Operacija trijumf - Strana 3
Strana 3 od 37 PrvaPrva 1234513 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 547
  1. #31

    Odgovor: Operacija trijumf

    Kao i prošli put, Sonja me je oduševila Antonija mi se nije svidela, ne sećam se šta je prošli put pevala, ali ova pesma gas, gas od Severine je užasna, možda mi je zbog te pesme bila loša Đorđe nije bio loš, kao ni Aleksandar
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  2. #32

    Odgovor: Operacija trijumf

    Prvi put uopće nisam zamijetila da ima toliko mojih sunarodnjaka.

    Uglavnom, tko mi je zakon?



    Eh, i ja se premišljam, kao fol da nemam pojma..

    Aleksandar! Ajme, meni je micek mrak!

    A od cura mi je simpa Ana Begić. A i Sonja fenomenalno pjeva.

    Eto, to su moji favoriti..
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.
      Vrh

  3. #33

    Odgovor: Operacija trijumf

    Sonja me je zaista odusevila, Antonija nije lose, ali je pocela da peva ranije, pa je "pobegla" ispred pesme, Nina jeste zaisat "Lane moje: otpevala losije nego sto ume, nije njena pesma jbg i resila sam da necu gledati uopste emisije koje se pustaju preko nedelje, samo cu da gledam gala veceri, posto zelim da moj sud bude donesen na osnovu pevanja a ne na osnovu ponasanja
    iako imam jednog kojeg bih izbacila monumentalno zbog i radi ponasanja.. lik koji je juce bio nominovan pa je prosao zbog zastite direktora, Vukasin valjda.. odmah bi ja to
    drago mi je sto je Kristijan prosao dalje, mukica mala.. sinoc je poceo da peva ranije nego sto treba.. ali nema veze, u subotu se bori za mesto u kuci
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  4. #34

    Odgovor: Operacija trijumf

    Sinoć sam gledala ''bacajući oko'' jer sam ovde ''visila'' celu noć...

    Moj definitivni favorit je Sonja, devojka je stvarno otpevala za svaku pohvalu. Ona devojka, što je pevala ''Lane'' je stvarno strašno zvučala, ali tu je verovatno igrala ulogu trema koja je kod svih takmičara mogla da se primeti. Od muških takmičara iliti studenata, sviđa mi se ono momče makedonsko (šta ću, slaba sam na njih... ), samo mi je žao jer dečko ne razume baš najbolje...

    Da ne zaboravim, dobra je i Ana, mislim da se tako zove devojka..
      Vrh

  5. #35

    Odgovor: Operacija trijumf

    Nema šanse da zapamtim ko se kako zove, svaka vama čast valjda zato što ne gledam svaki dan nego nabodem izgleda onaj pregled od više dana i taman mi je toliko i zanimljivo, super. Nervirala me ona "kontaš, kontaš" što je pevala u duetu sa dečkom iz Kragujevca i stalno histerisala dok su vežbali.
    I opet ih nisam sve gledala kad su pevali, al' ona devojka što je imala crnu kapicu i belu majicu je bila super. Valjda zato što joj je legla pesma i najmanje je imala tremu čini mi se, od ovih koje sam videla. Sonja standardno dobra. E njoj ime jedino znam.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  6. #36

    Odgovor: Operacija trijumf

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    I opet ih nisam sve gledala kad su pevali, al' ona devojka što je imala crnu kapicu i belu majicu je bila super. Valjda zato što joj je legla pesma i najmanje je imala tremu čini mi se, od ovih koje sam videla.
    E da, ona je isto bila dobra Ana se zove



    Poruku je izmenio silvia, 08.10.2008 u 12:21
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  7. #37

    Odgovor: Operacija trijumf

    Da se i ja zapljunem...Odgledala par emisija i jedno je sigurno,svi umeju da pevaju,nijanse su u pitanju.Dopada mi se Sonja,Ana i devojka iz Hr,pevala sa Rozgom na otvaranju.Od dečaka mi je ok Nikola,koji je nominovan,momak iz Splita i to je to.Oni koji mi se nisu dopali su Milica iz Kg,i Vukašin,mislim da je iz BIH.Ovo su prvi utisci,ima vremena da se neke stvari možda i promene.
    I may not be perfect but I'm always me
      Vrh

  8. #38

    Odgovor: Operacija trijumf

    OT: Novi zadaci, stari problemi



    Takmičari u rijaliti-šou "Operacija trijumf" dobili su nove zadatke, tačnije pesme za treće Gala veče, narednog ponedeljka, ali su ponovo isplivali stari problemi.

    Kao da se neko nameračio na Crnogorku Ninu, pa joj je ponovo uvalio "kosku". Posle interpretacije pesme "Lane moje" sa Željkom Joksimovićem prošlog ponedeljka, koja je umalo nije koštala nominacije, Nina je za sledeći ponedeljak dobila zadatak da spremi jednu od novijih pesama grupe Magazin.

    "Što je ovo? Nikad nisam čula ovu pesmu", rekla je Nina, kada joj je direktor Akademije Saša Dragić uručio papir sa tekstom pesme.

    Vukašin Brajić, student koji je prilično išao na živce i gledaocima i kolegama, pa na kraju i žiriju, ponovo je imao svojih pet minuta. Nije mu se dopalo to što će u duetu sa Splićaninom Igorom morati da peva pesmu "Supermen" (Željko Joksimović i Dino Merlin).

    "Ovo je polunarodnjak, ja ovo neću da pevam", bunio se Vukašin, koga je prošlog ponedeljka direktor Akademije spasao nominacije.

    Zagrepčanka Antonija je izvukla maksimum pevajući pesmu "Gas, gas" sa Severinom i zasluženo je izbegla nominaciju, a za naredno Gala veče dobila je Zaninu pesmu "Nisam, nisam, devojka tvoga druga...". Bilo je simpatično gledati Antoniju kako začuđeno gleda u papir i čita tekst, koji uopšte nije razumela. Sličan izraz lica imala je i Sonja, koja je za izvođenje dobila pesmu grupe Magazin.

    A na vidiku su ponovo problemi između Jasmine iz Bihaća i Danijela iz Kragujevca. Direktor se malo "zeza" sa njima, pa im je ponovo dao da pevaju duet na pesmu "Jesen u meni" Parnog valjka. Jasmina se naljutila, jer ne želi da peva duet, već bi da se iskaže u nekoj solo pesmi. Nina je pokušala da savetuje Jasminu da ne pokazuje da joj se ne dopada zadatak, jer će ponovo dobijati iste, ali Jasmina nastavlja da tera po svom.

    Dvoje nominovanih Ivana i Nikola, čini se, dobili su zadatke, odnosno pesme koje im leže i vidi se namera direktora da oboje pokažu šta znaju, jer će se u ponedeljak boriti za opstanak.

    Treće Gala večeri Operacije trijumf, pogađate, gosti će biti grupe Zana i Magazin, a u subotu u emisiji "Najgore od sve dece" pojaviće se Aca Lukas.




    MILIĆ I ERA OBJAVILI MAXI SINGL

    Gostujući u propratnoj emisiji "Operacije trijumf" - "Mozak", Milić Vukašinović je kritikovao način na koji se dele pesme studentima Akademije.

    "Neko dobija pesme koje mu ne leže i to se vidi. To je isto kao kada bi vam neko dao dva broja manje cipele i terao vas da plešete! I gluvo krme bi to do sada shvatilo", rekao je Milić Vukašinović.

    Inače, Milić Vukašinović i Era su saopštili da su snimili maksi singl, na kojem je, pogađate, pesma nastala posle jedne od najupečatljivijih scena u svim dosadašnjim sezonama Velikog brata. Iz onog čuvenog Milićevog vikanja na Eru, koji kao đak-prvak na harmonici pokušava da uhvati akord, nastala je pesma.

    Blic
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  9. #39

    Odgovor: Operacija trijumf

    Citat silvia kaže: Pogledaj poruku
    Ta malecka Ima dete mnogo lepa ramena. Skoro kao Sofia Boutella ... i ja

    A i onaj što je pevao sa Lakom mi je bio simpatičan, e sad... ne znam uopšte kako dečko peva, drali su se onaj refren u nedogled i čini mi se da to i nije baš mogao da pokaže onim skakutanjem
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  10. #40

    Odgovor: Operacija trijumf

    Vukasin mi ide na zivce Tacka.
    po meni tu niko zaista ne zasluzuje da ispadne (sem prepotentnog majmuna), posto nijanse odlucuju po citavom ucinku
    Nema šanse da zapamtim ko se kako zove, svaka vama čast
    popamtila onih par koji su mi odmah prvo vece zapali za oko i to je to ostalo, aman ich nista
    a i eto.. veoma je bitan scenski nastup, sto je i logicno, ali mi se npr. kod devojke koja je pevala "Gas gas" to ne dopada, posto zaista mislim da nije iznela pesmu, uz dosta gresaka
    ali ko sam ja da sudim..
    naravno da ne mogu da se dokazu i da pizde kako treba kad im uvaljuju pesme za koje cuju prvi put i koje im ne leze
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  11. #41

    Odgovor: Operacija trijumf

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    drago mi je sto je Kristijan prosao dalje, mukica mala.. sinoc je poceo da peva ranije nego sto treba.. ali nema veze, u subotu se bori za mesto u kuci
    i meni je jakooo drago... decko super peva i sladak je... bas mukica... zbunio se malo...

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    Vukasin mi ide na zivce Tacka.
    po meni tu niko zaista ne zasluzuje da ispadne (sem prepotentnog majmuna), posto nijanse odlucuju po citavom ucinku
    i ja tako mislim mada ono objasnjenje od 'sudija' bi i mene naljutilo...

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    naravno da ne mogu da se dokazu i da pizde kako treba kad im uvaljuju pesme za koje cuju prvi put i koje im ne leze
    hehe u tome je i car ovog show-a jer kad bi svako pevao ono sto zna i sto mu lezi... tesko bi se prepoznao pravi kvalitet (mada ovi koje sam cula dosta dobro pevaju)... zato im i daju pesme koje prvi put vide, da vide kako bi se snasli u takvoj situaciji, drugom zanru muzike, koliko su prilagodljivi
    Citius, Altius, Fortius.
      Vrh

  12. #42

    Odgovor: Operacija trijumf

    Jel to Andrea trudna? ili je neka zajebancija, juče sam nešto jako kratko gledala, pa nisam sigurna šta je u pitanju
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  13. #43

    Odgovor: Operacija trijumf

    Jel to Andrea trudna? ili je neka zajebancija, juče sam nešto jako kratko gledala, pa nisam sigurna šta je u pitanju
    Izgleda da nije zajebancija,devojka je zaista u drugom stanju,sve najbolje.
    I may not be perfect but I'm always me
      Vrh

  14. #44

    Odgovor: Operacija trijumf

    trudna? koliko je to zdravo po nju i bebu da je u kuci?
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  15. #45

    Odgovor: Operacija trijumf

    mene najvise naerviraju danijel i vukasin!!! a koa i antonija! najbolja su andrea, adnan i onaj makedonac sto je pevao sa karolinom, a i igor!
    Tesko je biti glup u danasnje vreme... Konkurencija je velika...
    A uostalom ko danas nije glup? (bez uvrede)
      Vrh

Strana 3 od 37 PrvaPrva 1234513 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Lekari koriste GPS za praćenje preciznih hirurških operacija
    Autor HLEBmaster u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 30.06.2007, 19:13

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •