Loreal professional (blondies)
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 15
  1. #1

    Loreal professional (blondies)

    E ovako ljudoFi treba mi vasa pomoc. Naime radi se o tome da mi treba jedan Loralov profi prozivod za farbanje kose. Zove se blondies... Jako dobro izvalci belu boju a meni je to neophodno jer imam problem kod farbanja korena, ako izvucem necim drugim ima razlike, nekad bude zuto, pa se opet moram farbati. Koristi g amoja fizerka ali znam da mi ga ne bi prodala, u Liliju su mi Loreal promoterke rekle da ga ima samo za salone, a mene zanima gde bih mogla da ga kupim? Zna li neko? Gledala sam u "Aleksandru"- nema
    U obzir dolaze NS i BG
    Mislim da biti normalan nije uvek vano.
    Ponekad biti normalan nije ba ni zdravo.

  2. #2

    Odgovor: Loreal professional (blondies)

    Kakva ti je to frizerka? Nečovjek. Meni bi moja sve prodala...kompletan inventar da može. Stalno mi uvaljuje neke proizvode...ja kupim pa ne koristim.

    Inače, što se tiče ovog proizvoda kojeg tražiš...kad nađeš, daš i meni malo?
    Šalim se...dobra je to stvar ako radi kako je opisano, i ja imam problem kao i ti uvijek mi ispada nekako žućkasto, neću da se blanširam...ode mi i ovo malo dlačica na glavi.

    Sretno.



    I samo da dodam...Loreal...jer ti to zaslužuješ.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  3. #3

    Odgovor: Loreal professional (blondies)

    mislim da su to profesionalne farbe, koje frizeri nabavljaju u specijalizovanim prodavnicama. Izgleda da ces morati da ides u neki bolji salon na farbanje!
    neunistiva zlojebaba!

  4. #4

    Odgovor: Loreal professional (blondies)

    I mene ista muka muči samo što mi apsolutno nijedna farba ne pomaže oko korena Čak se žutim i od blanša ali ipak ne odustajem od farbanja u plavo

    Moj savet ti je da probaš da staviš neki preliv nakon farbanja,sigurno će "ubiti" žut koren a i kosa izgleda interesantnije i prirodnije
    I may not be perfect but I'm always me

  5. #5

    Odgovor: Loreal professional (blondies)

    Meni je pomoglo što sam prije par mjeseci odradila bijelkaste pramenove, pa i sada iskaču odnekuda. Bila sam vjerna Paletinim farbama, ali već par mjeseci Garnier 111 čini mi se da je taj broj...i nisam više žuta...toliko. Čak mi se i sviđa.

    Bem li ga i crvenkasti pigment.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  6. #6

    Odgovor: Loreal professional (blondies)

    Ja Palete farbe ne podnosim nikako imam osećaj da mi po kosi mili horda mrava ....a da ne spominjem kakve mi rane napravi po koži

    A Garnier 111 to je ta i ja je koristim i boja je skroz ok
    I may not be perfect but I'm always me

  7. #7

    Odgovor: Loreal professional (blondies)

    Da se ne bi reklamirali ovde poslala sam ti na PP gde da pogledaš, javi ako nema da tražimo dalje

    Mali savet plavušama:

    kada se farbate obavezno u plavu dodajte nekog sivog (grafit) mixtona, to ubija žutilo Ne bi bilo loše i da koristite neki šampon (od onih skupljih) za plavuše jer tako boja vremenom ne dobija onu gadnu žućkastu boju ( )

  8. #8

    Odgovor: Loreal professional (blondies)

    Ja se farbam s' time
    Ali nema sanse da to mozes nabaviiti za kucnu upotrebu...jer ide posebni razvijac i jos neko ulje..
    Inace to je blans ali na bazi ulja i ne steti kosi....preko svakako mora preliv...
    Budi pametan i pravi se lud

  9. #9

    Odgovor: Loreal professional (blondies)

    Ako pronađeš gdje ima da se kupi javi i meni
    Ja ničim osim blanšom ne mogu postići da budem plava, zato izvlačim pramenove pa stavljam preliv. Pokušala sam jednom, samo jednom, da se ofarbam u plavo pa sam bila nešto između žute i narandžaste, ni čvorak ni lisica ni nikakvi jadi
    I'm floating on air..

  10. #10

    Odgovor: Loreal professional (blondies)

    OvakoC, na onom linku su bili neki color samponi nije bilo tog preparata. Mozda bi ona to meni prodala, sta znam, ali kontam da ne bi, jer dolazim samo zbog toga kod nje... Ako ne racunam sisanje, a lepe pare joj ostavim. Koju je to boju izvlacilo, ja imam crnu kosu, ajde tamno smedju i stavi to i izvuce a n eosteti kosu, Jedno vreme mi je bila bela boja gotovo, nije se videla razlika u korenu uopste!
    A probavala sam sve. One nove palete zelene (kaze frizerka da imaju 12 postotni hidrogen, da isusi kosu jako, a ona je meni stavljala stalno 6-icu ili 8-icu). Drugarica spominje i Kene, ali kaze da osteti kosu.
    Inace trazim ja preko neta Loreal i nadjem ti adresu gde je i B92. I ja sad kao krelac idem oko zgrade pitam obezbedjenje jel ima negde Loreal u blzini, kazu ima odmah iza coska. ja ulazim kad ono predstavnistvo Nestle-a, Loreala, svih zivih a ja dosla da kupim farbu. Kaze portir (sta li je vec)-probaj u Lily-ju.

    Ali nema sanse da to mozes nabaviiti za kucnu upotrebu...jer ide posebni razvijac i jos neko ulje..
    Rekla mi frizerka da se tesko spravlja ta kombinacija, ali mislim da vredi se pomuciti.
    Mislim da biti normalan nije uvek vano.
    Ponekad biti normalan nije ba ni zdravo.

  11. #11

    Odgovor: Loreal professional (blondies)

    U svakom slučaju kad nadješ javi da i mi iskusne plavuše naučimo nešto novo

  12. #12

    Odgovor: Loreal professional (blondies)

    Citat nale84 kaže: Pogledaj poruku
    Drugarica spominje i Kene, ali kaze da osteti kosu.
    Iz mog iskustva...nemoj Keune ...nije da ošteti kosu...hmm, mislim isuši je maximalno, kao brezova metla bude. Sva sreća pa je kod mene uvijek kratka, relativno brzo išišam sve te neuspjehe.


    Plavuše VC-a ...ujedinimo se!
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  13. #13

    Odgovor: Loreal professional (blondies)

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    Plavuše VC-a ...ujedinimo se!


    hoću člansku kartu


    @ nale


    Aj stvarno ako nađeš farbu podeli sa nama informaciju gde može da se kupi pa da sve budemo lepe
    I may not be perfect but I'm always me

  14. #14

    Odgovor: Loreal professional (blondies)

    Evo zvala sam sad jednu maloprodaju, ja jos nisam bila ni sigurna kakav je preparat, sva sreca procitah sta napisa leptiric imaju neko ulje i kesice i uglavnom nemaju kod sebe ali ima to Loreal u katalogu i oni ce moci nadam se da poruce kad se ja saberem sa sobom i sta je to i kako to ide Naravno da cu vam javiti

    VC blondies :D xixixix ekstra
    Mislim da biti normalan nije uvek vano.
    Ponekad biti normalan nije ba ni zdravo.

  15. #15

    Odgovor: Loreal professional (blondies)

    Citat nale84 kaže: Pogledaj poruku
    E ovako ljudoFi treba mi vasa pomoc. Naime radi se o tome da mi treba jedan Loralov profi prozivod za farbanje kose. Zove se blondies... Jako dobro izvalci belu boju a meni je to neophodno jer imam problem kod farbanja korena, ako izvucem necim drugim ima razlike, nekad bude zuto, pa se opet moram farbati. Koristi g amoja fizerka ali znam da mi ga ne bi prodala, u Liliju su mi Loreal promoterke rekle da ga ima samo za salone, a mene zanima gde bih mogla da ga kupim? Zna li neko? Gledala sam u "Aleksandru"- nema
    U obzir dolaze NS i BG
    Cao! ja sam frizer i radim sa loreal professionnel preparatima i mogu odma da ti kazem da to neces nigde naci sem u salonima najboljih svetskih frizera gde i ja spadam a nijedan frizer ti to nece prodati jer je to samo za profesionalnu upotrebu a i zasto bi prodali zato sto je taj proizvd zabranjen za dalju preprodaju znaci koristi se samo za profesionalnu upotrebu tako da kad bi neko to prodao i to se sazna moze da dodje do problema.
    Ako bas zelis sa tim da bojis kosu ja mogu da ti izadjem u susret ako ces redovno bojiti kosu kod mene mogu da dam neki popust a ako si na fb mozes i da vidis da stvarno radim sa lorealom.
    toliko mogu da ti izadjem u susret jer znam sta je loral i ko jednom oboji kosu sa njim nista mu se drugo ne svidja
    Poruku je izmenio starsica, 01.12.2009 u 22:21 Razlog: Uklonjena reklama

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •