Totalna preporuka - filmski arhiv - Strana 21
Strana 21 od 83 PrvaPrva ... 1119202122233171 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 301 do 315 od ukupno 1233
  1. #301

    Odgovor: Cinema club

    Citat silvia kaže: Pogledaj poruku
    Man on fire (2004)





    Preporučujem ga svima, film je jako dobar
    Gde god da igra Dakota Fening, ja znam da ću da se otkinem od plakanja Sećam se da se i meni svideo... više druga polovina, nego prva doduše

    Citat Papak kaže: Pogledaj poruku
    Ako ti se dopao film mozda ti se dopadne i mini serija
    Će pogledam

    Citat yige_gui kaže: Pogledaj poruku
    "closer" ~~ ljubavne zavrzlame.. da se pogledati

    e i josh jedan.. "Charli Wilson's war" sa Tom Hanksom i Robertsovom.. mislimmmm, da mi se vishe spavalo, mislim da bi pochela hrkati.. film ubi od dosade
    Closer
    ... a Charlie Wilson's war, počela i ja i zaspala ću završim.

    Ček' da vidimo šta sam ja imala (iako nije bogznašta):



    Resident Evil: extinction (2007)

    Integralno sranje. Najbolje od svega ovoga u vezi sa filmom je igra Film vredi pogledati samo zbog fucking sexy Mile Jovović u fucking sexy autfitu i to je to. Mislim da je ok što su napravili film po igri, i prvi je ok, ali ređati delove u nedogled mi je totalno bezveze. Specijalno ako su takvi da vam nije jasno koji sad deo gledate



    Skinwalkers (2006)

    Žali bože filmske trake Važi sve kao i za prethodni. Pogledati zbog par opakih riba na Harliju, istih tih Harlija i pločica na stomačiću tate vukodlaka.



    Awake (2007)

    Priča o čoveku koji je za vreme transplatacije srca ostao budan pod totalnom anestezijom. Skroz dobra dramica koja se pretvara u triler. Priča vezana za njegovog oca mi je nepotrebna skroz u filmu, ali ostalo je ok. Prijatno iznenađena razvojem situacije, može da se pogleda.



    The flock (2007)

    I ovaj nije loš triler, mada ne volem glumca kojeg su izabrali. Ričard Gir je agent koji obučava mladu koleginicu koja dolazi na njegovo radno mesto dok zajedno traže nestalu devojku... i sve je nervozniji tokom filma jer želi da je pronađu živu. Ništa novo, mršava pričica, ali može da se pogleda.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #302

    Odgovor: Cinema club



    The squid and the whale (2005)

    gledala malo pre "squid and the whale" sa jeff danielsom.. pricha o paru sa dvoje dece chiji se brak raspada.. pochinju da zhive odvojeno, a deca su malo kod majke, malo kod oca.. film o problemima u braku, ljubavi, shkoli.. i opcenito zhivotu..

    vredi
    moomoo meee jooouu

  3. #303

    Odgovor: Cinema club



    Das leben der anderen (2006)
    The lives of others

    Istočna Nemačka, pre pada zida, agent nacionalne bezbednosti koji radi na nadzoru dvoje umetnika biva pomeren njihovom pričom i odlučuje da se umeša u njihove živote. Say no more.

    Nemački film. Preporuka
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  4. #304

    Odgovor: Cinema club



    e odgledala sinoc "Ivkovu slavu".. ako se dobro sjecam, ni jedan domaci film me nije toliko nasmijao kao ovaj.. totalno mi je
    moomoo meee jooouu

  5. #305

    Odgovor: Cinema club

    popodne sam, dok sam peglala a potomak radio domaci iz matematike, pogledala film koji se zove "Kinky boots".....jedan fin engleski mejnstrim film......o razlicitostima koje ne moraju nuzno biti na suprotnim stranama......

    Ploviti se mora i bez broda ..

  6. #306

    Odgovor: Cinema club

    house of flying daggers (2oo4.)

    you xiu ako vam se svidio bio crouching tiger, hidden dragon.. svidece vam se i ovaj.. isti je fazon.. dobra je pricha, do zadnjeg trena se ne zna ko ce koga ubiti.. lepi su pejzazhi.. a i super je za uchenje jezika film je pun iznenadjenja.. to mi se svidja shto nije predvidiv.. a i nema onog dosadnog "hepi enda" u svakom sluchaju preporuka!
    moomoo meee jooouu

  7. #307

    Odgovor: Cinema club



    Bury my heart at Wounded Knee (2007)

    Totalna subjektivna preporuka Ako ima neupućenih i onih kojima naslov ne znači ništa, ovo je hronika koja počinje velikom pobedom Sijuksa kod Little Bighorna, a završava se masakrom kod Ranjenog kolena. Priča o oduzimanju zemlje i nade... u kojoj ćete se upoznati sa nekoliko velikih vođa među kojima je i Bik Koji Sedi, simbol indijanskog otpora
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  8. #308

    Odgovor: Cinema club

    Odlican film, prica, gluma
    Preporucujem....

  9. #309

    Odgovor: Cinema club

    ,,Bride and prejudice,, -Film za totalno opustanje i uzivanje...Za one koji vole Indijsku muziku i ples...meni se svideo izuzetno bogat kolorit!

    Prica sama po sebi kao ljubavni hertz roman...Ali zato koreografija, scenografija - nesto lepo i prijatno!Osmeh mi nije silazio s lica sve vreme ...



    Ovih dana pogledah i Alen i veverice- ALVIN AND THE CHIPMUNKS -DIVNO !!!


    Danas jos jedan- predvidjen da bude hit
    Snow Buddies-ako ste zeljni da se napunite pozitivnim emocijama



    Poslednji ozbiljniji koji cu pamtiti

    A Very Long Engagement- Veridba je predugo trajala- vreme prvog svetskog rata, scene ratnih svireposti i preplavljeno neverovatnom ljubavnom pricom...


    Film koji necu nikada zaboraviti- covek je jaci od stene!
    Pianist - Roman Polanski



    i Modigliani- izvnredno!



    The Secret



    Za smeh vec mozda preporucen Mali svet- Vrlo originalna prica o obicnim ljudima sa nekoliko slojeva poruka i simbola ispricana je brzo, moderno, sa puno iznenadjenja i nadasve smešno.
    Poruku je izmenio fiona, 03.02.2008 u 01:53
    Prijatelj je tu kad nas po svaku cenu treba naterati da drzimo glavu gore.

  10. #310

    Odgovor: Cinema club

    25th hour sa Edvard Nortonom kraj je vrh!


    The wind that shakes the barley (2oo6.)
    radnja filma smeshtena u Irskoj 192o.-ih.. o IRA i njihovoj borbi protiv Britanske okupacije.. vredi
    moomoo meee jooouu

  11. #311

    Odgovor: Cinema club



    Mnogo volim ovaj film. Sinoć sam ga po milioniti put zakačila na kablovskoj i kao da ga prvi put gledam. Ženske priče, standardne, bez patetike i njanjavosti. Surove baš onako kakav je i život. Divan film
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  12. #312

    Odgovor: Cinema club



    White noise 2: The light (2007)

    Nisam gledala prvi deo. Ovaj može da se pogleda bez velikih očekivanja, čovek gubi porodicu u restoranu, stradaju na njegove oči, a on sam nakon kliničke smrti vidi aure ljudi koji će uskoro umreti pa odlučuje da se igra Boga i spašava ih od sigurne smrti. Ok, ali ništa posebno.



    Juno (2007)

    Sladak filmčić koji ne znam iz kog razloga ima tako visoku ocenu na imdb-u, al' dobro, može preporuka Priča o šesnaestogodišnjakinji koja neplanirano ostaje u drugom stanju sa svojim vršnjakom i njena borba sa tim problemom. Priča o odrastanju i podršci porodice, ljubavi. Mnogo mi se svidela ta malecka, i karakter i smisao za humor



    The brave one (2007)

    Jodie Foster meni slađa nego ikad sa ovom frizuricom. Lična drama žene koja je preživela napad par siledžija iz parka i pritom izgubila voljenu osobu. Nije ništa posebno, ali Jodie čini film interesantnim. Priča o tome koliko nas nasilje menja iz korena, o besu i osveti.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  13. #313

    Odgovor: Cinema club

    Ne gubite vrijeme na gledanje filma Hunting Party sa Richard Girom.

    Bez veze je...
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  14. #314

    Odgovor: Cinema club

    American History X...


    hvala Squaw na preporukama
    sa Nortonom u glavnoj ulozi nisam ni ocekivao neki los film...
    film koji oslikava u dobroj mjeri svakodnevicu Sjedinjenih Drzava... no poenta cijele price je bezumlje podjela i vjecitih sukoba zbog razlicitosti... tesko da se neko od nas nece pronaci bar u jednoj sceni, bar u jednoj izrecenoj rijeci

    "...We are not enemies, but friends. We must not be enemies. Though passion may have strained, it must not break our bonds of affection. The mystic chords of memory will swell when again touched, as surely they will be, by the better angels of our nature.''


    Green Street Hooligans



    kad sam vidio glumacku postavku, tj kad vidjeh Elijaha aka Frodu kao huligana reko ovo ima da bude promasaj. No mali je izvukao ulogu dobro. Film o fudbalskim fanovima, njihovoj pivrzenosti klubu za koji navijaju i naravno ono sto je mene kupilo njihova privrzenost drugovima. Poruka slicna prethodnoj, ljudsko bezumlje i nistavilo podjela.
    Poruku je izmenio swba, 10.02.2008 u 07:44 Razlog: koga briga :)
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  15. #315

    Odgovor: Cinema club



    El maquinista, The machinist (2004)

    Sto mu gromova, al' je smršao Bejl za ovo! Ja tek sad odgledah. Preporuka Izmoren nesanicom koju ima već godinu dana, lik ne zna šta je realno a šta ne. Say no more.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


Strana 21 od 83 PrvaPrva ... 1119202122233171 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Omiljeni filmski LIK
    Autor Muckota u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 56
    Poslednja poruka: 16.04.2015, 17:21
  2. Omiljeni filmski žanr
    Autor Lady S u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 13.12.2012, 05:58
  3. Filmski trejleri
    Autor HLEBmaster u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 06.03.2010, 18:25

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •