Jaooooj buba! - Strana 3
Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 60
  1. #31

    06 Odgovor: Jaooooj buba!

    Bljaaaaaaaaaaaaaaaaak! Ja sam takav pacijent da se strašno plašim svih vrsta buba... mislim, ni buba-maru ne volim da vidim. A ako sleti na mene lansiram je jednom čvrgom što dalje... Naravno samo ako je u pitanju buba-mara ili mrav, ili neka slična minijaturna vrsta. Ako je nedajbože nešto veće dam se u beg. Jednom sam čak, sramota me je da priznam ali istina je, gurnula kolica sve sa detetom i odskočila tri metra unazad .
    UŽŽŽŽŽŽŽŽŽASNO ih se bojim .
    "Poznavati se, značilo bi znati ono to ne treba."

  2. #32

    Odgovor: Jaooooj buba!

    Jakoooo se plasim buba, i gadim ih se....
    Groznije su mi i od zmija i od svih vrsta gmizavaca....
    Vremenom sam razvila sposobnost da ih ne primecujem.....

    I nikako mi nije jasno zasto ih se plasim, one su tako male, i manje vise lako ih je ubiti......a ipak kada ih spazim nestanem za tren, u bilo kom pravcu
    Covek je sinteza beskonacnosti i konacnosti,prolaznog i vecnog, slobode i nuznosti, kratko: sinteza.

  3. #33

    Odgovor: Jaooooj buba!

    ne podnosim bubebukvalno imam fobiju od buba

  4. #34

    Odgovor: Jaooooj buba!

    uopste se ne plasim buba i bubica
    nisam imala nikakvih problema kad sam sakupljala insektarium za fakultet - skakavce, leptire, bubamare, bumbare.....sve moguce

    jedino se bojim pauka...t.j gadim se...ali o njima ovde ne pricamo, jer nisu insekti..


  5. #35

    Odgovor: Jaooooj buba!

    Od buba jedino bih mogao da podnesem, jednokratno, Bubu Miranović i to u nemom izdanju, jer nema pojma sa pevanjem...

    Bio je rat, aerodrom Ćilipi, fjaka u toku nekog primirja. Ležao sam pored piste i blejeći pušio i pio nikšićko pivo. U jednom trenutku sam video kako nešto tamno veličine vrapca, samo niže i bez glave, dosta brzo gmiže pistom. Skočio sam i žurno prilazio nepoznatom biću. Nisam verovao svojim očima kada sam shvatio da je to ogroman pauk, kojem je telo bilo veće od kutije šibica plus dlakave noge. - Jbt tarantula, - prošlo mi je kroz glavu - otkud ona ovde? Protrčao sam i zgazio pauka čizmom. Kada sam podigao nogu imao sam šta i da vidim, sa ubijenog pauka se destine malih potomaka, brzo razmililo na razne strane. Sva sreća što je u blizini bilo nekoliko mojih kolega i videlo sve to, jer mislim da mi niko ne bi verovao...

    Ne volim bube, kukce, insekte, paukove i ostala sranja ni u jednoj fazi metamorfoze...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  6. #36

    Odgovor: Jaooooj buba!

    ne bojim se buba ali ih se gadimjeste da su to prava mala chuda priroda ali jednbstavno ih ne volema bubashvabe to je posebna pricha
    jednom idem ja u wc nodju oko 3 ujutru i sa bosom nogom nagazim na bubshvabin oklopmalo je falilo da povracam ne mogu opisat taj osecaj to treba dozhiveti
    od tad se ne volimo bubashvabe i jadal sam reko da od tada spavam sa charapam na nogama

  7. #37

    Odgovor: Jaooooj buba!

    Auh, ne volim bube i panicno ih se bojim....

    Komarci me nesto i ne napadaju, sem u slucaju krajnje nuzde, kad nemaju nikog boljeg na vidiku..

    Necu nikada zaboraviti kada me u centru grada, u sred bela dana ujela osa...ispod haljine..izgledala sam ko ona lutka na koncima, nisu se znale gde su mi ruke gde noge...

    A najneprijatniji dozivljaj sam imala kada mi ona mala crna buba (nije buba shvaba, ne ne) usla u uvo...i to oko 5 sati ujutro...aj' sto sam ceo komsiluk probudila...strpase me u kola u odvezli do bolnice na ORL...usput je ona imala periode kada je bila mirna...i periode kada je (valjda) pokusavala da se iskobelja iz mog uveta...pa je to u glavi zvucalo ko da mi neko burgija po mozgu....

    ...i prokletinja jedna...taman mi na parking..ja je tu poslednji put cujem, ulazim kod lekara, onako mlad...simpatican...panicno mu objasnjavam s' brda s' dola sta mi se desilo..on pogleda...i nista..kaze nema je

    Pocela ja njega da ubedjujem da nije dobro pogledao, da gleda malo bolje...on meni ispere uho...i pokaze mi onu ciniju...NEMA JE

    Jos ja ispadoh "luda"..al' samo nek je ona izasla....
    Budi pametan i pravi se lud

  8. #38

    Odgovor: Jaooooj buba!

    Bube,moje omiljene zivotinje,lisavam ih zivota sa uzivanjem...em sto su mi ruzne,em mi je muka od njih.
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  9. #39
    Plašim se pčela jaaaaako.Burno reagujem na njihov ubod,te kad ih vidim,i čujem ono bzzzzzz
    Inače,ne gajim baš ni simpatije prema bubašvabama...gadim ih se,a kad je u blizini smrdibuba-mene nema tu više

    Eto...niti manjih životinjica ,niti većeg straha
    Poruku je izmenio Bombica, 24.04.2009 u 20:53
    Ako voli jedan cvet koji se nalazi na nekoj planeti,slatko je noću gledati nebo.

  10. #40

    Odgovor: Jaooooj buba!

    Imam jednog.. Visok dva metra, preko sto kila.. Missim.. Daj mu da preplivava Dunav, da se rve s mechkom i ta pricha.. .. Neje problem..

    Ali..

    - Buba.. .. Skloni je od mene, molim te..
    - Daaaaj, vid' kol'ki si ti, a kol'ka je buba..
    - Znam, samo je skloni od mene..

    Ne bojim se.. I ne ubivam.. Otvorim prozor pa ako nece dizidje na ish ish.. Poguram krpom ili novinama..
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  11. #41

    Odgovor: Jaooooj buba!

    Ne bojim ih se, čak su mi interesantne..volim da ih posmatram u njihovim aktivnostima..ne volim baš da ih vidim u kući i ubijam ih baš kad ne mogu drugačije da ih nalovim i izbacim napolje..

    Kad sam bila mala, moji su roditelji imali muke sa mnom i bubama..volela sam da ih jedem..
    Joj mama je doživljavala šokove sa mnom..uhodila me, pratila..nisam mogla normalno da se igram, stalno mi je bila za petama da ne bih koju bubicu usput pojela..vodila me i kod lekara, rekli joj da je sve ok, samo eto dete voli bube, proći će..
    Sećam se moje sreće kad sam našla ispod kamena jednu ogromnu bubetinu i brzinom svetlosti je stavila u usta..i eto ti moje mame.."Jesi pojela bubu?"..ja kažem .."Pitam te jesi pojela bubu?", ja kažem ..a buba izdajica, izvirila joj nožica između mojih usana..

    Posle me to prošlo, više ih ne jedem..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  12. #42

    Odgovor: Jaooooj buba!

    Užasavam se crva, gusenica, buba, insekata ... svih tih minijaturnih gmižućih, puzećih i letećih akrepa...
    osim bubaMare, dnevnog leptirića, mrava i ... mislim da ima tu još jedan stvor, al' ga se sada nem'rem setit'.


    J e d i n o - kada dete treba da odbranim od njihovog attacka, pretvaram se u predatora
    ... inače, nestajem brzinom svetlosti ... uz prateće krik(ov)e, cik(ov)e i vrisk(ov)e strah(ov)a




    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  13. #43

    Odgovor: Jaooooj buba!

    Bojim se. Strašno. Jače je od mene.

    Nešto poput Glišave...ne bojim se bubamare, leptirića...ne bojim se ja ni ose, pčele, muhe...mrave gotivim, osim ako dolaze u velikim količinama...onda pribjegavam metodama istrebljivanja.

    A bube kao da znaju da ih se ja užasavam...pronađu me bilo gdje, ja trčim, mlataram rukama...jedino, ne znam šta mi se desi...okuražim se kad nas je dvoje-troje...pa se svi boje..onda ja stupam na scenu, kao hrabrica.

    Dodala bih ovdje i skakavce, cvrčke i bogomoljke... Na skali od 1 do 100...užasavam ih se za 1 000 000.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  14. #44

    Odgovor: Jaooooj buba!

    Ne mogu da smislim buba švabe , velike muve, gusenice, crve ...
    Prvi utisak uvek vara

  15. #45

    Odgovor: Jaooooj buba!

    Ja ih se ne bojim....ali zato moja mama i sestra od tetke

    kad sam uhvatila bogomoljku i pokazala im je, pa jos malo se igrala s njom, mazila je... - prebledele, a sestra htela da mene ubije....


Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Buba Erdeljan
    Autor Najgora u forumu Želje, čestitke i pozdravi
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 02.02.2008, 16:46
  2. Naučnici stvorili bubašvabe zombije
    Autor Galahad u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 30.11.2007, 12:12

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •