Podrigivanje - Strana 3
Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 46

Tema: Podrigivanje

  1. #31

    Odgovor: Podrigivanje

    Citat little fairy kaže: Pogledaj poruku
    Zašto bi to bila goveda od ljudi?

    Primjer - zašto se malu djecu 'tjera' da se podrignu nakon što popapaju mlijeko? I mala djeca su 'goveda'?
    Deci je oprosteno nisam na njih mislio.Ako za nekog predstavlja normalna stvar da ide gradom ili sedi u drustvu i pred nekim ljudima i podrigne,slucajno ili namerno.Onda ja stvarno neznam kakve su to danas norme ponasanja .Ja sam naucen da je to ne primereno,e sad neko je drugacije naucen verovatno.

  2. #32

    Odgovor: Podrigivanje

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Ako za nekog predstavlja normalna stvar da ide gradom ili sedi u drustvu i pred nekim ljudima i podrigne,slucajno ili namerno.Onda ja stvarno neznam kakve su to danas norme ponasanja .Ja sam naucen da je to ne primereno,e sad neko je drugacije naucen verovatno.
    Drugo je u društvu vani sa kojim nisi blizak a drugo je podrignuti se doma na sigurnom među svojima. Ja tako razmišljam

    Sve pet
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  3. #33

    Odgovor: Podrigivanje

    Izvini ali u mojoj kuci vlada jedna harmonija lepog zivljenja i tradicija moje stare porodice.
    Ja se uvek vratim na reci Balasevica:"Treba razlikovati seljaka od seljacine "-e ta parola je za mene sve i nacin kulture i razmisljanja.

    Tvoje misljenje postujem nista licno

  4. #34

    Odgovor: Podrigivanje

    od piva ne... ali od onih crnih i zutih gaziranih skova da...
    c'est en faisant n'importe quoi qu'on devient n'importe qui.

  5. #35

    Odgovor: Podrigivanje

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Ne mogu da odolim da kada popijem čašu hladnog piva (recimo tuborg) ne podrignem! Iako od toga Mementica dobije ospice (posebno kada nismo sami), nepokolebljiv sam! Pivo bez podrigivanja je kao tiganj bez drške.

    Da li podrigujete i kada?
    Posle piva, koka kole, vode... 'oš da nabrajam dalje? I naravno da je reakcija diktatorove žene istovetna Naravno, izbegavam da to radim u svačijem društvu, ali kada je uža familija u pitanju



  6. #36

    Odgovor: Podrigivanje

    Podrigivanje je nukultura i nevaspitanje a kao sto rece Becar deci se optrasta jer dete je tek u fazi vaspitavanja.

    Nego ja ne razumem kada konjina od 25+ godina podriguje na ulici ili majmun od 35+ u autobusu koji cacka nos e to ne razumem da ga rodinlji nisu ono najosnovnije naucili pa dzaba mu sve ostalo ako je npr profesor u srednoj skoli ili direktor u nekoj firmi kada nema osnovnu kulturu zivljenja.

    Ja licno nikada ali nikada u svom zivotu nisam podrignuo, cackao nos ili prozevao se a da ne stavim ruku preko usta pred drugima, a samo jednom i to dok sam bio tinejdzer (15 god sam imao) mi se desilo da sam prdnuo na casu pred celim razredom i bilo mi je toliko neprijatno da sam napustio cas i rekao profesorki da mi da neopravdani jer mi je trebalo vremena da se saberem i vratim se u razred.

  7. #37

    Odgovor: Podrigivanje

    Podrigivanje kao navika nije baš poželjna. Na to se gleda kao reakcija posle dobrog obroka, možda nekom deluje simpatično ali meni je to baš nekulturno. Ako nije potreba, ne mora se to raditi.
    Prvi utisak uvek vara

  8. #38

    Odgovor: Podrigivanje

    Sto su svi nesto fini ovde..

    Ja svoje rekoh, umece mi je na zavidnom nivou
    Krek, krek.. Ne gudra

  9. #39

    Odgovor: Podrigivanje

    Nekom je to prosto potreba posle jela, jednostavno dok to ne uradi, ne moze da se oseca dobro, izbacuje se vazduh, odnsono visak vazduha koji je unesen u vecoj kolicini kroz brzo gutanje, ne zvakanje hrane zapravo....Medicinski potkrepljeno dokazima, u tom slucaju ok, ali ne pred drugim ljudima.....Mada postoje oni koji to rade i iz tih ili ne kulturnih razloga.....Ma nek podriguju ako im je to nesto dobro i prijatno
    Mnoge mrzimo bez ikakvih razloga, a da ih zavolimo, tražimo čvrste razloge!

  10. #40

    Odgovor: Podrigivanje

    Znam da nije ženstveno...ali bolje i od Cameron Diaz (neka neko kaže da ona nije ženstvena)

  11. #41

    Odgovor: Podrigivanje

    Kad se pije pivo....ne može da se ne podriguje. I poslije coca-cole, nekad...eeee to su bili dani. Mada i sada, kada se dobro najedem, ja moram da popijem čašu nečega gaziranog, ili piva...da se "podrigne" ...tako su me učili od malena, naravno, ne sa pivom, ali ko sam ja da se bunim...ccc


    Ne podrigujem nikada u društvu nekog muškarca, mužjaka niti volim da on podrigne predamnom...to mi je nekako bljak ...ali ono, u užoj porodici ili pred najboljim prijateljicama kada jedemo i pijemo....to je tako spontano.

    Inače, ono dubinsko, nazor podrigivanje mene samo tjera na povraćanje.

    Zato, Stars, predamnom ćeš neku demo, malu verziju da prezentiraš. A moram čuti to tvoje umijeće.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  12. #42

    Odgovor: Podrigivanje

    ono dubinsko, nazor podrigivanje mene samo tjera na povraćanje.
    E pa.. onda ces povracati..
    Krek, krek.. Ne gudra

  13. #43

    Odgovor: Podrigivanje

    Eh kad bejah mlad, vezbao sam da govorim podrigujuci... kakva su to bila vremenaaa...
    Eto, sad ce dobiti kompleks...

  14. #44

    Odgovor: Podrigivanje

    Dan danas mogu da pricam podrigivajuci,ne dugo,al nema lepseg osecaja kada se dobro najedem i podrignem onako fino. Recimo kada spremim nesto mom dragom ili bilo kome,nekako mi je drago kada cujem taj "socan" podrig,onda znam da sigurno da je prijalo.
    I can wash dishes faster than mashina


    http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html

  15. #45

    Odgovor: Podrigivanje

    Citat lenjivica kaže: Pogledaj poruku
    Dan danas mogu da pricam podrigivajuci,ne dugo,al nema lepseg osecaja kada se dobro najedem i podrignem onako fino. Recimo kada spremim nesto mom dragom ili bilo kome,nekako mi je drago kada cujem taj "socan" podrig,onda znam da sigurno da je prijalo.
    Ovaj...odvratno.

    Ne mogu da zamislim da sad mi kao sedimo i podrigujemo kao svinje.

    Al' to sam samo ja.

Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •