Operacija trijumf - Strana 15
Strana 15 od 37 PrvaPrva ... 5131415161725 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 211 do 225 od ukupno 547
  1. #211

    Odgovor: Operacija trijumf

    Skaj Vikler posetio Milicu

    Autor: M. Radojković | 15.11.2008. - 05:00

    I dok studenti u Operaciji trijumf priželjkuju posete svojih jačih i lepših polovina (Sajko kuka zbog devojke Nevene, Sonja zbog dečka, a Igora je čak na bini posetila devojka Adela), Milica Majstorović iz Kragujevca je kao specijalnu nagradu u četvrtak uveče dobila Skaj Viklera.

    Iako je Milica na takmičenju u koreografiji na časovima kod profesorke Milice Cerović bila najbolja, Sonja koja već danima kuka da će je dečko ostaviti jer misli da ga ona ne voli, zbog svoje kreativnosti je umesto Milice dobila nagradu da je uskoro u kući poseti dečko Siniša. Kako ni Milica ne bi bila uskraćena, profesorka joj je priredila iznenađenje. Dok su studenti u četvrtak uveče vredno vežbali himnu za sledeće gala veče, profesorka Milica je došla po zgodnu Kragujevčanku i odvela je u sobu u koju je posle nekoliko sekundi ušao Skaj Vikler. Milicu, za koju mnogi misle da je zaljubljena u talentovanog repera, ova poseta je veoma obradovala, te se dobro ispričala sa Skajom. Između ostalog, otkrila mu je da bi rado volela da ona bude ta koja će napustiti šou, a Skaj joj je rekao da će je posetiti i bodriti iz publike sledećeg ponedeljka.
    - Skaj mi je rekao da je trudan, živećemo zajedno, a ti ćeš nam Nikola čuvati dete - šalila se Milica dok je Paunoviću prenosila delove razgovora iz sobe.
    Skaj je, inače, od kada su on i Ajs napustili kuću redovni posetilac gala večeri i kuće na Košutnjaku, te ponekada u bekstejdžu bodri takmičare Sada je došao samo zbog Milice, a podsetimo se kako je sve izgledalo dok je Skaj bio u kući.
    Da između repera i jedne od najlepših ukućanki zaista sevaju ljubavne varnice, primetili smo kada je Milica uvežbavala numeru Ko je kriv uz Skajovu asistenciju. Poput zaljubljenih golupčića Milica i Skaj su pevali međusobno se dodirujući i razmenjujući značajne poglede, a Skaj je iskoristio trenutak da je pri kraju pesme vatreno zagrli. Kada je Skaj napustio kuću, Milica je rekla da je veoma tužna zbog toga...
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  2. #212

    Odgovor: Operacija trijumf

    Sad će ispasti da sam se baš okomila na Miličicu ali moram da kažem inače ću... Slušala sam je kako uvežbava pesmu Ane Okse cccc... Ni onaj šlagerčić sa prošle gale nije umela da otpeva, a o ovoj pesmi koja zahteva glasinu bolje i da ne govorim... Mislim da je vreme da dete izađe... Zadržala se i više nego što bi trebalo s obzirom na njene skromne glasovne sposobnosti...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje
      Vrh

  3. #213

    Odgovor: Operacija trijumf

    slazem se...
    mala treba da leti
    ima nekakav slabasan glasic,glupa je ko noc,sujetna je
    Skaj...alo,jel on ozbiljno primljen ili je zajebava?!
    ja nikako da provalim
    mislim...nemoguce da se ozbiljno primi da onakvu glupacicu.....
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  4. #214

    Odgovor: Operacija trijumf

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    slazem se...
    mala treba da leti
    ima nekakav slabasan glasic,glupa je ko noc,sujetna je
    Skaj...alo,jel on ozbiljno primljen ili je zajebava?!
    ja nikako da provalim
    mislim...nemoguce da se ozbiljno primi da onakvu glupacicu.....
    ...pa ne tražimo svi mozak kod žene...
      Vrh

  5. #215

    Odgovor: Operacija trijumf

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    slazem se...
    mala treba da leti
    ima nekakav slabasan glasic,glupa je ko noc,sujetna je
    Skaj...alo,jel on ozbiljno primljen ili je zajebava?!
    ja nikako da provalim
    mislim...nemoguce da se ozbiljno primi da onakvu glupacicu.....
    Pa ima siguran ufur, što da ne obiđe, poseti, odnese cveće, malo naniže i ćao Mala je ista Kaja samo nije nabudžena nego glumi nevinašce sa telećim pogledom, tamnoputa, crnka, možda njegov tip, na oko nema se šta zameriti... pa što da ne gusla ako već sama započinje te priče dok pljugaju:

    - Šta si tako smorena, opusti se, smej se malo...
    - Ja se nisam smejala dok vi niste došli. Ihhhhh kad ovde ne mogu da radim ono što me najbolje opušta...
    - Šta te najbolje opušta?
    - Ono što ne mogu da radim pred kamerama

    Pa tu samo blesav ne bi umočio, naravno da se neće smiriti dok ne overi mislimmmm ovo iz mene govore godine slušanja muških priča

    Tražila sam taj klip sa tom pričom njihovom, al' nema ga izgleda, sad sam našla ovaj pa se smejem



    Đorđe Miljenović, odnosno Wikluh Sky poznati je glazbenik, tekstopisac i jedan od članova bivše grupe Bad Copy koji je zajedno s Ajsom Nigrutinom trebao biti jedan od specijalnih gosta na gala večeri. Zbog njihovog nekonvencionalnog ponašanja, kašnjenja i negativnog utjecaja na studente, poznati dvojac je izbačen sa Akademije. Tijekom njihovog boravka u Kući Milica je neprestano pratila Skya, izazovno se izvijala pred njegovim očima na satovima plesa, a čak je i češće odlazila u vrt zapaliti cigaretu samo kako bi bila što češće u njegovoj prisutnosti.

    Ne, idem u drugu grupu na ples. Ne mogu više gledati tvoje sise i guzu, rekao je Sky nakon što ga je po tko zna koji puta Milica tražila da joj se pridruži na satovima plesa. Čini se kako su to i ostali stanari primijetili pa joj je tako jednom prilikom druga polovica kontroverznog dvojca rekla kako Sky postoji samo u reality showu te da u svakom ima novu djevojku, na što se misteriozna Milica samo smješkala i govorila kako ona neće bit još jedna u nizu njegovih djevojaka dok joj je pogled govorio drugačije.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  6. #216

    Odgovor: Operacija trijumf

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...pa ne tražimo svi mozak kod žene...
    e dobro da si mi rekao
    za druge ne znam,al` za tebe sam se mogla zakleti da si od onih koji traze iskljucivo mozak....


    nego...
    to sa Skajem i malom...
    i Kajom...
    (by the way,Kaja je zivi intelektualac spram ove)

    malaje shvatila da je u vezi...ne bi me cudilo da zove rodbinu na upoznavanje...


    elem...treba da leti
    i sledeci da leti Nikola Paunovic
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  7. #217

    Odgovor: Operacija trijumf

    Ma dobra je mala samo juče je baš loše otpevala, a ni Bosanac nije ništa posebno mogli bi ih oboje izbaciti što se mene tiče

      Vrh

  8. #218

    Odgovor: Operacija trijumf

    Mene je i 'veciti favorit' poceo da nervira. Lepo peva i solidno izgleda ali imam utisak da kalkulise, cuti, nece da se zamera.. kao sve mu je super
    Mislim da ce biti za njega provokacija od strane produkcije, tek da se vidi da nije biljka.. hoce li odoleti?
      Vrh

  9. #219

    Odgovor: Operacija trijumf

    Ma moguće da naprave da na kraju pobedi neko kome se niko ne nada, kao što su uradili u prvom Velikom bratu kad je pobedio onaj pijanista...
      Vrh

  10. #220

    Odgovor: Operacija trijumf

    Ala ste alapaChe boktemazo
    Šta ste utripovali? Da je ovo akademija, da su na njoj profesori i studenti? Milica od Mora Slana je rođena za ovo.
      Vrh

  11. #221

    Odgovor: Operacija trijumf

    Citat DrinChe kaže: Pogledaj poruku
    Ala ste alapaChe boktemazo
    Šta ste utripovali? Da je ovo akademija, da su na njoj profesori i studenti? Milica od Mora Slana je rođena za ovo.
    Evo, ja se stidim zbog Milice Operacija Trijumf je Veliki Brat sa pevanjem, mislim da je to svima ovde i bilo jasno, ne znam ko se tripuje

    Citat Lilith_021 kaže: Pogledaj poruku
    Mene je i 'veciti favorit' poceo da nervira. Lepo peva i solidno izgleda ali imam utisak da kalkulise, cuti, nece da se zamera.. kao sve mu je super
    Mislim da ce biti za njega provokacija od strane produkcije, tek da se vidi da nije biljka.. hoce li odoleti?
    Na koga misliš, nisam gledala nekoliko dana pa nisam u toku
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  12. #222

    Odgovor: Operacija trijumf

    na Aleksandra, on je veciti favorit
    ma Milica bre leti napolje, ne moze Adnan.. kad Bosna krene da glasa, Milica je najebala osim ako joj Ajs ne bude slao glasove svakih 5 minuta
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  13. #223

    Odgovor: Operacija trijumf

    Mislim da će ovo poslednje da bude prseudno...

    Svakako, ako Milica ne izleti iz kuće sutra / prekosutra, izleteće ''u sledećem krugu''.
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.
      Vrh

  14. #224

    Odgovor: Operacija trijumf

    I ja mislim da Mil'ca treba da se spakuje. Mada i Adnan mi je malo bljak sa onim svojim ponašanjem da odustaje i sl. Ne volim kad neko ne ume da gubi poraz i kritike.
      Vrh

  15. #225

    Odgovor: Operacija trijumf

    O da, mislila sam na Aleksandra. Dok ga ne pozovu u onu 'ispovedaonicu' kao da ga i nema u kuci

    Adnan ili Mil'ca? Pa skoro da mi je mindedj. Ni jedno mi nesto nije priraslo..
      Vrh

Strana 15 od 37 PrvaPrva ... 5131415161725 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Lekari koriste GPS za praćenje preciznih hirurških operacija
    Autor HLEBmaster u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 30.06.2007, 18:13

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •