. pa i lici
    u principu, svi su dobri i zao mi je sto je neko morao da ispadne
    i da, jedan zamerka.. jedna devojka, crnka, visoka, zgodna k'o avion ne mogu da se setim imena, ona koja je pevala sa Deenom i jos jednom devojkom (ne moz' komplikovanije) nije pevala solo, ali je pevala refren uz Deena i nje.. mislim jedina koja nije pevala i bas je bio shit, nije prosla devojka.
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  6. #21

    Odgovor: Operacija trijumf

    niSam neShTo baSh buljiLa....alI oNo maKedoNsko moMcHe.....sHto je peVaLo sa KaRoliNom....
      Vrh

  7. #22

    Odgovor: Operacija trijumf

    Ma, meni je i Anastazija kad je izašla pevala baš šit, valjda zbog ozvučenja, dok nije pustila glas Kao da im jedan mikrofon nije baš fercerao nešto.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  8. #23

    Odgovor: Operacija trijumf

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    I ne znam da l' mi se učinilo da sam čula da mu je onaj balvan od Mace rekao, kad mu je prišao sa leđa da ih pozdravi na bini - Đes Marija? (Šerifović)
    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    ucinilo se i meni ondaK a da lici.. pa i lici
    Meni je taj deo promakao, nisam čula ali evo šta piše u štampi:

    Danijel Pavlović, učesnik „Operacije trijumf”, koji je na otvaranju šoua zajedno sa Sergejem Ćetkovićem otpevao pesmu „Pogledi u tami” i prisutne šokirao izjavom da su babe njegova najveća slabost, zapravo je polubrat po ocu Marije Šerifović, prošlogodišnje pobednice „Evrovizije”.
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  9. #24

    Odgovor: Operacija trijumf

    jaooo jeste, bila na nekoj televiziji vest kako mu Marija nece oprostiti ne znam sta.. kao neka svadja koja ce dugo da se provlaci po medijima ili mozda ocu nece oprostiti, ne znam

    bas gledam danas uzivo kad je bio prenos, moracu i ja da probam onu foru sa rukom u ustima, tj. sa tri prsta, pa da pevIm.. mada, garant bih ja peglu pre bacila nego sto bih zapevala.. ali ok..
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  10. #25

    Odgovor: Operacija trijumf

    Sad će da počne, Najgori od sve dece, da vidimo šta će Karleuša večeras pametno da kaže
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  11. #26

    Odgovor: Operacija trijumf

    Karleusha na B92????!!!!!!

    Misliiim...ne da necu da gledam Operaciju trijumf, nego mi ni na kraj pameti nije.
      Vrh

  12. #27

    Odgovor: Operacija trijumf

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Karleusha na B92????!!!!!!
    Ubacili je na "akademiju" da nauči da peva?
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje
      Vrh

  13. #28

    Odgovor: Operacija trijumf

    Odgledala sam jedva ovu večerašnju ''operaciju'' i izgleda da ću brzo odustati od daljeg gledanja...
    Odakle im samo ideja da dovedu Karleušu u emisiju i to još uživo?!? Ne mogu da verujem da oni misle tako da podignu gledanost emisije?!? A ona, sva slatka (fuj!) pevala uz matricu...e, to je bila prava katastrofa.Mislim da ni na ovoj akademiji neće naučiti da peva...a o stajlingu i da ne pričam...
      Vrh

  14. #29

    Odgovor: Operacija trijumf

    Gospode Boze.. bolje da sam gledala Zvezde Granda..
    u momentu kad sam prebacila na b92, smorial sam se, ali nisam menjala, bas ad cujem sta ima da kaze.. pa mislim, nemam pametnija posla nego sebe da nerviram ono, kad su one likove koji nisu usli u kucu pitali "Ko sam ja" i da to objasne, pa kao pitali Karleusu ko je, ona bubne: "Ja sam Jelena Karleusa" i omdah izvalim na glas, vec dopizdjena sto moram da je gledam: "Ma ti si ku*ac od ovce, kozo jedna"
    a i inace ne znam zasto je gledam kad se samo iznerviram..
    i da, baaaaaas mi bilo zao onog lika iz Makedonije, sto su ga zeznuli i prvi put, sad izvukao najkracu sibicu, mukica
    i drago mi je sto je riba iz "Perpetum Mobile" prosla

    eeeeeee.. sta bi ono sto su rekli za Macu, da ce da ga tuze nesto, nemam pojma?
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  15. #30

    Odgovor: Operacija trijumf

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Karleusha na B92????!!!!!!
    Citat Sokica kaže: Pogledaj poruku
    Odakle im samo ideja da dovedu Karleušu u emisiju i to još uživo?!? Ne mogu da verujem da oni misle tako da podignu gledanost emisije?!?
    Pa bila je već ona na B92 kad je bio Veliki brat Što odakle im ideja? Meni je baš fora što se ona našla u blizini pevačke akademije Prc stoleća sa onim pevanjem uživo na početku.

    a o stajlingu i da ne pričam...
    Šta smeta? Ume da se unakazi, al' meni je ono što je imala na sebi izgledalo baš dobro. Majke mi Kosa joj je prelepa kao i uvek, e sad što se ona meni ili tebi ne sviđa ili nam je malo groteksna, to je druga stvar. Zamisli u toj haljini neku pevačicu koja ti je simpatična.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

Strana 2 od 37 PrvaPrva 123412 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Lekari koriste GPS za praćenje preciznih hirurških operacija
    Autor HLEBmaster u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 30.06.2007, 19:13

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •