Već duže vreme mi se dešava sledeća stvar sa telefonom. On je nekako na svoju ruku, zato ga i volim , pa dozvoljava da ga punim samo kad njemu odgovara. Danima već mislim da me zajebava punjač. Juče, baterija nijednu crtu, na izdisaju, ali još ne piše "battery low". Ubacim mu ja punjač, ništa se ne dešava. Nit piše charging, nit se čuje onaj karakterističan zvuk, koji se inače čuje kad krene da se puni. I tako ja krenem da vadim onaj kabl i nanovo ubacujem i ništa. Ugasim telefon, pa opet uvalim kablić, ništa. Pa ga opet upalim i opet kablić. Nothing. I tako sam ja to radila pola sata i već spremala repertoar koji ću da pljunem sutra u radnji gde je ovaj moj mali telefon prvo živeo, kad me neko nazvao i baterija se istroši jer sam davila pola sata. I krene on da me obaveštava da je prazan i da pišti. Reko' šta ću sad bez telefona, probam opet da ubacim kabl, i on krene da se puni.

I evo sad je napunjen. Ovo mi se dešavalo nekoliko puta, kad god sam htela da ga dopunim na jednoj crti ili kad god procenim da ću se negde zadržim pa da mi ne rikne. A relativno je nov. Ono, 3-4 meseca, možda i manje.

'El ja imam toliko svojeglav telefon ili me punjač zajebava? I mean, what the fuck????