Uhapšen Radovan Karadžić - Strana 3
Strana 3 od 6 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 83
  1. #31

    Odgovor: Uhapšen Radovan Karadžić

    Ja se samo nadam da che ljudi koji ne znaju gde im je dupe a gde glava, uspeshno ostati van uticaja na ovu zemlju, ma koliko da ih demokratski sistem i sloboda govora dozvoljavali suprotno.

    Ovo shto se desilo Karadzichu i shto se deshava sa svima koji se isporuchuju, je neumitno. Oni su uchesnici i zakasnele zzrtve jednog zavrshenog (?) rata. Mnogi su ostavili kosti. Mislim da che "Hazzani" mnogo bolje prochi. Niko od nas ne bi dozvolio da mu zbog nashih dela problema ispashta porodica, pa nije na mestu ni da ispashta drzava.

    Nego uhapsishe li ono Velikog Shtrumfa?
      Vrh

  2. #32

    04 Odgovor: Uhapšen Radovan Karadžić

    Pomaze bog braco Srbi!!!

    Svima vama izrazavam iskreno saucesce,jer je juce umro jedan narod cija se ideologija proteze od davnina.Umro je narod koji je zeleo samo malo.Zeleo je mir,pravdu i spokoj.Ostao je tracak svetlosti i nade za njega(Ratko Mladic),ali situacija u kojoj se Srpstvo nalazi i ko ga vodi ukazuje na to da je i taj tracak uzaludan.
    Moje iskreno saucesce svim onima koji su verovali u Srbiju,srpstvo i ideologiju!
    Izdajnistvo medju nama srbima nije nova pojava,ali svaki put zaboli kao da je prva.
    Neka nam je bog na pomoci!!!!!
    TO SAM JA !!!!
      Vrh

  3. #33

    Odgovor: Uhapšen Radovan Karadžić

    жалосно је што се српске поделе овим хапшењем само продубљују. и не видим решење тих сукоба никако... на жалост.
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице
      Vrh

  4. #34

    Odgovor: Uhapšen Radovan Karadžić

    Citat Gromovnik kaže: Pogledaj poruku
    Aj pa vi sad citajte Zdrav zivot, Men's health, i ostale casopise. Mislim, ja ih ni dosad nisam citao ali oni koji jesu trebalo bi malo da se zapitaju
    Gledam sad ovog glavnog i odgovornog urednika tog Zdravog zivota i covek je kreatura, ovaj mu rekao da radi u nekoj maloj klinici i on to progutao duhovni vodja, zen majstor, spiritualista....Svasta.
    Ne znam, ali po meni nije lepo da čoveka nazivaš kreaturom na osnovu pola minuta tv snimka. A, kao drugo, neće valjda poslodavac tražiti od Udbe dosije kandidata koga namerava da zaposli.

    Nego, mene sada interesuje jel od sutra ili od ponedeljka povećanje životnog standarda i ulazak u EU?
    Malo šale nije na omlet, ali, stranu na šalu, ovo jeste malo iznebuha, ali nije nikakvo iznenađenje. Snimili ga, nije bilo nikakve prepreke, ni fizičke, ni moralne, i priveli ga. Na informatiwni razgovor
    E, pa sad ce morati da se interveniše na tekstu evergrina "Radovane, sidji sa planine". Možda nešto u stilu "Radovane, siđi sa 73-ojke".

    A za Orića i Haradinaja ću da vam ispričam nešto što verovatno mnogi od vas znaju: Orić i Haradinaj su sasvim prosečni ratni zločinci. Nisu im dozvolili da se učlane ni u ratnozločinački podmladak kad su bili mali. Kad je Orić radio test za učlanjenje u balkanski ogranak ratnozločinačke internacionale, imao je više negativnih nego pozitivnih bodova i predložili su mu da je možda pametnije da počne da se bavi humanitarnim radom. Kad je Haradinaj pokušao da osnuje SRZS (Samostalni ratnozločinački sindikat), nije imao nijednog istomišljenika koji bi mu u tome pomogao - javio mu se samo Orić, ali on je bio čak i ispod Haradinajevih blagih kriterijuma, jer nije ubio ni celih 20 000 Srba.
    Da su se samo rodili kao Srbi (divanili su jednom kod Uncle Sam-a na kafi), svih tih njihovih muka ne bi bilo, imali bi protekciju za prijem u sve ratnozločinačke organizacije, ne bi morali čak nikoga ni da ubiju. Da samo mogu biti kao čika Radovan... Ali onda vide Ričarda Gira koji raskrinkava njihovog idola... Uf, odahnuli su, to je samo glupi američki film. Ček, ček...
    "All I got is a red guitar, three chords, and the truth."
      Vrh

  5. #35

    Odgovor: Uhapšen Radovan Karadžić

    Citat Bazarov kaže: Pogledaj poruku
    E, pa sad ce morati da se interveniše na tekstu evergrina "Radovane, sidji sa planine". Možda nešto u stilu "Radovane, siđi sa 73-ojke".
    ја сам негде прочитао да је у питању 83-ка, коју иначе ја често користим... ту сад има милион верзија.
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице
      Vrh

  6. #36

    Odgovor: Uhapšen Radovan Karadžić

    Citat broj310 kaže: Pogledaj poruku
    жалосно је што се српске поделе овим хапшењем само продубљују. и не видим решење тих сукоба никако... на жалост.
    Ma smiriche se, kao shto se posle svakog sranja pre ili kasnije smiri i pretvori svakodnevicu. Pitanje je koliko che nekome bitnome OVDE biti stalo da se dizze tenzija. Javnost se ponasha kao trava na vetru medija ipolitichara.

    Mene malo iznenadilo da ovde postoje tajne sluzzbe koje i umeju da pochnu i zavrshe neku akciju i da to ima kakvog takvog smisla i da niko ne bude ubijen... Toliko su zapravo tajne da ni sami ne znaju shta su radili i zashto...al ajd

    Sve deluje dramatichnije poshto eto, svako sada mozze da pricha javno shta hoche. Ko nije spreman i da se suochi sa sopstvenom svrhom i sposobnostima, svakako mozze vechito da zali za dokazivanjem sebe na pogreshan nachin... Ko ne vidi sebi drugu svrhu, neka mu svrha bude da vechito cheka sledechu godinu i neka se plashi zzivota.
      Vrh

  7. #37

    Odgovor: Uhapšen Radovan Karadžić

    ма контам ја то. сада људи пиље у тв екране и слушају тамо неке типове који им пуне главу свакаквих теоријама и, у принципу, креирају им свест на перфидан начин.

    то се десило због тога што.... то се десило сада због тога што... ово је добро за србију због тога што....

    ово није добро за србију због тога што...
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице
      Vrh

  8. #38

    Odgovor: Uhapšen Radovan Karadžić

    "Mi smo tu samo zbog para.."
    Ko rano poludi, ceo vek mu u veselju prođe!
      Vrh

  9. #39

    13 Odgovor: Uhapšen Radovan Karadžić

    Pade Kostunicina Vlada,pade Karadzic.Nova predsednica Skupstine Srbije dae dvonedeljnu pauzu samo par sati pre hapsenja Karadzica.Ona i Ministar policije su perjanice SPS-a.I ???? Sad bi mi trebali da mislimo da je sve to slucajno i iznenada?? Nece da moze.Prosla su ta vremena kad su se stvari desavale "slucajno".Najzalosnije u svemu ovome je sto ce najvise koristi od ovog hapsenja imati politicari.Bar trenutno i prividno.Neobavesteni Dr.Vojo ce, nadam se saznati sta se desilo,pa ce biti jos veci srbin,Vuk nece smeti nista da kaze jer je Dana crnogorka kao i Karadzic(nije iz sela Petnica,odakle je Radovan,ali nije ni daleko),a Velja Ilic ce biti najsrecniji,jer ce onako "trezan" i nimalo sklon opijanju,moci da jede govna i sanjari dok mu nova dzibra ne uzavri.
    A sto se prognoza nekih ljudi odavde tice,da ce biti nereda i jos vise podela,vreme ce pokazati da od toga nema nista.Bice po sistemu "tresla se gora,rodio se mis" ili "svakog cuda 3 dana dosta" i to je sve.
    Nereda ne moze biti jer i onako nismo u reduvec u prevelikom neredu,a podela isto nece biti jer vise nema sta i ko da se deli.Sve je pametno i po zaslugama davno podeljeno. Aj',pa laka vi noc,jednako,bez podela,i pismenima i nepismenima.Devojke i MLADICI.Vi ste na redu.
      Vrh

  10. #40

    Odgovor: Uhapšen Radovan Karadžić

    Nego što reče neko... jednom... samo Sloba napravi 3 SRPSKE države,a Hag i sve ovo je kolateralna šteta,nemojte biti gluplji nego bi se nekom moglo učiniti...


    Baš mi žao ove dvojice policajaca što završiše na neurohirurgiji sinoć... Budale... Da su se opijali k'o ja ne bi dočekali povrede glave...
      Vrh

  11. #41

    Odgovor: Uhapšen Radovan Karadžić

    Бедници. Ови који дају председнике, премијере, генерале, војнике, образ и част, душу да би добили неку бедну ''донацију'' и нову шаргарепу.
    Сву тројицу да смо издали ништа добили опет не би, само ново понижење и нови шлепер америчко британских условних гована који треба појести.
    У моменту када пуштају Орића, Рамуша и друге кољаче Срба ово да се уради и то у сред српске престонице је дно, муљ. А још већи бедници и умни богаљи су ови које се радују овоме, који у овоме виде неке визе и олакшице, а даље од Фрушке Горе видели нису, 'леба немају да једу, а камо ли да путују.



    Жао ми је сваке америчке гранате и пројектила који је промашио Београд и Нови Сад. Бољи би смо били.
    Poruku je izmenio BaneK, 23.07.2008 u 22:12 Razlog: kad znaš što pitaš
      Vrh

  12. #42

    Odgovor: Uhapšen Radovan Karadžić

    Ajde ne lupetaj. Mogu da prihvatim tvoje mišljenje (da se sa njim složim ili ne, potpuno je nebitno; naglašavam da ovom prilikom niti iznosim svoje mišljenje o hapšenju Radovana Karadžića niti kritikujem/podržavam tvoje), ali poslednje dve tvoje rečenice su definitivno lupetanje.


      Vrh

  13. #43

    Odgovor: Uhapšen Radovan Karadžić

    He he... Nidžo nema ti druge - vodi je i na more i na planinu i leti i opet zimi

    Inače, što se hapšenja Karadžića tiče to su međunarodne obaveze koje je Srbija preuzela, nama se to ne mora dopadati, ne pitamo se puno, možemo samo da pišamo uz vetar. Moraju da ga isporuče i gotovo, sad ovi belosvetski bednici, ucenjivači, lihvari i ostala banda imaju crno na belo da je uhapšen pa nek nas puste u 'Evro integracije'.

    Ni povodom prijema u EU nemam neko lepo mišljenje, već sam pisao da nam je to okruženje - nužnost, ne pripadamo mi geografski Aziji i nismo na Marsu nego u Evopi, bez njih ne možemo.
    Oni nas gledaju kao šansu za izvoz (da nam plasiraju i skupo prodaju staru robu i tehnologije) i kao finansijsko tržište - kamate koje banke ubiru na nama su najviše u Evropi, cene su nam takođe među najvišim (a tu smo i mi sami krivi - imamo monopoliste koji se trostruko ugrađuju i šišaju nas ko ovce)

    _____________

    "Ne pada sneg da pomori svet, već da svaka zverka ostavi svoj trag."
    (Beli je svakako naj.... )
      Vrh

  14. #44

    10 Odgovor: Uhapšen Radovan Karadžić

    Поштујем различита гледишта људи на ову ситуацију,али мислим да је ово ствар политике и да су осмислили "Радована Караџића"да га нађу у Србији
    у време када смо добили нову владу(случајно)сада.Не мислим да би он под туђим именом радио свој посао за кога пуно људи зна(Неропсихијатрија)
    Такође мислим да ни глас није могуће променути без лекарских операција.
    Размишљам ако човек живи под другим именом и толико је тражен зашто није извршио пластичне операције,и нисте приметили да су обрве (које је лако изменути)да су сличне са снимака 90-тих година.
    Мислим да је уследила подвала а да се иза ње игра важна игра,а позадина свега је вероватно велика сума новца.Поздрав форумашима
      Vrh

  15. #45

    Odgovor: Uhapšen Radovan Karadžić

    Pa on uopste nije drzavljanin Srbije vec Bosne & Hercegovine....
    Nesto ne primecujem da se tamo toliko dizu tenzije oko njegovog hapsenja kao kod nas....
    Mene vise interesuje dokle ce da skace cena goriva i euro da pada....zasto je sve u radnjama savki dan sve skuplje i skuplje....
    lako je biti lud al' je tesko to izdrzati
      Vrh

Strana 3 od 6 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Radovan Karadžić, predsednik RS
    Autor itebejac u forumu Spomenar
    Odgovora: 172
    Poslednja poruka: 19.07.2010, 20:01
  2. Vuk Stefanović Karadžić
    Autor Cecara u forumu Književnost
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 14.07.2009, 16:43
  3. Radovan IV
    Autor Nenad_DPb u forumu Spomenar
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 24.03.2008, 10:37
  4. Uhapšen predsednik FK Vojvodina
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 01.03.2008, 11:16
  5. Uhapšeni zbog seksa u pogresnom autu
    Autor DanijElla u forumu Spomenar
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 27.08.2007, 19:31

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •