Evrovizija - Strana 12
Strana 12 od 13 PrvaPrva ... 210111213 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 166 do 180 od ukupno 189

Tema: Evrovizija

  1. #166

    Odgovor: Evrovizija

    Citat Lilith_021 kaže: Pogledaj poruku
    Au.

    A prateci vokal Loshmi Bojanic. U rimejku cuvenog xita:



    Opet sam zbog tebe potistena.
    Риалити џанки, Маја Николић се зове суперслаткамедена водитељка овог избора, иначе водитељка сабах програма на РТСу, не само она из "Двора"...

    А Баја факат... одлична идеја... да пробија антисрпску медијску блокаду! Са све еротско-националном кореографијом!

    Ееее, замисли рецимо усред Париза стихове "Реци сестро горска вило како ли је тамо било, и по киши и по блату, Дубровнику и Цавтату... "
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  2. #167

    Odgovor: Eurosong: Predstavnika biramo 13. marta

    Da, reagovah pod utiskom odgledanoh klipa na onoj temi, trebalo je da napises Japundja, odmah bih je spazila.
    Jeste, lipa je lipa, andjeli joj sliĆe..

    Mislim da je natjecanje u Dizeldorfu.. Znaci ne moram da zamisljam Baju i Pariz.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  3. #168

    Odgovor: Eurosong: Predstavnika biramo 13. marta

    Naša pesma za eurosong po meni nema nikakve šanse za ulazak u finale,za razliku od bosanske koju izvodi Dino Merilin,pogledajte uporedite.

    Ako ne znaš pametno govoriti, pametno ćuti !

  4. #169

    Odgovor: Eurosong: Predstavnika biramo 13. marta

    Što se Evrosonga tiče čitav način biranja predstavnika mi je totalno bezveze.
    Pesma ko pesma,simpatična,pevljiva al ništa posebno.Mada u odnosu na neke druge
    inostrane pesme i koreografiju(kukuriku-ko-da,i sl.)naša je pesma među boljima.
    Sviđa mi se pesma Dine Merlina.Eto...

  5. #170

    Odgovor: Evrovizija

    Skroz mi je dobra ova Slovenka Mislim, ne da je podnosljivo dobra, nego bas ima brutalan glas
    Gather ye rosebuds while ye may...

  6. #171

    Odgovor: Evrovizija

    Da, definitivno mi je to najlepsa pesma Samo da su jos malo naglaseniji ovi prateci vokalcici u refrenu, bila bi savrsena


    I pretpostavljam da ce, kao i sve ostalo sto mi se obicno svidi, zavrsiti negde na dnu liste
    Gather ye rosebuds while ye may...

  7. #172

    Odgovor: Evrovizija

    Nisam odslusala sve, samo par pesama. Cini mi se da Austrija nije bila losa, riba ima extra glas

    I da, Dino Merlin, po meni, bolje da je pevao na svom maternjem jeziku, jer mu engleski ni malo ne lezi.
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  8. #173

    Odgovor: Evrovizija

    Daaaa, Austrija je isto bila super

    A sto se Merlina tice, meni je smesan zato sto peva neki polunarodnjak na engleskom, ta mi je kombinacija blago katastrofalna A i inace ga ne mirisem preterano
    Gather ye rosebuds while ye may...

  9. #174

    Odgovor: Evrovizija



    Kakav je ono bezivotni niz tonova pobedio?
    Gather ye rosebuds while ye may...

  10. #175

    Odgovor: Evrovizija

    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku


    Kakav je ono bezivotni niz tonova pobedio?
    Ko je pobedio???
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  11. #176

    Odgovor: Evrovizija

    Azerbejdzan
    Gather ye rosebuds while ye may...

  12. #177

    Odgovor: Evrovizija

    Ja sam samo videla preteranu sreću te pevaljke...šta reći...ni oni se nisu nadali

  13. #178

    Odgovor: Evrovizija

    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    Azerbejdzan
    Znala sam da ce da pobedi neka nebuloza :aha:
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  14. #179

    Odgovor: Evrovizija

    Ma, ja jos uvek ne mogu da verujem da je neko uopste i primetio tu pesmu
    Gather ye rosebuds while ye may...

  15. #180

    Odgovor: Evrovizija

    Nervira me sto niko ne glasa za pesmu. Komsijski i dijaspora faktor presudjuju.. Mada, s obzirom da prvi put otkad pratim hepening nismo dobili ni od Svecke ni od Njemacke ni jedan poen, kanda je Nini zafalio malko taj "seljober" faktor koji animira dijasporu. Kontam da je "zov otadzbine" momenat presudio da se Merlin prilicno dobro plasira. On im zna zicu.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

Strana 12 od 13 PrvaPrva ... 210111213 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Evrovizija - Eurovision 2007
    Autor irnik u forumu Spomenar
    Odgovora: 91
    Poslednja poruka: 28.05.2007, 11:32

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •