Totalna preporuka - filmski arhiv - Strana 5
Strana 5 od 83 PrvaPrva ... 345671555 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 75 od ukupno 1233
  1. #61

    Odgovor: Cinema club

    Citat SQUAW kaže:
    Sinoc odgledam INSIDE MAN sa Denzel Washingtonom, Clive Owenom, Jodie Foster, Christopher Plummerom itd u gl. ulogama, jednu fantastičnu pljačku banke ( a šta bi drugo Spike Lee i napravio do nešto odlično ), koja mi je dobro držala pažnju pre svega zbog dobrog tripa pljačkaša sa Owenom na čelu Preporučujem
    odgledah sinoc i nemam sta dodati... odlican film
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  2. #62

    Odgovor: Cinema club

    Ja sinoc odgledah

    Jesen stize dunjo moja

    Film mi se mnogo dopao . Posto sam cula razne kritike da je film los, nisam mnogo ocekivala od fima pa sam sada prijatno iznenadjena
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  3. #63

    Odgovor: Cinema club

    Meksicki film "Lucia, Lucia" ... zanimljiva prica, likovi, emocije...


  4. #64

    Odgovor: Cinema club

    Odgledala sam veceras dva filma ..

    "Just Cause", fenomelan triler sa Son Konerijem i Lorens Fisburnom .. odlicna prica, preokret .. preporuka.




    "The Virgin Suicides" koji je definitivno jedan od onih filmova koji su ostavili jak utisak na mene i koje necu skoro zaboraviti .. tezak film, napravljen po romanu, rezila Sofija Kopola .. takodje preporuka.


  5. #65

    Odgovor: Cinema club

    Evo ja sam bas pre neki dan gledao bosanski film Nebo iznad krajolika.....
    sta da vam kazem
    radnja je ........ ma skoro i da je nema .........
    ali smejace te se sigurno ( chemu , kako ko )
    Possibility of dream come true makes life worth living.....

  6. #66

    Odgovor: Cinema club

    Ja sam vec duuugo navucen na Fear and Loathing in Las Vegas, pa tako svaki dan bocnem u playeru po koju scenu, ko nije neka obavezno pogleda...
    Ono što osoba doživljava u stvari nije realnost; više je hipoteza koja može ali ne mora biti tačna.

  7. #67

    Odgovor: Cinema club

    Gledala sam "Lady in the Water" i moram da priznam da je ocajan film, nema radnju i totalni je smor....bas sam mislila da ce biti super kad ono teski smor

    Zene umeju da odglume orgazme. Zato muskarci znaju da odglume ceo brak

  8. #68

    Odgovor: Cinema club

    Meni su u poslednje vreme svi ti horor filmovi koji izlaze enormonom brzinom zesci smor. Nisam pogledao Lady in the Water, a planirao sam, a cini mi se posle tvog komentara da i necu
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  9. #69

    Odgovor: Cinema club

    Match Point-iz bolesnog uma,bolesni film
    V for Vandetta-braca razbijaju svojom kreativnoscu
    Ask the Dust-bledo i dosadno
    Not all treasure is silver and gold, mate.

  10. #70

    Odgovor: Cinema club

    Ja danima već gledam neke raznorazne epizode Futurame, tnx to 'Leb, i valjam se od smeha. Bender je moj novi idol.

    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  11. #71

    Odgovor: Cinema club

    Citat Captain Jack kaže:
    V for Vandetta-braca razbijaju svojom kreativnoscu
    Volim strip junake. Vendettu sam pogledala sinoć. I nikako nije samo glupi tip sa maskom, kao što su mi neki pričali. Meni se dopao.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  12. #72

    Odgovor: Cinema club

    U poslednje vrijeme sam se nesto bacila na gledanje domacih filmova. Bas veceras odgledah jedan koji me je prijatno iznenadio

    U potrazi za Sreckom

    Film je opustajuci i ima malo bolju produkciju od ostalih domacih filmova koji su se pojavili u poslednje vrijeme. Ako ga niste odgledali, preporucujem
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  13. #73

    Odgovor: Cinema club

    Odgledala Poseidon. A uvek nešto izbegavam filmove sa Kurt Russellom, ne znam, nešto ga ne gotivim... i odlučim da pogledam ovaj mada je jedan Titanik već napravljen... taj je bar imao priču za razliku od ovog... Znači, bez obzira na specijalne efekte zbog ovog filma nikako ne ići u bioskop ( Long live piracy, što b' rek'o Bubrežić ), sasvim je ok (ako baš morate) pogledati ga i kući jer je priča slaba, gluma takođe, likovi pogubljeni... mada je bilo dirljivih scena. Ustvari, bolje da nisu ni pravili rimejk. Stvarno, nakon Titanika, onakve priče i onakvih efekata, ovo je više nego mršavo.

    Richard Dreyfuss mi je uvek bio simpatičan, pa tako i ovde, koliko god njegova uloga bila besmislena uopšte nisam skapirala šta će on tu, al' ajde. I novi momenat je ovaj Josh Lucas (tek ga u ovom filmu primetih, a kao ima neku karijeru ) pa iako ni on ne glumi nešto sjajno bar je bilo lepo videti ga onako u mokroj beloj košulji kako skače u vatru, roni, zadržava dah po 20 minuta ( ) i spašava stvar.

    Mada je brod heavy metal! Izgleda dobro, pa čak i naopako

    I da, zaboravih. Za one koji se pale na Stacy Ferguson aka Fergie from Black Eyed Peas... pa pojavljuje se onako dobro... možda čak i 5 minuta.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  14. #74

    Odgovor: Cinema club

    Citat SQUAW kaže:
    Odgledala Poseidon.
    ....roni, zadržava dah po 20 minuta ( ) i spašava stvar.

    Mada je brod heavy metal! Izgleda dobro, pa čak i naopako

    Pogledala sam pre 10 dana ovaj Poseidon, znaci zaista su mi zacudjujuce bile te scene kada uz full pumpanje adrenalina covek zaroni i drzi dah 20 minuta! Kakva su to pluca.

    Inace ako niste znali, ti veliki luksuzni brodovi imaju svoju kanalizaciju i velike tankere u koje idu sve fekalije iz wc-a, kupatila, praonica i kuhinja. Zakonom je zabranjeno izbacivanje fekalija u okean. E sad malo je cudno kako posle svih tih silnih eksplozija, okretanje naopacke sve ostalo lepo i cisto i nigde se nije taj tanker izlio. Bilo bi zanimljivo da je mozda Russell plutao po fekalijama.


    Gledala sam Mini's first time. Na prvi pogled sam pomislila da je tinejdzerska komedija. Ali je film u neku ruku bolestan i bilo mi je zanimljivo i zabavno da gledam. Svakako treba pogledati!

  15. #75

    Odgovor: Cinema club

    Odgledala Hostel pre neki dan. Ok, volim Tarantina strašno, ali mi nije jasna poenta. Da ima bolesnih ljudi koji ne znaju šta će sa parama, to znamo... da postoji lov na ljude i to znamo... ali šta je hteo da pokaže? Da američki klinci ne treba da pale za Evropu? Šta? WTF?
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


Strana 5 od 83 PrvaPrva ... 345671555 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Omiljeni filmski LIK
    Autor Muckota u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 56
    Poslednja poruka: 16.04.2015, 16:21
  2. Omiljeni filmski žanr
    Autor Lady S u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 13.12.2012, 04:58
  3. Filmski trejleri
    Autor HLEBmaster u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 06.03.2010, 17:25

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •