Kupanje u Vojvodini
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 24
  1. #1

    Kupanje u Vojvodini

    U potrazi preko leta za dobrim kupalištem došla sam na ideju da otvorim ovu temu i da svi zajedno damo svoj prilog u pronalaženju : bazena, jezera...ustvari kupališta u Vojvodini. Ja sam bila prvi put u Bačkoj Topoli (jezero se nalazi na izlazu sa leve strane iz Bačke Topole prema Subotici) na jezeru koje je ostavilo snažan utisak na mene. Uredno, čisto, zabavno...
    Na bazenu (što se tiče područja Vojvodine) sam bila samo u Odžacima, ali ništa posebno, jedan bazen otvorenog tipa, prepun ljudi tako da nemaš šanse da se okupaš i isplivaš. Mene interesuju bazeni za odmor...znači topla i hladna voda...ma nešto sam načula da Vršac ili Vrdnik imaju takve bazene...?

  2. #2

    Odgovor: Kupanje u Vojvodini

    Moja kuma se upravo vratila iz Bele Crkve (Belocrkvanska jezera) gde je bila sa porodicom na odmoru. Njeni utisci su fantastični, pričala mi je da je sve lepo i uredno, a i prilično čisto.

    Više informacija o tome možeš pronaći na njihovom sajtu www.belacrkva.org

  3. #3

    Odgovor: Kupanje u Vojvodini

    Često porodično odlazimo u Adu (mesto odmah kod Mola-sever Vojvodine).
    Divno mi je tamo. Ima tri bazena (za bebice i malu decu, školarce i odrasle) ,dva odbojkaška terena, mali zoološki vrt, eko vrtovi, mnogo terena za dečije vratolomije i puno hlada. Svuda je drveće, drveni stolovi i klupice, veliki suncobrani, kafići, restorani,....prelepo nešto. Otkrila sam to mesto prošle godine i stalno tamo odlazimo.
    Ako voli jedan cvet koji se nalazi na nekoj planeti,slatko je noću gledati nebo.

  4. #4

    Odgovor: Kupanje u Vojvodini

    Okupah se u Tisi i Dunavu, koliko me sećanje služi Jednom sam pijan pomišljao da se bućnem i u Tamiš al' sam eto odustao tako da ništa od tog kupanja. Bazena ima 'de 'oćeš, gotovo svaki grad ima bazenče a eto ti i B Crkve i Palića

    Eto sam bio dobar
    Ja sam i biti ću fini

  5. #5

    12 Odgovor: Kupanje u Vojvodini

    Ovog leta je i mene zanimalo isto pitanje.Sve zavisi od toga gde živiš,jer mesta za kupanje u Vojvodini ima jako mnogo.Skoro sva malo veća sela u Vojvodini imaju neko kupalište.Vrdnik ima bazen sa termalnom vodom-otvoreni i zatvoreni.Dajem prednost otvorenom(pogotovo u ovo doba godine),a zatvoreni je prilično zapušten.
    Temerin ima lep i uređen mali kompleks sa 2 bazena.
    U Kuli postoji lep kompleks Kompanije Rodić sa veštačkim jezerom i održavanim zelenilom,ali bez hlada.
    U Apatinu je lepa plaža na dunavcu vlasništvo košarkaša Rebrače na kojoj nisam bio,ali sam o njoj čuo sve najlepše,a takođe i bazeni u Banji Junaković,za koje sam čuo da su dobri,ali takođe sa malo hlada.
    U ovom kraju se nalazi još jedan lep mali bazenski kompleks za koji mnogi ne znaju u Kljajićevu,između Sombora i Sivca,jedino ne znam da li je još otvoren.
    Najviše pohvala sam čuo o bazenima u Adi,pa i sam planiram da odem do njih.
    Nažalost u Vojvodini još ne postoji pravi akvapark kompleks,ali neki moji prijatelji odlaze na vikend u susednu Mađarsku gde se jako lepo provode u mestu Morahalom(tik uz granicu),gde uz odličnu uslugu i prihvatljive cene uživaju u ovom banjskom kompleksu i njihovom akvaparku.

  6. #6

    Odgovor: Kupanje u Vojvodini

    STRAND, novosadski, dunavom plivati svakog leta


  7. #7

    Odgovor: Kupanje u Vojvodini






    zbrisala sam u pauzi do Dunava, malo je falilo da se bućnem..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  8. #8

    Odgovor: Kupanje u Vojvodini

    pogled na Strand sa mosta

    a dobra vest je da je od ove jeseni Strand otvoren za posetioce cele godine

    pa ko voli da seta

  9. #9

    Odgovor: Kupanje u Vojvodini

    Poruku je izmenio zmax, 08.11.2008 u 11:47 Razlog: slika
    ...il smo samo tu zbog ravnotee među zvezdama...

  10. #10

  11. #11

    Odgovor: Kupanje u Vojvodini

    Citat Sokica kaže: Pogledaj poruku
    Moja kuma se upravo vratila iz Bele Crkve (Belocrkvanska jezera) gde je bila sa porodicom na odmoru. Njeni utisci su fantastični, pričala mi je da je sve lepo i uredno, a i prilično čisto.

    Više informacija o tome možeš pronaći na njihovom sajtu www.belacrkva.org
    Istog misljenja je i moja cerka koja je provela 10 dana u B.Crkvi. Nisam bila nikada, ali sam videla fotke koje je ona nacinila. Prelepo je.
    Sto se tice bazena, nisam pristalica, iz svima poznatog razloga... piski-riski, pa tako svi kolektivno zapisavaju bazen. Moja preporuka za kupanje u Vojvodini je jos uvek, na prvom mestu novosadski Strand, ako nikako drugacije, makar ispod tuseva
    neunistiva zlojebaba!

  12. #12

    Odgovor: Kupanje u Vojvodini

    moj Dunav,

    fotke od ove godine a bilo je malo leda na Dunavcu, a ima i dunavskih rakova

    a blizu je Strand


    a nekad je bilo i klizanja



    pogled na Strand




    rak koji je izasao na zimsko sunce malo leda malo kupanja
    Poruku je izmenio robert ns, 10.11.2008 u 23:53

  13. #13

    Odgovor: Kupanje u Vojvodini

    Предлажем вам да дођете до мене...на располагању су вам градска плажа на Дунаву,једна плажа на језеру Багер и две плаже на већем језеру које се зове Тиквара једна плажа је велика друга мала,између њих иде канал који повезује дунав и тиквару а преко тог канала имају 2 моста

    У питању је језеро тиквара



    Овде видимо прилаз језеру Тиквара



    А овде ти мостићи који воде до мале плаже,на плажи се види трава јер је у питању

    пролеће,иначе током лета буде пешчана јер се пређе са дрљачом или чим већ...



    Ево и тај каналчић о којем сам причао



    И на крају градска плажа на Дунаву

    Србијо моја поносна буди!

  14. #14

    Odgovor: Kupanje u Vojvodini

    Evo dodjite na leto kod mene posto pravim veliki bazen u dvoristu kuce 25x10 meteri plus krov pokrivac.Ali otom potom ima jos vremena gradnja pocinje na prolece

  15. #15

    Odgovor: Kupanje u Vojvodini

    Definitivno Štrand! Ne kupanje ispod tuševa - u Dunavu!
    U prilog Štrandu, kada smo pre par godina otišli na more, moj sin, koji ga je tada prvi put video uživo što bi rekli, bio je razočaran i dao izjavu: pa, ja tu ne vidim ništa tako bitno, naš Štrand je sto puta bolji! I sve ove godine gde god da odemo Štrand je uvek bolji!

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •