Kao sto naslov kaze, imam 18 godina, i nikada nisam poljubio devojku. To je prilicno frustrirajuce, i opterecuje me, s obzirom da drugari iz moje generacije odvec imaju aktivan seksualni zivot, a ja nisam presao ni taj "prvi korak"
Zasto?
Gimnaziju ne pohadjam redovno vec vanredno, pa ne upoznajem toliko osoba svakodnevno kao prosecan decko mojih godina, tako da imam manje sanse da upoznam nekog ko bi mi se svideo. Nisam ruzan. Jako sam komunikativna i vesela osoba...Stavise, kad god upoznam neku devojku, odusevim je svojom neposrednoscu ( njihove rechi, ne hvalim sam sebe :), drzanjem, zreloscu, sarmom, ali se to nikada ne pretvori u nesto konkretno. Imam mnogo drugarica, i uvek kad se vidimo ljubimo se u obraz, ali nije to to.
Da, imao sam devojke, zapravo pre par meseci sam bio u vezi sa jednom divnom devojkom, ali sam se plasio da je poljubim iz straha od njene reakcije. Sta ako kaze "pa ti ne umes da se ljubis, fuuuuj"...
Neiskusan sam, jbg, ali bih vise od svega voleo da probam kako izgleda poljubac sa devojkom....
Ta prokleta stidljivost
Dajte da cujem neka vasa razmisljanja o ovome...
Sta mi je ciniti?