Dečije sedište za bicikl
Prikaz rezultata 1 do 5 od ukupno 5
  1. #1

    Dečije sedište za bicikl

    Po meni, praktična stvarčica. Htela sam još proletos da kupim ali suprug je bio protiv -kaže ne sviđa mu se da tako na biciklu vozim dete, zbog saobraćaja. Ali uglavnom svuda ima biciklistička staza pa sam ga ubedila da ne može biti toliko opasno. Kupili pre neki dan i sviđa se pLdonji. Vozamo se.






    Šta vi mislite o ovim sedištima? Koristite ih? Koristili ste?

  2. #2

    Odgovor: Dečije sedište za bicikl

    Ne bih da vas plašim ili smanjim uživanje u vožnji,ali baš pre neki dan koleginicina ćerka je slomila nogu dok se vozila u istoj takvoj korpici.
    Uspela je i pored te zaštite da ugura nogu u točak dok se vrpoljila.Sad mora tri nedelje(ako bude sve u redu) da nosi gips.

    Veliki poljubac za moju komšinicu Zoću!
    Ako voli jedan cvet koji se nalazi na nekoj planeti,slatko je noću gledati nebo.

  3. #3

    Odgovor: Dečije sedište za bicikl

    Kad sam kupila bicikl ja lepo montirala napred korpu za stvari, a pozadi ću montirati sedalicu kad dođe dete... Ali, rodih ja dve bebe odjedared pa sam i bicikl i sedalice batalila...
    Moja kuma je tako u sedalici za bicikl prošla sa svojim sinom ceo grad uzduž i popreko i hvala Bogu, nije se nikad nešto slično desilo o čemu je Jovuk pisala... Ako si sigurna u sebe to ti je u ovo vreme najbolje prevozno sredstvo i najpraktičnije da stignete gde poželite...
    Pozdrav za tebe i pldonju...

  4. #4

    03 Odgovor: Dečije sedište za bicikl

    ... i mi razmišljamo o takvoj sedelici, samo se plašim da će mali da se odkopča ... jel se ta kopča lako otvara? ... Andi ima 18 meseci ali fasciniran tim kopčama ... iako kad je u kolicima on insistira da bude vezan ... ali opet se plašim ...
    Hvala svima na porukama koje ste mi pisali na "zid". Davno me nije bilo na forumu.

  5. #5

    Odgovor: Dečije sedište za bicikl

    Imala sam to i bilo je sve super dok moja nije ugurala nogu pod kotač i nakon toga je vožnja bajsom otišla u klinac. A i meni je bila ta sjedalica dobro došla za stvari iz kupovine. Morala sam se oprostiti od nje.

    Ali, u svakom slučaju, to je doista dobra stvar.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •