Totalna preporuka - filmski arhiv - Strana 63
Strana 63 od 83 PrvaPrva ... 1353616263646573 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 931 do 945 od ukupno 1233
  1. #931

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    Wrong Turn 3: Left for Dead (2009)


    Pogresno Skretanje 3 je prilicno los film.
    Razocarao sam se nakon par min. A toliko sam bi srecan kada sam ga skinuo i za sekund nadjoh titl pa brzo se bacih na gledanje kad ono 0/wtf
    Nakon lose dvojke ocekivao sam bolju trojku ali zanimljivo da sama radnja i nije toliko losa ali je gluma ocajna i bespotrebni efekti koji su amaterski odradjeni.
    Isto kao u drugom delu ona scena sa pocetka filma kada devojku presece na pola mislim cemu tako nesto skroz nerealno ?!

    Prvi deo nesto i vredi mislim solidan film ali nastavci su ocajni.

  2. #932

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    ja nijesam znala ni za dvojku, i evo si me 'obradovao' s trojkom..

    ja sam se oduševila ovim filmom..Bravo za Spilberga, i za maestralnog Erika Banu..ono jes da nije morao da traje baš 2 sata i 40 minuta, ali je odlično urađen film
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  3. #933

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    povodom Prosidbe (The Proposal) ....

    zabole junicu njojzino maleno dupence.
    od 89-te snima u proseku po tri filma godishnje
    svake treche godine uradi samo jedan
    nek za svaki uzme po desetak milionchicha!...
    puna kapa.
    nit je jure paparaci
    nit je ko vuche za rukav
    nit razglabaju skim se kreshe....
    milinica
    Poruku je izmenio Bombica, 16.10.2009 u 15:25
    & underpaid......

  4. #934

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    Sinoć posle koncerta, posle Azre bez Džonija, posle sjajnog Vorbergera i kompanije, pa Bogovića posle čitavog veka... Reših da se dotučem, a da ne smaram okolo i po drugi put sam slušala Čavajdu koji je još onda, davno, kada smo se svi više smejali, govorio naše misli koje je zapisao Mladen. I muzika do svitanja. I ide se dalje.


    ~



    Postoje trenuci kada poželim da sve ovo prespavam i da se probudim u nekom drugom vremenu. Jedina stvar koju uvek osećam je da na mestu gde se šibaju bog i đavo, čovek mora da igra čisto. Mora da izabere stranu i da ide do kraja. Sebe kapiram kao nekog ko je to davno uradio i moja jedina želja je da mi bog pomogne da u ovom haosu sačuvam dušu. To je ono za šta se svakog dana molim i samo se nadam da će me on u ovoj užasnoj buci čuti.


    "Geto - tajni zivot grada" (Ghetto - Secret Life of the City)



  5. #935

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    Deliverance (1972)


    Kada je rec o mesanju zanrova avanture i trilera ovo je jedan od najboljih filmova sa pricom koja je jako dobro osmisljena i realna u svakom pogledu.

  6. #936

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    [Rec] (2007)



    Nakon duzeg vremena jedan horor je uspeo da me prilicno najezi a cak sam i skocio iz fotelje par puta.
    Obzirom na cinjenicu da sam film gledao nocas nije ni cudo sto sam se najezio

    Rec je malo neobican film jer je sniman jednom kamerom odnosno kamerom koja se trese jer je rec o televizijskoj ekipi u sastavu novinarka i kamerman koji su inace glavni likovi u celoj prici pa sve sto vidimo je zapravo ono sto je kamerman snimio.
    Da ne dodje do zabune pa da neko pomisli da je rec o istinitoj prici jer nije.
    Novinarka Angela Vidal koju glumi Manuela Velasco i njen kamerman snimaju materijal za tv emisiju o vatrogascima u jednoj lokalnoj vatrogasnoj brigadi... da ne otkrivam sta se dalje desava zbog onih koji film nisu gledali.

    Ovaj Spanski horor deluje prilicno zastrasujuce i zato jedva cekam da pogledam i drugi deo koji pocinje bas tamo gde je prvi deo zavrsio i naravno kada ga budem odgledao javicu svoje utiske.
    Poruku je izmenio Charlie Harper, 17.10.2009 u 14:21

  7. #937

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    film je extra...tuzhan, ali dobar...crni humor balkansko-ratnog mentaliteta....Borko Peric mi je jedan od omiljenih hrvatskih glumaca (uz Kreshimira Mikica), a zhenske koje se pale na 'milijunasha' Tarika Filipovica, neka ga odgledaju zbog njega...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  8. #938

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    gledala film Bruno. Onaj lik je stvarno nenormalan. Mislim stvarno treba imati m.. mislim petlju za to. I opet na kraju filma nisam mogla verovati da nije gej modni kreator... Ili sam to možda želela da mislim, ili je stvarno bio ubedljiv Film je sličan kao Borat, ali se bar štosevi ne ponavljaju. Po meni je ipak Ali G in da House najbolje od njega.
    Sandy: I don't know if you're a detective or a pervert.
    Jeffrey: Well, that's for me to know and you to find out.

  9. #939

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    Citat Charlie Harper kaže: Pogledaj poruku
    [Rec] (2007)



    Nakon duzeg vremena jedan horor je uspeo da me prilicno najezi a cak sam i skocio iz fotelje par puta.
    Obzirom na cinjenicu da sam film gledao nocas nije ni cudo sto sam se najezio

    Rec je malo neobican film jer je sniman jednom kamerom odnosno kamerom koja se trese jer je rec o televizijskoj ekipi u sastavu novinarka i kamerman koji su inace glavni likovi u celoj prici pa sve sto vidimo je zapravo ono sto je kamerman snimio.
    Da ne dodje do zabune pa da neko pomisli da je rec o istinitoj prici jer nije.
    Novinarka Angela Vidal koju glumi Manuela Velasco i njen kamerman snimaju materijal za tv emisiju o vatrogascima u jednoj lokalnoj vatrogasnoj brigadi... da ne otkrivam sta se dalje desava zbog onih koji film nisu gledali.

    Ovaj Spanski horor deluje prilicno zastrasujuce i zato jedva cekam da pogledam i drugi deo koji pocinje bas tamo gde je prvi deo zavrsio i naravno kada ga budem odgledao javicu svoje utiske.
    na isti fazon ameri uradili film karantin u kome rade sherbedzija sheta bade mantil k'o i u varioli.... jeste plagijat al je dobar film.
    & underpaid......

  10. #940

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    slika i tekst na omotu govore za sebe...
    upravo sam ga odgledala i sva sam se najezhila...

    Poruku je izmenio Lilith_021, 18.10.2009 u 00:27 Razlog: slika
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  11. #941

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    Jesen u Njujorku (Autmn in New York) mislim da je suvisno reci bilo sta o ovom filmu,osim ko ga nije pogledao neka to uradi obavezno,jedan od mojih omiljenih filmova...

  12. #942

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    ko nije gledo jesen u njujorku nek gleda Sweet November...isto sranje samo bolji glumci i lepija pricha....
    & underpaid......

  13. #943

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    Angels & Demons

    Dobar.

    Preporučujem.

  14. #944

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    Seven pounds

    Ipak, odličan.

    Dva puta sam bio na ivici da odustanem, i ispao bih magarac da sam to uradio.

    Gledajte obavezno.

  15. #945

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Seven pounds

    Ipak, odličan.

    Dva puta sam bio na ivici da odustanem, i ispao bih magarac da sam to uradio.

    Gledajte obavezno.
    ne znam..ja sam jedna od rijetkih kojoj je taj film bezveze...uopshte me nije odushevio.....mada mu je scena sa meduzom u kadi cool...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

Strana 63 od 83 PrvaPrva ... 1353616263646573 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Omiljeni filmski LIK
    Autor Muckota u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 56
    Poslednja poruka: 16.04.2015, 17:21
  2. Omiljeni filmski žanr
    Autor Lady S u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 13.12.2012, 05:58
  3. Filmski trejleri
    Autor HLEBmaster u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 06.03.2010, 18:25

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •