Da li je moguce biti zaljubljen u dve osobe istovremeno? - Strana 2
Strana 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 66
  1. #16

    Odgovor: Da li je moguce biti zaljubljen u dve osobe istovremeno?

    mislim da to nije moguce.mozda na jednu stranu strast a na drugu zaljubljenost...ali u dve osobe istovremeno
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  2. #17

    Odgovor: Da li je moguce biti zaljubljen u dve osobe istovremeno?

    Citat egzotic kaže: Pogledaj poruku
    smijesno ..nema sanse! moze biti strast,zelja da jebes tu neku jel,ali bit zaljubljen lol
    Pričaj u svoje ime, ako ti ne možeš, ima ko može
    Vidiš da imam rasutu pažnju
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  3. #18

    Odgovor: Da li je moguce biti zaljubljen u dve osobe istovremeno?

    ...pusti decka...vidis da ima zelju da jebe...
    ...hell ain't a bad place to be......

  4. #19

    Odgovor: Da li je moguce biti zaljubljen u dve osobe istovremeno?

    Svaka osoba se voli drugacije pa je moguce voleti vise osoba istovremeno, time se srce ispuni potpuno i srecno je...
    Medjutim kada sretnes ljubav svog zivota onda volis samo nju, pretpostavljam zauvek...


    Eh, sve ja to iz iskustva...
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  5. #20

    Odgovor: Da li je moguce biti zaljubljen u dve osobe istovremeno?

    A sta mislite kako je bedno biti jedna od te dve osobe?

    Razmislite dobro pre zaljubljivanja u binome i trinome...

    Postavlja se pitanje i da li je postojala prilika da se obe te "ljubavi" isprobaju, da se obe veze iskustveno provere. Mi zene smo cesto sklone da idealizujemo nekog samo u mislima.

    No, to su pretpostavke koje ne moraju biti tacne. Voleti nekog, a dopustiti da se kroz misli ipak proseta i neko drugi, poznato mi je. Nije to tako strasno, mozemo i mi, bar ponekad, pustiti masti na volju...
    Ćuti i prenesi dalje....

  6. #21

    Odgovor: Da li je moguce biti zaljubljen u dve osobe istovremeno?

    Citat TVO.JA_ kaže: Pogledaj poruku
    Nije to tako strasno, mozemo i mi, bar ponekad, pustiti masti na volju...
    Mašta radi svašta......samo je ti pusti


    Postavlja se pitanje i da li je postojala prilika da se obe te "ljubavi" isprobaju, da se obe veze iskustveno provere. Mi zene smo cesto sklone da idealizujemo nekog samo u mislima.
    ..Pa Naša nisu to haljine pa da se isprobavaju ,a da smo sklone idealizaciji..jesmo


    Voleti nekog
    ...samo jednog...



  7. #22

    Odgovor: Da li je moguce biti zaljubljen u dve osobe istovremeno?

    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku
    Pričaj u svoje ime, ako ti ne možeš, ima ko može
    Vidiš da imam rasutu pažnju
    swe je to ok,hwwala na paznji ali to je maltene woljeti obje osobe odjednom..a to je presmijesno..ali sto kaze biterlemon moguce je woljeti wise osoba na razlicite nacine haah,pa ja ih wolim mnogo na wise nacina..ali woljeti u smislu ljubawi kad cowjek woli zenu,znaci da wolis uz nju jos neku,isto kao prwu,ma daj..glupo,nemoguce i rekoh wec presmijesno

  8. #23

    Odgovor: Da li je moguce biti zaljubljen u dve osobe istovremeno?

    Citat egzotic kaže: Pogledaj poruku
    swe je to ok,hwwala na paznji ali to je maltene woljeti obje osobe odjednom..a to je presmijesno..ali sto kaze biterlemon moguce je woljeti wise osoba na razlicite nacine haah,pa ja ih wolim mnogo na wise nacina..ali woljeti u smislu ljubawi kad cowjek woli zenu,znaci da wolis uz nju jos neku,isto kao prwu,ma daj..glupo,nemoguce i rekoh wec presmijesno
    Čoveče, ljubav i emocije nisu konstanta tokom života, daklem sve je podložno promenama kako objekti ljubavi tako i intenziteti i načini na koji se emocije ispoljavaju..
    a ako ti je smešno, smej se slobodno ali je moguće, trust me
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  9. #24

    Odgovor: Da li je moguce biti zaljubljen u dve osobe istovremeno?

    isahara,ne znas ti sta je ljubaw..ali konstatacija da se mogu woljeti dwije osobe e ne mogu da wjerujem da to mozes..a ne mozes ni ti sama nisi toga swjesna,da je to nemoguce..cowjek woli jednu zennu,ai to je to..ne moze woljeti objeee nikako ono kao sto se woli..romeo woli juliju i to je to
    a to sto kazes da ljubaw i emocije nisu konstanta,pa narawno da nisu,ali ne radi se o tome

  10. #25

    Odgovor: Da li je moguce biti zaljubljen u dve osobe istovremeno?

    Citat egzotic kaže: Pogledaj poruku
    i
    a to sto kazes da ljubaw i emocije nisu konstanta,pa narawno da nisu,ali ne radi se o tome
    Nego o čemu?
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  11. #26

    Odgovor: Da li je moguce biti zaljubljen u dve osobe istovremeno?

    Citat Rohalj Baze kaže: Pogledaj poruku
    jednog volim....a drugog bolim...
    a zasto ne bi bilo moguce u jednu osobu biti zaljubljen a drugu voleti a obe to da znaju?
    Samo je tesko biti na dva mesta u isto vreme ali i to je ljubav.

  12. #27

    Odgovor: Da li je moguce biti zaljubljen u dve osobe istovremeno?

    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku
    Čoveče, ljubav i emocije nisu konstanta tokom života, daklem sve je podložno promenama kako objekti ljubavi tako i intenziteti i načini na koji se emocije ispoljavaju..
    a ako ti je smešno, smej se slobodno ali je moguće, trust me
    Slozila bih se sa ovim, Isahara. Isto se tako neke ljubavi oplemene, nema vise strasti, ali je tu toplina, neznost, osecanje da je ta osoba uvek tu za nas. I, da, dodala bih jos, moguce je voleti dve osobe, ili tacnije jednu voleti, a u drugu biti zaljubljen.
    "Zivot je ono sto ti se desava dok ti pravis planove za zivot"

  13. #28

    Odgovor: Da li je moguce biti zaljubljen u dve osobe istovremeno?

    Ko ume njemu 2 ili vise

  14. #29

    Odgovor: Da li je moguce biti zaljubljen u dve osobe istovremeno?

    sto ljudi, sto ćudi..

    postoje ljudi koji mogu da vole i vole samo jednu osobu ceo život, postoje oni koji mogu da vole više puta i više njih (često i odjednom), jednako snažno kao i ona osoba koja voli samo jednog..a bome postoje i oni koji ne vole nikoga, pa ni sami sebe..

    e sad, svaka od ovih grupa ljudi, ne može da razume onu drugu i tvrdi da nije tačno..i u pravu je, i nije tačno - gledano iz njihovog ugla..

    to je tako jednostavno..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  15. #30

    Odgovor: Da li je moguce biti zaljubljen u dve osobe istovremeno?

    Citat tutifruti kaže: Pogledaj poruku
    Slozila bih se sa ovim, Isahara. Isto se tako neke ljubavi oplemene, nema vise strasti, ali je tu toplina, neznost, osecanje da je ta osoba uvek tu za nas. I, da, dodala bih jos, moguce je voleti dve osobe, ili tacnije jednu voleti, a u drugu biti zaljubljen.
    pfff kako si ti?jednu woljeti ,a u drugu biti zaljubljen jednu wolis,a s drugima si radi strasti..ili s drugom..wolis da pricate i da se zezate..ali wolis jednu i to je to...nemas se ti sto slagat sa isaharom..jer ni ona sama ne wjeruje u to o cemu razmislja..jedna osoba se woli...samo jedna osoba,to je ljubaw

Strana 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Voleti i biti zaljubljen
    Autor Sunny u forumu Ljubav
    Odgovora: 46
    Poslednja poruka: 05.06.2011, 22:12
  2. Leteci automobili??? Moguce???
    Autor Fraga u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 25.01.2008, 14:45
  3. Da li je moguce u bestezinskom stanju?
    Autor game_enginer u forumu Astronomija
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 18.07.2006, 15:27

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •