Totalna preporuka - filmski arhiv - Strana 3
Strana 3 od 83 PrvaPrva 123451353 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 1233
  1. #31

    Odgovor: Cinema club

    Sinoc odgledah "Karaula" i film me je blago receno odusevio. Odlicna glumacka ekipa predvodjena Toni Gojanovicem, Sergejom Trifunovicem, Emirom Hadzihafisbegovicem, Vericom Nedeskom i neponovljivim Bogdanom Diklicem u ulozi pukovnika Radeta Orhideje. Muziku za film je radio Sanja Ilic

    U malenoj karauli na jugoslavensko-albanskoj granici još jedna generacija vojnika u uobičajenoj dosadi čeka kraj vojnog roka, broji dane do trenutka kada će skinuti uniforme. Proljeće je 1987. godine i oni i ne slute da će ih uskoro ponovo obući i krenuti u rat, jer posljednji su dani zemlje koja se zvala Jugoslavija. No tada to još nitko nije mogao znati.
    Govoreći o ne takoj davnoj prošlosti bez nostalgije i mržnje, Karaula je komedija o ljudima koji se nalaze na korak od tragedije.

    "Dok ne izlijecimo kurac, ratujemo sa Albanijom..."
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  2. #32

    Odgovor: Cinema club

    Pa nisam nesto mnogo gledao u zadnje vreme Red thin line-nekada davno je bio nominovan za 7 oskara,bilo bi mi drago da nije dobio ni jedan
    Derailed-dobra ekipa,ako vam je dosadno,film ce se nadograditi na to
    Munich-kad Kusta napravi film oni ga proglase prosrpskim,kad to uradi Spielberg,oni mu daju Oskara
    Povratak Otpisanih-narezao mi ortak i bas je bilo dobro
    "Pusite drugovi,pusite "
    Not all treasure is silver and gold, mate.

  3. #33

    Odgovor: Cinema club

    Gledao sam jedan bas lep filmcic,Shop Girl jedna jako lepa recenica iz filma-Are you the kind of person that takes time to get to know,and then once you get to know them...there are fabulous? Bas lepo!
    Not all treasure is silver and gold, mate.

  4. #34

    Odgovor: Cinema club

    Preporucujem svima film Match Point od Woody Allen-a. Dobar film
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  5. #35

    Odgovor: Cinema club

    Prozac nacija....extra film.Govori o problemu depresije kod mladih u moderno doba,i kako se boriti s njom.Odlicni glumci,istinita prica(film pravljen po knjizi),preporuka.


  6. #36

    Odgovor: Cinema club

    Poslednje sto sam gledala je Hostel....uzasn film.Prica se na kraju jos i zaoblici,film dobije neki oblik,ali scene su extremno morbidne.



    Miss tajni agnet 2 ... od ovakvih filmova nikad ne ocekujem vise osim da pustim mozak na otavu bar 2 sata Sandra je odlicna kao i uvek,izvuce svaki film iznad proseka.


  7. #37

    Odgovor: Cinema club

    Po n-ti put sam gledala jedan od omiljenih filmova Almodovara,koga obozavam...Kika.Imala sam nameru da pogledam i Cvet moje tajne,koje je isao posle ali sam zaspala...


  8. #38

    Odgovor: Cinema club

    V for Vendetta



    Još jedan brilijantan rad braće Wachowski!
    Šta drugo može da se očekuje od takvih genija...

    Obavezno pogledati! Jedan od najboljih filmova ikada!!!

    10/10



    http://vforvendetta.warnerbros.com/
    Poruku je izmenio Meggy, 17.06.2006 u 15:06
    Carpe diem

  9. #39

    Odgovor: Cinema club

    Bruce Almighty



    Jim Carrey i jednom od svojih najboljih izdanja...
    Simpaticna atmosfera... Nije los za opustanje...

    8/10
    Carpe diem

  10. #40

    Odgovor: Cinema club

    Nedavno sam gledao "Contact" sa Jodie Fooster u glavnoj ulozi.

    MISLIM FILM JE GENIJALAN, OBAVEZNO POGLEDATI

  11. #41

    Odgovor: Cinema club

    Danas sam odgledala Rumor has it ..odlican film.
    Ionako sam fan Jenifer Aniston,samim tim i vece odusevljenje ... naime,prica se nadovezuje na desavanja iz kultnog filma Diplomac,a pojedini likovi i njivovi potomci upadaju u zamrsene veze,jako dobro odradjene.Ima zaista super duhovitih scena,odlicna glumacka postava,a povrh svega ideja.
    Preporuka

  12. #42

    Odgovor: Cinema club

    Kad smo vec kod Jen, samo da preporucim njen najnoviji film Break-up
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  13. #43

    Odgovor: Cinema club

    Po kozna koji put pogledah extra film "Bad boys 2".

  14. #44

    Odgovor: Cinema club



    Kuca Letecih Bodeza

    Jako lep film, preporucujem ga svima!

  15. #45

    Odgovor: Cinema club

    U poslednje vreme sam pogledala dosta filmova. Pa evo predloga:
    Family man- film u kojem je jako lepo prikazana zamisao "Šta bi bilo da je bilo". Meni se bas dopao film. Nikolas Cage u glavnoj ulozi.
    Evo link http://www.imdb.com/title/tt0218967/

    Ultraviolet- za ljubitelje SF filmova, film koji jako lepo izgleda, boje i scene tuče su veoma ukusno uradjene. U pitanju je strip film, pun akcije i lepih malih raznoraznih gadget-a. Mila Jovović preterano izgleda.
    Evo link http://www.imdb.com/title/tt0370032/


    Its all gone- odličan film po istinitoj priči. Život jednog DJ-a. Oduševio me je film, obavezno pogledati. Film koji izaziva različita osećanja....
    Evo link http://www.imdb.com/title/tt0388139/

Strana 3 od 83 PrvaPrva 123451353 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Omiljeni filmski LIK
    Autor Muckota u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 56
    Poslednja poruka: 16.04.2015, 17:21
  2. Omiljeni filmski žanr
    Autor Lady S u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 13.12.2012, 05:58
  3. Filmski trejleri
    Autor HLEBmaster u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 06.03.2010, 18:25

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •