Radikali na Forumu po zadatku?
Strana 1 od 6 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 82
  1. #1

    Radikali na Forumu po zadatku?

    Svakih nekoliko dana se na našem Forumu pojavi neko ko se deklariše kao Radikal, zagadjuje Forum i diskusije prostaklucima, uvredama, pa sve do pretnji likvidacijom (masovnom) neistomišljenika. Uglavnom je to praćeno i spamovanjem, tj. postavljenjem relativno velikog broja poruka, uglavnom van teme, a sa ciljem da se istakne pripadnost Radikalnoj stranci ili ideji.

    Ne mogu da se otmem utisku da u tom 'poslu' ima i organizovanosti, ali i s druge strane mislim da takav nastup onih koji se deklarišu kao Radikali samo može da šteti stranci, i u to treba s pravom da sumnjam. Ne verujem da bi današnje rukovodstvo Radikalne stranke odobrilo takvo ponašenje svojih članova ili simpatizera.

    Da pokrenem ovu temu podstakao me je najsvežiji primer - član registovan juče, koji se deklariše kao Radikal, je postavio 50-tak odgovora, neki su već morali biti brisani od strane administracije VC, a pregledao sam i ostale njegove postove i ne verujem da bi i jedan mogao da se prihvati kao ono što se neguje na ovom Forumu.

    Ne sudim o nekoj stranci ili grupi ljudi po onome šta rade pojedinci, ali ako se to učestalo javlja, to ipak govori da to može biti i sistem vrednosti koji karakteriše tu grupu ljudi, stranku, ili se u najmanju ruku to tolriše.
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Radikali na Forumu po zadatku?

    Citat nenad.bds kaže: Pogledaj poruku
    Svakih nekoliko dana se na našem Forumu pojavi neko ko se deklariše kao Radikal, zagadjuje Forum i diskusije prostaklucima, uvredama, pa sve do pretnji likvidacijom (masovnom) neistomišljenika. Uglavnom je to praćeno i spamovanjem, tj. postavljenjem relativno velikog broja poruka, uglavnom van teme, a sa ciljem da se istakne pripadnost Radikalnoj stranci ili ideji.
    Svečano izjavljujem da se deklarišem kao Hiperborejac, potomak Marsovaca i Venerijanke. Probajte da mi ne verujete!

    Citat nenad.bds kaže: Pogledaj poruku
    Ne mogu da se otmem utisku da u tom 'poslu' ima i organizovanosti, ali i s druge strane mislim da takav nastup onih koji se deklarišu kao Radikali samo može da šteti stranci, i u to treba s pravom da sumnjam. Ne verujem da bi današnje rukovodstvo Radikalne stranke odobrilo takvo ponašenje svojih članova ili simpatizera.
    Devojka ne može biti malo trudna. Ili je noseća, ili ne.

    Citat nenad.bds kaže: Pogledaj poruku
    Ne sudim o nekoj stranci ili grupi ljudi po onome šta rade pojedinci, ali ako se to učestalo javlja, to ipak govori da to može biti i sistem vrednosti koji karakteriše tu grupu ljudi, stranku, ili se u najmanju ruku to tolriše.
    Kako da ne. Već vidim kako se radikalski tim za specijalna dejstva na tekovinama najnovijih marketinško psiholoških masmedijskih iskustava infiltrira u džemsbondovskom stilu u sve pore našega društva, pa i na ovaj forum, i razara tkivo mile nam, napaćene i nejake domokratije.

    Ovaj poslednji pasus je po mom mišljenju primer neverovatno površnog i neprimerenog uopštavanja lišenog svakog racionalnog pristupa uočavanju konkretne pojave. Vršiti generalizaciju na takav, dakle krajnje "odokativan" način i gurati čitvu jednu ne malu grupu ljudi u smešno preuske okvire je, ili više nego sumnjivo, ili zlonamerno. To više govori o isključivosti, netoleranciji i potpunom nerazumevanju pojedinih društvenih procesa autora prethodnog posta nego o stvarnim događajima na ovom forumu.

    Neverovatno kako jedna teorija zavere rađa neku novu teoriju zavere, samo sa suprotnim predznakom...
    Poruku je izmenio memento, 29.08.2008 u 14:19
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Radikali na Forumu po zadatku?

    O tome brinu administratori foruma. Da li ce brisati, banovati, zavisi od odluke admina, i supermodova. U to necu da se mesam. Licno mogu primetiti da su radikali isto ljudi kao i svi ostali, medju njima ima dosta dobrih ljudi, s druge strane ima i losih, isto kao sto ima i po drugim strankama, te se neuplicem u neki duzi komentar. Za mene je covek-covek ako je covek, a to da li se izjasnjava i glasa za SRS,DS, DSS, ..., to mi bas zvoni tramvaj sto se voza po sinama.

    ...................
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Radikali na Forumu po zadatku?

    brate sta sad ja nemogu da pisem sto sam radikal???
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Radikali na Forumu po zadatku?

    Citat mitar-faca kaže: Pogledaj poruku
    brate sta sad ja nemogu da pisem sto sam radikal???
    ...ma jok bre...samo cepaj...nisi ti kriv...uciteljica je kriva...
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Radikali na Forumu po zadatku?

    Citat mitar-faca kaže: Pogledaj poruku
    brate sta sad ja nemogu da pisem sto sam radikal???
    Jos kad ovako lepo stavis sve na svoje mesto,veliko slovo,zapetu i sve znakove interpunkcije,onda .... samo .... vozi Misko!!!!!!!!!
      Vrh

  7. #7

    Odgovor: Radikali na Forumu po zadatku?

    Citat GostBG kaže: Pogledaj poruku
    Jos kad ovako lepo stavis sve na svoje mesto,veliko slovo,zapetu i sve znakove interpunkcije,onda .... samo .... vozi Misko!!!!!!!!!

      Vrh

  8. #8

    Odgovor: Radikali na Forumu po zadatku?

    Pa ovo je sramota i cista diskriminacija...nisam radikal,ali ovo je pravi nacizam...jos da za njih otvorimo i gasne komore...imate li predlog gde bi bile dobre lokacije???!!!Pa kako vas nije sramota da dozvoljavate ovu temu???!!!
      Vrh

  9. #9

    Odgovor: Radikali na Forumu po zadatku?

    Citat nenad.bds kaže: Pogledaj poruku
    Svakih nekoliko dana se na našem Forumu pojavi neko ko se deklariše kao Radikal, zagadjuje Forum i diskusije prostaklucima, uvredama, pa sve do pretnji likvidacijom (masovnom) neistomišljenika. Uglavnom je to praćeno i spamovanjem, tj. postavljenjem relativno velikog broja poruka, uglavnom van teme, a sa ciljem da se istakne pripadnost Radikalnoj stranci ili ideji.

    Ne mogu da se otmem utisku da u tom 'poslu' ima i organizovanosti, ali i s druge strane mislim da takav nastup onih koji se deklarišu kao Radikali samo može da šteti stranci, i u to treba s pravom da sumnjam. Ne verujem da bi današnje rukovodstvo Radikalne stranke odobrilo takvo ponašenje svojih članova ili simpatizera.

    Da pokrenem ovu temu podstakao me je najsvežiji primer - član registovan juče, koji se deklariše kao Radikal, je postavio 50-tak odgovora, neki su već morali biti brisani od strane administracije VC, a pregledao sam i ostale njegove postove i ne verujem da bi i jedan mogao da se prihvati kao ono što se neguje na ovom Forumu.

    Ne sudim o nekoj stranci ili grupi ljudi po onome šta rade pojedinci, ali ako se to učestalo javlja, to ipak govori da to može biti i sistem vrednosti koji karakteriše tu grupu ljudi, stranku, ili se u najmanju ruku to tolriše.
    ...zašto bi bilo pogrešno ono što je za tebe pogrešno?... svako ima pravo da kaze svoj stav, prihvati ga ili ne, prodiskutuj, posvadjaj se, podjebavaj, spamuj, ali prihvati kao tudje misljenje... ne znam zasto mnogi imate potrebu za eliminacijom svega sto vam nije po volji....
      Vrh

  10. #10

    Odgovor: Radikali na Forumu po zadatku?

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...zašto bi bilo pogrešno ono što je za tebe pogrešno?... svako ima pravo da kaze svoj stav, prihvati ga ili ne, prodiskutuj, posvadjaj se, podjebavaj, spamuj, ali prihvati kao tudje misljenje... ne znam zasto mnogi imate potrebu za eliminacijom svega sto vam nije po volji....
    U potpunosti se slazem sa izjavom Lafcine!!
      Vrh

  11. #11

    Odgovor: Radikali na Forumu po zadatku?

    -Ako zadatak stavimo pod navodnike i shvatimo ga kao jedan opsti cilj organizacije kojoj pripadamo ili podrzavamo, kao npr. da nam svima bude lepo, onda ok, sto (!). Meni mi licno smeta nacim na koji radikalne opcije ( i LDP da ne bude zabune) "vataju na galamu, jel' tako drugovi, takoo jee'', danas je Okeanija sutra je IstAzija i sto ima mesta samo za monologe velikog vodje. Ali ipak cu vise postovati onoga koji drzi do sebe nego prevrtaca ka vecini.
      Vrh

  12. #12

    Odgovor: Radikali na Forumu po zadatku?

    Ne verujem da je organizovani napad, to je sloj niskoobrazovanih, pretezno mladih, neostvarenih i bespespektivnih ljudi koje su `90-e zatrovale.

    Njima je od svega bitnije pripadanje klanu a taj klan nalaze konkretno medju radikalima.

    Pojave ima i na drugim forumima i jako je interesantno da ga u javnom zivotu ne srecem. Da li su to povucene jedinke koje se osecaju jakim samo u coporu? Pojma nemam. Ima ih i to je to...

    Medjutim interesantno je posmatrati agresivnost tih individua. Na nekim slabo moderisanim sajtovima pretnje drugima skoro da i nema. Jedino objasnjenje mogu nalaziti samo u tome da jace napadaju na mestima gde je ozbiljnost ``demokratski opredeljenih`` postova na nivou. Valjda im to nekako dostigne ``prag okidanja``...

    Gospodine, vase dete se plazi na mene!
      Vrh

  13. #13

    Odgovor: Radikali na Forumu po zadatku?

    Hvala za ono "ozbiljno demokratski opredeljeni". To uzimam na sebe.

    Teorije zavere i tako to... to su šabloni, odnosno pošablonisane tvrdnje, da ne bi razmišljali o tome. Jer, zaista, zar mislite da stranke (sve) ne prate ovakve forume?

    Radikalna stranka je sama sebe dovela u položaj da neke demokratski orijentisane opcije u zemlji razmišljaju o njenoj zabrani.
    Izjavama i delima. Nisam zadužen da ih nabrajam i nemojte to tražiti, jer ionako ih nećete prihvatiti...

    Nego ovaj caffe nije stigao ni veću boljku, fašizam da iskoreni, a nema vremena da merka radikalizam i njihove nekad netolerantne ideje. Na forumu ima iznenađujuće mnogo šovinizma, fašizma i mržnje protiv drugačijih.
    Ko rano poludi, ceo vek mu u veselju prođe!
      Vrh

  14. #14

    Odgovor: Radikali na Forumu po zadatku?

    Citat itebejac kaže: Pogledaj poruku
    Hvala za ono "ozbiljno demokratski opredeljeni". To uzimam na sebe.

    Teorije zavere i tako to... to su šabloni, odnosno pošablonisane tvrdnje, da ne bi razmišljali o tome. Jer, zaista, zar mislite da stranke (sve) ne prate ovakve forume?

    Radikalna stranka je sama sebe dovela u položaj da neke demokratski orijentisane opcije u zemlji razmišljaju o njenoj zabrani.
    Izjavama i delima. Nisam zadužen da ih nabrajam i nemojte to tražiti, jer ionako ih nećete prihvatiti...

    Nego ovaj caffe nije stigao ni veću boljku, fašizam da iskoreni, a nema vremena da merka radikalizam i njihove nekad netolerantne ideje. Na forumu ima iznenađujuće mnogo šovinizma, fašizma i mržnje protiv drugačijih.
    Ako se u poslednjem pasusu nazire samokritika, onda je to za pohvalu.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!
      Vrh

  15. #15

    Odgovor: Radikali na Forumu po zadatku?

    Citat itebejac kaže: Pogledaj poruku
    Hvala za ono "ozbiljno demokratski opredeljeni". To uzimam na sebe.

    Teorije zavere i tako to... to su šabloni, odnosno pošablonisane tvrdnje, da ne bi razmišljali o tome. Jer, zaista, zar mislite da stranke (sve) ne prate ovakve forume?

    Radikalna stranka je sama sebe dovela u položaj da neke demokratski orijentisane opcije u zemlji razmišljaju o njenoj zabrani.
    Izjavama i delima. Nisam zadužen da ih nabrajam i nemojte to tražiti, jer ionako ih nećete prihvatiti...

    Nego ovaj caffe nije stigao ni veću boljku, fašizam da iskoreni, a nema vremena da merka radikalizam i njihove nekad netolerantne ideje. Na forumu ima iznenađujuće mnogo šovinizma, fašizma i mržnje protiv drugačijih.
    ...tako su svi diktatori razmisljali...ja sam najposteniji,ja sam najbolji,ja sirim ljubav...citas li ti uopste sta napises?
      Vrh

Strana 1 od 6 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Iskrenost na forumu
    Autor Kunic u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 229
    Poslednja poruka: 31.07.2015, 13:58
  2. Zašto uopšte pišete na forumu?
    Autor love hunter u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 284
    Poslednja poruka: 16.02.2015, 10:05
  3. Rimovanje po zadatku
    Autor NesaDeBeli u forumu Poezija
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 18.11.2013, 20:12
  4. Radikali - ko su oni ?
    Autor 3oka u forumu Politika
    Odgovora: 383
    Poslednja poruka: 17.12.2011, 09:40
  5. NASA: Marsovski rover Oportjuniti na opasnom zadatku
    Autor HLEBmaster u forumu Astronomija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 02.07.2007, 19:59

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •