Ceda Jovanovic - Strana 11
Strana 11 od 14 PrvaPrva ... 910111213 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 151 do 165 od ukupno 202
  1. #151

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Citat greco kaže: Pogledaj poruku
    Jel to onaj sistem vrijednosti 'j.bem te dok si mi zanimljiv i dok mi trebas, a poslije cu da te sutnem, cim nadjem boljeg', mozda?

    To je 'kurva sistem vrijednosti', pa tako nekako i gledam na zapad..

    Nisi citirao do kraja, pojavljuje se Srbekistan.
    Da, bas taj, ako si deo nepismenog i nazadnog drustva (npr. Srbija) to te i sleduje.
    Ako imas snagu i znanje da ucestvujes ravnopravno (npr. Slovenija) onda bi trebalo i da upali.
    Ja bi voleo nekako da pocnemo da licimo na Sloveniju, da budemo malo i mi "becki konjusari".
      Vrh

  2. #152

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Citat maleni kaže: Pogledaj poruku
    Nisi citirao do kraja, pojavljuje se Srbekistan.
    Da, bas taj, ako si deo nepismenog i nazadnog drustva (npr. Srbija) to te i sleduje.
    Ako imas snagu i znanje da ucestvujes ravnopravno (npr. Slovenija) onda bi trebalo i da upali.
    Ja bi voleo nekako da pocnemo da licimo na Sloveniju, da budemo malo i mi "becki konjusari".
    Stari izvini, ali ovim postom smo ti i ja zavrsili diskusiju..
    Scar tissue is stronger than regular tissue. Realize the strength, move on.
      Vrh

  3. #153

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Citat greco kaže: Pogledaj poruku
    Stari izvini, ali ovim postom smo ti i ja zavrsili diskusiju..
    Pozdrav i uzivaj u zivotu...
      Vrh

  4. #154

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Citat maleni kaže: Pogledaj poruku
    Sadam je samog sebe doveo u poziciju da najebe.
    ,,,e na ovo sam stvarno morala da se nasmejem.....inace pokusavam sve vreme da se koliko-toliko uzdrzavam od politickih tema...ne zato sto nemam svoje misljenje o svemu,nego zato sto ne mogu a cesto i necu da se nerviram i svadjam sa ljudima koji mi objektivno ne znace mnogo....
    znam da zvuci grubo,ali,razumecete,trivijalne svakodnevne stvari in real life me vec prilicno nerviraju pa ne bih da mi i net postane mesto na koje odlazim s bromazepanom...

    nego,da se vratimo na Sadama.......
    aha...sam sebe je doveo u poziciju da najebe....
    nije bio problem u tome da je cika Bushu zasmetalo ovo i ono,nego je on osetljiv i dusevan covek,pa nije mogao da gleda patnju Iracana,........
    a h a
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  5. #155

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    necu se obazirati na to sta drugi govore o njemu
    ja ,ionako,necu glasati za njega
    ali Nikad
    jer mu ne verujem
    jer je ostrascen
    jer je previse bucan
    jer ima uzaren pogled
    jer ima tupavo poluotvorena usta i spustenu bradu posle svake recenice koju hoce da naglasi
    jer mu je pajtas zalizanko Beba
    jer voli fensi provode
    i da
    jer mu ne verujem
    jer mu ne verujem
    jer mu ne verujem
    Bravo!!! I ja i ja i ja. I nikada mu neću verovati jer
    LAŽE
    KRADE
    DROGIRA SE
    OBMANJUJE NAROD
    PRODANA DUŠA
    POLTRON SRAM GA BILO
      Vrh

  6. #156

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Citat emilija10 kaže: Pogledaj poruku
    Bravo!!! I ja i ja i ja. I nikada mu neću verovati jer
    LAŽE
    KRADE
    DROGIRA SE
    OBMANJUJE NAROD
    PRODANA DUŠA
    POLTRON SRAM GA BILO
    pa,sad....sve ovo navedeno ne mogu da uzmem zdravo za gotovo
    nit znam coveka nit nekog ko ga zna
    stoga....zadrzacu se samo na svojim razlozima....
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  7. #157

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Izgleda da je Ceda potpisao Kumanovski sporazum po kom vise ni srpskog postara nema na Kosovu.
    Izgleda da je Ceda doprineo svojom politikom da dodje do bombardovanja.
    Izgleda da je Ceda vladao Srbijom 90-ih preko 2 000 000 glasova sa Kosova.
    Izgleda da je Ceda svojom politikom naterao vecinu mladih ljudi da hleb traze po belom "omrazenom i fasistickom" svetu.
    -Ovo je napisao maleni-

    A ovo pišem ja (morrib):
    Prvo o Čedi, Čeda Jovanović, nije ništa manje ili više kontradiktoran od ostalih novih političara koji su se pojavili zadnjih dvadesetak godina, i kao takav je iritirajući za neistomišljenike, što je na neki način i normalno za nas i naš politički milje.
    Druga , ili prva stvar koja se stalno javlja, prati i provlači je kratka pamet, ili kratko pamćenje, što neminovno vodi većim verbalnim sukobima i nesaglasju, a iz toga obavezno proističe i loše opredeljenje i usmerenje u odnosu na zemlju u kojoj živimo.
    U čemu se sastoji kratka pamet, pa u tome da svi koji gledaju u budućnost, gledaju preko svoga nosa i ništa dalje, neosvrćući se na prošlost, a što je vrlo važno kada se opredeljujemo za budućnost i kakvu želimo da nam bude. Srbija je, kao strana pobednika, dva puta formirala Jugoslaviju, i obadva puta tu istu Jugoslaviju su sjebali oni koji su trebali da je brane, mislim na zamlje van Jugoslavije. Iz krša koji je ostao posle rušenja, svi su izvukli svoj dobitak a Srbiji je ostalo da počisti odpatke, i da odgovara za sve štete.
    Pa kad maleni kaže:Da neponavljam, ko je zašta kriv, onda bi trebao da se bavi uzrocima, a ne posledicama, jer su posledice uzročno nastale zbog onoga što Srbija i srpski narod nisu želeli a to je raspad zemlje. Kad to shvate, onda će im biti jasno zašto se pojavio Milošević, Vuk, Mićunović, Đinđić i ostala boranija koja sada izgleda važno, umesto da smo imali predsednika i premijera, čije bi ime teško pamtili, jer nas nebi ni interesovalo, da smo imali isti tretman kao i ostali narodi u Evropi. E sad ta ista Evropa bi da nas ponovo usvoji za sledeću turu klanja dok malo nenarastemo pa opet u jame. Ako ima pameti ja mislim da ovoga puta neće baš ići tako lako, kao dosada.
    In vinas veritas
      Vrh

  8. #158

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    Izgleda da je Ceda potpisao Kumanovski sporazum po kom vise ni srpskog postara nema na Kosovu.
    Izgleda da je Ceda doprineo svojom politikom da dodje do bombardovanja.
    Izgleda da je Ceda vladao Srbijom 90-ih preko 2 000 000 glasova sa Kosova.
    Izgleda da je Ceda svojom politikom naterao vecinu mladih ljudi da hleb traze po belom "omrazenom i fasistickom" svetu.
    -Ovo je napisao maleni-

    A ovo pišem ja (morrib):
    Prvo o Čedi, Čeda Jovanović, nije ništa manje ili više kontradiktoran od ostalih novih političara koji su se pojavili zadnjih dvadesetak godina, i kao takav je iritirajući za neistomišljenike, što je na neki način i normalno za nas i naš politički milje.
    Druga , ili prva stvar koja se stalno javlja, prati i provlači je kratka pamet, ili kratko pamćenje, što neminovno vodi većim verbalnim sukobima i nesaglasju, a iz toga obavezno proističe i loše opredeljenje i usmerenje u odnosu na zemlju u kojoj živimo.
    U čemu se sastoji kratka pamet, pa u tome da svi koji gledaju u budućnost, gledaju preko svoga nosa i ništa dalje, neosvrćući se na prošlost, a što je vrlo važno kada se opredeljujemo za budućnost i kakvu želimo da nam bude. Srbija je, kao strana pobednika, dva puta formirala Jugoslaviju, i obadva puta tu istu Jugoslaviju su sjebali oni koji su trebali da je brane, mislim na zamlje van Jugoslavije. Iz krša koji je ostao posle rušenja, svi su izvukli svoj dobitak a Srbiji je ostalo da počisti odpatke, i da odgovara za sve štete.
    Pa kad maleni kaže:Da neponavljam, ko je zašta kriv, onda bi trebao da se bavi uzrocima, a ne posledicama, jer su posledice uzročno nastale zbog onoga što Srbija i srpski narod nisu želeli a to je raspad zemlje. Kad to shvate, onda će im biti jasno zašto se pojavio Milošević, Vuk, Mićunović, Đinđić i ostala boranija koja sada izgleda važno, umesto da smo imali predsednika i premijera, čije bi ime teško pamtili, jer nas nebi ni interesovalo, da smo imali isti tretman kao i ostali narodi u Evropi. E sad ta ista Evropa bi da nas ponovo usvoji za sledeću turu klanja dok malo nenarastemo pa opet u jame. Ako ima pameti ja mislim da ovoga puta neće baš ići tako lako, kao dosada.
    Srbija je nazalost ucestvovala u stvaranju Jugoslavije nagradjena od strane velikih sila. Mislim da njeno drustvo u tom momentu nije bilo spremno za takav poduhvat u smislu da istu i vodi (pogotovo posle II sv. rata).
    Realno razvijenija drustva (Slovenci i Hrvati) su iskoristili istorijski momenat i odvojili se od mnogo jaceg mentora (Austrougarskog carstva) te iskoristili Srbiju kao most ka sutrasnjoj nezavisnoj drzavi.
    Da je srpsko drustvo bilo razvijenije (ostavstina od otomana) mozda ova dva naroda ne bi imala toliku zelju za samostalnoscu ali ko zeli da zivi sa lose organizovanijim od sebe (pogledaj kako se unutar naseg drustva ophodimo prema ciganima iako su deo istog)
    Danas je Slovenija clan EU a Hrvatska za koju godinu. A gde smo mi?
    Nivo drustva i njegove vodje uticu na te odluke.
    Mislim da su Rumunija i Bugarska na istom nivou kao i Srbija ali njihove vodje su imale jasniji cilj.
    Politicari koji se pojavljuju kao posledica visestranackog sistema su realnost, neki kao buranija a neki svesni trenutka.
    To ce istorija da pokaze.
    Imali smo isti tretman sve do momenta dok nisu svatili da nas vodi budala. A ko hoce sa budalom? Ni mi sami. Pa najvise skolovanih ljudi u Srbiji je otislo za vreme te budale a to se i danas nastavlja.
    Odlaskom te iste pameti danas smo najstarija nacija u Evropi.
    Institucije koje su slika jednog drustva su pune duhova. Jos malo, pa iako je nezaposlenost jako velika, necemo imati kvalifikovanog coveka za odredjena radna mesta.
    Jedini premijer u Evropi koji nije menadzerski nastrojen je u Srbiji.
    Vreme je za promenu politike koja nas razara.
    Potrebno je neko da povuce.
    Zoran je bio sjajna licnost za tako nesto.
    DS je stranka sa najvecim potencijalom za takav posao ali Boris je suvise mek.
    Ja to danas vidim u Cedi ma koliko god on bio kompromitovan od strane udbasa i njihovih devojaka.
      Vrh

  9. #159

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    ,,,e na ovo sam stvarno morala da se nasmejem.....inace pokusavam sve vreme da se koliko-toliko uzdrzavam od politickih tema...ne zato sto nemam svoje misljenje o svemu,nego zato sto ne mogu a cesto i necu da se nerviram i svadjam sa ljudima koji mi objektivno ne znace mnogo....
    znam da zvuci grubo,ali,razumecete,trivijalne svakodnevne stvari in real life me vec prilicno nerviraju pa ne bih da mi i net postane mesto na koje odlazim s bromazepanom...

    nego,da se vratimo na Sadama.......
    aha...sam sebe je doveo u poziciju da najebe....
    nije bio problem u tome da je cika Bushu zasmetalo ovo i ono,nego je on osetljiv i dusevan covek,pa nije mogao da gleda patnju Iracana,........
    a h a
    Koliko se secam Sadamovi vojnici su pogazili Kuvajt, zaveli teror, pocinili stravicne zlocine i pojeli sve zivotinje u zoo vrtu.
    Nije znao covek da stane, dobio je jos jednom...

    Svaka slicnost sa stranom intervencijom u bosni i naknadnom intervencijom protiv Slobe je slucajna...
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!
      Vrh

  10. #160

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Maleni kaže:
    Imali smo isti tretman sve do momenta dok nisu svatili da nas vodi budala. A ko hoce sa budalom? Ni mi sami. Pa najvise skolovanih ljudi u Srbiji je otislo za vreme te budale a to se i danas nastavlja.

    Očigledno je da neko od istorije čita samo jučerašnji blic ili vreme.
    Ja sam živeo u tom vremenu pre i kada smo imali isti tretman, a živim i sada. Nosim naočare od detinjstva, da bih dobro video i dobro vidim; imam dobar sluh, i pshički sam stabilan, pa na osnovu toga mogu da tvrdim da nismo nikad imali isti tretman. Samo se slažemo da nas je vodila budala, ali se neslažemo da da smo sada još veće budale od onih koji nas sada vode. Ako se vratiš nazad u istoriju natrenutak, i bez strasti, pa pogledaš put ove zemlje i naroda, shvatićeš da je sadašnja situacija proizvod onih koji i sada hoće isto.
    Čedi svaka čast, bez obzira na moje mišljenje o njemu, svaka čast zato što ima pameti i zna da radi to što radi, jer politika nikoga nemazi, pa zato i političari netreba nikog da maze.
    In vinas veritas
      Vrh

  11. #161

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Koliko se secam Sadamovi vojnici su pogazili Kuvajt, zaveli teror, pocinili stravicne zlocine i pojeli sve zivotinje u zoo vrtu.
    Nije znao covek da stane, dobio je jos jednom...
    Pa to i kazem...
    pravdoljubivi i dushevni cika Bush vise nije mogao mirno da promatra njegova sranja....morao je da reaguje.....
    evo pogledajmo samo njegovu zemlju....vrlina,cast i pravda.....
    iskorenio je rasizam,na primer....ali SkroUz.....ni pomena vise nema o Ku Klux Klan-u i ostalim bakracima....
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  12. #162

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Ljudi, jel' se meni cini ili pada prozivanje usled predizborne tisine?


    E, bas necu da vam se pridruzim.


    Al' jedva cekam postizbornu pljuvachinu ....
      Vrh

  13. #163

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku

    Ja sam živeo u tom vremenu pre i kada smo imali isti tretman, a živim i sada. Nosim naočare od detinjstva, da bih dobro video i dobro vidim; imam dobar sluh, i pshički sam stabilan, pa na osnovu toga mogu da tvrdim da nismo nikad imali isti tretman.

    Sa kim nismo imali isti tretman i zbog cega?
    Predpostavljam od 45-e do 90-e ili do danas.
      Vrh

  14. #164

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Citat maleni kaže: Pogledaj poruku
    Sa kim nismo imali isti tretman i zbog cega?
    Predpostavljam od 45-e do 90-e ili do danas.
    Evo rizikovaću da odem van teme: Nismo imali kao republika Srbija isti tretman u odnosu na druge republike u periodu od 45-90.g-dine, a potom su se naoružavanjem paravojnih jedinica u republici Hrvatskoj i Sloveniji, stvorili uslovi da dobiju ono što nikad nisu imali, državnost, i to oružjem, a kada se regularna vojska Jugoslavije suprostavila braneći ustav, tada je to tretirano kao agresija Srba. Posle toga nastaju posledice, kao rezultat nejednakog tretmana, a te posledice imamo i danas, pospešene i dalje nejednakim tretmanom. Pokušao sam da uprostim, koliko je god moglo prostije da bude, ako i dalje nerazumeš, onda sigurno nećeš da razumeš?
    PS. A zbog čega, ostaću ti dužan, možda nećeš razumeti!
    In vinas veritas
      Vrh

  15. #165

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Ako ste se izdivanili, da se vratimo na temu.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....
      Vrh

Strana 11 od 14 PrvaPrva ... 910111213 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Gimnazija Jovan Jovanovic Zmaj u Novom Sadu
    Autor thekutko u forumu Obrazovanje
    Odgovora: 36
    Poslednja poruka: 10.08.2011, 17:33

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •