Evrovizija - Strana 13
Strana 13 od 13 PrvaPrva ... 3111213
Prikaz rezultata 181 do 189 od ukupno 189

Tema: Evrovizija

  1. #181

    Odgovor: Evrovizija

    Zgrožen sam ovogodišnjom Evrovizijiom. Francuz i Slovenka ispod Moldavaca? :o wtf?! Azerbejdžan pobednik? -.-' Mađarska i Estonija tako nisko? Ode Evrovizija u ... da ne kažem gde -.-
    1273 down the Rockefeller Street
    Life is marching on, do you feel that?

  2. #182

    Odgovor: Evrovizija

    Ovogodišnji naš predstavnik

    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  3. #183

    Odgovor: Evrovizija

    Poslušaj...

    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  4. #184

    Odgovor: Evrovizija

    Laganini...

    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  5. #185

    Odgovor: Evrovizija

    Kaliopi.....

    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  6. #186

    Odgovor: Evrovizija

    Izabrani prvi finalisti na Evroviziji!


    Predstavnik Crne Gore Rambo Amadeus otvorio je 57. Evroviziju u Azerbejdžanu


    Predstavnici 18 zemalja izvode večeras svoje numere na prvoj polufinalnoj večeri „Pesme Evrovizije“.
    Voditelji ovogodišnjeg takmičenja Lejla Alijev i Nargiz Birk-Petersen, kao i Eldar Gasimov, otvorili su 57. „Pesmu Evrovizije". Najveće muzičko takmičenje u Evropi koje se upravo održava u novoizgrađenoj Kristalnoj dvorani u Bakuu, otvorio je Rambo Amadeus svojom pesmom "Euro- Neuro". On je na scenu izašao u crnom sakou, sa drvenim magarcem i igračima. Nakon Ramba, nastupili su predstavnici Albanije, Islanda, Litvanije, a lepe i atraktivne predstavnice Rumunije i Grčke su razmrdale publiku i dobile najveći aplauz.


    Zatim su nastupili predstavnici zemalja: Finske, Izraela, San Marina, Kipra i Belgije, koja je na Eurosong poslala sedamnaestogodišnju Iris koja je ujedno i najmlađa takmičarka ove godine.

    Zanimljiv je bio i nastup takmičarke Kipra, čija je pesma podsetila na par numera popularne pevačice Lejdi Gage. Drugačiji pristup takmičenju i dokaz da je na Evroviziji sve prihvatljivo, prikazale su predstavnice Rusije popularne babuške koje su tokom nastupa ispekle i domaće kolače.

    Deset finalista izabrala je publika i žiri iz zemalja učesnica prvog polufinala, kao i publika i žiri iz Azerbejdžana, Italije i Španije.

    Stručni žiri je glasao na sinoćnoj generalnoj probi, a večeras su svoja mišljenja o pesmama podelili milioni gledalaca ispred malih ekrana.

    U četvrtak pratite drugo polufinalno veče koje će otvoriti naš predstavnik, Željko Joksimović, pesmom "Nije ljubav stvar", a nakon njega će nastupiti predstavnici Makedonije, Holandije, Malte, Belorusije, Portugala, Ukrajine, Bugarske, Slovenije, Hrvatske, Švedske, Gruzije, Turske, Estonije, Slovačke, Norveške, Bosne i Hercegovine i Litvanije.

    Finalisti:


    1. Rumunija
    2. Moldavija
    3. Island
    4. Mađarska
    5. Danska
    6. Albanija
    7. Kipar
    8. Grčka
    9. Rusija
    10. Irska


    Učesnici prvog polufinala:


    1. Crna Gora
    2. Island
    3. Grčka
    4. Litvanija
    5. Albanija
    6.Rumunija
    7. Švajcarska
    8. Belgija
    9. Finska
    10. Izrael
    11. San Marino
    12. Kipar
    13. Danska
    14. Rusija
    15. Mađarska
    16. Austrija
    17. Moldavija
    18. Irska


    Blic
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  7. #187

    Odgovor: Evrovizija

    Meni prvi favorit Albanija ( sa ovim ce se mnogi sloziti sigurno.)
    Meni dobra pesma.
    Drugi favorit mi Rusija ( sa ovim ce se isto mnogo vise sloziti mnogi sigurno )

    A Zeljko?
    Napred Zeljko ....
    .Kako bi bilo dobro da pobedi Zeljko u ovom delikatnom trenutku.
    Napred Zeljko i dijaspora sva .....!
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  8. #188

    Odgovor: Evrovizija

    Drago mi je što je Željko ušao u finali, ali mi nije drago za Tursku, onako loša pesma da uđe u uži krug? pih...
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  9. #189

    Odgovor: Evrovizija

    Švedska pobedila! Bravo! Za razliku od prošle godine, ove godine mi se sviđa pobednica A naravno bravo i za Željka, nije ni 3. mesto loše!





    A da, Rusiju neću ni da komentarišem... celokupni dojam je -
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

Strana 13 od 13 PrvaPrva ... 3111213

Slične teme

  1. Evrovizija - Eurovision 2007
    Autor irnik u forumu Spomenar
    Odgovora: 91
    Poslednja poruka: 28.05.2007, 11:32

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •