Probajte, pa izaberite...
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 15
  1. #1

    Probajte, pa izaberite...

    Nema te žene koja ne traga za idealnim muškarcem. Mnoge će tako očarati romantičan tip koji se ne boji da pokaže svoja osećanja, druge padaju na muškarčine koje znaju da lupe šakom o sto, treće pak vole seksi starije frajere koji imaju iskustva. Ali, kako biste znali kakvo ponašanje nikako ne bi trebalo da tolerišete, pre sudbonosnog "da" bilo bi dobro da date šansu različitim tipovima muškaraca. Osim što ćete naučiti kakvo vam ponašanje kod muškaraca najviše odgovara, imaćete više iskustva pa ćete znati i da se postavite kada naiđe gospodin Pravi. Evo nekoliko tipova muškaraca s kojima bi trebalo da se zabavljate pre braka.

    Romantičar

    Romantičar je tip muškarca koji se ne boji da pokaže svoju nežniju stranu, nešto poput preslatkog Džonija Depa. Iznenadiće vas buketom cveća ili večerom koju je sam pripremio. Uz ovakvog muškarca sigurno vas neće mučiti sumnja da li će vas pozvati ili ne.
    Naučiće vas da postoje tipovi kojima je super da se ljube na mesečini, pa ćete kasnije teško da tolerišete nekog ko ne shvata vašu potrebu za povremenim romantičnim trenucima. Ali nije on sasvim bez mana. Muškarci romantičari uglavnom su zaljubljeni u ideju ljubavi, ponekad znatno više nego u osobu s kojom se zabavljaju. To ne znači da ne treba da mu date šansu, barem dok ne naučite šta u sledećoj vezi nećete tolerisati.


    Faca

    On nosi odela skrojena po meri, ulickan je do savršenstva, izgleda moćno i svestan je toga. Vodiće vas po skupim restoranima i povesti na egzotično putovanje. On je osoba koja žene osvaja na prvi pogled, nešto poput Zverke iz "Seksa i grada" ili tajnog agenta 007. Sofisticiran, samouveren i nestašan tip koji dobro zna kakav uticaj ima na vas. Iako ćete od njega da naučite mnogo, ovo nije tip muškarca koji će se lako smiriti u ozbiljnoj vezi.


    Seksi stariji tip

    Seksepil ovog frajera leži u njegovom iskustvu. Dovoljno je star da zna da ženama nisu dovoljni samo večera i malo pića kako bi bile zadovoljne. Bio je s mnogo žena i zna da se ponaša. Tako vam sigurno neće zakasniti na večeru jer se zaigrao na plejstejšenu ili se raspisao na fejsbuku. On je nešto poput Šona Konerija ili Džeremija Ajronsa.
    Uz takvog tipa ćete naučiti da frajeri znaju da budu smireni, promišljeni i odmereni. Nakon veze sa starijim muškarcem, teško ćete pristati na vezu s neodgovornim klincem koji ne zna kako da se ponaša. Dugoročno bi veza sa znatno starijim partnerom mogla da donese probleme koje prouzrokuje upravo velika razlika u godinama.


    Muškarčina

    Nosiće vaše torbe, braniti vašu čast ako čuje da vam je neko dobacio neprimeren komentar, ni u ludilu neće obrijati grudi ili voskom počupati višak dlaka na obrvama. Tip poput Rasela Kroua jasno pokazuje ko u vezi nosi pantalone.
    Uz njega ćete naučiti da je lepo kada se neko o vama brine i ponekad odlučuje umesto vas. Ali jakim ženama verovatno će smetati njegov mačo stav. Ponekad je drzak, ne trpi prigovore i ne zna šta znači zaplakati. Fudbal i sportski prenosi uz pivo s društvom neizbežni su u njegovom nedeljnom rasporedu, bez obzira na vaše želje i potrebe. U ovoj vezi vi ste ti koji uglavnom morate da se prilagođavate.


    Društveni tip

    Bilo da ste u društvu s prijateljima ili na porodičnom druženju, jedno je sigurno ovaj tip će biti duša cele zabave. On je pričljiv, nasmejan i uvek spreman za šalu. Uz njega ćete naučiti da ne mora baš sve da bude unapred pomno isplanirano, da se treba opustiti, biti spontan i spreman za avanturu.
    Naravno, ovakvi tipovi uvek moraju da budu u centru pažnje, vole uzbuđenja i nove stvari pa će, verovatno, kada mu dosadite, potražiti novu pratilju. Uživajte u uzbudljivoj vezi s gospodinom Društvenim, ali na duge staze ipak potražite nekog sigurnijeg i manje razigranog frajera.
    neunistiva zlojebaba!

  2. #2

    Odgovor: Probajte, pa izaberite...

    od ponudjenih, imala sam sve varijante
    romanticar mi je sklapao pesme u vojsci i plakao onda kad nisam ocekivala..
    faca je brzo otperjala.. shvatio je da nisam tip devojke koja ce mu titrati po jajima svaki put kad mu se prohte ali smo se slozili onda kad smo oboje pricali o onome sta zelimo.. nesto neobavezno..
    sexU stariji tip.. pa sad ono sto sam vlela kod njega je neobaveznost.. laksi pogled na svet.. a i ostalo mi je to da trazim starije tipove od sebe.. podosta..
    muskarcina je otvarao pivo zubima.. doduse, on onda nije muskarcina, nego seljacina smrdeo je
    a ovaj sadasnji je drustveni tip.. i to je ono sto straso volim kod njega..
    Krek, krek.. Ne gudra

  3. #3

    Odgovor: Probajte, pa izaberite...

    Ej...

    Romantičara sam imala za momka - tipična romantična i nežna riba, nervirao me je kako je bio svilen...

    Facu sam imala na kratko, kako to i biva sa facama, taj mi je došao glave...

    Seksi stariji tip - neka hvala, ne volem starije...

    Muškarčina - samo sam ih sretala, ali tuk na luk, teško da bi uspelo...

    Društveni tip - za njega sam se udala...

  4. #4

    Odgovor: Probajte, pa izaberite...

    Nemam bas previse iskustva, ali da probam ...

    Romanticara - bilo dva.
    Zatrpavali mi sobu cvecem,pisali pesmice i ona pisma duga ,srceparajuca,cak i koju suzu pustili na kraju.

    Faca
    onomad pred kraj srednje skole, pamet mi zavrteo.
    Imao je oci boje leda, jedino mi to ostalo u secanju

    Stariji
    kod mene tak'i nit dolaze, nit prolaze.


    Muskarcina
    bilo je pokusaja, nije da nije, ali uvek je moja bila zadnja,tako se i ova prica zavrsila

    Drustveni tip

    Ako se pod drustveni podrazumeva da nece piti i gledati u druge zene
    za takvog cu se udati, majke mi

  5. #5

    Odgovor: Probajte, pa izaberite...

    Citat ZOE kaže: Pogledaj poruku


    Seksi stariji tip

    Seksepil ovog frajera leži u njegovom iskustvu. Dovoljno je star da zna da ženama nisu dovoljni samo večera i malo pića kako bi bile zadovoljne. Bio je s mnogo žena i zna da se ponaša. Tako vam sigurno neće zakasniti na večeru jer se zaigrao na plejstejšenu ili se raspisao na fejsbuku. On je nešto poput Šona Konerija ili Džeremija Ajronsa.
    Uz takvog tipa ćete naučiti da frajeri znaju da budu smireni, promišljeni i odmereni. Nakon veze sa starijim muškarcem, teško ćete pristati na vezu s neodgovornim klincem koji ne zna kako da se ponaša. Dugoročno bi veza sa znatno starijim partnerom mogla da donese probleme koje prouzrokuje upravo velika razlika u godinama.
    Samo ovakvi dolaze u obzir.
    Uglavnom su takvi i bili.
    Mislim, mozhe i mladji ali sa shmekom starijeg
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  6. #6

    Odgovor: Probajte, pa izaberite...

    s romanticharima uglavnom msnishem.... ima umeni previshe adrenalina za jednog takvog tipa....

    faca - bash tako... chelichno plave ochi, kosa crna u loknama... taj nikad nije doshao na date na vreme. najmanje kashnjenje je deset minuta. taj dok izadje iz kupatila i odmakne se od ogledala prodje vechnost.... smorio je nevidjeno. k'o kak'a barbika!

    stariji - sve ovo napisano o ovom tipu sam ochekivala od lika. ispostavilo se da that was just an illusion. zzeshchi promashaj....

    mushkarchina - takvi se za mene ne lepe. oni vole da dominiraju a ja nisam slabashna i nezashtichena. a i idu mi na qrtz sa svojim seljachkim ponashanjem.

    drushtven tip - za tog sam se udala..... i razvela....
    & underpaid......

  7. #7

    Odgovor: Probajte, pa izaberite...

    Romantičar
    Bilo ih je...ja se u principu u takve i zaljubljujem...ali poslije nekog vremena shvatim da oni koji su previše romantični..dosade mi...nisam neki fan cvijeća, tu najčešće kiksaju. Prave korak naprijed, dva nazad...ipak mi treba trunka mačo mana.

    Faca
    Been there, done that. Ispostavi se da većina tih ulickanih nema u džepu kafu da plati. Uostalom ne volim da mi oduzima dragocjeno vrijeme u kupatilu ili da je ne daj Bože ulickaniji od mene u nekim trenucima.


    Seksi stariji tip
    Uuuh... bejahu jedan 2001. god....pazio me, mazio...onda morao da se vrati u svoju zemlju. (Nije bio vanzemaljac) ...drugi...onaj malenopišA iz prethodnih postova....ima on "ono nešto" ali ne nosi to u gaćama. Ovaj drugi je 11 god stariji..to i nije tako puno.

    Muškarčina
    Uuuu takve volem.... ali onako...možda ne za muža (sad pljujem ono što sam rekla da su mi svi potencijalni muževi...) , lijepo ga je imati uz sebe neko vrijeme, da se osjeti ta sirovost...da ne moram ja da pomičem namještaj...čuvam mašinu na centrifugi i tako to.

    Društveni tip

    Moglo bi se reći da mi je ovo omiljeni tip. Onako....da je raja sa svima, bilo je takvih...možeš ga odmah upoznati sa curama...zeza se..opušten je, nasmijan...jedino mala...sitna mana...je što je ovakav tip uvijek okružen drugaricama ...jer je fin, pristupačan...obično je šarmer...lako je moguće da prevari...to se i desilo.

    Zaključak...bilo je svega, neke varijante tipova bi mogla i da dodam...ovo je onako gruba klasifikacija...a....u obzir dolazi samo kombinacija gore spomenutih tipova.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  8. #8

    Odgovor: Probajte, pa izaberite...

    Po ovom uzorku bi se dalo zaključiti da sve žene vole iste tipove, a s druge strane, kad žele da prigovore, onda kažu da su svi muškarci isti Ipak ste vi malko komplikovanije od onoga što ovde rekoste

  9. #9

    Odgovor: Probajte, pa izaberite...

    Gledam ja sad sve ove tipove...

    Ono, svašta je bilo... Ali ne bih ja sad njih mogla u te navedene fajlove, a da im neki delovi ne vire.
    Jedino što bi se svi mogli svrstati pod one starije, jer nikad nisam bila sa nekim ko je mlađi od mene, pa ni s generacijom, ako se ne računa neki bezveze jedan poljubac. Jbt, fali mi pile u biografiji!

    Zajedničko im je i to što su imali neki talenat, da su nešto znali baš dobro da... umeju. Uglavnom se radilo o darovitim lajavcima. I uvek mi je bilo važno da taj, ko je sa mnom, ima sluha i osećaj za ritam. Moj ritam, pogotovo. Čim vidim da radi čučanj, a ja propanj, a još ne primeti nesklad... nekako bi mi se onemilio..

    A najvažnije od svega mi je uvek bilo da razume ono što govorim. A ja govorim ono što osećam. Ako me ne shvata i ne oseća me, ne vredi tu trud, ni dobra volja. Ljubav su iste talasne. E, to ume da me nađe, drži i ne pušta.
    Vrag odneo šnalu...

  10. #10

    Odgovor: Probajte, pa izaberite...

    Sad da biram bio bi mix i to najbolji delovi ovih frajera.

    Romanticar tu osobinu bi morao da ima Da me iznenadi cvecem,da bude pazljiv,nezan...to mi prija.Da ne moram da mu osvezavam pamcenje kad je neki vazan datum.
    Sexy stariji tip definitivno bi trebalo da bude seksi ali nije obavezno da bude starijipodrazumevase da bude odmeren i da ima takta.
    Muskarcina to bi bilo pozeljno da ume da poravi slavinu,da mi ponese torbe,menja osigurace ali da ne bleji non-stop u fudbal.
    Drustven e ta osobina je obaveznaDa je nasmejan,duhovit,pricljiv....i naravno da je spreman na kompromise.

    Sve sad i da isprobavam i biram svaki pojedinacno brzo bi me smorio.
    Najveca vlast je vladati sobom.

  11. #11

    Odgovor: Probajte, pa izaberite...

    Hmmmm, kao što Lado kaže...od svakog po malo...bilo bi super, ali ajd da kažem ovako, odnosno napišem...svi mi težimo da izabranik našeg srca je omiljen u društvu, mačomen a opet samo tvoj, muškarčina kad zatreba napraviti izbor, odlučan, strastan u ljubavi...ali, ništa od toga, jer kad ti jednom ljubav zarobi dušu i digne je visoko u nebo...tad nastaje čarolija, prestaju ideali, više nevidimo pameću, nego srcem...tako je tad svejedno kakav je tip, jer na sve smo spremni radi ljubavi, pa tako da tada je taj muškarac naš tip

  12. #12

    Odgovor: Probajte, pa izaberite...

    Seksi stariji tip

    Seksepil ovog frajera leži u njegovom iskustvu. Dovoljno je star da zna da ženama nisu dovoljni samo večera i malo pića kako bi bile zadovoljne. Bio je s mnogo žena i zna da se ponaša. Tako vam sigurno neće zakasniti na večeru jer se zaigrao na plejstejšenu ili se raspisao na fejsbuku. On je nešto poput Šona Konerija ili Džeremija Ajronsa.
    Uz takvog tipa ćete naučiti da frajeri znaju da budu smireni, promišljeni i odmereni. Nakon veze sa starijim muškarcem, teško ćete pristati na vezu s neodgovornim klincem koji ne zna kako da se ponaša. Dugoročno bi veza sa znatno starijim partnerom mogla da donese probleme koje prouzrokuje upravo velika razlika u godinama.
    da... posle njega ni jedan nije dovoljno dobar... dok ne naidje 2in1


    Faca

    On nosi odela skrojena po meri, ulickan je do savršenstva, izgleda moćno i svestan je toga. Vodiće vas po skupim restoranima i povesti na egzotično putovanje. On je osoba koja žene osvaja na prvi pogled, nešto poput Zverke iz "Seksa i grada" ili tajnog agenta 007. Sofisticiran, samouveren i nestašan tip koji dobro zna kakav uticaj ima na vas. Iako ćete od njega da naučite mnogo, ovo nije tip muškarca koji će se lako smiriti u ozbiljnoj vezi.


    Seksi stariji tip

    Seksepil ovog frajera leži u njegovom iskustvu. Dovoljno je star da zna da ženama nisu dovoljni samo večera i malo pića kako bi bile zadovoljne. Bio je s mnogo žena i zna da se ponaša. Tako vam sigurno neće zakasniti na večeru jer se zaigrao na plejstejšenu ili se raspisao na fejsbuku. On je nešto poput Šona Konerija ili Džeremija Ajronsa.
    Uz takvog tipa ćete naučiti da frajeri znaju da budu smireni, promišljeni i odmereni. Nakon veze sa starijim muškarcem, teško ćete pristati na vezu s neodgovornim klincem koji ne zna kako da se ponaša. Dugoročno bi veza sa znatno starijim partnerom mogla da donese probleme koje prouzrokuje upravo velika razlika u godinama.
    e tek sad vishe ni jedan nije dovoljno dobar.....

    al' ce se valjda naci neki
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

  13. #13

    Odgovor: Probajte, pa izaberite...

    Citat ZOE kaže: Pogledaj poruku
    Romantičar

    Iznenadiće vas buketom cveća ili večerom koju je sam pripremio. Uz ovakvog muškarca sigurno vas neće mučiti sumnja da li će vas pozvati ili ne.
    Iznenadila i ja jednog takvog kad sam cveće turila u teglu. Jbg, što mi najpre nije kupio vazu.
    Večeroj sam se svakoj obradovala i oduševila. Nije me mučila sumnja da li će me pozvati, više me je mučilo gušenje pozivima.
    Ne volim te mnogo romantične, pogotovo kad ta romantika ostavlja onaj otućni sladunjavi ukus, a pri tom i guši.

    Citat ZOE kaže: Pogledaj poruku
    Faca

    On nosi odela skrojena po meri, ulickan je do savršenstva, izgleda moćno i svestan je toga.
    Ovde već gubi šansu. Jebeš muško koje je više provodi pred ogledalom od mene.



    Citat ZOE kaže: Pogledaj poruku
    Seksi stariji tip




    Citat ZOE kaže: Pogledaj poruku
    Muškarčina

    Nosiće vaše torbe, braniti vašu čast ako čuje da vam je neko dobacio neprimeren komentar, ni u ludilu neće obrijati grudi ili voskom počupati višak dlaka na obrvama. Tip poput Rasela Kroua jasno pokazuje ko u vezi nosi pantalone.
    Uz njega ćete naučiti da je lepo kada se neko o vama brine i ponekad odlučuje umesto vas. Ali jakim ženama verovatno će smetati njegov mačo stav. Ponekad je drzak, ne trpi prigovore i ne zna šta znači zaplakati. Fudbal i sportski prenosi uz pivo s društvom neizbežni su u njegovom nedeljnom rasporedu, bez obzira na vaše želje i potrebe. U ovoj vezi vi ste ti koji uglavnom morate da se prilagođavate.
    Mogu me privući zaštitničkim stavom, ali zbot istog ću vrlo brzo izgubiti interesovanje.
    Nisam "Da, dragi" tip osobe.


    Citat ZOE kaže: Pogledaj poruku
    Društveni tip

    Bilo da ste u društvu s prijateljima ili na porodičnom druženju, jedno je sigurno � ovaj tip će biti duša cele zabave. On je pričljiv, nasmejan i uvek spreman za šalu. Uz njega ćete naučiti da ne mora baš sve da bude unapred pomno isplanirano, da se treba opustiti, biti spontan i spreman za avanturu.
    Na ovakve definitivno padam.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  14. #14

    Odgovor: Probajte, pa izaberite...

    [QUOTE=Mish;738344]
    Citat ZOE kaže: Pogledaj poruku
    Romantičar

    Iznenadiće vas buketom cveća ili večerom koju je sam pripremio. Uz ovakvog muškarca sigurno vas neće mučiti sumnja da li će vas pozvati ili ne.
    nemam pojma ko je to...ja ga srela nisam..jedan mi jeste donosio cvece i pripremao mi skoljke i ribu dok smo bili na moru al ja to nisam podvela pod "romanticno".....

    ajmo dalje...

    Citat ZOE kaže: Pogledaj poruku
    Faca

    On nosi odela skrojena po meri, ulickan je do savršenstva, izgleda moćno i svestan je toga.
    i na ovaj tip sam pala
    zbog dobrog seksa
    nema te mane koju dobar seks ne moze da ispravi,ja da vam kazem....



    Citat ZOE kaže: Pogledaj poruku
    Seksi stariji tip
    e na dva sam pala
    i to posle piletine
    kod matorih volim sto su poslovno i drustveno ostvareni,ne kurobecaju se,ne dokazuju ,a i ne moram da setam po mesecini jer nemamo pare za pice ...



    Citat ZOE kaže: Pogledaj poruku
    Muškarčina

    Nosiće vaše torbe, braniti vašu čast ako čuje da vam je neko dobacio neprimeren komentar, ni u ludilu neće obrijati grudi ili voskom počupati višak dlaka na obrvama. Tip poput Rasela Kroua jasno pokazuje ko u vezi nosi pantalone.
    Uz njega ćete naučiti da je lepo kada se neko o vama brine i ponekad odlučuje umesto vas. Ali jakim ženama verovatno će smetati njegov mačo stav. Ponekad je drzak, ne trpi prigovore i ne zna šta znači zaplakati. Fudbal i sportski prenosi uz pivo s društvom neizbežni su u njegovom nedeljnom rasporedu, bez obzira na vaše želje i potrebe. U ovoj vezi vi ste ti koji uglavnom morate da se prilagođavate.
    elem
    jedan od matorih je bio ovaj tip
    prvo imponuje ,pa pocne da plasi ta njegova potreba da kontrolise stvari

    Citat ZOE kaže: Pogledaj poruku
    Društveni tip

    Bilo da ste u društvu s prijateljima ili na porodičnom druženju, jedno je sigurno � ovaj tip će biti duša cele zabave. On je pričljiv, nasmejan i uvek spreman za šalu. Uz njega ćete naučiti da ne mora baš sve da bude unapred pomno isplanirano, da se treba opustiti, biti spontan i spreman za avanturu.
    na ove ne padam ni mrtva
    mrzim muskarce zvezde
    volim one cutljive sto urokljivo gledaju pa ti gace same spadaju
    Ploviti se mora i bez broda ..

  15. #15

    Odgovor: Probajte, pa izaberite...

    Romantičar


    [(...)Ali nije on sasvim bez mana. Muškarci romantičari uglavnom su zaljubljeni u ideju ljubavi, ponekad znatno više nego u osobu s kojom se zabavljaju. To ne znači da ne treba da mu date šansu, barem dok ne naučite šta u sledećoj vezi nećete tolerisati.[/COLOR]

    Nije nikada bio moj tip.
    Ni sa 16.
    Ne volEm te iluzioniste i sanjare.


    Faca

    (...) On je osoba koja žene osvaja na prvi pogled, nešto poput Zverke iz "Seksa i grada" ili tajnog agenta 007. Sofisticiran, samouveren i nestašan tip koji dobro zna kakav uticaj ima na vas. Iako ćete od njega da naučite mnogo, ovo nije tip muškarca koji će se lako smiriti u ozbiljnoj vezi.

    Probala i to.
    Nije stvar u odelu i samouverenosti.
    Stvar je u "goli smo svi isti"...ili bar skoro isti.

    Seksi stariji tip

    [COLOR=#010000]Seksepil ovog frajera leži u njegovom iskustvu. Dovoljno je star da zna da ženama nisu dovoljni samo večera i malo pića kako bi bile zadovoljne. Bio je s mnogo žena i zna da se ponaša. (...)

    Hmmm...
    Moze da bude, al´ne mora da znaci.
    Moze da znaci da ste mu privezak na ogrlici...

    Muškarčina

    Nosiće vaše torbe, braniti vašu čast ako čuje da vam je neko dobacio neprimeren komentar, ni u ludilu neće obrijati grudi ili voskom počupati višak dlaka na obrvama. Tip poput Rasela Kroua jasno pokazuje ko u vezi nosi pantalone.
    Uz njega ćete naučiti da je lepo kada se neko o vama brine i ponekad odlučuje umesto vas. Ali jakim ženama verovatno će smetati njegov mačo stav. Ponekad je drzak, ne trpi prigovore i ne zna šta znači zaplakati. Fudbal i sportski prenosi uz pivo s društvom neizbežni su u njegovom nedeljnom rasporedu, bez obzira na vaše želje i potrebe. U ovoj vezi vi ste ti koji uglavnom morate da se prilagođavate.

    AHa.
    Teoretski tip "Homo Balcanicus" . Ima to, nije da nema, al`ne prolazi taj imidZ u evropskoj svakodnevnici. Isprobala, digla ruke!



    Društveni tip

    Bilo da ste u društvu s prijateljima ili na porodičnom druženju, jedno je sigurno � ovaj tip će biti duša cele zabave. On je pričljiv, nasmejan i uvek spreman za šalu. Uz njega ćete naučiti da ne mora baš sve da bude unapred pomno isplanirano, da se treba opustiti, biti spontan i spreman za avanturu.

    Ove sam zaobilazila u sirokom krugu.
    Oni mene nisu.
    Al`pod saldom smo nula.
    Ne volEm ove sto blJleste ni pod razno.

    ...

    A sad ja i moj.

    ...
    U stanju je da mi zacepi usta i kad je verbalna poplava u najavi.
    Sklanjam ja njegove pivske flase iza i oko kreveta, al´on kuva jutarnju kafu.
    Ume da provede 10 sati sa decom sa komplet programom bez mene baba & jaslica.
    Jasno mu je da mi u kucom zivotu nije potreban ni jedan dizajner, sem he&myself&google.
    Ne mora ni da cisti, ni da kuva, ni da pegla, al´mora da je u stanju da prezivi par dana bez tog luksuza "all inclusive".
    Ume da se nosi sa tim da zena zaradjuje vise od njega i ne pati od komplexa maje vrednosti zbog salda na ziro racunu.
    Nanjusi iz daleka kada sam slomljena od silnog natezanja sa svim tim "silnim muskaCinama, macHo-tipovima, hteli-bi-da-jesu-al`nisu romantcHarima i ostalim in-tipovma" i spusti me na zemlju...
    Podnosi me i kada sam sama sebi nepodnosljiva bez da se pretvaram...
    I tako...skromna sam ja....
    Poruku je izmenio triViALna, 07.05.2012 u 03:45
    Never confuse movement with action.

Slične teme

  1. DILEMA za muskarca: od dva zla izaberite...
    Autor Neron u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 07.04.2009, 10:56

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •