Totalna preporuka - filmski arhiv - Strana 6
Strana 6 od 83 PrvaPrva ... 456781656 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 76 do 90 od ukupno 1233
  1. #76

    Odgovor: Cinema club

    Citat goldie kaže:
    moram ovom filmu posvetiti paznju jer je stvarno zasluzio.

    The World Fastest Indian Evo link: http://www.imdb.com/title/tt0412080/


    Film uz koji se svako sazivi, film koji ti donosi osmeh na lice, strepnju, tugu i tako se redjaju osecanja i niko ne moze ostati ravnodusan. Prica puna zivotnih poruka i surove iskrenosti koju obozavam.
    Anthony Hopkins je savrseno odigrao glavnog lika u filmu.Na imdb-u su ovom filmu dali visoku ocenu 8 a ja mu dajem cistu DESETKU. Ne propustite ovaj film.

    Slažem se iako sam pola filma preplakala, i tako svaki put kad ga odgledam. Odličan, odličan, odličan film. Istinita priča i čovek koji definitivno ima spirit. Bravo!

    Kad smo već kod Novog Zelanda, ako niste imali prilike pogledajte Once were warriors, mene nije ostavio ravnodušnom A i nagledaćete se prelepih maorskih tetovaža

    Once were warriors
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #77

    Odgovor: Cinema club

    Citat SQUAW kaže:
    Odgledala Hostel pre neki dan. Ok, volim Tarantina strašno, ali mi nije jasna poenta. Da ima bolesnih ljudi koji ne znaju šta će sa parama, to znamo... da postoji lov na ljude i to znamo... ali šta je hteo da pokaže? Da američki klinci ne treba da pale za Evropu? Šta? WTF?
    'esam ti rekao da je film zesci promasaj... a ti neces da slusas... ja vecu glupost ne vidoh odavno

    Sinoc pogledah par komada: Sibirskog berberina po ko zna koji put, isto tako i Engleskog pacijenta te Foresta... valja se baciti u arhivu ponekad. Nemam sta reci, sva tri filma su neprevazidjena (bar meni) i ako ima neko da ih nije pogledao odmah da se baca na trazenje istih
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  3. #78

    Odgovor: Cinema club

    Ako zelite da pogledate jednu finu komediju (nisam neki ljubitelj istih) onda bih vam preporucio "the Clercks"

  4. #79

    Odgovor: Cinema club

    Citat cokaido kaže:
    Ako zelite da pogledate jednu finu komediju (nisam neki ljubitelj istih) onda bih vam preporucio "the Clercks"
    Prvi deo je strava,prosla je decenija od kada sam ga video trenutno se ovde prikazuje nastavak pa ce mo videti...
    Juce sam gledao Friends with money...laganica...uspavljujuce...
    Not all treasure is silver and gold, mate.

  5. #80

    Odgovor: Cinema club

    Citat Keptn kaže:
    Prvi deo je strava,prosla je decenija od kada sam ga video trenutno se ovde prikazuje nastavak pa ce mo videti...
    baticee, pod OBAVEZNO da pogledas drugi deo meni je prvi deo odlichan.. kontala sam da ce drugi deo biti bez veze i da ce me razocharati, ali naprotiv drugi deo je krajnje super!!!! znaci nije izgubio onaj Smithov humor


    ja odgledala Jackass 2. i mogu reci samo -- nije za one sa slabim zelucem totalni bolesnici
    moomoo meee jooouu

  6. #81

    Odgovor: Cinema club

    Sinoc sam bio prisiljen da odgledam Mean Girls
    Sta sve covek mora da uradi da bi spavao sa voljenim bicem
    Not all treasure is silver and gold, mate.

  7. #82

    Odgovor: Cinema club

    Lucky # S7even volim ovakve filmove pa ga preporucujem
    Not all treasure is silver and gold, mate.

  8. #83

    Odgovor: Cinema club

    Odgledala sam upravo film Click

    Click

    Odlicna komedija koja se pretvara u odlicnu dramu. Odusevio me film, budi emocije. Pogledajte obavezno.

  9. #84

    Odgovor: Cinema club

    pogledah 'u potrazi za sreckom'... bas mi je simpa film! totalno opustajuc.. preporuchujem!
    moomoo meee jooouu

  10. #85

    Odgovor: Cinema club

    Citat goldie kaže:
    Odgledala sam upravo film Click

    Click

    Odlicna komedija koja se pretvara u odlicnu dramu. Odusevio me film, budi emocije. Pogledajte obavezno.
    joj ja se smorio ko kreten uz ovaj film... mislim ocekivao sma zescu komediju a ono na kraju
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  11. #86

    Odgovor: Cinema club

    "the depated" mnogo razvikan film, kupili pirata za 5$ na coshku kod Kineza, odgledali i mogu da kazem ne preporuchujem! dobro da nisam isla gledam to u bioskop.. naime radnja filma nije losha, ali zavrshetak je totalno razocarenje
    moomoo meee jooouu

  12. #87

    Odgovor: Cinema club

    odgledah Monster House... smor na kub... animacija ocajna, za moj djeciji ukus... prica bez ikakvog smisla... sve u svemu ne vredi bacati vreme na ovu glupost
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  13. #88

    Odgovor: Cinema club

    Nacho Libre... odlican film za popravljanje raspolozenja... da ne odajem detalje obavezno pogledajte
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  14. #89

    Odgovor: Cinema club

    Stargate Atlantis sam sinoc odgledala. I lep mi je film, ko voli SF avanture nek odgleda.

  15. #90

    Odgovor: Cinema club

    U bioskopu sam gledala film Borat, znaci nemam komentara za film. Ja ne znam sta ima zanimljivo u tom filmu ali meni je bio ocajan i ne mogu da verujem sta je uopste snimljeno.
    Ali ovo je samo moje misljenje, primetila sam da se veliki broj ljudi jako lepo zabavljalo za vreme filma i sa odusevljenjem su komentarisali film dok su izlazili iz bioskopa.


    Film Break Up mogu da preporucim, ok je. Muskarci ce se i nasmejati a devojke mozda i ne.


    I da odgledala sam i Superman Returns, ovo je film iskljucivo za fanove Supermana.

Strana 6 od 83 PrvaPrva ... 456781656 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Omiljeni filmski LIK
    Autor Muckota u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 56
    Poslednja poruka: 16.04.2015, 17:21
  2. Omiljeni filmski žanr
    Autor Lady S u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 13.12.2012, 05:58
  3. Filmski trejleri
    Autor HLEBmaster u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 06.03.2010, 18:25

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •