Problemz, problemzzzzz
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 32
  1. #1

    Problemz, problemzzzzz

    Već duže vreme mi se dešava sledeća stvar sa telefonom. On je nekako na svoju ruku, zato ga i volim , pa dozvoljava da ga punim samo kad njemu odgovara. Danima već mislim da me zajebava punjač. Juče, baterija nijednu crtu, na izdisaju, ali još ne piše "battery low". Ubacim mu ja punjač, ništa se ne dešava. Nit piše charging, nit se čuje onaj karakterističan zvuk, koji se inače čuje kad krene da se puni. I tako ja krenem da vadim onaj kabl i nanovo ubacujem i ništa. Ugasim telefon, pa opet uvalim kablić, ništa. Pa ga opet upalim i opet kablić. Nothing. I tako sam ja to radila pola sata i već spremala repertoar koji ću da pljunem sutra u radnji gde je ovaj moj mali telefon prvo živeo, kad me neko nazvao i baterija se istroši jer sam davila pola sata. I krene on da me obaveštava da je prazan i da pišti. Reko' šta ću sad bez telefona, probam opet da ubacim kabl, i on krene da se puni.

    I evo sad je napunjen. Ovo mi se dešavalo nekoliko puta, kad god sam htela da ga dopunim na jednoj crti ili kad god procenim da ću se negde zadržim pa da mi ne rikne. A relativno je nov. Ono, 3-4 meseca, možda i manje.

    'El ja imam toliko svojeglav telefon ili me punjač zajebava? I mean, what the fuck????
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #2

    Odgovor: Problemz, problemzzzzz

    Proveri kako ti stoji baterija? Moguce da se baterija pomera i da delimichno gubi kontakt ili neshto .. probaj da je fixirash.. Turi recimo parchnce papira ispod poklopca da je pritisne.. to je nekada palilo

  3. #3

    Odgovor: Problemz, problemzzzzz

    Pa bi ja kad bi mogla da nađem gde se otvara baterija ali mislim da me nisi ukapirao, ili pre će biti da ne znam da objasnim. Mogu da ga napunim samo kad je skroz prazan, u tome je poenta
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  4. #4

    Odgovor: Problemz, problemzzzzz

    Citat HLEBmaster kaže:
    Proveri kako ti stoji baterija? Moguce da se baterija pomera i da delimichno gubi kontakt ili neshto .. probaj da je fixirash.. Turi recimo parchnce papira ispod poklopca da je pritisne.. to je nekada palilo
    Svih mi dabrova Ontarija!!! Čovek joj lepo i najjednostavnijim mogućim rečima objasnio u čem' je stvar, al džaba kad nema ko da sluša!

    U potpunosti se slažem i sa dijagnozom i sa terapijom koju je dao Lebac (i ja sam imao sličnih problama), koja je utoliko vrednija zbog činjenice da je data 'nako odoka, jer je dŽindijanac "slučajno" zaboravio da napomene o kom se modelu mobitela, zapravo, radi

    Nekima, očito, ni Veliki Vrač ne može pomoći Tehnologija je čudo!
    Volim te kad pričaš, u svom ovom ludilu...

  5. #5

    Odgovor: Problemz, problemzzzzz

    Radi se o Motoroli V3 vi, što znate sve oko tih papirića i baterija

    Ja uopšte ne kapiram kakve to ima veze i dalje, al' ću probam da uguzim neki papirus pa ću da javim šta je bilo kad mi se to ponovo desi.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  6. #6

    Odgovor: Problemz, problemzzzzz

    Citat SQUAW kaže:
    Ja uopšte ne kapiram kakve to ima veze i dalje, al' ću probam da uguzim neki papirus pa ću da javim šta je bilo kad mi se to ponovo desi.
    Kapiram da ti se žuri da nešto "uguziš", ali bih ti ipak preporučio da pre toga malo pogledaš žičice koje vire iz tela telefona i naležu na kontakte baterije. Možda je neka od njih malo nagužvana ili suviše duboko ugužena ka unutra. Pokušaj (pažljivo!!!) da ih ispraviš, a štapićem za uši umočenim u alkohol (ili nekom finom šmirglom) pročisti malo kontakte na bateriji. Posle toga bi trebalo da fercera.

    U suprotnom, zamotaj motorolišku u 10 evra i baci je, pa lepo kupi neki kulturan telefončić
    Volim te kad pričaš, u svom ovom ludilu...

  7. #7

    Odgovor: Problemz, problemzzzzz

    Citat gogothegreat kaže:
    pogledaš žičice koje vire iz tela telefona i naležu na kontakte baterije. Možda je neka od njih malo nagužvana ili suviše duboko ugužena ka unutra. Pokušaj (pažljivo!!!) da ih ispraviš, a štapićem za uši umočenim u alkohol (ili nekom finom šmirglom) pročisti malo kontakte na bateriji
    Nisam ni sumnjala da će se ova tema pretvoriti u my worst nightmare

    Ma bre ako ne radi taj papirić ja ću odem da onom razlupam radnju još sam u garanciji
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  8. #8

    14 Odgovor: Problemz, problemzzzzz

    Citat gogothegreat kaže:
    Kapiram da ti se žuri da nešto "uguziš", ali bih ti ipak preporučio da pre toga malo pogledaš žičice koje vire iz tela telefona i naležu na kontakte baterije. Možda je neka od njih malo nagužvana ili suviše duboko ugužena ka unutra. Pokušaj (pažljivo!!!) da ih ispraviš, a štapićem za uši umočenim u alkohol (ili nekom finom šmirglom) pročisti malo kontakte na bateriji. Posle toga bi trebalo da fercera.

    U suprotnom, zamotaj motorolišku u 10 evra i baci je, pa lepo kupi neki kulturan telefončić
    HAHAHAHAHAHA Cool

  9. #9

    Odgovor: Problemz, problemzzzzz

    Citat HLEBmaster kaže:
    Proveri kako ti stoji baterija? Moguce da se baterija pomera i da delimichno gubi kontakt ili neshto .. probaj da je fixirash.. Turi recimo parchnce papira ispod poklopca da je pritisne.. to je nekada palilo
    Onaj koji jede beli bubrezi kaže:
    Svih mi dabrova Ontarija!!! Čovek joj lepo i najjednostavnijim mogućim rečima objasnio u čem' je stvar, al džaba kad nema ko da sluša!
    A sad vas dvojici za te vaše papiriće sledi

    Ne rade ti papirići ali uopšte, a problem postao još znači sad mi se prikazuju neke čudnovate poruke na telefonu koji je sve češće mrtav, kao npr Unable to charge ( ) Emergency only ( ) i slično.

    Sutra ga nosim u servis, jerbo sam im danas objasnila problem, pa kažu - srediće iako ne znaju šta je, ili znaju al' ih nisam baš nešto slušala , a daće mi neki drugi telefon na korišćenje. A trenutno pizdim jer ne mogu da ga napunim bar toliko da prebacim neke stvari sa njega na komp jer će morati možda da ga šlogiraju pa će sve da mi se izgubi što je na njemu

    Ne znam šta da mislim više. Imam tastaturu koja neće da snepšotira, imam kompjuter koji se šlogira kad mu ubodem neki (bilo koji) usb dok je online, imam fotoaparat koji jede memoriju kako mu se ćefne, imam mobilni koji neće da se napuni... 'oćete dalje?

    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  10. #10

    Odgovor: Problemz, problemzzzzz

    Citat Zaštitnica Sisančića i Bravčića kaže:
    A sad vas dvojici za te vaše papiriće sledi
    Hmmm... Ako smem da primetim, to je prilično neprimeren odnos prema ljudima koji se iz petnih žila upiru da ti narodskim jezikom pruže pomoć u rukovanju savremenim tehnološkim čudima!

    Citat Ona Koja Uživa u Barenim Koprivama, Zobenim Pahuljama i Ostalom zrnevlju kaže:
    Ne znam šta da mislim više. Imam tastaturu koja neće da snepšotira, imam kompjuter koji se šlogira kad mu ubodem neki (bilo koji) usb dok je online, imam fotoaparat koji jede memoriju kako mu se ćefne, imam mobilni koji neće da se napuni... 'oćete dalje?
    To ti pričam! Užasi informacione tehnologije ponekad su užasniji čak i od užasa promiskuiteta! Zato ti preporučujem da se ubuduće malo manje ponašaš i baciš taj tiganj iz ruku!
    Volim te kad pričaš, u svom ovom ludilu...

  11. #11

    Odgovor: Problemz, problemzzzzz

    Citat gogothegreat kaže:
    Hmmm... Ako smem da primetim, to je prilično neprimeren odnos prema ljudima koji se iz petnih žila upiru da ti narodskim jezikom pruže pomoć u rukovanju savremenim tehnološkim čudima!
    Ajd' ajd' ne shvatajte bukvalno , volEm tog smajlija. Šta bih ja bez moje online podrške koje uopšte nema online danima

    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  12. #12

    Odgovor: Problemz, problemzzzzz

    Samo ti tiganjishi tako pa kad se nafatam strave necem znati da se vratim

  13. #13

    Odgovor: Problemz, problemzzzzz

    Sam' da javim da je izgleda bio punjač uzela sam ga danas iz servisa (inače nekim čudom je riknuo i onaj koji su mi dali na korišćenje dok je bio kod mene ), i dali su mi novi punjač na lepe oči, pa ćemo vidimo šta će dalje da se dešava za sad je sve u redu, punjen je novim punjačem dva puta u 5 dana. Moram im sutra odnesem neku čokoladu a za vas dvoj'cu olvejz
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  14. #14

    Odgovor: Problemz, problemzzzzz

    Citat SQUAW kaže:
    a za vas dvoj'cu olvejz
    E ako su uspeli da tebi reshe problem evo i ja dajem chokoladu i samoudaram se tiganjom po glavi

    Pa punjach je bio, naravno, kako ti to nije odma palo na pamet ?

  15. #15

    Odgovor: Problemz, problemzzzzz

    E, ljudi imam nekih problema sa Siemensom c60. Naime zvucnik me zajebava. Prvo je dve godine radio perfektno a onda malo po malo poceo da otkazuje. Radi nedelju dana pa onda ne radi mesec. Sa tim sam se nekako i nosio ali sad, vec, evo 3 meseca ne radi!! Zna li neko sta moze da bude?

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •