Najteži predmet mi je bio... - Strana 3
Strana 3 od 6 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 78
  1. #31

    Odgovor: Najteži predmet mi je bio...

    matematika...totalni antitalenat...
    Covek je sinteza beskonacnosti i konacnosti,prolaznog i vecnog, slobode i nuznosti, kratko: sinteza.

  2. #32

    Odgovor: Najteži predmet mi je bio...

    U gimnaziji nacrtna i matematika(otisla na matematicki smer zbog drustva),

    a nikad mi nisu vise u zivotu trebali...

  3. #33

    Odgovor: Najteži predmet mi je bio...

    definitivno MARKSIZAM...muke Tantalove ,,,valjalo je ostati budan na tom chasu...ukoliko nije radila eskivaza...

    HEMIJA...hahahha...jedina formula koja mi je UVEK uspevala je charobna kombinacija za SCHPRICER....

  4. #34

    Odgovor: Najteži predmet mi je bio...

    Matematika,fiza i hemija

  5. #35

    Odgovor: Najteži predmet mi je bio...

    neznam zasto svima matematika....kad je to najbolji predmet u skoli.........
    a najtezi ispitivanje masinskih konstrukcija.......
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  6. #36

    Odgovor: Najteži predmet mi je bio...

    Predmeti u školi mi nisu bili toliko teški, koliko su neki profesori na nama nerazumljiv nacin predavali. Cak predmeti koji su mi bili problem u osnovnoj skoli u srednjoj ili na faxu to nisu bili, a neki sam tad i zavoleo. Al dva predmeta su mi bila posebno teska, jedan deo mehanike - dinamika i drugi po meni totalno nepotreban mojoj struci - mehanika fluida.
    Treba znati da se prvi poljubac ne daje ustima vec ocima.

  7. #37

    Odgovor: Najteži predmet mi je bio...

    I u osnovnoj i u srednjoj školi, nateža (?) mi je bila hemija, valjda zbog nesposobnosti nastavnika, odnosno profesora da prenesu svoje znanje (ako su uopšte znali šta treba da rade). U 3. i 4. razredu "šuvarice" statistika (opet zbog nesposobnosti profesora), ne znam ni danas zašto smo je učili.

  8. #38

    Odgovor: Najteži predmet mi je bio...

    matematika, fizika i hemija... valjda zbog moje nezainteresovanosti za ove predmete...

  9. #39

    Odgovor: Najteži predmet mi je bio...

    Predmeti u školi mi nisu bili toliko teški, koliko su neki profesori na nama nerazumljiv nacin predavali.
    Upravo to,a da si poznavao mog profesora srpskog u srednjoj...čovek ima neverovatnu sposobnost da uspava svakog ko progovori više od dobar dan sa njim i dan danas...mada opet uvek je bilo i ok profesora...a što se tiče predmeta,definitivno hemija,valjda nije znala da predaje,šta li već...

  10. #40

    Odgovor: Najteži predmet mi je bio...

    Hemija.Prvo u srednjoj mi je predavala jedna profesorka pred penziju i bila je dobar profesor.Posle nje dosla mlada profesorka tek sa fakultet sto je zavrsila pa me je malo mucila tek sam posle shvatio zasto me je terala kod nje na dopunsku nastavu i to iskljucivo da sam sam u ucionici.Kada sam joj ispunio zelju posto se videlo sta trazi postali smo sad i prijatelji dobri.
    Poruka za klince: Ako imate problem sa nekim predmetom morate da upoznate profesorku e ako je matora ili musko sta da radite mucite se i dalje nemate kud

  11. #41

    Odgovor: Najteži predmet mi je bio...

    Fizičko, morao sam da radim što nisam vo'lo

  12. #42

    Odgovor: Najteži predmet mi je bio...

    Ha, likovno, nemam talenta za tu vrstu umetnosti (mogla sam da odem ulikovne kritičare )
    ...svi mukarci misle da su bogovi...samo im niko nije rekao da su ene ateisti...

  13. #43

    Odgovor: Najteži predmet mi je bio...

    Meni istorija, i to od početka (petog razreda osnovne škole) pa do kraja srednje, srećom na faksu nismo imali ništa od te tematike. Ne mogu čak ni reći da su nastavnici bili loši, bilo je raznih i svi su bili nekakvi ali meni to ništa nije ulazilo u glavu. Nekad me i sramota malo zbog toga. Ipak je to deo opšte kulture. Za razliku od istorije, hemija, fizika i matematika su za mene bila pravi izazov i zabava
    Sandy: I don't know if you're a detective or a pervert.
    Jeffrey: Well, that's for me to know and you to find out.

  14. #44

    Odgovor: Najteži predmet mi je bio...

    uh kako sam samo mrzela casove marksizma... a da ne pricam o tome kad bi doslo vreme da uzmem knjigu u ruke


  15. #45

    Odgovor: Najteži predmet mi je bio...

    U osnovnoj mi ni jedan predmet nije bio posebno težak...bila sam vukovac
    A u srednjoj...uf što nisam voljela logiku pa to nije normalno ...a i profesorica je bila nekakva tunjkava...sve u svemu užas
    I'm floating on air..

Strana 3 od 6 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 22.05.2013, 00:29
  2. Najteži čovek na svetu mora na operaciju da ne bi umro
    Autor makilli u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 21.10.2009, 15:25

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •