Radikali na Forumu po zadatku? - Strana 6
Strana 6 od 6 PrvaPrva ... 456
Prikaz rezultata 76 do 82 od ukupno 82
  1. #76

    Odgovor: Radikali na Forumu po zadatku?

    Citat valter kaže: Pogledaj poruku
    -Ajmo radikali, ko je za Voju ko je za Tomu i za koga je Vucic, ili instrukcije kasne zbog vikenda. Koliko se je presabiram po secanju Nikolicev najveci gaf je Djindjic i noga ili mozda da ne zali za Curuvijom, a i to su mu novinari izotimali iz konteksta
    http://www.b92.net/info/vesti/index....&nav_id=317359
    Ај не претеруј сад са тим слављењем Томе
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  2. #77

    Odgovor: Radikali na Forumu po zadatku?

    Citat valter kaže: Pogledaj poruku
    -Ajmo radikali, ko je za Voju ko je za Tomu i za koga je Vucic, ili instrukcije kasne zbog vikenda. Koliko se je presabiram po secanju Nikolicev najveci gaf je Djindjic i noga ili mozda da ne zali za Curuvijom, a i to su mu novinari izotimali iz konteksta
    Polako, polako. Slabe su telefonske veze sa Hagom.
    Volim je, jer svi smo iroki i obični kao ova ravnica...
      Vrh

  3. #78

    08 Odgovor: Radikali na Forumu po zadatku?

    Citat valter kaže: Pogledaj poruku
    -Ajmo radikali, ko je za Voju ko je za Tomu i za koga je Vucic, ili instrukcije kasne zbog vikenda.
    Ajte vi, ja ću malo da sečekam.
    Vazduh trepti, kao da nebo gori.
    Ja sam pepeo, gde je nekad bila vatra.
    /Bajron/
      Vrh

  4. #79

    Odgovor: Radikali na Forumu po zadatku?

    Citat 3oka kaže: Pogledaj poruku
    Vazduh trepti, kao da nebo gori.
    Sprema se oluja!
    Volim je, jer svi smo iroki i obični kao ova ravnica...
      Vrh

  5. #80

    Odgovor: Radikali na Forumu po zadatku?

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    http://www.b92.net/info/vesti/index....&nav_id=317359
    Ај не претеруј сад са тим слављењем Томе
    A gde je: hvala mu za sve sto je ucinio za nasu stranku u teskim vremenima.
    Ajmo insajderi ko je novi zamenik i hoce li otadzbinska biti jednoglasna?
    Englezi bi lepo izbacili kvote pa da pracenje bude zanimljivije.
    i na sve to
      Vrh

  6. #81

    Odgovor: Radikali na Forumu po zadatku?

    Citat valter kaže: Pogledaj poruku
    A gde je: hvala mu za sve sto je ucinio za nasu stranku u teskim vremenima.
    Ajmo insajderi ko je novi zamenik i hoce li otadzbinska biti jednoglasna?
    Englezi bi lepo izbacili kvote pa da pracenje bude zanimljivije.
    i na sve to
    pa tu je, ti si sve rekao, ako te pali to:
    ajmo, ajte ... idi na neku utakmicu
    ili u rat, ako ga nema, ti ga napravi
    Ko će zameniti Tomu, njihova stvar,
    sačekaj, vreme je najbolji sudija.
    Ja sam pepeo, gde je nekad bila vatra.
    /Bajron/
      Vrh

  7. #82

    Odgovor: Radikali na Forumu po zadatku?

    Citat nenad.bds kaže: Pogledaj poruku
    ...

    Mementov odgovor je, po mom mišljenju, primer neverovatno površnog i uskog čitanja onoga na šta odgovara.

    Iako nigde nisam spomenuo Radikale u delu teksta koji je Memento citirao, nego generalizujem nešto drugo, tj. da ... ali ako se to učestalo javlja, to ipak govori da to može biti i sistem vrednosti... , iako to isto mislim za sve grupacije (formalne i neformalne) - od onih koje zastupaju separatizam, Madjarsku sa xy županija, nacionalnu ili versku netoleranciju, itd. itd. - ne želim da se time neviteški izmaknem iz odgovora. Jeste, mislim da pravi Radikali čine grešku što se od mnogih istupa i stavova 'u ime Radikala' ne ogradjuju. Uostalom, kao i pripadnici raznih drugih opcija oko stavova koji se u njihovo ime iznose.

    Tu grešku i Ti sada ponavljaš (bez obzira kojoj stranci pripadaš ili koju voliš ili ne). Osporavaš maltene sve što sam napisao, a ni jednom rečcom me ne podržavaš protiv onih koji se koriste na ovom Forumu uvredama, prostaklucima i pretnjama. Ja to mogu da shvatim jedino kao to da, ako ih baš izričito ne podržavaš, onda ih tolerišeš u takvom ponašanju, što je skoro isto.

    A što se tiče rađanja jedne 'teorije' zavere kao odgovor na drugu - u pravu si.

    ...

    E, pa sad: jesu li npr. Radikali ono što drugi misle o njima ili nisu?!

    Ja naprimer, o nekim njihovim stavovima i osobinama (kao stranke) mislim lepo, a o nekim ne. Koj deo mog mišljenja ćeš uvažiti? Naravno, pravi.
    Meni je žao što ovaj post nisam video ranije (bio sam na putu kada je pisan) pa sada koristim priliku da repliciram nenad.bds-u.

    Iako Nenadov komentar smatram neprimerenim, a prvenstveno neargumentovanim, pokušaću da dam korektan odgovor.

    Podsetio bih postavljača teme da je njen naziv: „Radikali na forumu po zadatku?“ koji implicira u potpunosti njen sadržaj i kontekst. Znači, postoji dilema da li ima na ovom forumu radikala koji su tu po zadatku da „spamuju“ i „zagađuju“ forum. Sam izvor dileme je mišljenje postavljača teme:

    „Ne mogu da se otmem utisku da u tom 'poslu' ima i organizovanosti, ali i s druge strane mislim da takav nastup onih koji se deklarišu kao Radikali samo može da šteti stranci, i u to treba s pravom da sumnjam. Ne verujem da bi današnje rukovodstvo Radikalne stranke odobrilo takvo ponašenje svojih članova ili simpatizera.“

    Iz citata se vidi da je izvor dileme utisak „da u tom poslu ima organizovanosti“. Da li može lični utisak biti dovoljan za opravdanost ovakve dileme? Može, ali ne mora. Mislim da je premalo objektivnih elemenata uzeto u sagledavanju ovog problema da bi se izveo kakav takav validan zaključak. Naime, opšte je poznato ko sačinjava biračko telo radikala. Da li stvarno neko može da veruje da među tim biračkim telom ima toliko pojedinaca koji suvereno barataju računarskom tehnologijom i mogu biti organizovani i koordinisani od nekog (pitam se samo od koga, ako postoji sumnja i neverica (sic!) da je rukovodstvo radikala umešano u to) pa se učlanjuju na brojne sajtove i forume na netu kako bi propagirali radikalsku misiju.

    Ovo je po mom mišljenju srž problema i temeljna greška postavljača teme, koja utiče na netačnost svih zaključaka izvedenih iz takvog polaznog stava. Ovo je nemoguć događaj, a uvijajući ga u neki utisak je u najmanju ruku naivno. Ja mogu da imam utisak da zemaljska kugla i nije loptastog oblika već telo u obliku veš mašine, ali da li je taj moj utisak dobar? Narvno da nije. Ja imam na takav utisak pravo, ali teško da se neko može složiti sa mnom.

    Sve ostalo je priča i magla. Pokušaj da mi se imputira neprincipijelnost sa mojom i Itebejčevom prepiskom je takođe nespretan. Naime, tačno je da najčešće mi nismo ono što sami mislimo za sebe, već ono što drugi misle o nama. I tačno je da su radikali ono što drugi misle o njima, kao i uostalom i o ostalim partijama. Ali, pri tome nisam ni ja ni Nenad javno mnjenje i naša pojedinačna mišljenja su statistički nebitna, već pravi pokazatelj za to su rezultati poslednjih izbora...

    Ostale tvrdnje i pridevi o meni više govore o nečem ili nekome drugom nego o voj temi...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!
      Vrh

Strana 6 od 6 PrvaPrva ... 456

Slične teme

  1. Iskrenost na forumu
    Autor Kunic u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 229
    Poslednja poruka: 31.07.2015, 13:58
  2. Zašto uopšte pišete na forumu?
    Autor love hunter u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 284
    Poslednja poruka: 16.02.2015, 10:05
  3. Rimovanje po zadatku
    Autor NesaDeBeli u forumu Poezija
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 18.11.2013, 20:12
  4. Radikali - ko su oni ?
    Autor 3oka u forumu Politika
    Odgovora: 383
    Poslednja poruka: 17.12.2011, 09:40
  5. NASA: Marsovski rover Oportjuniti na opasnom zadatku
    Autor HLEBmaster u forumu Astronomija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 02.07.2007, 19:59

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •