Ceda Jovanovic - Strana 7
Strana 7 od 14 PrvaPrva ... 56789 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 91 do 105 od ukupno 202
  1. #91

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Citat masada kaže: Pogledaj poruku
    Bas me zivo interesuje zasto ?
    Ajde jedan dobar razlog a da nije LSD.
    Jel' znas sta znaci etiketiranje? To ti je, na primer, kada za sve clanove jedne stranke napises da su narkomani time sto im (onako krajnje pubertetlijski) promenis ime partije. Ili recimo da ti ja sad napisem da si mentol. Nije prijatno, priznaces? Zato razmisli dobro sta i o kome pises, mozda to citaju recimo clanovi LDP-a i ljudi se ne osecaju srecno...a ne verujem da ti je to namera...ili mozda jeste?

    Zato sto ti nikada ne bi glasao za njih. Jel' ti razlog dovoljno dobar?
      Vrh

  2. #92

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Jel' znas sta znaci etiketiranje? To ti je, na primer, kada za sve clanove jedne stranke napises da su narkomani time sto im (onako krajnje pubertetlijski) promenis ime partije. Ili recimo da ti ja sad napisem da si mentol. Nije prijatno, priznaces? Zato razmisli dobro sta i o kome pises, mozda to citaju recimo clanovi LDP-a i ljudi se ne osecaju srecno...a ne verujem da ti je to namera...ili mozda jeste?

    Zato sto ti nikada ne bi glasao za njih. Jel' ti razlog dovoljno dobar?

    Pa ti ni ne znas da vredjas. Mentol, ko dete u obdanistu.
    Da ste LSD za govornicom rece Aligrudic pa mi od toga ostade valjda.
    Usput razlog ti je poltronski, ja sigurno ne bi glasao za njih ali sam ipak mislio da ti se nesto dopada kod njih.
    Razlika izmedju nas je sto LDP zna na cemu je sa mojim stavom a ne zna na cemu je sa tobom ?
    Kuda tako urno ti ratniče hodis ?
    Ka sudbini !
      Vrh

  3. #93

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Citat masada kaže: Pogledaj poruku
    Pa ti ni ne znas da vredjas. Mentol, ko dete u obdanistu.
    Da ste LSD za govornicom rece Aligrudic pa mi od toga ostade valjda.
    Usput razlog ti je poltronski, ja sigurno ne bi glasao za njih ali sam ipak mislio da ti se nesto dopada kod njih.
    Razlika izmedju nas je sto LDP zna na cemu je sa mojim stavom a ne zna na cemu je sa tobom ?
    I ne vredjam. Kapiras? Nije mi to ni namera. Poenta je da obratis paznju na svoje pisanje. I da ti primer ne budu ljudi koji lupaju gluposti i ostaju zivi.

    I ne mogu da verujem da si ozbiljno doziveo razlog koji je cisto zezanje.

    Prave razloge mislim da znas i sam.

    Bez mnogo objasnjavanja.
      Vrh

  4. #94

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Od svih najgorih (a svi su) na političkoj sceni, Čedica je najgori.

    Neću ulaziti u raspravu oko njegovog partijskog programa, pošto se sve stranke zalažu za bolje sutra (malo sutra) pa ko nasedne na laži nasedne i glasa za njih.

    Što se tiče poštenja samo jedna konstatacija: Odkle mu pare za one silne telohranitelje i blindirane džipove. Od stranačke članarine ili je uštedio dok je radio preko studentske? Čitao sam tekst jednog od vlasnika agencije za obezbeđivanje da minimalna cena čuvanja mesečno je 28000 evra/eura!!!

    Prestanimo od političara da pravimo ikone kojima se slepo molimo i verujemo. Kada budemo shvatili da su oni tu došli zato što smo glasali za njih i da su smenjivi/potrošna roba ovoj državi i narodu će svanuti!!!

    Doviđenja Srbijo ma gde bila!!!
    Doviđenja Srbijo ma gde bila!!!
      Vrh

  5. #95

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Makso, choveche, slazem se sa 90 % tvog posta.

    Nego samo da ti pojasnim nesto: nisam clan LDP-a, nego DS-a. Samo zato sto mislim da sam jos uvek duzan Zoranu Djindjicu, za svo ono sto je uradio za moju zemlju. Ne preterano inteligentan razlog, ali takav sam ja, sta ces...
    Poruku je izmenio love hunter, 15.10.2007 u 16:59
      Vrh

  6. #96

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Đinđiđ za mene, bez obzira šta će istorija da napiše a vreme pokaže, je bio jedan od najpozitivnijih likova na političkoj sceni i koji bi pored svega učinio nešto pozitivno i za ovu napaćenu zemlju
    Doviđenja Srbijo ma gde bila!!!
      Vrh

  7. #97

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    I da ti primer ne budu ljudi koji lupaju gluposti i ostaju zivi.

    I ne mogu da verujem da si ozbiljno doziveo razlog koji je cisto zezanje.

    Prave razloge mislim da znas i sam.
    Ako si mislio na sebe ok.
    Jesam, mislim da je ovo ozbiljna tema.
    Ne znam, zato te i pitah.
    Kuda tako urno ti ratniče hodis ?
    Ka sudbini !
      Vrh

  8. #98

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Citat masada kaže: Pogledaj poruku
    Pa ti ni ne znas da vredjas. Mentol, ko dete u obdanistu.
    Da ste LSD za govornicom rece Aligrudic pa mi od toga ostade valjda.
    Usput razlog ti je poltronski, ja sigurno ne bi glasao za njih ali sam ipak mislio da ti se nesto dopada kod njih.
    Razlika izmedju nas je sto LDP zna na cemu je sa mojim stavom a ne zna na cemu je sa tobom ?
    ...evo jel' mogu ja?Koga Aligrudic prozove...taj zadobija moje simpatije...dovoljno?
    ...btw...i ja sam clan DS-a...
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  9. #99

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Citat Maksa9 kaže: Pogledaj poruku
    Prestanimo od političara da pravimo ikone kojima se slepo molimo i verujemo. Kada budemo shvatili da su oni tu došli zato što smo glasali za njih i da su smenjivi/potrošna roba ovoj državi i narodu će svanuti!!!
    Bravo. !!!!!
    To je ono (bold-ovano) sto ja takodje pokusavam da objasnim. Od celnika svojih partija prave idole.
    Dosta nam je bilo Tita.
    I posle Tita Tito.
    Narod nikako da se opasulji i da shvati, da nama vise ne trebaju idoli (npr. "po veri i liku Zorana Djindjica"), nego oni koji ce da rade i urade za Srbiju za narod, a najposle i za sebe.
    Dosta nam je onih
    koji rade samo za sebe,
    a Srbiju i narod ko ***** (lepo se rimuje, al nije pristojno)
    Dosta nam je onih koji narodne pare trose na gluposti, kao na primer Ceda na telohranitelje. Ako je nekome skrivio, ni hiljade telohranitelja ga nece spasiti.
    No, dace bog skinuce se i ova garnitura (demokrada) sa vlasti. A nama je samo preostalo da biramo neke druge koji ce:
    1. biti smenjivi (ali ne samo revoluciom kao dosadasnje vlasti)
    2. koji ce obelodaniti sta su dosadasnji radili i sprovesti zakon (ako treba i javno streljati)
    3. transparento (ali ne kao ovi) voditi zemlju
    4. raditi, a ne samo se slikati za TV.

    Do tada, ostajte mi zdravi i veseli
    Nije sve crno, nadje se i poneka plavusa
      Vrh

  10. #100

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Citat pero_M kaže: Pogledaj poruku
    Bravo. !!!!!
    To je ono (bold-ovano) sto ja takodje pokusavam da objasnim. Od celnika svojih partija prave idole.
    Dosta nam je bilo Tita.
    I posle Tita Tito.
    Narod nikako da se opasulji i da shvati, da nama vise ne trebaju idoli (npr. "po veri i liku Zorana Djindjica"), nego oni koji ce da rade i urade za Srbiju za narod, a najposle i za sebe.
    Dosta nam je onih
    koji rade samo za sebe,
    a Srbiju i narod ko ***** (lepo se rimuje, al nije pristojno)
    Dosta nam je onih koji narodne pare trose na gluposti, kao na primer Ceda na telohranitelje. Ako je nekome skrivio, ni hiljade telohranitelja ga nece spasiti.
    No, dace bog skinuce se i ova garnitura (demokrada) sa vlasti. A nama je samo preostalo da biramo neke druge koji ce:
    1. biti smenjivi (ali ne samo revoluciom kao dosadasnje vlasti)
    2. koji ce obelodaniti sta su dosadasnji radili i sprovesti zakon (ako treba i javno streljati)
    3. transparento (ali ne kao ovi) voditi zemlju
    4. raditi, a ne samo se slikati za TV.

    Do tada, ostajte mi zdravi i veseli
    ...a koga da biramo?Daj predlog,zivo me interesuje,ako zelis to sa nama da podelis?
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  11. #101

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...a koga da biramo?Daj predlog,zivo me interesuje,ako zelis to sa nama da podelis?
    Ovde je tema "Ceda Jovanovic".
    Njega ne bih predlozio ni da je jedini politicar na Balkanu.

    Nisam iskljuciv i uvek glasam za onu opciju koja je najbolja. Ako bih poceo obrazlagati to bi bilo
    Nije sve crno, nadje se i poneka plavusa
      Vrh

  12. #102

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Citat pero_M kaže: Pogledaj poruku
    Ovde je tema "Ceda Jovanovic".
    Njega ne bih predlozio ni da je jedini politicar na Balkanu.

    Nisam iskljuciv i uvek glasam za onu opciju koja je najbolja. Ako bih poceo obrazlagati to bi bilo
    ...so what?Malo ce da nas opominju,a mi cemo razmeniti misljenja...
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  13. #103

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...so what?Malo ce da nas opominju,a mi cemo razmeniti misljenja...
    Ako do sada nisi primetio, ja se uvek trudim da budem korektan, kako prema urednicima tako i prema ostalim clanovima foruma. Ako smatras da bi ta tema imala smisla, otvori je, pa cemo diskutovati ovako ispada da pravila ponasanja postoje da bi se krsila.
    Sta ce reci moderatori na ovo nase prepisivanje, videcemo, ali smo debelo
    Nije sve crno, nadje se i poneka plavusa
      Vrh

  14. #104

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Citat pero_M kaže: Pogledaj poruku
    Ako do sada nisi primetio, ja se uvek trudim da budem korektan, kako prema urednicima tako i prema ostalim clanovima foruma. Ako smatras da bi ta tema imala smisla, otvori je, pa cemo diskutovati ovako ispada da pravila ponasanja postoje da bi se krsila.
    Sta ce reci moderatori na ovo nase prepisivanje, videcemo, ali smo debelo
    ...kako si ti fin...
    ...ok...ide tema...
    ...btw...naravno da pravila postoje da bi se krshila...
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  15. #105

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...evo jel' mogu ja?Koga Aligrudic prozove...taj zadobija moje simpatije...dovoljno?
    ...btw...i ja sam clan DS-a...
    Cek samo malo, da li je DS u ovoj vladi sa tim istim Aligrudicem ili mi se cini ?
    Ako imas simpatije prema Cedi to onda znaci da ne postujete stranacku disciplinu ili ne volite Borisa Tadica ?
    Sta je sada to kod vas u DS - u ?
    Kuda tako urno ti ratniče hodis ?
    Ka sudbini !
      Vrh

Strana 7 od 14 PrvaPrva ... 56789 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Gimnazija Jovan Jovanovic Zmaj u Novom Sadu
    Autor thekutko u forumu Obrazovanje
    Odgovora: 36
    Poslednja poruka: 10.08.2011, 17:33

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •