Totalna preporuka - filmski arhiv - Strana 14
Strana 14 od 83 PrvaPrva ... 412131415162464 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 196 do 210 od ukupno 1233
  1. #196

    Odgovor: Cinema club



    1408 (2007)

    Pa, nije loše. Malo creepy, dovoljno da pogledaš do kraja šta će da se dešava tu. Čovek koji piše o paranormalnim pojavama odseda u hotelu u sobi iz koje se retko ko odjavio ujutru.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #197

    Odgovor: Cinema club

    Sad se sjetih filma koji sam odgledala prije par godina i koji mi se dopao. Cini mi se da je ovaj film posluzio kao inspiracija za nas film :Crveni kamion sive boje".

    U ovom njemackom filmu se pojavljuje i Branka Katic. Film je iz 2000. godine i zove se In July
    []
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  3. #198

    Odgovor: Cinema club

    Film iz 2004. godine Maria Full of Grace, uradjen je u Kolumbijsko-Americkoj produkciji. 2005. godine Catalina Sandino Moreno je nominovana za Oskara u konkurenciji za glavnu zensku ulogu. Film je dobio 28 nagrada sirom svijeta i jos 21 nominaciju.



    Odlican film!
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  4. #199

    Odgovor: Cinema club

    Ako naletite na ovaj film, slobodno ga pogledajte. Simpatičan triler uz koji mi je vreme jednostavno proletelo.



    Inače, pridruzujem se onima koji su preporučili Apokalipto. Bolji film nisam odgledao u skorije vreme.

  5. #200

    Odgovor: Cinema club

    Straight Story - film Dejvida Linča, neverovatna priča o jednom starom čoveku koji u svom traktorčetu putuje kroz Ameriku kako bi stigao do svog bolesnog brata sa kojim je u svađi već 10 godina.
    Film o ljubavi, životu, usamljenosti... Mudrost utkana u svaki dijalog, film pretrpan emocijama, zvezdana neba, porodica kao osnov svega, ljudska dobrota, sve nekako zajedno i izuzetno snažno.



    "...There is a crack in everything. That's how the light gets in..."

  6. #201

    Odgovor: Cinema club



    Der Untergang (2004)

    Der Untergang (ili Downfall), odgledah juče. Odličan istorijski, nemački film, ko voli. Dramatično. Gluma za 10. Poslednji Hitlerovi i Evini dani u bunkeru aprila '45.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  7. #202

    Odgovor: Cinema club

    Potvrdjujem za filmic Der Untergang da je extra!

    Ovih dana pogledah dva nastavka - dva druga dela.

    28 Weeks Later



    Odlican nastavak filma 28 Days Later. Nimalo ne zanimlja prica, zombiji su perfektni. Cak je u ovom delu kamera bolja. Kome se dopao prvi deo, drugi deo ga nece razocarati.

    Fantastic Four - Rise of the Silver Surfer



    Klimav nastavak Fantasticne cetvorke. Efekti su odlicni, surfer izgleda savrseno. Ali sama prica u ovom delu podseca na tinejdzersku dramu. Ali ko voli junake sa mocima, svakako moze da pogleda.

  8. #203

    Odgovor: Cinema club

    Citat goldie kaže: Pogledaj poruku

    Fantastic Four - Rise of the Silver Surfer



    Klimav nastavak Fantasticne cetvorke. Efekti su odlicni, surfer izgleda savrseno. Ali sama prica u ovom delu podseca na tinejdzersku dramu. Ali ko voli junake sa mocima, svakako moze da pogleda.
    E, skoro sam se zavalila sa klinčekom u krevet kad je gledao ovo. I odgledam ceo nije loš uopšte, za razliku od ostalih junaka sa moćima, loše urađenih
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  9. #204

    Odgovor: Cinema club



    Hotel Rwanda (2004)

    Još jedna desetka
    Istinita priča o upravniku hotela u Ruandi koji je za vreme građanskog rata '94 godine (genocida koji je odneo oko 1 000 000 života zbog etničke tenzije između Hutu i Tutsi naroda) spasao više od 1000 izbeglica. Odličan film
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  10. #205

    Odgovor: Cinema club

    Crank (2006)

    Film iz prošle godine, koji ćete ili mrzeti odmah ili odgledati do kraja. Brz, akcija sa šizofreničnim kadrovima, mračan, film koji deluje kao da gledate trejler, od prve do poslednje sekunde, non stop se nešto dešava, i ponekad se čini da ne možete sve lepo da ispratite. Moram priznati da me dobro nasmejao i nisam zažalila za vremenom provedenim uz njega. Ne mogu ni da ga preporučim ni da ga ne preporučim, zaista. Ako volite filmove "rađene na spidu", dosta krvi i psihodeličnih tripova, to je to. A Jason, šta reći
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  11. #206

    Odgovor: Cinema club

    što sam prekjuče pogledao moćan film.. 'Scanner Darkley' je naslov i rađen je rotoskopijom... Glume Keanu Reeves, Robert Downey Jr., Woody Harrelson, Winona Ryder. Režiser je Richard Linklater i film najtoplije preporučujem.
    Scar tissue is stronger than regular tissue. Realize the strength, move on.

  12. #207

    Odgovor: Cinema club

    Odgledah ovaj filmic. I dopao mi se.

    Nov film iz 2006. godine Pedra Almodovara u glavnoj ulozi Penelopa Kruz.
    Ko voli drame, treba da pogleda.

    http://www.imdb.com/title/tt0441909/


    Poruku je izmenio goldie, 23.09.2007 u 02:12

  13. #208

    Odgovor: Cinema club



    Freedom writers (2007)

    Freedom writers sa Hilari Svonk u kom glumi profesorku engleskog jezika u razredu rasno različitih đaka, lepa drama. Setićete se filma Dangerous mind, sa Mišel Fajfer ali to ne znači da ga ne treba pogledati tj da je kopija. Film je baziran na stvarnim događajima u jednoj kalifornijskoj školi. I rasplaka me
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  14. #209

    Odgovor: Cinema club

    Nebbo iznad krajolika

    nije ratni, nije muchenichki.. nema ubijanja, ni klanja, ni krvi do kolena.. zapravo, kad bolje razmislim, nema neke radnje muzika me totalno odushevila, ima totalno smeshnih scena..
    meni se bash bash dopao
    Poruku je izmenio yige_gui, 21.09.2007 u 05:53
    moomoo meee jooouu

  15. #210

    Odgovor: Cinema club



    Happy feet (2006)

    Mnogo sladak crtani o pingvinu optimisti koji ne zna da peva.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


Strana 14 od 83 PrvaPrva ... 412131415162464 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Omiljeni filmski LIK
    Autor Muckota u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 56
    Poslednja poruka: 16.04.2015, 16:21
  2. Omiljeni filmski žanr
    Autor Lady S u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 13.12.2012, 04:58
  3. Filmski trejleri
    Autor HLEBmaster u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 06.03.2010, 17:25

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •