Veza na daljinu? - Strana 4

Prikaz rezultata glasanja: da li mogu da funkcionisu veze na daljinu?

Učesnika ankete do sada
100. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • da

    40 40.00%
  • ne

    14 14.00%
  • tesko

    44 44.00%
  • ostali odgovori

    2 2.00%
Strana 4 od 8 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 114
  1. #46

    Odgovor: Veza na daljinu?

    Ako se vidjas svaka dva meseca sa deckom pitam se...da li uopste mozes da imas pravu sliku o njemu?Ako mu stvarno toliko nedostajes zasto nesto ne uradi da on dodje do tebe u medjuvremenu?Mislim da si jos mlada za takvu vezu,ali ti opet proceni po svom osecaju ovo je samo moje skromno misljenje.
    Veza na daljinu...hmm...probala dva puta,prvi posle par godina razisli se zbog licnih razloga,drudi put razisli se zbog daljine jer tel. je sprava ogranicenih mogucnosti a naidje period kad nazalost nema se izbora i...jos se pitam sta bi bilo da smo ziveli u istom gradu?

  2. #47

    Odgovor: Veza na daljinu?

    Citat mickom kaže: Pogledaj poruku
    Moze da uspe ako oboje to zele i ako se oboje iskreno vole,ako imaju poverenja i ako su verni jedno drugome!!!
    mislim da je ovim sve receno!

    prije je moj moto bilo "daleko od ociju, daleko od srca", ali kako se zivot voli poigrati sa nama, i napravimo bas ono sto kazemo da necemo nikada napraviti, nasla se ja u vezi na relaciji zagreb-split!
    samo cu nesto jos reci...pozalila bi da nisam probala...
    Da sam musko, lizala bih ko Lasie...

  3. #48

  4. #49

    Odgovor: Veza na daljinu?

    Veza na daljinu moze da opstane,ali uz mnogo strpljenja,poverenja i odricanja.Do sada sam imala,na moju veliku zalost,u glavnom veze na daljinu,ali evo ova poslednja traje vec 3 i po godine...mada mislim da se posle ovoliko godina mora nesto preduzeti.... Mora se preci na sledeci korak. Samo napred!
    " Ljude treba suditi samo po njihovim vrlinama , a ne po njihovim manama; medjutim,po vrlinama nas ocenjuju samo nasi prijatelji, a nasi neprijatelji nas ocenjuju samo po nasim manama."

  5. #50

    Odgovor: Veza na daljinu?

    Ma nema od tog nista !
    Kakva je to veza, ako ceznem da naslonim glavu na negovo rame, pa moram da se tesim, nekim drugim ramenom...
    Zelim da ti budem drug u igri, da jedem iz tvog tanjira i da spavam na tvom jastuku...

  6. #51

    Odgovor: Veza na daljinu?

    Moguće... ali, dođe uvek onaj trenutak kada se nađete na raskrsnici, kada je vreme da se promeni nešto (u smislu da se bude zajedno u pravom smislu te reči) ili da svako krene svojim putem. Koliko će vremena proći dok se to ne desi, pretpostavljam da je individualno... U mom slučaju, 2 godine je izdržala veza na daljinu (pre toga je trajala 8 godina "na blizinu") i onda je otišlo sve u tri p.m.



  7. #52

    Odgovor: Veza na daljinu?

    Moguca jedino ako oboje imate jasan zajednichki cilj ispred sebe (ukoliko je uopste moguce definisati sta je to jasan cilj)...

    ...sve ostalo vodi ka sporom, ali neumitnom kraju...

  8. #53

    Odgovor: Veza na daljinu?

    To je nesto sto nikome ne preporucujem,jer je to jako tesko i takva vrsta ljubavi,po meni se najteze zaboravlja.Uvek se pitamo sta bi bilo,kad bi bilo?

  9. #54

    Odgovor: Veza na daljinu?

    neki se vidjaju svaki dan pa brzo jedno drugom dosade.
    a opet neki se vidjaju na daljinu pa malo i mastaju.
    Sve zavisi koliko neko voli da bude sto vise sam a da opet ima nekog da ga se bas uzeli.
    Sve je moguce...

  10. #55

  11. #56

    Odgovor: Veza na daljinu?

    Citat kristina-cica kaže: Pogledaj poruku
    Ma nema od tog nista !
    Kakva je to veza, ako ceznem da naslonim glavu na negovo rame, pa moram da se tesim, nekim drugim ramenom...
    je li moguce kakaw lik goworimo o wezi,znaci ljubaw,ako je tebi to pojmljiwo...sto ce ti drugo rame,kako mozes ako ceznes za ramenom swog muzjaka ,sto ti je recimo daleko..onda ga foliras i lazes,ako mu kazes da ceznes za njegowim ramenom,a pola sata kasnije sisas jezik nekom drugom..to si ti rekla..ja sam samo malo dopunio
    ne mogu da wjerujem
    inace,weze na daljinu su teske..jako....

  12. #57

    Odgovor: Veza na daljinu?

    Ja imam vezu na 77km razdaljine.Vereni smo,ali i dalje zivimo odvojeno.Ja sam iz Beograda,a on iz Sremskih Karlovaca.Vidjamo se svaki vikend,a i jedan dan u nedelji.Veza moze opstati na bilo kojoj razdaljini ako se dvoje stvarno vole!Niko me ne moze ubediti u suprotno,zbog licnog iskustva.

  13. #58

    Odgovor: Veza na daljinu?

    Moze. Sve se moze kad se hoce.
    "Zivot je ono sto ti se desava dok ti pravis planove za zivot"

  14. #59

    Odgovor: Veza na daljinu?

    da
    necija prisutnost ne uslovljava ljubav ,niti daljina iskljucuje ljubav....
    pitanje je samo sta je za svakog od nas ponaosob veza
    Ploviti se mora i bez broda ..

  15. #60

    Odgovor: Veza na daljinu?

    ...usred iste sam...
    i nikad nisam bila srecnija u zivotu....
    naravno da bih vishe volela da je ovde... naravno da mi uzasno nedostaje kad ga ne vidim 2-3 dana... ali to nije bitno dokle god me chini srecnijom nego bilo koji drugi koji je bio "na blizinu"...


    I'm not evil.... I'm just up to no-good...

Strana 4 od 8 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Što češći seks - to uspešnija veza?!
    Autor Lady S u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 12.10.2018, 12:37
  2. Vrste veza
    Autor davorjanka u forumu Ljubav
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 21.09.2015, 22:00
  3. Da li izvlačite pouke iz bivših veza?
    Autor Lady S u forumu Ljubav
    Odgovora: 68
    Poslednja poruka: 08.09.2015, 01:10
  4. Duga veza kao obaveza, ili kao potreba
    Autor veljko yaric u forumu Ljubav
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 03.06.2011, 17:25
  5. Ima neka tajna veza!?
    Autor memento u forumu Ljubav
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 25.05.2011, 16:37

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •