Totalna preporuka - filmski arhiv - Strana 27
Strana 27 od 83 PrvaPrva ... 1725262728293777 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 391 do 405 od ukupno 1233
  1. #391

    Odgovor: Cinema club

    The Reaping (2007)

    Hilari Svonk je naučnica (ili istraživač) koja ispituje čuda i objašnjava ih sa naučne strane. U ovom filmu istražuje, 10 biblijskih pošasti koje su zadesile mali grad u Luizijani.
    Nije ništa naročito al' može da se pogleda Liči dosta na neke filmove, a efekti su negde i da se nasmeješ, al' neA veze Ima scary devojčica
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #392

    Odgovor: Cinema club

    Fantastičan dokumentarac koji vodi u šetnju od pola do pola, sa sve apneama ali najbenignijim mogućim, posle kojih bude ... čarobno!





    YouTube - earth



    Ovde ima puno predivnih fotografija, koliko da poželite da pogledate:

    http://www.commeaucinema.com/photos=58728.html

  3. #393

    Odgovor: Cinema club

    The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford (2007)

    Uživasmo dva sata i kusur. Preporuka

    I Nick Cave se ugurao u film

    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  4. #394

    Odgovor: Cinema club

    An American Crime



    potresna i nazalost istinita prica o najgnusnijem zlocinu u saveznoj drzavi Indijana.
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  5. #395

    Odgovor: Cinema club

    Citat swba kaže: Pogledaj poruku
    An American Crime
    potresna i nazalost istinita prica o najgnusnijem zlocinu u saveznoj drzavi Indijana.
    Svaka budala može da bude roditelj, to je ono što je strašno. Još strašnije je što te budale uspeju da urade svakakve stvari dok se okolina pravi da ne primećuje ništa, stoji sa strane i ne meša se. Kakav kreten od žene. Ma, kretena u ovoj priči koliko hoćeš!

    I da ne zaboravim:



    Love in the time of Cholera (2007)

    MLogo lep film, preporuka Napravih baricu na jastuku, a nisam ni primetila.
    Stvarno ću da uhvatim i da gledam sve što sam sa Bardemom propustila videti. Svaki put me oduševi.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  6. #396

    Odgovor: Cinema club

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Love in the time of Cholera (2007)

    MLogo lep film, preporuka
    bash smo sinoc prichali o tom filmu, svi su rekli da je super [mada sam to vec odavno chula od mojih Mexikanaca] tako da cu ga morati uskoro pogledam

    negoo, bili sinoc u bioskopu, ishli gledati onaj novi film Night Shamblabala iliti M. Night Shyamalan [Six Sense, The Village, Signs, Lady in Water...]


    The Happening


    ~ po traileru i reklama chovek bi rek'o mnogo dobar film.. ali meni je bio razocharenje.. napumpali su ga zato shto je Shambalbalalov film.. ochekivali su svi uspjeh kao neki od njegovih starih filmova.. ali ono, srednja zhalost..
    e da, i gluma glavnih glumaca je bila katastrofa
    moomoo meee jooouu

  7. #397

    Odgovor: Cinema club

    Kung Fu Panda

    koga zanima kako troma panda, koja razmishlja samo o hrani, postaje kun fu borac, neka pogleda ovaj bash bash simpatichan film
    moomoo meee jooouu

  8. #398

    Odgovor: Cinema club

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    I da ne zaboravim:



    Love in the time of Cholera (2007)

    MLogo lep film, preporuka Napravih baricu na jastuku, a nisam ni primetila.
    Stvarno ću da uhvatim i da gledam sve što sam sa Bardemom propustila videti. Svaki put me oduševi.

    Uze mi rech(i) iz usta...shto nije rpvi put, a svakako ni poslednji ...

    Into the wild.

    Juche sam ga gledao, najtoplije preporuchujem.

  9. #399

    Odgovor: Cinema club

    THE BUCKET LIST, 2007.


    Korporacijski milijarder (Jack Nicholson) i mehaničar iz radničke klase (Morgan Freeman) su udaljeni svetovima. Međutim, sudbina ukršta njihove puteve kada im dodeljuje zajedničku bolničku sobu i oni otkrivaju da imaju dve zajedničke stvari: želju da provedu preostalo vreme radeći stvari koje su oduvek želeli i neshvatljivu potrebu da se suoče sa onim što jesu. Zajedno, oni kreću na putovanje života, sprijateljujući se pritom i učeći da žive punim plućima.
    Dobar filmić, preporučujem ga
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  10. #400

    Odgovor: Cinema club

    The Bucket list...Squaw je napisala dobar komentar i ja samo da dodam da me nervira kada naletim na "amaterski" snimljene scene, pogotovo kad u filmu igraju odlicni glumci.
    Moze da se gleda, Dzek Nikolson ima dobrih odvala.
    Eastern promises...nije los, hvala Papku na preporuci.
    Dalje...Jumper...njesra. Ne preporucujem.
    The Spiderwick...zanimljiv, nekoliko napetih scena, nisam ocekivala pa su mi se malko oznojali dlanoviPreporucujem.

    Filmovi -ni tu ni tamo:Indiana Jones 4..razocarala sam se. PS I love you...'nako...limunadica.
    I na kraju Kung fu panda...i to kung fu panda koja se ludo zabavlja Obavezno pogledajte, ja sam se bas lepo nasmejala.

    Veceras cu pogledati Love in the time of Cholera
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  11. #401

    Odgovor: Cinema club

    MEET THE SPARTANS, 2008.


    Skoro nisam pogledala ovako dobru smešnu (kažem smešnu, jer ove komedije u poslednje vreme uopšte ne liče na iste) komediju, ima zanimljivih odvala preporučujem
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  12. #402

    Odgovor: Cinema club

    21


    Inspiracija za film je bio cuveni MIT Blackjack Team... studenti ovog prestiznog univerziteta pod vodjstvom jednog profesora (Kevin Spacey), ulaze u stos ovoj popularnoj igri... cuvenim brojanjem karata peljese kazina sirom Vegasa... e dalje pogledajte sami
    zanimljiv film, na trenutke malo smara al moze se istrpi
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  13. #403

    Odgovor: Cinema club

    Citat swba kaže: Pogledaj poruku
    Green Street Hooligans



    kad sam vidio glumacku postavku, tj kad vidjeh Elijaha aka Frodu kao huligana reko ovo ima da bude promasaj. No mali je izvukao ulogu dobro. Film o fudbalskim fanovima, njihovoj pivrzenosti klubu za koji navijaju i naravno ono sto je mene kupilo njihova privrzenost drugovima. Poruka slicna prethodnoj, ljudsko bezumlje i nistavilo podjela.
    ...mnogo dobar film
    ...davno nisam pogledala film koji ne samo da drži pažnju od početka do kraja nego sam izgubila osećaj za vreme...
    ...osim privrženosti klubu i drugovima postoji i priča o privrženosti porodici i potrebi da se pripada nečemu...
    ..oduševljena sam...
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  14. #404

    Odgovor: Cinema club

    HOW SHE MOVE, 2008

    Set your dreams in motion.


    Ljubiteljima step dancea preporučujem ovaj film, meni se svideo, ima puno đuske i dobre muzike Evo ga i officialni sajt howshemove
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  15. #405

    Odgovor: Cinema club

    Odgledasmo nekoliko, al' ću upišem kako se kojeg setim, ovi su već upisani pa sam se "setila" odma'

    Citat yige_gui kaže: Pogledaj poruku
    Bee Movie
    eee crtani je znachi pchelice su luckaste
    ae, bzzzzz. odgledati!
    Bzzzz odgledato! Al' ipak mi je pacovčić u kuKinji najsimpatičniji od tih novih.

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    popodne sam, dok sam peglala a potomak radio domaci iz matematike, pogledala film koji se zove "Kinky boots".....jedan fin engleski mejnstrim film......o razlicitostima koje ne moraju nuzno biti na suprotnim stranama......
    Ovaj preporučujem i ja Odličan soundtrack

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    The Spiderwick...zanimljiv, nekoliko napetih scena, nisam ocekivala pa su mi se malko oznojali dlanoviPreporucujem.
    I ovaj je simpatičan, bajkovit. Meni se u suštini svi filmovi za klince dopadaju
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


Strana 27 od 83 PrvaPrva ... 1725262728293777 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Omiljeni filmski LIK
    Autor Muckota u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 56
    Poslednja poruka: 16.04.2015, 16:21
  2. Omiljeni filmski žanr
    Autor Lady S u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 13.12.2012, 04:58
  3. Filmski trejleri
    Autor HLEBmaster u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 06.03.2010, 17:25

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •