Najteži predmet mi je bio...
Strana 1 od 6 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 78
  1. #1

    Najteži predmet mi je bio...

    Sociologija! Definitivno. Doduše mučile su me i psihologija i logika, ali sociologija je bila moja noćna mora. Čitam je a ne znam šta čitam. Ne bi upamtio ništa, nema šanse. Nije baš da sam imao lošu ocenu, naprotiv, ali sam na nju i sestrinske joj predmete gubio ubedljivo najviše vremena. Život ko život, cinik, me je zato prečesto bacao u situacije gde su mi jako pomogli upravo ti neomiljeni mi predmeti...

    Da li ste i vi imali slične muke sa nekim od premeta?
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  2. #2

    Odgovor: Najteži predmet mi je bio...

    matematika, koju po mom misljenju treba bar malo i razumeti, a u mojoj glavi, od prvog osnovne, jednostavno nije bilo mesta za matematiku, zbog koje sam padala i na popravni
    neunistiva zlojebaba!

  3. #3

    Odgovor: Najteži predmet mi je bio...

    Nemački jezik,koji sam počela da učim u gimnaziji kao drugi strani jezik
    Nisam ga ni volela ni razumela ni naučila,mada mi je sada žao zbog toga
    Don't tease me if you can't please me!

  4. #4

    Odgovor: Najteži predmet mi je bio...

    U osnovnoj školi-geografija,ali samo zbog profesora.Nikako nisam mogla da ga razumem,tj.da pohvatam njegove cake.

    U srednjoj školi-nacrtna geometrija (komplikovana)i beton(težak kao beton).

    Na višoj/visokoj-književnost za decu (obiman predmet,a profesor cepidlaka) i metodologija istraživanja u obrazovanju.
    Ako voli jedan cvet koji se nalazi na nekoj planeti,slatko je noću gledati nebo.

  5. #5

    Odgovor: Najteži predmet mi je bio...

    Meni zaista nikada učenje nije bilo problem... Ne mogu da kažem da su mi bili najteži, mogu samo da kažem da organski nisam mogla da podnesem matematiku i fiziku... Pojam nemam zašto... Ne mogu čak ni da se vadim na to da mi nisu ulazile u glavu, jer sam imala relativno ok ocene iz njih... Odlazak na ta dva časa bio mi je mora... Eto, kad ne voleš- ne voleš...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  6. #6

    Odgovor: Najteži predmet mi je bio...

    memento kaze:
    Sociologija!
    sad vec pocinje da me cudi, kako je svima sociologija takav bauk? Pa nema lakseg predmeta od toga, a i fax je takodje veoma prihvatljiv po razumljivosti i tezini

    meni je definitivno bila najteza monetarna ekonomija koliko god da sam ja to citala i ucila, nista mi nije uslo u glavu.. izvukoh ja na kraju obe godine neku mrsavu trojku ali ni sada ne znam nisa iz toga
    a pored toga, pravo mi je takodje bilo bauk nema dosadnijeg predmeta od toga i ako nesto nikad zaista ne bih studirala, to bi bilo to..
    Krek, krek.. Ne gudra

  7. #7

    Odgovor: Najteži predmet mi je bio...

    Fizičko i likovno.
    Mada, za likovno sam se snalazila, tj. trampila usluge sa drugaricom.
    Ali, fizičko
    (i tako se ostaje ili postaje smotan)
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  8. #8

    Odgovor: Najteži predmet mi je bio...

    u osnovnoj...pa kemija definitivno, jedva dvojka i to nategnuta, i mrzila sam je iz dna duse moje, nista zivo ja tu nisam kontala
    u srednjoj...opet kemija, i tu sam zamalo na popravni jedne godine, ali sam se nekako izvukla, u stvari uspijela sam da se isprepisujem, i to da se pohvalim, iz prve klupe, profesoru ispred nosa
    na faksu nekakva stohasticka hidrologija...nema sanse uhavtiti ni za glavu ni za rep...to sam nesto nabubetala i iskreno se nadam da mi nikad u zivotu nece ni trebati
    Poruku je izmenio nattydread, 26.08.2008 u 20:38
    nattydread is coming to dinner

  9. #9

    Odgovor: Najteži predmet mi je bio...

    Fizika Nije mi bila teska vec dosadna pa je samim time nisam ni ucila previse. Skoro me je kostala glave na kraju drugog srednje.
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  10. #10

    Odgovor: Najteži predmet mi je bio...

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Fizičko i likovno.
    Mada, za likovno sam se snalazila, tj. trampila usluge sa drugaricom.
    Ali, fizičko
    (i tako se ostaje ili postaje smotan)
    ...i mene je likovno ubijalo u pojam...

  11. #11

    08 Odgovor: Najteži predmet mi je bio...

    Matematika

  12. #12

    Odgovor: Najteži predmet mi je bio...

    Физичко ми је био најтежи предмет, нисам могао да прескочим козлић, нисам могао да убацим лопту у кош али ни да дам гол са шеснаест метара ! Шалим се наравно!!!

    Па за време студирања то је био предмет "ОРГАНИЗАЦИЈА ИНФОРМАЦИОНИХ СИСТЕМА" али не због предмета изучавања колико до професора. Мада положио сам то у другом покушају .
    Живима по заслузи, мртвима по обичају

  13. #13

    Odgovor: Najteži predmet mi je bio...

    Matematika, bez premca
    Narocito u srednjoj skoli, ocene su mi marsirale u intervalu od 1 do 2

  14. #14

    Odgovor: Najteži predmet mi je bio...

    Nemacki. 8 godina sam ga ucila i zapamtila sam samo nekoliko reci.
    Yooou filthy germans!
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  15. #15

    Odgovor: Najteži predmet mi je bio...

    svi predmeti vezani uz brojke pochevshi od matematike, iz koje sam od 5. osnovne do 2. srednje, imala sportsku prognozu: 1-2-1-2-1-2.. i obavezno zimski semestar popravni pa onda fizika i kemija
    matematika mi toliko dobro lezhi, da josh i dan danas zbrajam na prste... do 2o
    moomoo meee jooouu

Strana 1 od 6 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 22.05.2013, 00:29
  2. Najteži čovek na svetu mora na operaciju da ne bi umro
    Autor makilli u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 21.10.2009, 15:25

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •