Totalna preporuka - filmski arhiv - Strana 15
Strana 15 od 83 PrvaPrva ... 513141516172565 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 211 do 225 od ukupno 1233
  1. #211

    Odgovor: Cinema club

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku


    Mnogo sladak crtani o pingvinu optimisti koji ne zna da peva.

    E ako ti se svideo ovaj crtać onda obavezno pogledaj i ovaj




    A sad sam po ko zna koji put odgledala ET vanzemaljac ...sita se isplakah

  2. #212

    Odgovor: Cinema club

    [quote=Neuhvatljiva_;177016]E ako ti se svideo ovaj crtać onda obavezno pogledaj i ovaj


    jao neuhvatljiva dodzi vamo
    tri dana sam pokusavao da se sjetim kako se zove ovaj film... spasi me muke

    da skvojka ovo je film o kom sam ti pricao (nisam ga jos gledao btw)

    sinoc odgedah "Perfect Stranger"... odlicno je poceo, zakuvao se do bola... al ga zbubase brate na kraju skroz... mogla je ona radnja jos da se razradi i te kako... vredi ga pogledati... posebno zbog
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  3. #213

    Odgovor: Cinema club

    Citat swba kaže: Pogledaj poruku
    sinoc odgedah "Perfect Stranger"... odlicno je poceo, zakuvao se do bola... al ga zbubase brate na kraju skroz... mogla je ona radnja jos da se razradi i te kako... vredi ga pogledati...
    Slazem se, kraj je malo bez veze, ali ga vrijedi pogledati
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  4. #214

    Odgovor: Cinema club



    Open season (2006)

    Ja se bacila na crtaće, još jedna lepa animacija, bar smo se smejali slatko klinček i ja

    Boog: [Helium voice] Hello, idiot.
    Elliot: [Helium voice] That's Elliot.

    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  5. #215

    Odgovor: Cinema club

    Citat swba kaže: Pogledaj poruku
    jao neuhvatljiva dodzi vamo
    Eve me namestila se ...

    Joj SQUAW čula sam za taj crtać i gledala sam reklamu ...ne deluje loše...

  6. #216

    Odgovor: Cinema club

    Preporučujem Bitku na Neretvi. Fenomenalan film.

    Fenomenalna glumačka ekipa:


    Yul Brynner
    Anthony Dawson
    Curd Jrgens
    Hardy Krger
    Franco Nero
    Howard Ross
    Orson Welles
    i još neki naši glumci

    Nisam ni znao da je plakat radio Pablo Pikaso
    c'est en faisant n'importe quoi qu'on devient n'importe qui.

  7. #217

    Odgovor: Cinema club



    This is England (2006)

    Film je smešten u rane osamdesete, a snimljen je tako da se i osećate kao da ste u osamdesetim. Dvanaestogodišnjak kojeg je prihvatila grupica skinheda, odlična gluma, odličan soundtrack, preporučujem onima koje uopšte i zainteresuje tematika.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  8. #218

    Odgovor: Cinema club

    Citat Invisibleman kaže: Pogledaj poruku
    Preporučujem Bitku na Neretvi. Fenomenalan film.

    Fenomenalna glumačka ekipa:


    Yul Brynner
    Anthony Dawson
    Curd Jrgens
    Hardy Krger
    Franco Nero
    Howard Ross
    Orson Welles
    i još neki naši glumci

    Nisam ni znao da je plakat radio Pablo Pikaso
    Ja sam se prijatno iznenadila kada sam saznala da je ovo jedan od najgledanijih filmova u Kini. Gledaniji je cak i od Vatera. Kinezi su muziku iz ovog filma prepjevali. Imala sam prilike da cujem i bilo mi jako cudno
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  9. #219

    Odgovor: Cinema club

    Samo da prijavim da sam odgledala Transformerse i da sam se mnogo razocarala. Mnogo los film. Uzasno je glup. Ima nekih dobrih specijalnih efekata i to je to.
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  10. #220

    Odgovor: Cinema club

    28 days later




    Ako volite horor filmove sa zombijima sa strašću za sprintanjem i ljudskom krvlju, ovaj film je dobar, brutalan i iscrpljujuće zastrašujući. Nisam neki ljubitelj horor filmova ali ga preporucujem.
    Riječ je o pametnome filmu u idejnom i tehničkom smislu.

    Film zapocinja kada grupa aktivista za prva životinja provaljuje u laboratorije Cambidge fakulteta i nalazi majmune ih zarobljene u kavezima i izmučene. Počinju ih oslobađati, bez obzira na upozorenja naucnika da su životinje zarazene "rage" visusom, koji se prenosi preko pljuvace i preko krvi.

    28 dana kasnije ... Infekcija je pokosila Britaniju...
    Poruku je izmenio silvia, 08.10.2007 u 21:54
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  11. #221

    Odgovor: Cinema club

    28 weeks later



    Drugi dio filma 28 dana kasnije. Ovoga puta sa novim likovima u novim, promijenjenim okolnostima. Situacija u Britaniji nešto je sigurnija – zaraženi su poumirali i zemlja je spremna za ponovno naseljavanje. Uz pomoć američke vojske, šačica se preživjelih vraća u London gdje pokušavaju obnoviti svoje nekadašnje živote, a sve pod budnim okom vojne straže...
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  12. #222

    Odgovor: Cinema club

    Da ne plače Irnik



    The Ladykillers (2004)

    Rimejk filma iz 1955 godine, do skoro nisam znala ni da je snimljen (a ovaj novi je iz 2004), al' kad sam odgledala shvatila sam i zašto. Ne cene svi rad braće Coen, a pogotovo lošiju priču nego što je Big Lebowski, Fargo, Barton fink... (ne prijaju svima takvi filmovi, niti u ovakvim komedijama vide išta smešno), tako da će se ovaj film retko kome svideti, pa ga i nije pratila neka pompa. Fotografija je super, gospel soundtrack, likovi koenovski upečatljivi ... meni dovoljno

    Tom Hanks ima plan da opljačka obližnju kockarnicu, pa okuplja bandu koja će mu u tome pomoći, a kod religiozne gospođe Marve iznajmljuje sobu i koristi podrum, kako bi on (profesor latinskog i starogrčkog) i njegov "orkestar" mogli vežbati na instrumentima nesmetano... a ustvari iz njenog podruma kopaju tunel do sefa



    Klimt (2006)

    Ne znam ni sama šta sam očekivala od ovog filma. Valjda što se divim Klimtu i volim njegove slike, pa sam i izdržala da ovo ne prekinem, da kažem posle da sam odgledala Film koji je dosadan, koji će vas zbuniti, koji je naporan, iritira, i sve redom što loš film nosi, eto samo što igra takav glumac kao što je Malkovič, mada me ni njegova gluma nije oduševila, ama ništa... Ne preporučujem i volela bih da čujem nekoga kome se svideo ovaj film - zašto mu se svideo. Razumem da je sam njegov lik bio poseban i čudan, kao i priča svakog velikog umetnika, ali nisam očekivala da će biti ovako boring. Gubljenje vremena, težak šit.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  13. #223

    Odgovor: Cinema club

    Da se i ja nadovezem na Skvojkinu listu shit filmova... po obicaju sve gledam sa minimlanim zakasnjenjem od jedno mjesec dana... no ponekad je dobro i e pogledati pojedine filmove... aliiiii ovaj put nisam bio sam... naime, odcunjam do irki i pipka i odlucimo da gledamo neki filmcic... posto niko nije gledao Pirate sa Kariba 3 jednoglasno usvojimo da gledamo bas njih
    ala smora od filma... jest da sam prespavao dobar dio al ono sto sam vidio je blago receno bilo smor na kub

    ako ih niste do sada gledali tople preporuke da to i ne ucinite
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  14. #224

    Odgovor: Cinema club

    Whisper (2007)


    U glavnim ulogama prepoznaćete doktorku iz Prison Break-a i Sawyera iz serije Lost. Meni se film dopao, šta znam. Četvoro ljudi kidnapuju dete za koje će se ispostaviti da nije baš tako slatko kao što izgleda Što ne volim kad stave tu ivl čildrn u film na'vatam se strave kao Rodney u Mućkama. Jer, mali iz ovog filma je Damien II Film se skroz može pogledati (a poenta bi bila valjda da svi imamo mračnu stranu), za razliku od ovog:



    Planet terror (2007)

    Film je jedan od dva koji čine Grindhouse, ako sam dobro shvatila. Jedan je radio Tarantino, a drugi Rodrigez (ovaj). Možda ja samo nisam bila raspoložena, obzirom da volim bizarne filmove, ma svašta volim da pogledam, ali ovo je klasično proseravanje i preterivanje, po mom mišljenju. Nisam ga mogla ni odgledati do kraja, pa sam mislila da se nateram, pa sam odustala. Volim Tarantina, volela sam njegove filmove, ali mi je ovo tu mač, i nemam želju uopšte da pogledam taj drugi pa neka se vodi i da ove nove ne kapiram, pošto mi nije jasno otkud onako visoke ocene na imdbu. Glumaca poznatih dosta, ali - not maj kap of ti.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  15. #225

    Odgovor: Cinema club

    Citat swba kaže: Pogledaj poruku
    Pirate sa Kariba 3 ....
    ako ih niste do sada gledali tople preporuke da to i ne ucinite
    gledala onomad moram priznam vec sam zaboravila o chem' se radi.. ali znam da mi se onomad dopao mislim da se 3. deo ne mozhe bash ukapira ako nisi gledao prethodne delove.. ali iako sam ih ja gledala, a s obzirom da sam zaboravila detalje, malo mi je bilo no da se odgledati


    gledala sinoc Amores Perros znachi vrh vrh vrh!!! DZi pod OBAVEZNO da ga pogledash znachi boli glava radnja



    DZi, kad si pre odgledala Klimta? kazhesh ne valja? ae cu ga odgledam pa ti javim majne mishljenje
    moomoo meee jooouu

Strana 15 od 83 PrvaPrva ... 513141516172565 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Omiljeni filmski LIK
    Autor Muckota u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 56
    Poslednja poruka: 16.04.2015, 17:21
  2. Omiljeni filmski žanr
    Autor Lady S u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 13.12.2012, 05:58
  3. Filmski trejleri
    Autor HLEBmaster u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 06.03.2010, 18:25

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •