Upala mišića - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 27 od ukupno 27
  1. #16

    Odgovor: Upala mišića

    ma alkohol lijeci sve bolesti!
    smesi se... sutra ce biti gore

  2. #17

    Odgovor: Upala mišića

    Upala se upalom izbija.
    c'est en faisant n'importe quoi qu'on devient n'importe qui.

  3. #18

    Odgovor: Upala mišića

    Na koju foru da imam takvu upalu,da mi se ruke nekako ukocile...vec 2 dana?Cak sam bio i kod doce,a on me iskulirA

  4. #19

    Odgovor: Upala mišića

    ...i ja imam upalu misica...ne znam otkud mi to...
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  5. #20

    Odgovor: Upala mišića

    Desava se ..ali retko jer redovno vezbam,kad dobijem upalu uglavnom resim daljim vezbanjem tj. istezanjem ili eventualno ako ne mogum(jer sam mozda u stanju raspadanja),masazom.
    Gluposti tipa lekova ne koristim,jer uopste ne deluju na mene,tako da vezbanje i samo vezbanje.

  6. #21

    Odgovor: Upala mišića

    Citat Butkica kaže: Pogledaj poruku
    Desava se ..ali retko jer redovno vezbam,kad dobijem upalu uglavnom resim daljim vezbanjem tj. istezanjem ili eventualno ako ne mogum(jer sam mozda u stanju raspadanja),masazom.
    Gluposti tipa lekova ne koristim,jer uopste ne deluju na mene,tako da vezbanje i samo vezbanje.
    Pa tako i treba jer upala misica prolazi daljim vezbanjem a ne prekidanjem vezbi.

    Prvi put sam krocio u teretanu kada sam bio prvi srednje i kada sam dobio upalu misica hteo sam da prestanem da vezbam/treniram par dana racunajuci da ce tako proci ali mi je jedan lik iz teretane rekao da gresim i da mogu slobodno pitati sve koji treniraju da li je to tako i bio je upravu.

  7. #22

    Odgovor: Upala mišića

    Mislim da sam na dobrom putu da dobijem jednu jer sam do malopre krečila ne osećam ruke uopšte a tek što me ramena bole
    I may not be perfect but I'm always me

  8. #23

    Odgovor: Upala mišića

    Cesto me bole misici, naravno, nakon nekog veceg napora. Ja ugl. igram odbojku, pa mi se najcesce od toga upale misici. Ali ne smeta mi, volim to jer znam da sam radila nesto korisno
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.

  9. #24

    Odgovor: Upala mišića

    Godinama radim vežbe ali ne redovno..pa kad god napravim poduži razmak,
    dobijem blagu upalu mišića kad ponovo započnem serijal.
    Brzo prođe za dan/dva...al' ne prekidam kad započnem.
    Super mi je taj osećaj zategnutosti posle samog vežbanja.
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  10. #25

    Odgovor: Upala mišića

    Naravno da mi se dešava...to se reši Andolom vrlo lako, mada i klin se klinom izbija Uglavnom se blaga upala javlja posle 24 sata, a ona jača tek nakon 48h .
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  11. #26

    Odgovor: Upala mišića

    Citat silvia kaže: Pogledaj poruku
    ..to se reši Andolom ...
    Možda još efikasnije vitamonom C. (Ako se dobro sećam, C vitamin neutrališe mlečnu kiselinu koja se skupi u mišićima i koja prouzrokuje bol, upalu.) Valja ga uzimati i pre nego što se jave simtomi, a naravno i dok upala traje.
    Inače, C vitaminom se ne možete predozirati - slobodno uzmite višestruku dnevnu dozu, nekoliku puta u toku dana.
    Provreno u dugogodišnjij ličnoj primeni.

  12. #27

    Odgovor: Upala mišića

    Dobro se zagrejati na pocetku treninga, a na kraju dobrano istezanje radi prevencije i smanjenja iste.
    Kad se javi, volim upalu upalom da razbijem. Prosto moje neko teranje inata, ti ces mene da upalis, e pa neces, ja cu tebe Pripomognem se nekad magnezijumom i konjskim gelom.
    Citius, Altius, Fortius.

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •