Sminkanje ... - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 41
  1. #16

    Odgovor: Sminkanje ...

    retko kad se danju sminkam, nemam potrebe za tim..
    ali zato sminkam sve drugarice i komsinice zato i upisujem kurs uskoro

    zavisi koja sminka za koju priliku.. ako je obican izlazak, uglavnom je to samo podloga, maskara i sjaj..
    ako je kao nesto svecanije, sminka je u skladu sa odecom.. od podloge i pudera, preko senki i maskare, do sjaja, ne stavljam karmin..
    Krek, krek.. Ne gudra

  2. #17

    Odgovor: Sminkanje ...

    Ja zaista obozavam da se sminkam...i skoro nikad ne izlazim bez sminke napolje...
    Puder, maskara, rumenilo i sjaj...kombinacije koje se uvek podrazumevaju...
    E sad sam pretežno u nekim braon nijansama, volim i štras, pa stavljam rumenilo sa blagim odsjajem...
    Senka zavisi...Stavljam ih al ne uvek...Uglavnom uveče kad izadjem...

  3. #18

    Odgovor: Sminkanje ...

    vise me mrzi da se sminkam danju, nego sto mi ne treba..
    a i mrzi me da svako vece to isto treba da skidam, jednostavnije je samo vikendom
    Krek, krek.. Ne gudra

  4. #19

    Odgovor: Sminkanje ...

    Pitanje..

    Jel' vam stvarno potrebna šminka? Kako se osjećate bez nje?
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  5. #20

    Odgovor: Sminkanje ...

    Volim se sminkati ali diskretnije ne volim da budem upadljivija.Ali treba higiena

  6. #21

    Odgovor: Sminkanje ...

    Sminka za svaki dan, sto se mene tice, je tecni puder ili krema u boji, maskara i neki ruz blage nijanse ili sjaj.Sto se vecernje sminke tice volim da koristim tamne i upadljive senke, eyeliner ili olovku za oci, rumenilo, malo jace nijanse ruza ili sjaja.Naravno, ne koristim sve istovremeno, vec ako isticem oci stavljam svetliji ruz i obrnuto.
    ko tebe , ti njega

  7. #22

    Odgovor: Sminkanje ...

    Ovde mozete dobiti veoma korisne savete u vezi sminke!





    http://www.youtube.com/watch?v=C3e_Ffdx59I
    ko tebe , ti njega

  8. #23

    Odgovor: Sminkanje ...

    Citat little fairy kaže: Pogledaj poruku
    Pitanje..

    Jel' vam stvarno potrebna šminka? Kako se osjećate bez nje?
    Ne šminkam se.
    U vrlo retkim prilikama, par puta godišnje to učinim (ako idem u neke svatove, za NG...) i tada imam osećaj da to nisam ja... Najbolje se osećam bez trunke šminke na sebi.



  9. #24

    Odgovor: Sminkanje ...

    Ja se uvek sminkam. Jednosavno sam navikla na sebe takvu, kao i svi koji me poznaju.

    S obzirom da su mi trepavice svetle, pocela sam da se sminkam veoma rano. Naravno, trebalo mi je malo vremena da istrazim sta mi najboje stoji, tako da sam u srednjoj skoli koristila braon olovke i maskare koje da sad stavim na sebe, mislim da bih se uplasila svog odraza u ogledalu. Sada koristim plave i srebrne olovke i plavu, eventualno braon maskaru. Senke ne volim jer se razmazu. Rumenilo mi nije potrebno, a za odgovarajucim puderom jos uvek tragam.

    Ne pravim razliku izmedju dnevne i vecernje sminke, osim sto se ponekad samo za vecernju moze ubaciti bela olovka ili eyeliner sa srebrnim sljokicama, iz Avona, i mnogo dobro izgleda na mojim sivo plavim ocima
    Poruku je izmenio Cecara, 30.11.2008 u 17:12
    Isn't it funny how day by day, nothing changes, but when you look back, everything is different?
    C. S. Lewis

  10. #25

    Odgovor: Sminkanje ...

    Sminkam se redovno.....ali mi je sminka uvek diskretna,izbegavam drecave boje....puder mi je obavezan zbog bubuljica(nesto me strasno napale u zadnje vreme,imam ih bar 10ak)...onda maskara i krejon..normalno sjaj za usta i senke,al njih redje koristim
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  11. #26

    Odgovor: Sminkanje ...

    nisam ruzna da se moram sminkati
    Ono za cim zudimo,a ne ono sto dobivamo, govori o nama kakvi smo.

  12. #27

    Odgovor: Sminkanje ...

    Nemam naviku da se svakodnevno šminkam.
    Ako baš idem nekuda onda stavim korektor, malo pudera, maskaru i sjaj za usne.
    Eventualno za večernji izlazak stavljam senku i ajlajner.

    Palo mi jednom napamet da budem diskretno našminkana i kada sam kod kuće, međutm posle prvog seckanja crnog luka i trljanja očiju sam odustala da ne bih poplašila ukućane svojim Alice Cooper izgledom
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  13. #28

    Odgovor: Sminkanje ...

    za posao sminkam se svako jutro, ali diskretno. malo tekiceg pudera, ruz, sjaj za usne(ili karmin u nekoj neznoj nijansi) maskaru.
    kad treba negde da odem, sminkam se zavisno od prilike(dali je svadba, izlazak i sl), ali uvek vodim se od pravila - da istaknem samo jedan deo (oci ili usta)...ipak ne volim napadnu sminku...
    a kad sam kuci, onda ne sminkam se. volim da mi koza dise


  14. #29

    Odgovor: Sminkanje ...

    Sminkam se i retko kad izlazim bez sminke napolje

    Preko dana uglavnom stavljam puder, maskaru, rumenilo i sjaj za usne.
    Kad su izlasci u pitanju ili neke svecanije varijante, koristim malo jacu sminku,
    i volim da istaknem oci, plavom senkom, jer mi ona najbolje stoji.

    Ne preterujem i ne eksperimentisem mnogo.

  15. #30

    Odgovor: Sminkanje ...

    Ne volim se šminkati ali sada budem počela.

    Osim toga, sadašnje kolege nisu niti primjetile da se ne šminkam. Evo, jučer mi je došao kolega i rekao mi je 'Ohoho, prestala si se šminkati kada si objavila da odlaziš?' Hm, nisam se niti šminkala
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •