Veza na daljinu? - Strana 2

Prikaz rezultata glasanja: da li mogu da funkcionisu veze na daljinu?

Učesnika ankete do sada
100. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • da

    40 40.00%
  • ne

    14 14.00%
  • tesko

    44 44.00%
  • ostali odgovori

    2 2.00%
Strana 2 od 8 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 114
  1. #16

    Odgovor: Veza na daljinu?

    moja jedna takva veza je trajala nekih 2 meseca a pukla je jer je poceo da mi se svidja drugi decko...

  2. #17

    Odgovor: Veza na daljinu?

    Ja ti kazem napred,ako sad stanes neces nikad saznati sta bi se dogodilo,tesko je ali moze da bude vrlo lepo,nemoj biti tuzna uvek rastani sa osmehom i srecna,tako vam ce biti lakse,i znaj da je sve moguce
    No me toques

  3. #18

    Odgovor: Veza na daljinu?

    Nekad bas i nisam verovala da je moguce...Izgleda,sto sam starija sve vise mi neke stvari dolaze iz d..... u glavu...
    I may not be perfect but I'm always me

  4. #19

    Odgovor: Veza na daljinu?

    "Daleko od oka, nije daleko od srca." Julije Cezar svojoj zeni za vreme Galskog rata...

  5. #20

    Odgovor: Veza na daljinu?

    Veza na daljinu??? Otisla sam iz Juge u novembru 2006. Sto i ne bi bio dug period, da svoju ljubav nisam ostavila tamo. Doduse, bio je kod mene u decembru, pa ja planiram da idem kuci u februaru... sta da kazem? Za sada funkcionise. JAKO je tesko. Strasno mi nedostaje. Nedostajem i ja njemu. Sto neko rece, sva sreca pa ova danasnja tehnologija dozvoljava da se vidimo i cujemo svaki dan. Messenger je chudo! MOzda to u nasem slucaju funkcionise jer smo 4 god. zajedno a i tek smo par meseci razdvojeni. Deli nas 500 km. sto i ne deluje tako puno. 6 sati putovanja.
    Iskreno i ja se pitam dokle cemo moci tako... Ja veci deo dana provedem na poslu pa mi vreme nekako prolazi. Najteze je uvece kad legnem pa misli krenu svojim putem... Sta sve zenski mozak ume da smisli!!! A onda procitam mail...nabacim osmeh na lice i teram dalje. Jako je bitno poverenje. Na 1. mestu. ko to zna... mozda... ja sam optimista. Mozda mu dojadi zivot bez mene, pa se spakuje i zapali ovamo.........

  6. #21

    Odgovor: Veza na daljinu?

    Ako je ljubav obostrana i prava, sve veze pa i veze na daljinu, uspevaju!!!!
    jellena

  7. #22

    Odgovor: Veza na daljinu?

    Citat jellena kaže: Pogledaj poruku
    Ako je ljubav obostrana i prava, sve veze pa i veze na daljinu, uspevaju!!!!


    Nema tu mnogo veze da li je u pitanju daljina ili blizina, ljudi žive u istim stanovima, u braku godinama, pa varaju jedni druge. Ako se desi sudar svetova, pogode se energije, sve se može i kilometri se samo istope.
    "...There is a crack in everything. That's how the light gets in..."

  8. #23

    Odgovor: Veza na daljinu?

    Iz iskustva znam da je sve to kratkog veka. Posle pocetne opijenosti postepeno se javlja nervoza, pa ljubomora pa ceste svadje dok se sve ne pretvori u pravi pakao! Mada, jedno lose iskustvo ne mora biti pravilo...

  9. #24

    daleko od ociju daleko od...

    da li mogu da funkcionisu veze na daljinu?

  10. #25

    Odgovor: daleko od ociju daleko od...

    Milsim da mogu, ali ne mogu biti ozbiljne. Sto je lose jer se nikad dovoljno ne upoznate, a dobro jer se ne prekidaju zog toga sto ste se nekog zasitili.

  11. #26

    Odgovor: Veza na daljinu?

    Moze da uspe naravno ako je ljubav dovoljno jaka ali malo je takvih veza koje opstaju...

  12. #27

    Odgovor: Veza na daljinu?

    Moja veza na daljinu je trajala 3 godine, onda je on prešao u Beograd, a venčanje nam je za 4 meseca. Ovo valjda znači da može da uspe
    "Poznavati se, značilo bi znati ono to ne treba."

  13. #28

    Odgovor: Veza na daljinu?

    Sve cestitke

    Moje misljenje da je retko jako da "retki nadju retke" posebno kada je to na daljinu sklapanje veza i ljubav
    Mudrome čoveku otvorena je svaka zemlja, jer je domovina plemenite duše čitav svet.

  14. #29

    Odgovor: Veza na daljinu?

    Teško...jako teško...
    Jednostavno posle odredjenog vremena shvatite da tako divni trenuci u vašem životu prolaze a vi ste ih doživeli sami, jer taj neko nije mogao baš tad biti tu...
    Shvatite da tih par dana kad ste zajedno pokušavate da nadoknadite i napravite rezerve ljubavi a ne da "trajete"...
    Ja i moj dragi smo shvatili da smo jednostavno jedno za drugo i da ako budemo i dalje udaljeni "nestacemo" u vremenu...i počeli smo da živimo zajedno...Trenutak je bio naš... A ko nema mogucnost za tako nečim, bolje ni da se ne upušta...
    Poruku je izmenio Neuhvatljiva_, 20.02.2007 u 21:14

  15. #30

    Odgovor: Veza na daljinu?

    ...kakva slučajnost neuhvatljiva... ...i kod mene identičan slučaj...

Strana 2 od 8 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Što češći seks - to uspešnija veza?!
    Autor Lady S u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 12.10.2018, 12:37
  2. Vrste veza
    Autor davorjanka u forumu Ljubav
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 21.09.2015, 22:00
  3. Da li izvlačite pouke iz bivših veza?
    Autor Lady S u forumu Ljubav
    Odgovora: 68
    Poslednja poruka: 08.09.2015, 01:10
  4. Duga veza kao obaveza, ili kao potreba
    Autor veljko yaric u forumu Ljubav
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 03.06.2011, 17:25
  5. Ima neka tajna veza!?
    Autor memento u forumu Ljubav
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 25.05.2011, 16:37

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •