Veza na daljinu? - Strana 8

Prikaz rezultata glasanja: da li mogu da funkcionisu veze na daljinu?

Učesnika ankete do sada
100. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • da

    40 40.00%
  • ne

    14 14.00%
  • tesko

    44 44.00%
  • ostali odgovori

    2 2.00%
Strana 8 od 8 PrvaPrva ... 678
Prikaz rezultata 106 do 114 od ukupno 114
  1. #106

    Odgovor: Veza na daljinu?

    Veza na daljinu?
    Pa, komplikovano jeste....ali koja pa veza nije komplikovana?
    Mnogo toga zavisi od nas samih i koliko smo spremni da ulozimo u tu vezu...i koliko smo spremni da je zaista odrzimo...Mislim da ona donosi jednu posebnu car....a to je duze trajanje onih leptirica u stomaku...Kod ovih tipova veza, ceznja za sastankom je veca i intenzivnija....a sam susret nakon tolike ceznje i akumulirane energije moze biti bas eksplozivan....bilo u seksualnom, bilo u emotivnom smislu...Kako kad, pretpostavljam...
    S druge strane, nevolja moze biti ako jedna ili obe strane pocnu tu daljinu posmatrati kao veliku prepreku...ili ako se javi sumnja usled ljubomore......sto opet nije nesto sto se i u "nedaljinskim" vezama ne pojavljuje...

    Ma sve zavisi od osoba koje su usle u takvu vezu...Uvek sve zavisi od nas samih.....i oduvek je bilo to da su postovanje i poverenje od presudne vaznosti za opstanak.....pored ljubavi naravno... Dakle, postujmo se i steknimo poverenje....i ocuvajmo to.....i bidne onda sve u redu...


    mrak, to je moglo da se desi i da nije bila veza na daljinu....Raskidi se desavaju ovako ili onako...Mnoge veze ne uspevaju ni kada su ljudi fizicki blizu jedno drugom...Tu stvarno nema pravila...Niko od nas nije postedjen od bar jednog rastanka sa dragom osobom...
    Ipak...zivot ide dalje....i nove ljubavi se radjaju...

  2. #107

    Odgovor: Veza na daljinu?

    Daljina, 3 sata kolima. Funkcioniše i to jako dobro. Dovoljno daleko da se ne "istrošite" i ne dosadite jedno drugom, a opet dovoljno blizu, da se vidite, pa, skoro svakog vikenda.

  3. #108

    Odgovor: Veza na daljinu?

    Veza na daljinu moze da funkcionise, ali neko vreme, kao privremena varijanta.
    E sad. Svi znamo da su privremena resenja najtrajnija
    Cim privremena varijanta pocne da postaje sve vise privremena, a sve manje trajna, strpljenje pocinje da biva sve deficitarnija roba
    Gather ye rosebuds while ye may...

  4. #109

    Odgovor: Veza na daljinu?

    mislio da moze
    mislim da ne moze
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  5. #110

    Odgovor: Veza na daljinu?

    Više sam za vezu na dužinu. Nedostatak joj je raznovrsnosti partnera, koje vam ne gine kod daljinske veze.

  6. #111

    Odgovor: Veza na daljinu?

    Sve može da uspe ako se ljudi potrude, pa i veza na daljinu.
    Moj zet je od 12 meseci 6 (nekada i na brodu, i to je tako od kada ga moja sestra zna, i njihovoj vezi ništa ne fali.
    Znam ljude koji su se venčali posle veze na daljinu, svakakvi primeri postoje.
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  7. #112

    Odgovor: Veza na daljinu?

    Citat kissigirl kaže: Pogledaj poruku
    Svaka poruka koja mi stigne od decka je sledeceg sadrzaja: 'Ajde dolazi vec jednom,ne mogu vise da izdrzim bez tebe!Tako sam usamljen!...' Zajedno smo 4 meseca,ako se to moze tako nazvati,posto sam ja u inostranstvu,a on je u Jugi,i,uzasno mi mi nedostaje!Vidimo se svaka 2 meseca.Zato mi je sad palo na pamet pitanje:Sta mislite o vezama na daljinu?Da li to smatrate za preveliki pritisak,ili ste misljenja da ta velika,i dugotrajna,razdvojenost vredi,ako ste stvarno zaljubljeni?
    Ponekad je dobro otici negde,daleko,i to na duzhi vremenski period...Onda,chovek,ustvari,vidi kakav je sam on i kakvi su ljudi koji ga okruzhuju...Jedino tako mozhesh to videti,nikako drugachije...Ako veza vredi,i ako je onakva kakva treba da bude,naravno da ce funkcionisati i na daljinu...
    Me Bring Da Enlightenment...

  8. #113

    Odgovor: Veza na daljinu?

    Da, ako postoji bezgranicno poverenje. Inace
    Gather ye rosebuds while ye may...

  9. #114

    Odgovor: Veza na daljinu?

    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    Da, ako postoji bezgranicno poverenje. Inace
    Veza bez tolike količine poverenja je bezveze.

Strana 8 od 8 PrvaPrva ... 678

Slične teme

  1. Što češći seks - to uspešnija veza?!
    Autor Lady S u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 12.10.2018, 12:37
  2. Vrste veza
    Autor davorjanka u forumu Ljubav
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 21.09.2015, 22:00
  3. Da li izvlačite pouke iz bivših veza?
    Autor Lady S u forumu Ljubav
    Odgovora: 68
    Poslednja poruka: 08.09.2015, 01:10
  4. Duga veza kao obaveza, ili kao potreba
    Autor veljko yaric u forumu Ljubav
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 03.06.2011, 17:25
  5. Ima neka tajna veza!?
    Autor memento u forumu Ljubav
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 25.05.2011, 16:37

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •