Totalna preporuka - filmski arhiv - Strana 24
Strana 24 od 83 PrvaPrva ... 1422232425263474 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 346 do 360 od ukupno 1233
  1. #346

    Odgovor: Cinema club

    ma soeur! - Fat girl (2001)

    A Ma Soeur! is a provocative and shocking drama about sibling rivalry, family discord and relationships. Elena is 15, beautiful and flirtatious. Her less confident sister, Anais, is 12, and constantly eats. On holiday, Elena meets a young Italian student who is determined to seduce her. Anais is forced to watch in silence, conspiring with the lovers, but harbouring jealousy and similar desires. Their actions, however, have unforeseen tragic consequences for the whole family.
    Možeš zaspat komotno 4 puta tokom filma, al' je gluma dobra i ima dobrih scena. Kraj me definitivno razbudio Ne mogu da preporučim da me ne bi neko gađao paradajzom. Film nije loš, ali nije za svakoga. Ko je gledao film "Romance", takođe njen, zna šta može da očekuje. Zanimljive priče, ali sporo do besvesti




    Boys don't cry (1999)

    Preporuka Film rađen po istinitoj priči (http://news.bbc.co.uk/2/hi/americas/3219591.stm) Hilari Svonk me oduševila, kaže majne libe "malo testosterona i ista Met Dejmon" Say no more
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #347

    Odgovor: Cinema club

    "There will be blood"

    Pa, onako...ne mogu da kazem ni da je losh film, a ni da sam odushevljen.


    "Theres no country for the old man"

    Odlichan film. Ali odlichan.

  3. #348

    Odgovor: Cinema club


    Moja slabost,Keiracitiracu jednog velikog mislioca sa pocetka ovog veka:
    "Ploviti se mora,voleti je pozeljno"
    Not all treasure is silver and gold, mate.

  4. #349

    Odgovor: Cinema club


    The Water Horse: Legend of the Deep (2007)

    Preporučujem priča počinje za začaranim jajetom... i ono što se iz njega izlegne pokreće avanturu... lep avanturistički film. Ovde možete videti sve o filmu The water horse
    Poruku je izmenio silvia, 03.04.2008 u 09:47
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  5. #350

    Odgovor: Cinema club

    Holi Kenedi (Hilari Svonk) je prelepa, pametna i udata za čoveka svog života - strastvenog i duhovitog Irca po imenu Geri (Džerard Batler). Kada Geri izgubi život zbog bolesti, i Holin život počinje da bledi. Jedina osoba koja može da pomogne je ona koja nije više tu. Niko ne poznaje Holi bolje od Gerija. Zato je dobro što je razmišljao unapred.

    Pre nego što je umro, Geri je napisao Holi niz pisama koja će je voditi ne samo kroz patnju već i na putu ponovnog otkrivanja sebe. U narednim nedeljama i mesecima na iznenađujuće načine stiže još pisama od Gerija, i svako je šalje na novu avanturu, i svako je potpisano na isti način: P. S. Volim te.

    Holina majka (Keti Bejts) i njene najbolje prijateljice, Deniz (Lisa Kudrou) i Šeron (Džina Geršon), počinju da se brinu da Gerijeva pisma previše vežu Holi za prošlost, ali svako pismo je zapravo gura dalje u novu budućnost.
    Očekivala sam vise ... ako nista drugo da se ne smorim toliko gledajuci...

  6. #351

    Odgovor: Cinema club



    Mar adentro - The sea inside (2004)

    Preporuka Još jedan film koji pomera, istinita priča, a Javier Bardem mi postaje jedan od najomiljenih glumaca. Nakon neopreznog skoka na glavu u dosta plitak deo mora Ramon Sampedro ostaje potpuno paralizovan i skoro 30 godina se iz kreveta bori za pravo na smrt. Say no more
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  7. #352


    žanr: drama



    ps. ne volim da prepricavam filmove


    Slovo srama - prevod naslova
    žanr: istorijski, drama
    Poruku je izmenio silvia, 06.04.2008 u 01:05 Razlog: 2 uzastopna posta
    Prijatelj je tu kad nas po svaku cenu treba naterati da drzimo glavu gore.

  8. #353

    Odgovor: Cinema club

    napokon odgledah Horton Hears a Who



    divan divan divan
    moomoo meee jooouu

  9. #354

    Odgovor: Cinema club




    Odlican je!
    Prijatelj je tu kad nas po svaku cenu treba naterati da drzimo glavu gore.

  10. #355

    Odgovor: Cinema club



    neobicno mi je bilo gledati Kerija u ozbiljnoj ulozi
    A film, sine zakomplikovase ga i zajebase do daske... na kraju je bilo samo
    no pogledaje... moz se istrpi
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  11. #356

    Odgovor: Cinema club

    Citat swba kaže: Pogledaj poruku
    neobicno mi je bilo gledati Kerija u ozbiljnoj ulozi
    A film, sine zakomplikovase ga i zajebase do daske... na kraju je bilo samo
    no pogledaje... moz se istrpi
    Obzirom da nista nisam ocekivala od ovog filma nisam se razocarala. Ne znam da li ga i vrijedi pogledati
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  12. #357

    Odgovor: Cinema club

    The mist (2007)[/CENTER]

    Film je extra, u pitanju je horor, čiji scenario je rađen po noveli Stivena Kinga, jedina stvar što mi se u filmu ne sviđa je kraj, sve ostalo je za čistu 10 Preporučujem
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  13. #358

    Odgovor: Cinema club

    The Invasion sa Nicole Kidman i Daniel Craig-om - film iz 2007. baziran na scenariju Dave Kajganich-a je jos jedan od SciFi filmova o vanzemaljcima. Prica nije najoriginalnija, ali film nije los. Medjutim, film je zaradio manje nego sto je u njega ulozeno, pa je smatran promasajem.
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  14. #359

    Odgovor: Cinema club

    August Rush ,odledah pre neki dan
    Apsolutna i totalna preporuka!
    Robin Vilijams u extra epizodnoj ulozi!
    U ljubavi i ratu sve je dozvoljeno!

  15. #360

    Odgovor: Cinema club

    "The Zodiac"
    film radjen po istinitoj prici o jednom od najpoznatijih serijskih ubica u oblasti San Franciska... slucaj Zodijak nikada nije rijesen... odlican film, definitivno preporuke za pogledati

    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

Strana 24 od 83 PrvaPrva ... 1422232425263474 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Omiljeni filmski LIK
    Autor Muckota u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 56
    Poslednja poruka: 16.04.2015, 17:21
  2. Omiljeni filmski žanr
    Autor Lady S u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 13.12.2012, 05:58
  3. Filmski trejleri
    Autor HLEBmaster u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 06.03.2010, 18:25

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •