Sminkanje ... - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 41 od ukupno 41
  1. #31

    Odgovor: Sminkanje ...

    Uživam da se šminkam.
    Za mene je to umetnost.Napraviti sklad sa samim sobom,garderobom,vremenom...
    Najčeše koristim tečni pider,maskaru i sjaj za usne.
    Volim da se igram sa senkama,ali ih ne stavljam uvek.Najčeše to radim kad izlazim uveče.Onda i boje budu intenzivnije.
    Ako voli jedan cvet koji se nalazi na nekoj planeti,slatko je noću gledati nebo.

  2. #32

    Odgovor: Sminkanje ...

    Sminker sam i volim sminku i taj posao.....dnevna sminka je diskretna i obicno su to neke blage nijanse i boje a vecernja sminka je jaca sminka ali bez preterivanja......gledam najvise da je lepo uradjen ten lica a boje uskladjujem sa garderobom i bojom ociju.....volim da je sminka prirodna i da se ne stavlja mnogo slojeva pudera sto izgleda zaista vestacki i neukusno posebno ako se puder mnogo razlikuje od prirodne boje tena....

  3. #33

    Odgovor: Sminkanje ...

    sminkam se diskretno, koristeci maskaru da bih istakla duzinu svojih trepavica, rumenilo i svetle tonove ruza za usne (pretezno samo sjaj za usne). Rumenilo nanosim ne samo na obraze, vec na bradu i vrh nosa.
    Puder ne koristim, jer mi tada faca izgleda kao vostana, a ako se nasmejem, otkrivaju se bore, mnogo vise nego kada ne stavim puder.
    neunistiva zlojebaba!

  4. #34

    Odgovor: Sminkanje ...

    da je neko imao više šminke i želje za trackanjem od mene, ne priznajem mu..a da ne umijem maskaru stavit, i usne iscrtat' čini mi se, nogama bih se ljepše udesila..i svu sam je pobačala iz revolta..totalni antitalenat da od sebe napravim pristojno čeljade..no, očigledno meni treba hirurg, a ne šminka...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  5. #35

    Odgovor: Sminkanje ...

    Hm, ne, nisam se ipak počela šminkati.

    Prirodno rules!
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  6. #36

    Odgovor: Sminkanje ...

    Volim sminku..
    Imam sminku za ctava 3 zivota (da ne reknem pola parfimeriJe)
    Sminkam se svaki dan...bez obzira idem taj dan negde ili ne...
    Sminkam se radi sebe, jer se tako bolje osecam...a ne samo za grad i izlaske...
    Budi pametan i pravi se lud

  7. #37

    Odgovor: Sminkanje ...

    sjajna devojka (podsecha me na starsicu)

    Cheshire Cat, alice in wonderland look
    & underpaid......

  8. #38

    Odgovor: Sminkanje ...

    morate da upoznate loren luke
    rodila je sina sa shesnaest godina.... komentar povodom onih judgemental postova o "kurvama" koje su rano pochele....



    bravo za loren
    & underpaid......

  9. #39

    Odgovor: Sminkanje ...

    totalno obozzavam ovu devojku
    taj naglasak i zzivost i radost i neposrednost i energiju i entuzijazam...

    predlog za proleche leto i za sve uzraste
    & underpaid......

  10. #40

    Odgovor: Sminkanje ...

    Kuglice maskara i labelo, to je za dnevnu varijantu. Noćni mejkap je malo složeniji, ali samo malo, puder, sjaj (ili neki karmin boje mesa) maskara i crni kreon.

  11. #41

    Odgovor: Sminkanje ...

    “All women need makeup. Don't let anybody tell you different. The only woman who was pretty enough to go without makeup was Elizabeth Taylor
    and she wore a ton.”

    ~August Osage County~

    A ja se godinama provlačim samo sa maskarom. A i nju često zaboravim da metnem.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •