Totalna preporuka - filmski arhiv - Strana 41
Strana 41 od 83 PrvaPrva ... 31394041424351 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 601 do 615 od ukupno 1233
  1. #601

    Odgovor: Cinema club

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku


    The Curious Case of Benjamin Button ( 2008 )

    Dobra gluma, dobra priča, perfektna šminka... nema se šta zameriti. Divan film, preporučujem Rađen prema klasičnoj priči Skota Ficdžeralda iz dvadesetih godina prošlog veka, a govori o čoveku koji se rodio kao starac sa osamdeset godina.
    Docekala i ja solidan snimak
    Dobar je.
    Na momente teshi, na momente frustrira.. Ali bitno je da 'radi'

  2. #602

    Odgovor: Cinema club

    Funny Farm ( 1988 )
    "Zivot na Selu" je naslov filma kod nas, dobro su ga preveli.

    Chevy Chase u glavnoj ulozi a ja bas volim filmove u kojima glumi.
    Dobar film, komedija ali bas po mom ukusu.
    Covek koji je navikao na gradske uslove zivota odlazi na selo sa svojom zenom koja je takodje navikla na isto i sta se posle sve izdesavalo necu reci da ne kvarim ugodjaj onima koji, film, nisu gledali.

  3. #603

    Odgovor: Cinema club

    Citat DzuPiter kaže: Pogledaj poruku
    Da li si videla Rocknrolla ( 2008 ) ? Tu je isto preteran, sve sa originalnim Skotskim naglaskom.
    http://movies.yahoo.com/movie/1809921368/info

    piter
    Ja videla i oduševila se sa filmom, preporuka

    Nights in Rodanthe 2008


    Romantična drama sa Diane Lane i Richard Gere u glavnim ulogama, nisam neki ljubitelj Richarda, ali ovaj film mi se jako svideo i toplo ga preporučujem

    http://nightsinrodanthe.warnerbros.com/main.html



    THE BOY IN THE STRIPED PYJAMAS, 2008.



    Radnja filma smeštena je u vreme Drugog svetskog rata i odvija se kroz oči Bruna (Asa Butterfield), čiji je otac nacista postavljen za komandanta koncentracionog logora izvan Berlina. Brunovo prijateljstvo sa Shmuelom (Jack Scanlon), dečakom njegovih godina koji je zatvoren u logoru, izazvaće problematičnu realnost za Bruna i dovesti do sudbonosnog pokušaja da promeni Shmuelovu sudbinu.
    Preporučujem ovu dramu

    http://www.boyinthestripedpajamas.com/#/home
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  4. #604

    Odgovor: Cinema club

    The Driver ( 1978 )


    Krimi film koji ima dobru pricu/radnju.
    Upravo sam ga odgledao i zadovoljan sam, generalno gledano dobar film cisto poredjenja radi puno je bolji od Transportera 1 i 2 cija prica/radnja je prazna.

    Volite krimi flimove ? Pogledajte "The Driver" ili "Vozac" na sr !
    Poruku je izmenio Lilith_021, 21.06.2009 u 00:18

  5. #605

    Odgovor: Cinema club

    Pretraga rece da ga niko nije preporucio, neka tako i ostane.
    Nisam ga ni gledala svojom voljom.
    Di Kaprio i Rasel Krou kao agenti CIA-e jurcaju po arapskim zemljama. Tu oblast stvarno ne poznajem, nit me interesuje..

    Body Of Lies
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  6. #606

    Odgovor: Cinema club

    Coraline i to 3D



    crtic je blagi horor i nije mi jasno koji tupavi roditelji vode djecu da gledaju horor crtic koji pochinje u ponoc

    inache

    btw, stizhe Pixarov "Up" und Ice Age -- oboje 3D
    moomoo meee jooouu

  7. #607

    Odgovor: Cinema club

    Citat silvia kaže: Pogledaj poruku
    THE BOY IN THE STRIPED PYJAMAS, 2008.

    Preporučujem ovu dramu
    Lep je film

    Citat Lilith_021 kaže: Pogledaj poruku
    Body Of Lies
    Pokušavam bezuspešno da ga odgledam nedeljama leči nesanicu zapamtila sam samo početak.

    Citat yige_gui kaže: Pogledaj poruku
    i nije mi jasno koji tupavi roditelji vode djecu da gledaju horor crtic koji pochinje u ponoc
    Bato, mene su moji vodili da gledam Pirane. Ja bih im oduzela svu decu. Imam tikove i dan danas



    Religulous ( 2008 )

    Preporučujem ovaj dokumentarac, onima koje tematika zanima. Ismejah se dobro
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  8. #608

    Odgovor: Cinema club

    X 2000: The Collected Shorts of Franois Ozon (2001)



    Nešto sam u fazi jurcanja za kratkim filmovima. Ko ima želudac za Ozona, neka navali. Ja ga volim, iako ume da pretera
    Poruku je izmenio Bombica, 18.07.2009 u 10:15 Razlog: slika
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  9. #609

    Odgovor: Cinema club

    Taken (2008 )

    Taken is a 2008 thriller/action film starring Liam Neeson, Famke Janssen, and Maggie Grace. It is based on a script by Luc Besson and Robert Mark Kamen, and directed by Pierre Morel. Neeson plays a retired US Government agent who sets about tracking down his teenage daughter after she is kidnapped by slave traders while traveling in Europe.
    Ako ste raspolozeni da gledate kako Liam taba albanske mafijase koji su mu kidnapovali cerku , preporucujem



    Gran torino i Defiance odgledah po preporuci i zahvaljujem, svideli su mi se
    Ako izmumemo tuzne scene u Gran torinu, namcorasti Klint me dooobro nasmejao. Rezhi isto kao ja
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  10. #610

    Odgovor: Cinema club

    BREAKFAST AT TIFFANY'S (1961)

    Vrlo dobar film ! Preporucujem !

    HERBIE THE LOVE BUG (1969)


    Herbi je film koji sam u detinjstvu gledao svakog dana !
    Ako zelite da se vratite u vreme kada ste imali izmedju 5 i 10 godina ovo je pravi film za tako nesto

    THE GETAWAY (1972)

    rezija: Sam Peckinpah
    zanr: kriminal, akcija, triler
    uloge: Steve McQueen i Ali MacGraw
    Da li je potrebno jos nesto reci ?

    THE GETAWAY (1994)

    Tu je i obrada ali ni priblizno dobra kao original, cak i sa Alekom Boldvinom i sexy Kim Besindzer u glavnim ulogama.
    Poruku je izmenio Lilith_021, 21.06.2009 u 00:36 Razlog: slike

  11. #611

    Odgovor: Cinema club

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    Taken (2008 )



    Ako ste raspolozeni da gledate kako Liam taba albanske mafijase koji su mu kidnapovali cerku , preporucujem

    Oskar Schindler kao ekshn man..
    Moz' da prodje..
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  12. #612

    Odgovor: Cinema club

    12 ANGRY MEN (1957)


    Gledao sam ga nekoliko puta... 4 puta cini mi se, nebitno, i mogu reci da je ovo jedan od najboljih filmova koje sam gledao.
    Film je poznat jer je za snimanje korištena samo jedna prostorija (soba za porotnike), izuzev kratkog prikaza sudnice i toaleta.

    SABRINA (1954)

    Nisam ga gledao ali sam cuo da je izuzetan film !
    Jedva cekam da ga pogledam, mozda jos danas.
    Poruku je izmenio Lilith_021, 21.06.2009 u 00:34 Razlog: slike

  13. #613

    Odgovor: Cinema club

    Dan in Real Life



    Netipicna romanticna komedija... Za one kojima se svideo The Notebook , dopasce im se sigurno i ovaj filmic...

  14. #614

    Odgovor: Cinema club

    Takodze romanticna komedija, tipicna, lajt varijanta, za pred spavanje..
    Doktorka i vatrogasac..
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  15. #615

    Odgovor: Cinema club

    Mortal Kombat: Conquest ( (1998 )


    Treci deo filma Mortal Kombat 3 ili MK3 je zapravo serija od koje je napravljen film odnosno iz serije su izvuceni najbitniji elementi i tako je nastao film koji se nije prikazivao u bioskopima vec je direktno "izasao" na DVD-u.
    Za ljubitelje MK serijala filmova i video igrica gledanje MKC filma je pravo uzivanje.

    Official website:
    http://www.mkcsite.com/

    http://www.imdb.com/title/tt0170982/
    Poruku je izmenio Charlie Harper, 13.02.2009 u 13:08

Strana 41 od 83 PrvaPrva ... 31394041424351 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Omiljeni filmski LIK
    Autor Muckota u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 56
    Poslednja poruka: 16.04.2015, 16:21
  2. Omiljeni filmski žanr
    Autor Lady S u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 13.12.2012, 04:58
  3. Filmski trejleri
    Autor HLEBmaster u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 06.03.2010, 17:25

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •